Bitcoin Forum
May 22, 2024, 11:27:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Türkce, Almanca ve Ingilizce cevirmeler yapilir  (Read 138 times)
mfyilmaz (OP)
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
April 23, 2018, 06:43:26 PM

Arkadaslar benim bi tanidik Konya Üniversitesinden ingilizce edebiyat mezunu ve senelerdir almanyada almanca dersi veriyor bunun yaninda Cambride Üniversiteden yetiskinlere ingilizce ögretme level 5 lisansi da var (CELTA LV 5). Türkcesi, Almancasi ve Ingilizcesi cok iyi denebilecek seviyede ve kendisinin bu aralar bos zamani bulundugu icin bana müracat etti, tercuman gerekli mi diye. Bende burda lazim olan birisi vardir veya olabilir diye bi soriyim dedim.
Ödemeleri BTC, ETH, ETC olarak kabul ediyorum ve tabiiki güvenilir birisinin araciligiyla escrow da olabilir.

Not: Videolara altyazi da yapilabilir fiyatlar tabiiki video her projeye özel konusulur.

Mesele arkadasin bir kücük ek geliri olsun ve milletin isi görülsün Smiley

Sorulari olanlar bu baslik altinda yazabilir veya ÖM da atabilirler.

Selamlar ve bol kazanclar.
istant452
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile WWW
May 08, 2018, 06:25:40 AM

ihtiyaç olunca destek isteyen olur
mfyilmaz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 09, 2018, 05:14:06 PM

ihtiyaç olunca destek isteyen olur

sagol kardes, bu arada -> güncel Wink
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
May 09, 2018, 07:16:53 PM

Arkadaslar benim bi tanidik Konya Üniversitesinden ingilizce edebiyat mezunu ve senelerdir almanyada almanca dersi veriyor bunun yaninda Cambride Üniversiteden yetiskinlere ingilizce ögretme level 5 lisansi da var (CELTA LV 5). Türkcesi, Almancasi ve Ingilizcesi cok iyi denebilecek seviyede ve kendisinin bu aralar bos zamani bulundugu icin bana müracat etti, tercuman gerekli mi diye. Bende burda lazim olan birisi vardir veya olabilir diye bi soriyim dedim.
Ödemeleri BTC, ETH, ETC olarak kabul ediyorum ve tabiiki güvenilir birisinin araciligiyla escrow da olabilir.

Not: Videolara altyazi da yapilabilir fiyatlar tabiiki video her projeye özel konusulur.

Ücretlendirme nasıl olacak? benim almanca çeviriye ihtiyacım oluyor arada 1000 karakter üzeri filan mı? mesela çok kısa mesajları da çevirmem gerekiyor bu nedenle fiyatlandırma hakkında girişe bilgi yazarsanız iyi olur diye düşünüyorum.
mfyilmaz (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 09, 2018, 11:28:49 PM

Ücretlendirme nasıl olacak? benim almanca çeviriye ihtiyacım oluyor arada 1000 karakter üzeri filan mı? mesela çok kısa mesajları da çevirmem gerekiyor bu nedenle fiyatlandırma hakkında girişe bilgi yazarsanız iyi olur diye düşünüyorum.

Tabiiki fiyat ceviriye baglidir ama asagi yukari kelime basi 0,015$ (yane 1,5 cent) olarak yola cikabiliriz...
Pages: [1]
  Print  

Jump to: