Bitcoin Forum
May 03, 2024, 12:51:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Anlık Trade Meydanı / Sinyaller-Analizler / Ödüllü  (Read 835 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 07, 2019, 10:46:42 AM

İşte en büyük sıkıntı burada. Sürekli takip halinde olmak lazım ama maalesef benim gibi yoğun bir iş temposu içerisinde mümkün değil.

Bu durumda olunca kesinlikle posizyon açmayın. Ben bir kaç kere bu hataya düştüm. Hatta bir misafirlikteyken ETH'de bir hareket gördüm ve en yapılmaması gereken şeyi yaptım ve bitmex'te kaldıraçlı işlem açtım. Daha sonra ne mi oldu? Gece uyku girmedi gözüme, sabaha karşı margin call'ların ardından da 0,3 btc zararla posizyonum kapanmış oldu.

Korkunç zararlar ettim korkunç tecrübeler edindim. Ama hepsi içimde yaşandı, beynimin içinde işte tam da burada...

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714697486
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714697486
Reply with quote  #2

1714697486
Report to moderator
1714697486
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714697486
Reply with quote  #2

1714697486
Report to moderator
archipelago
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 1

View Profile
August 07, 2019, 12:38:21 PM

Öyle araştırmadan yapılan alımlar batırıyor cidden, gece yatmadan alıp sabaha %10 zararla uyandığımı çok hatırlarım, sabırsızlık kötü malesef
alisayin
Jr. Member
*

Activity: 47
Merit: 1

View Profile WWW
August 09, 2019, 10:49:09 AM

Selfkey de bir hareketlenme görülüyor.Dünden bugüne %10 civarı artış sağladı.Twitter sayfalarında dün açıklama yaptılar.14 Ağustos çarşamba günü Bank hesabı hizmete girecek şeklinde.Fiyata etkisi devam eder mi etmez mi takip etmeye değer.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 17, 2019, 10:34:18 AM

Son zamanlarda anlık trade edilecek tek coin btc gibi duruyor, ne yazık ki...

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
August 17, 2019, 01:21:56 PM

http://prntscr.com/otvukf

Şuanda bnb'de 42k bnb almaya çalışan bir balina var. Bu balina spot fiyattan toplasa fiyat bakın nereye çıkıyor. İbretlik olması açısından paylaşıyorum. Tabiki tek başına oraya kadar çıkartmaz ama o adamın ihtiyacı var belli  ki almaya Cheesy

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
September 06, 2019, 06:17:41 PM

Sabah 7 gibi binance'ın yeni ürünü chz aldım 78'den iki dakika sonra sattım 82'den, saat 8 gibi 130'u geçti, şimdi dönmüş 80'lere Undecided

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 24, 2019, 07:42:29 PM
Last edit: September 25, 2019, 05:36:22 PM by Asber
Merited by El-Cezeri (1)

Selamlar üstad, gene ilginç ve faydalı bir konu başlığı olmuş. Benim düşüncem tam olarak trade olur mu bilmiyorum ama bitcoinin 8500 seviyelerini göreceğini düşünmekteyim. Bu düşüncemi bir ay önce açtığım aşağıdaki konu başlığında gerekçesi ile anlatmaya çalıştım.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158413.msg51600787#msg51600787

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158413.msg51615554#msg51615554

Son iki saatlik dilimde 9400 lü seviyelerden gerçekleşen kırılma ile ani bir şekilde 8551 min. seviyesi ile hedefe ulaşmış durumda. Şu anki durum aşağı sarkma riskini biraz daha devam ettirebileceği yönünde. Yalnız şu önemlidir ki bu durum bir düzeltmedir ve trene binemeyenler için son şanstır. Bunlar benim şahsi fikir ve düşüncelerimdir.

Edit : Teşekkür ederim El-Cezeri
wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 08, 2019, 09:29:10 PM

Herkes istediği fiyattan emir girmekte özgürdür, piyasadaki son emri 0.01% oranında iyileştirip ilk sıraya geçmek istemek de anlaşılabilir,
ki buna uluslararası borsalarda "diming" denir.

Fakat "layering" denilen, üst üste kendi emirlerini girerek fiyatı manipüle etme manasına gelen bir davranış var ki bu hemen hemen her yerde yasaktır, yaptığınız hareketin hangisi olduğunu iyi tespit etmek lazım.

"Layering"'e bir örnek: düşük hacimli bir enstrümanda doldurulması pek olası görünmeyen çok büyük bir alım emrini aşağıya destek olarak girip, onun üstüne küçük küçük emirler ekleyerek fiyatı suni olarak yükseltme çabası...
Layering'in tersini şu an Perlin' de yapıyorlar. Yani satışa yüklü koyup kademe yükseltiyorlar. Ama tabii bunlara güven olmaz "gel gel" de yapıyor olabilirler.
1-2 gündür düşük sat ve marketcaplara yoğunluk verildi. Ufak ufak arttırıp hızlıca yükseltiyorlar sonra geri çakıyorlar. Phb ve İotex iyi iş yaptı, tfuel ondan önce fuel, şimdi ankyra öyle öyle sıradan giriştiler. Yalnız bunlar cılız hareketler, btc hareket ederse tekrar ele verebilirler.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
October 08, 2019, 09:44:52 PM

grafiğine bakılırsa son günlerde oax fena gitmiyor sanki patlayacak ta bir haber bekliyor gibi. tekniği vs cok güzel ben 860 satoshiye alış koymuştum ama en fazla 900 satoshiye kadar gevşemiş. bakalım nasıl bir hareket çekecek isteyen bir incelesin derim

wolwoo
Legendary
*

View Profile
October 09, 2019, 07:07:49 AM
Last edit: October 09, 2019, 08:07:07 AM by wolwoo

Herkes istediği fiyattan emir girmekte özgürdür, piyasadaki son emri 0.01% oranında iyileştirip ilk sıraya geçmek istemek de anlaşılabilir,
ki buna uluslararası borsalarda "diming" denir.

Fakat "layering" denilen, üst üste kendi emirlerini girerek fiyatı manipüle etme manasına gelen bir davranış var ki bu hemen hemen her yerde yasaktır, yaptığınız hareketin hangisi olduğunu iyi tespit etmek lazım.

"Layering"'e bir örnek: düşük hacimli bir enstrümanda doldurulması pek olası görünmeyen çok büyük bir alım emrini aşağıya destek olarak girip, onun üstüne küçük küçük emirler ekleyerek fiyatı suni olarak yükseltme çabası...
Layering'in tersini şu an Perlin' de yapıyorlar. Yani satışa yüklü koyup kademe yükseltiyorlar. Ama tabii bunlara güven olmaz "gel gel" de yapıyor olabilirler.
1-2 gündür düşük sat ve marketcaplara yoğunluk verildi. Ufak ufak arttırıp hızlıca yükseltiyorlar sonra geri çakıyorlar. Phb ve İotex iyi iş yaptı, tfuel ondan önce fuel, şimdi ankyra öyle öyle sıradan giriştiler. Yalnız bunlar cılız hareketler, btc hareket ederse tekrar ele verebilirler.
%10 yaptı ama biraz düştü geri
Bahalım artacak mı 500 sat üzerine atması lazım 😏
Edit: gücü yetmiyor

hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
October 09, 2019, 11:07:37 AM

grafiğine bakılırsa son günlerde oax fena gitmiyor sanki patlayacak ta bir haber bekliyor gibi. tekniği vs cok güzel ben 860 satoshiye alış koymuştum ama en fazla 900 satoshiye kadar gevşemiş. bakalım nasıl bir hareket çekecek isteyen bir incelesin derim

Bu ara piyasa bir hareket bir can kazandı zaten. Oax gibi pump dump coinlerine de yansımıştır bu.

Ben bu hengamede NEO'yu değerlendirmeyi düşünüyorum. BNB'yi 15 dolardan kaçırdım gibi artık 18 dolara yürüdü namusuz. Neı ise hala 7,6 dolarda şuanda. 9 dolara kadar çıktıktan sonra satılabilir duruma göre. Birde 1 dolar altına satkmış olan Waves ve Tezos var gündemde. Muhtemelen yine kendilerini atacaklardır 1 doların üzerine.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: