Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:19:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Game.com GTC tron.game.com üzerine  (Read 234 times)
repla64 (OP)
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
January 31, 2018, 06:13:30 PM
Merited by ParaHerif (1)

game.com firması tron.game.com sitesi ile kripto köpekler oyununu yayınladı eğlence ve deneme amaçlı 2 kuçu almıştım. Alışlar Tron TRX ile oluyor ve 400 TRX harcamama ücretsiz 78 GTC verdiler. (GTC ile bu şekilde tanıştım.)
Sitesinde 1 GTC =5 TRX dönüşüm yapıyor. (Fakat minumum 1000 GTC niz olmak zorunda benide o kadar olmadığı için dönüstüremedim)

Şimdi gelelim asıl meseleye GTC piyasaya yeni girdi ve borsalarda 0.12 dolar. TRX 0.052 dolar  1 GTC = 5 TRX= 0.26 dolar yani 2 katından fazla piyasaya yeni girdiği için ve daha çok kişi bunun farkında olmadığından bu seviyelere çıkacağını düşünüyorum.
ayrıca cobinhood borsasınada girmeyi basarmış bu borsa cımbızla özel olarak coin seçiyor.
Oyunda petshop açma olayı var. 20bin TRX petshop açılabiliyor.(1000 dolardan fazla) bu kadar pahalı olmasına rağmen takip ediyorum 3 gündür petshop alımları kısa sürede doluyor. (Hergün belli sayıda petshop dükkanı satılıyor.)
Oyun daha beta aşamasında tamamlandıktan sonra ve başka oyunlar yayınlamaya başladıklarında fiyatı artacağını düşünüyorum.

bu yüzden bir miktar GTC aldım. bu firma ve GTC hakkında sizinde düşüncelerinizi duymak isterim. Ayrıca site üstünde GTC lerini TRX e çeviren varmı merak ettim.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
1715120359
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715120359
Reply with quote  #2

1715120359
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715120359
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715120359
Reply with quote  #2

1715120359
Report to moderator
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 01, 2018, 12:31:11 PM

Kediciklerden sonra kuçucular . Güzel düşünülmüş gerçekten. Yine rağbet yok . Erken paylaşım için teşekkürler . Bir deneyelim bakalım . Kedicikler gibi olursa en azından 4-5 katı yapabiliriz .
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
February 01, 2018, 03:31:24 PM

Abi bu TRX'e bel bağlamayın artık geçti gitti. Bir şey çıkmaz bunlardan. İsterse başka şirketlerle anlaşsınlar. XRP gibi oldu. Eridi gitti işte.
repla64 (OP)
Member
**

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 01, 2018, 04:04:37 PM

Abi bu TRX'e bel bağlamayın artık geçti gitti. Bir şey çıkmaz bunlardan. İsterse başka şirketlerle anlaşsınlar. XRP gibi oldu. Eridi gitti işte.
dostum zaten GTC ye yatırım yaptım yazdım. GTC yeni girdi piyasaya ve markette 286 . sırada tron ile ortaklaşa böyle bir oyun çıkardılar.

repla64 (OP)
Member
**

Trust me. I'm a holder.

View Profile
February 01, 2018, 04:08:25 PM

Kediciklerden sonra kuçucular . Güzel düşünülmüş gerçekten. Yine rağbet yok . Erken paylaşım için teşekkürler . Bir deneyelim bakalım . Kedicikler gibi olursa en azından 4-5 katı yapabiliriz .

şu an petshop satışına rağbet var günde 50 pet shop satışa çıkarıyorlar ve çıktığı gibi bitiyor. Oyun beta halinde kuçuları alıyorsunuz ama daha ne çoğaltabiliyorsun nede satabiliyorsun. Satışlar şu anlık sadece petshop sahiplerine açık. Ayrıca aldığın kuçulara karşılık GTC veriyor. Ben 400 trx 2 kuçu aldım. 78 GTC ödül verdi. =390 TRX yani nerdeyse bedavaya geldi tek sıkıntı GTC minumum çevirme 1000 olması.

Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
February 01, 2018, 04:33:56 PM

Ethereum ağına yük olduğu için karşıyım . Tabii ağda bu tip yoğunluğa karşı önlem almak zorunda .

Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 01, 2018, 08:40:52 PM

Game.com GTC tron.game başarılı olma şansı olamayan bir projedir, sadece taklit edilen bir fikir var. Yatırımcıların ilgi göstereceğini sanmıyorum. Köpekle, petshop ile uğraşacak vakit yok.
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
April 21, 2018, 04:50:32 PM

Beyler 3 gündür inanılmaz bir yükseliş var game.com da bu nedir ne değildir bileniniz ilgileneniz var mı böyle bir platform bu kadar iyi yükseldiyse şuan ico sürecinde olan abyss oyun olarak değil ama steam tarzı bir uygulama olarak istediklerini başarır mı dersiniz ico ya katılım düşünüyorum da
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
April 21, 2018, 09:45:31 PM

Kaç gündür çok hızlı bir şekilde yükseliyor bende bu ne diyordum kendi kendime, arkadaş başlıkta biraz bahsetmiş ama yükselmesi için bir sebep göremiyorum hala.burdan girecek olanlar varsa dikkatli olsunlar derim milletin eline verebilirler sonuçta hiçbirşey sonsuza kadar yükselmez illa mola verecektir.şuanda pundixte olduğu gibi.yani alım için fırsat verecektir
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
April 21, 2018, 09:56:21 PM

Bu tronun whitepaperi çalıntı dediler ama sehven olmuş diye savunma yaptılar. Şşimdi proje yapmışlar o da başkasının fikrinini aynısı. Adamlar duramıyo.  Grin

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
tanatoid
Jr. Member
*

Activity: 157
Merit: 3

View Profile WWW
April 21, 2018, 10:43:29 PM

Bu tronun whitepaperi çalıntı dediler ama sehven olmuş diye savunma yaptılar. Şşimdi proje yapmışlar o da başkasının fikrinini aynısı. Adamlar duramıyo.  Grin

Kopya çektiği belli olmasın diye cümlelerde kelimeleri değiştiren kopyacı öğrenciler gibiler, adamlar projeyi Kopyala-Değiştir-Yapıştır mantığıyla yürütüyorlar Grin.

korona ♛ CROWN YOUR LIFE! ♛ Be always in control with the Korona Coin.
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 11:22:11 PM

Yani çok saçma olduğunu direk anlamıştım telegram gruplarında 1500 kişi var ama volume efsaneydi. 1 2 haftaya bu balonda iner ne olacak.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
April 22, 2018, 06:02:13 AM

Fiyatı uçmuş gidiyor. Kedilerden sonra bir de kuçukuçular çıktı iyi mi ? Bunda da köpek yetiştirip satıyorlar mı

Payitaht
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 22, 2018, 06:58:44 AM

Kediler kuçular bu tarz oyunlar coinlere destek oluyor güzel şeyler çıkıyor açıkcası fakat gtc hakkında maalesef bilgim yok posta aydınlanmaya geldim ama aydınlancak bilgi de göremedim.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
April 23, 2018, 03:22:32 PM

milletin canını cok fena yaktılar tabiki araştırmadan yükselişten pay alıyım diye girenler cok geç kalmış oldu bence yine kücük yatırımcıyı ezdiler hala elinde bulunan varsa cok yazık olcak ona :S

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 24, 2018, 06:27:44 AM

Zamanında giren pump dönemi müthiş para kaldırmış olabilir. Şuan için ise girmek oldukça riskli ama yine de GTC takip etmeyi planlıyorum. Eğer oyun sayısı artarsa, kendini fiyatlayabilir.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
April 24, 2018, 06:54:05 AM

Tronla anlaşması varsa onlar destekliyor olabilir. Yoksa fiyatın buralara kadar gelmesi bana saçma geliyor.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: