Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:26:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: SistemKoin - Kripto Para Borsası  (Read 22482 times)
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
June 20, 2018, 01:36:06 PM

Sistemkoin  adını çok duymaya başladım.Genel olarak coinmarketcapi yanılttıkları söyleniyor.
Ancak diğer konularda pekte bir şikayet yok sanırım.Kendilerine çeki düzen verirlerse sağlam bir borsa olurlar.
Coin çeşitliliği çok hoş bu arada

Coinmarketcap'i kenara bırakıyorum. Karşımda kocaman bir sıfır görüyorum.
Diğer konularda şikayet olmaması çok normal, neden? Çünkü bu siteyi kimse kullanmıyor. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Tek kişilik dev kadro. İnsan kendisinden şikayetçi olur mu? Olmaz..
Hafta sonu BTCTurk'ün 35 BTC, Paribunun 100BTC hacim yaptığı ortamda 1 aylık borsa gelip 600 hacim yapıyorum diyor ve bunların açıklamasını da 54 ülkeden insanlarla yapıyoruz hacimlerimiz doğrudur diyerek yalanını sürdürüryorsa ve üstelik de orderbook'unda 0.02 BTC'Lik alış/satış hareketleri oluyorsa ben o borsadan herşeyi beklerim. Ben paramı emanet edeceğim, bi gün gelip de sitemize hacker saldırısı oldu coinleriniz uçtu yalanını söylemeyeceğini kim garanti ediyor. Önce dürüst olacaksın. Yaptığın iş düzgün, başarılı ise, biryere ulaşacaksa zaten ulaşır. Sadece bu borsa için söylemiyorum. VEbitcoin, OVIS.. Bunlar coinmarketcap cheaters.
1714969609
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969609
Reply with quote  #2

1714969609
Report to moderator
1714969609
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714969609
Reply with quote  #2

1714969609
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
buycoinsell
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
June 20, 2018, 02:49:25 PM

Sistemkoin  adını çok duymaya başladım.Genel olarak coinmarketcapi yanılttıkları söyleniyor.
Ancak diğer konularda pekte bir şikayet yok sanırım.Kendilerine çeki düzen verirlerse sağlam bir borsa olurlar.

Diğer konularda şikayet olmaması çok normal, neden? Çünkü bu siteyi kimse kullanmıyor. Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. Tek kişilik dev kadro. İnsan kendisinden şikayetçi olur mu? Olmaz..
Hafta sonu BTCTurk'ün 35 BTC, Paribunun 100BTC hacim yaptığı ortamda 1 aylık borsa gelip 600 hacim yapıyorum diyor ve bunların açıklamasını da 54 ülkeden insanlarla yapıyoruz hacimlerimiz doğrudur diyerek yalanını sürdürüryorsa ve üstelik de orderbook'unda 0.02 BTC'Lik alış/satış hareketleri oluyorsa ben o borsadan herşeyi beklerim. Ben paramı emanet edeceğim, bi gün gelip de sitemize hacker saldırısı oldu coinleriniz uçtu yalanını söylemeyeceğini kim garanti ediyor. Önce dürüst olacaksın. Yaptığın iş düzgün, başarılı ise, biryere ulaşacaksa zaten ulaşır. Sadece bu borsa için söylemiyorum. VEbitcoin, OVIS.. Bunlar coinmarketcap cheaters.

Vallahi hocam sizin yorumlarınıza cevap verememişler,bende kayıt olmuştum ama işlem yapmayı düşünmüyorum artık. önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?
meandmrjones
Jr. Member
*

Activity: 131
Merit: 8

View Profile
June 22, 2018, 11:01:45 AM

önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?

shalfhlksjffkjsfhsk  Grin Grin
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
June 24, 2018, 06:26:22 PM

hesaptan 1 btc limitle kimliksiz bir çekim gerçekleştirebiliyor muyuz ?yoksa her işlem için onay gereklimi ? Güvenip kimliğini falan yollayan var mı ?
minexperttt
Newbie
*

Activity: 23

View Profile
June 26, 2018, 06:11:15 AM

Arkadaşlar sistemkoin'in güvenilir mi değil mi olduğu hakkında bir video çektim sizler için.
Benim şuan için söyleyecebileceğim tek şey, bu borsayı kullanırken iyice düşünün derim. Bakalım zaman ne gösterecek bizlere.
https://www.youtube.com/watch?v=JXfJxJZtnWQ
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 26, 2018, 06:41:20 AM

piyasaya bir yalanla çıktı coinmarketcap ki kandırmak ha müşteriyi kandırmışsın ha cmc yi ne farkı var
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97

View Profile
June 26, 2018, 09:21:25 PM

Hala kullanan var mı borsayı hacim yoktu btw almak için kullanıcaktım
civilengineer
Full Member

Activity: 434
Merit: 112

View Profile
July 05, 2018, 09:03:38 AM

Vallahi hocam sizin yorumlarınıza cevap verememişler,bende kayıt olmuştum ama işlem yapmayı düşünmüyorum artık. önerebileceğiniz borsa var mıdır acaba ?

eth, btc almak için btcturk, paribu veya koinim borsalarını kullanabilirsiniz. TL transferi ile elden alışveriş yapmadan daha güvenli bir şekilde kriptoparaya adım atarsınız. coin trade işlemi yapmak isterseniz de sonrada bittrex veya binance gibi borsaları kullanarak daha güvenli bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.
OzgurC
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 5

View Profile
July 05, 2018, 12:09:30 PM

Arkadaşlar sistemkoin'in güvenilir mi değil mi olduğu hakkında bir video çektim sizler için.
Benim şuan için söyleyecebileceğim tek şey, bu borsayı kullanırken iyice düşünün derim. Bakalım zaman ne gösterecek bizlere.

Zec koinler ne oldu acaba? Hesaba koyuldu mu? Hacimlerin yalan olduğu gerçeği ortada ama bir de coinlere ulaşamama vs. gibi işler de var mı merak ettim doğrusu? Varsa fena...
minexperttt
Newbie
*

View Profile
July 05, 2018, 09:45:53 PM

Zec koinler ne oldu acaba? Hesaba koyuldu mu? Hacimlerin yalan olduğu gerçeği ortada ama bir de coinlere ulaşamama vs. gibi işler de var mı merak ettim doğrusu? Varsa fena...
Hala koyulmadı. Destek'ten açtığım son 2 ticket'ı cevaplamadan kapattılar. Canlı destekten sorunca da yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor gibi standart cevaplar alıyorum. Umudum günden güne azalıyor. Ayrıca sistemkoin'de bulunan birkaç farklı altcoin'in discord gruplarında sistemkoin'deki coinlerine erişemediğini söyleyenler var.
koinnman
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
July 06, 2018, 08:05:59 AM

İyi bişey söyleyen yok. Cevaplanması gereken çok soru var ama Sistemkoin ortalıkta yok.

Neredesin Sistemkoin?
SistemKoin (OP)
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
July 09, 2018, 10:25:27 AM

Hala koyulmadı. Destek'ten açtığım son 2 ticket'ı cevaplamadan kapattılar. Canlı destekten sorunca da yazılımcılarımız üzerinde çalışıyor gibi standart cevaplar alıyorum. Umudum günden güne azalıyor. Ayrıca sistemkoin'de bulunan birkaç farklı altcoin'in discord gruplarında sistemkoin'deki coinlerine erişemediğini söyleyenler var.

ZEC cüzdanları aktif hale geldi. Hesabınızdaki ZEC'ler ile işlem yapabilirsiniz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

hesaptan 1 btc limitle kimliksiz bir çekim gerçekleştirebiliyor muyuz ?yoksa her işlem için onay gereklimi ? Güvenip kimliğini falan yollayan var mı ?

Hesap onayı olmadan herhangi bir çekim işlemi yapmanız mümkün değildir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İyi bişey söyleyen yok. Cevaplanması gereken çok soru var ama Sistemkoin ortalıkta yok.

Neredesin Sistemkoin?

Twitter'dan twitter.com/Sistemkoin ve halihazırda 723 üyesi bulunan Telegram grubumuzdan t.me/SistemkoinOfficial bize ulaşabilirsiniz.

emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
July 09, 2018, 10:34:44 AM

Neden insanların şikayetlerine buradan açıklama yaparak dönüş yapmıyorsunuz? Sorulan sorulardan ve şikayetlerden kaçmak direkt insanların scam yaftası yapıştırmasına sebep oluyor.
SistemKoin (OP)
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
July 09, 2018, 10:55:28 AM

Neden insanların şikayetlerine buradan açıklama yaparak dönüş yapmıyorsunuz? Sorulan sorulardan ve şikayetlerden kaçmak direkt insanların scam yaftası yapıştırmasına sebep oluyor.

Tüm soru ve şikayetleri cevaplandırıyoruz. Geçmişteki cevaplarımıza bakabilirsiniz. Borsamızı karalamak maksadıyla aynı soruları birden fazla soran kişiler ile muhatap olmuyoruz sadece.

Ayrıca sorularınıza eşzamanlı cevap almak için telegram grubumuzu t.me/SistemKoinOfficial kullanabilirsiniz.
minexperttt
Newbie
*

View Profile
July 09, 2018, 11:20:14 AM

Bugün zec coinlerimi kontrol ettiğim zaman uzun bir aradan sonra hesabımda görüntüleyebildim . Ayrıntılı biçimde, hangi tarihlerde yatırım yapmışım tarih/saat olarakta görebiliyorum.
Az önce çekim işlemi yaptık 2 tane hesabımızdan. Bakalım sorunsuz bir transfer olacak mı.. Ayrıntıları detaylı bir açıklama ile paylaşacağım...
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
July 15, 2018, 05:45:43 PM

Bazi coinleri durmadan bakima aliyorsunuz
Gercekten cok can sıkıcı bir durum bu.
Bide tamam bakıma alıyonuzda neden bakiyeler 0 görünüyor anlamış değilim.lütfen şu sistemi degistirin panik yapiyoruz
minexperttt
Newbie
*

View Profile
July 18, 2018, 09:35:33 PM

Sistemkoin güvenilir mi videosunun ikinci kısmı;
https://youtu.be/nb6ybEWMKW0
canpare
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 3

View Profile WWW
July 19, 2018, 02:50:45 PM

Tüm soru ve şikayetleri cevaplandırıyoruz. Geçmişteki cevaplarımıza bakabilirsiniz. Borsamızı karalamak maksadıyla aynı soruları birden fazla soran kişiler ile muhatap olmuyoruz sadece.

Ayrıca sorularınıza eşzamanlı cevap almak için telegram grubumuzu t.me/SistemKoinOfficial kullanabilirsiniz.

allahım muhatap olmuyorlarmış. sen şu hacim sorularına bile tatmin edici cevap veremiyorsan tabi 50 kişi birden sorar. Bu nasıl bir işletmeciliktir bu nasıl bir esnaflıktır.

Buradaki insanların derdi sizi karalamak değil. sizi neden karalasın hepimizin birer tane borsası mı var sanki. Kendi borsamıza müşteri çekmek için sizi mi kötülemeye çalışıyoruz. 5 sayfadır aynı şeyler dönüyor ve tam anlamıyla bir cevap yok ortada.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
July 24, 2018, 09:06:54 AM
Last edit: July 24, 2018, 09:27:04 AM by BtcAnkara

Sevgili Sistemkoin,

Piyasa ölü iken de 450-550 BTC/TRY hacim yapıyosunuz, piyasa pumptayken de , dumpdayken de, ölüyken diriyken, uyurken ederken hep 450-550 btc/TRY hacme sahipsiniz.

Bu kemik hacme nasıl ulaşıyorsunuz, bu başarının sırrı nedir? Hangi marka robot kulllanıyosunuz, var mıdır bir öneriniz?

Kurulduğunuzun 2. gününde ulaştığınız hacimde çakılıp kaldınız. Piyasadaki küçük borsalar(Paribu&Btcturk) sizi geçiyor, botlara yüklenin, yapın şu hacmi 700-800BTc. yakışır sana. Gerçi diğer coinlerle yaptığını iddia ettiğin günlük hacimleri BTC ye vursak günlük yaptığın hacim 2456 BTC yapıyor. Smiley)  hadi bakalım tebrikler. Ama yetmez sen yine de biraz gaz ver şu robotlara az çalışıyorlar, Bitfinex'i falan geçmeniz lazım.
Jaguaruhu1
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
August 05, 2018, 01:29:49 PM

Sitenizde o kadar çok yabancı kullanıcı var ve işlem yapıyorsa neden arkadaşın da dediği gibi sitede yaprak kımıldamıyor izah edebilir misiniz? Yoksa bu kadar hacim yapan yabancılar için farklı bir borsa sayfası mı var?
Uye olmayı duşunurken...  😉 Para_noya  ya donuştu okuduklarım...  😉
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: