Bitcoin Forum
June 21, 2024, 07:30:31 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Ateş olmayan yerden duman çıkmaz!  (Read 673 times)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
May 08, 2018, 11:09:54 PM

bence de bitconini büyük balinalar şu anda baskılıyorlar yani tepesine basıyorlar bu koinin, bakalım ne olacak 2-3 güne kadar kokusu çıkar diye düşünüyorum ben
taseron.isci
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

View Profile WWW
May 09, 2018, 06:22:29 AM

Muhakkak birilerinin hosuna gitmiyor ve surekli bir baski var uzerinde. Zamanla bu baski kalkacaktir bana kalirsa.

btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 10, 2018, 12:16:04 AM

Benim en çok istediğim şeylerden birisi de BTC nin artık satırım değil de gerçekten kullanımı rahat bir şekilde bizi uzmeden bir ödeme sistemi olması. Bu olduğu zaman fark edeceğiz ki BTC aslında normal değerlerde.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 10, 2018, 01:07:24 AM

Zaman geçtikçe bitcoin gerçeği hem hükümetler hem de bireysel açıdan insanlar tarafından iyice akla yerleşiyor. O nedenle günden güne sağlamlaşıyor, güzel gelişmeler olması kaçınılmaz bence.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
bitcoinbcn
Full Member

Activity: 714
Merit: 125

View Profile WWW
May 10, 2018, 08:31:20 AM

Evet zaman kripto paraların lehine işliyor o kesin, ancak uzun zamandır btc aleyhinde haberler çok konu yapılmıyor daha çok olumlular yansıtılıyor yada pompalanıyor haber kanllarına, bu kasıtlı bir hareket elbet, ancak benim sorgulamam şu acaba bunu bekletiyorlar mı, yani bir olumsuz ciddi bir haber çıkartıp diplere çekip ordan fişeklerler mi?

etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 10, 2018, 09:46:18 AM

bana da öyle geliyor hocam, ben de ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünüyorum zira, burada olacak olan olay şu, market cap 1 sene içinde 1 trilyon doları görecek, çünkü 450-500 lere dayandı, kalanı için küçük bir adım gerekiyor sadece

Şayet tahmininizdeki gibi 1 trilyon dolar düzeyinede bir hacim oluşursa bitcoinin rahatlıkla 20k seviyelerini göreceğini düşünüyorum. Tabi bu durumdan altcoinler de nasiplenir.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
July 26, 2018, 07:08:35 AM

Nisan ayından bu yana yazılan mesajları okuyunca aslında Dünyalar savaşı çıkmamış ve 12 Maymun ordusu dünyaya henüz daha salgını yaymayı başaramamış gibi Bitcoin'in 9500 seviyelerinde olduğunu gördüm. Halbuki Bitcoinin ve altların ortalama bir fiyatla en iyi dönemlerinden biriymiş diyebiliriz.. 5800 leri yani krizin dibini sıyırdığımız haziran ve temmuz aylarının mesajları yazılmadığı için Bitcoinde karamsarlık mesajları da yok. İnşallah bu kötü günler de gider ve ilerde benim mesajımı okuyanlar da güler geçer. Bugün 26 Temmuz ve Bitcoin en büyük düşüşünden bir kaç gün sonra 8500 seviyelerini gördü. Umarım yönümüz hep yukarı olur ve umarım Boğa artık gelir
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
July 26, 2018, 07:55:01 AM

"Coinmarketcap.com'u ve özellikle de toplam piyasa kapitalizasyonunu kontrol ederek, bu değerin Nisan ayı başlarındaki 250 milyar dolar seviyesinden bu yana neredeyse ikiye katlandığını görüyoruz. Mevcut toplam piyasa değeri seviyeleri 418,8 Milyar $ seviyesindedir ve kesinlikle basın da çıkan olumsuz haberlerin aksine yavaşlama belirtisi göstermemektedir." bu kadar artış olmuş ama bitcoine neden az yansımış acaba..
darkedelf
Newbie
*

Activity: 161

View Profile
July 26, 2018, 10:26:08 AM

yükseliyor hala güzel bir şekilde.şimdi buralarda biraz dursun ki direnç noktası olsun.sene sonuna daha iyi rakamlara ulaşacak.
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 1

View Profile WWW
July 26, 2018, 10:37:43 AM

Bitcoinde ibre yukarı döndü tekrar ,çıkış fiyatını tabana yayarak destek oluşturarak yükseltiyor ,önümüzdeki bir kaç gün yani 2-3 gün 8 ile 8300 arasında sonrasında 9 k yı görecektir.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
foe running
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
July 26, 2018, 11:58:51 AM

İlerleyen zaman içinde btc nin durumuna uygun başlıkları bulup yeni yorumlar ekleyebilirsiniz.
pelimies
Member
**

Activity: 618
Merit: 11

BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.

View Profile WWW
July 26, 2018, 02:52:46 PM

direnç noktalarını kırarak ilerliyor bakalım 8200 ü kırabilecekmi yeniden görecegiz inşallah kırar önünü açar ve mutlu yarınlara koşarız.

triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
July 26, 2018, 02:57:37 PM

5800'den güzel ivme yakaladı. devamı için biraz daha çaba sarf etmesi gerek. ama güçlü duruşu hala devam ediyor. bu güzel. tutup da 1000 dolar sarkma yapmıyor. 100-200 dolar aşağı sal, satan satsın onların sattığını alırım yürürüm yoluma. olay bu şimdilik.

bitcoin_info
Member
**

Activity: 253
Merit: 10

View Profile
July 26, 2018, 04:52:58 PM

burada önemli olan şey, piyasanın yukarı yöndeki hareketlenmesi ile küskün kullanıcıların geri gelmesidir. bence bu olduğu zaman 20 binleri görebiliriz.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
July 29, 2018, 11:23:17 PM

para kaybeden borsa üyelerinin geri dönmesi için iyi kar etme beklentisi sunulmalı. Nakit paranın halen pazara girdiğini düşünmüyorum. ateş olmayan yerden duman çıkmadığı doğru, güzel gelişmeler olacak benim fikrime göre.

Haticem
Jr. Member
*

Activity: 268
Merit: 4

View Profile
July 30, 2018, 05:17:49 PM

Az ve istikrarlı yükseliyor gibi geldi bana. Tabi bu sağlıklı bir durum fakat şuda bir gerçek btc ne zaman yğkselirse kötü bir olay sonrası dump yiyor kripto sektörü, herkes dikkatli olmalı özellikle borsalar.
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
July 30, 2018, 05:49:09 PM

Bitcoin sağalam ve destekli yükseliyor bu defa ,daha önceki seferlere nazaran bitcoin bu defa yükselişlerinde destek oluşturarak sağlam adımlarla ilerliyor ,fakat uzun zamandır yatırımcıyı beklettiği için herkesin bir an önce yükselmesi için acelesi var .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
RiwRiw
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
July 30, 2018, 08:44:47 PM

Bitcoin çok dinamik bir yapıya sahip. Daha yakın zamanda birden bire yükselip düştüğünü görmüştük. Haliyle yoğurdu üfleyerek yiyoruz.
Bitcoin azar azar yükselsin istikrarlı olsun yeter. Ayrıca bu tarz haberleri okuyunca biraz olsun morelimiz düzeliyor.
Ve zannediyorum ki bu sefer gümbür gümbür geliyor olabilir.. (hadi inşallah).
Kevin_EDG
Newbie
*

Activity: 86

View Profile
July 30, 2018, 08:47:03 PM

Eski seviyelerine kadar yavaş yavaş gelicek gibi düşünüyorum asıl yükselişe gelmeden herkesin ellerindekilerini satın alırlar şuan 15k olsa btc hanginiz satmazsınız ? ben satmam çünkü kapıda 50k bekliyor
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
July 30, 2018, 11:21:38 PM

Bu saatten sonra bitcoini satmak cesaret ister giderse nerelere gideceği belirsiz, düşerse zaten aynı yerlere gelir, usdtde düşüş bekleyenler içinde bu durumda karar vermek hayli zor.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: