Bitcoin Forum
May 22, 2024, 05:55:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]  All
  Print  
Author Topic: Shivom: Dünyanın En Büyük Blockchain Özellikli Dijital Genom Deposu  (Read 1923 times)
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
March 31, 2019, 08:26:26 AM

bu tarz projeler çok uzun solukludur ve başarı oranları çok yüksek değildir, zira kripto paraların ödeme sisteminde kullanılması için bile henüz başlangıç dönemindeyiz. o yüzden shivom gibi projeler bana şu an için ütopik geliyor ve yatırım yapmayı düşünmem.  şu anda fon toplama projelerinin çoğu yüzde bir fiyatlara düşmüş.
hisarardi
Member
**

Merit: 12

View Profile
March 31, 2019, 09:01:06 AM

Shivom da bir rüzgar ile girdi ama sonra ne oldu akıbeti takip etmedim. Ama istenilen değeri kazanmadı gibi. Doğru düzgün borsalarda görmedim.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
March 31, 2019, 09:18:54 AM

Shivom - ShitCoin olarak okunur
hisarardi
Member
**

View Profile
April 01, 2019, 11:23:42 AM

Shivom epey bir sükse yapmıştı ama sonrası gelmedi gibi. İşin içinde Japonlar vardı sanırsam böyle olmaması lazımdı.demek ki orijinal japon degillermis. Grin

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
dodocum
Member
**

Activity: 560
Merit: 16

View Profile WWW
April 01, 2019, 06:12:26 PM

Shivom epey bir sükse yapmıştı ama sonrası gelmedi gibi. İşin içinde Japonlar vardı sanırsam böyle olmaması lazımdı.demek ki orijinal japon degillermis. Grin

Muhtemelen karıştırdınız hocam, ekibinde hiç japon biri bulunmamıştı. Genel olarak avrupalılar: https://shivom.io/team/ fakat şimdi kontrol ettiğimde ekipten epey kişi azalmış görünüyor geçmişte hatırlıyorum +10 üzeri idi.
ScorpionZ
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
April 02, 2019, 10:22:32 AM

Shivom Bountysini Amazix yapmıştı ve Bounty ödülleri için KYC istenmişti.Genetik alanında çalışmalar yapan çok iyi reklamları olan bir projeydi.Piyasanın durumundan dolayı değeri çok azaldı.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
April 02, 2019, 11:51:38 AM

Bu projeyi bir kaö kez duydum veya gözüm çarptı ve hakkında olumlu düşünceler gördüm. Uzun zamandır durmamıştım biraz inceledim iş yapabilecek özelliklere sahip gibi.

rumblesix
Member
**

Activity: 434

View Profile
May 29, 2019, 09:53:39 AM

KuCoin sonunda duyurdu delist edeceğini OMX'i ve bununla birlikte ciddi bir düşüş geldi. Lakin hala projeye güvenim tam. Adamlar hala aktif ve hala çalışıyorlar. Telegram kanalları da sosyal medya hesapları da web siteleride en ufak bir gelişmede anında güncelleniyor. Kepenk indirecek gibi durmuyorlar hiç.
lulumiya
Full Member

Activity: 686
Merit: 104

View Profile
May 29, 2019, 10:16:33 AM

KuCoin sonunda duyurdu delist edeceğini OMX'i ve bununla birlikte ciddi bir düşüş geldi. Lakin hala projeye güvenim tam. Adamlar hala aktif ve hala çalışıyorlar. Telegram kanalları da sosyal medya hesapları da web siteleride en ufak bir gelişmede anında güncelleniyor. Kepenk indirecek gibi durmuyorlar hiç.
Sağlam çalılıyorlar tamam da bu piyasada sağlam çalışan milyon tane token var. Önemli olan kullanıcıya kazandırdıkları.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
May 29, 2019, 03:54:38 PM

Sağlam çalılıyorlar tamam da bu piyasada sağlam çalışan milyon tane token var. Önemli olan kullanıcıya kazandırdıkları.

Öyle ya bu piyasada sadece çalışan bir işe yaramaz onu pazarlamayı da bilmemeliler ama yok olmuyorsa sıkıntı oluyor sadece çalışmak önemli değil sivrilip çıkmakta önemli
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 29, 2019, 06:18:17 PM

bu "adamlar çalışıyor " olayını aydınlatacak var mı napıyorlar mesela "çalışıyorlar" diye bir geyik her yerde var  Grin
rumblesix
Member
**

Activity: 434

View Profile
May 30, 2019, 06:59:23 AM

Aynen ben de bu şekilde söyledim telegram kanallarında. Tamam çalışıyorsunuz da biraz token'ınınıza da değer verin arkadaş şeklinde bir yazı yazdım ama ne cevap yazdılar bilmiyorum hiç. Cheesy
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
May 30, 2019, 07:14:16 AM

Zamanında baya bir ses getirmişti, sonradan ne oldu pek bilmiyordum, şu an buradan öğrendiğim kadarıyla onlar da fiyat olarak tatmin etmeyen ama çalışan projeler listesine eklenmişler. Fiyatın belli seviyelerde tutulması piyasa için önemli, projeyi sadece teknik olarak ilerletmek yetmiyor.
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
May 30, 2019, 08:57:53 PM

Uzun zamandır shivom konusu güncel değildi, zamanında ses getirdi ama sonrasında fiyat açısından tatmin etmediği için çok da gündeme alınmadı. En son kucoin delist listesinde bunu da görünce aklıma geldi, yazık olmuş.
ugurum15
Member
**

Merit: 22

View Profile
May 31, 2019, 12:15:39 AM

Bir aralar meşhur bir bountysi vardı. Bende Twitter ya da Facebook katıldım ama sonra Twitter hesabım gumleyince dımdizlak kaldım. İlk başlarda iyi kazandırdı ama geçen gün kucoinden delist yemesi kötü bir imaj oldu.
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
May 31, 2019, 12:24:05 AM

Gerçekten teknolojiye yatırım yapmayı sağlayan bir proje görmemiştim. Açıkçası eski bir konu olmuş olmasına rağmen görmemiştim. Şuan Kucoin, Idex ve CoinBene gibi borsalarda mevcut olmasına rağmen bence daha bilindik borsalara girdiği zaman daha çok hacme ulaşabilir diye düşünüyorum.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
May 31, 2019, 01:52:26 PM

Fiyat anasının  nikahını görmüş. Piyasa değeri 11 milyon dolaresden 650k ya kadar düşmüş. 1 sene boyunca tek bir yukarı hareketi yok hep aşağı hep aşağı. Ico dan giren veya bountyden kazanan elinde tutan varsa Allah yardım etsin bi mok olmaz bu projeden.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476

View Profile
May 31, 2019, 03:35:44 PM

geçtiğimiz hafta kucoin shivom u delist edeceğini açıkladı. ben geldiği yere şahsen çok üzülüyorum. kucoin bile delist etmeye hazırlanıyor. halbuki şu piyasadaki en bana projelerden birisi
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]  All
  Print  

Jump to: