Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:58:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitcointalk İmza Kampanyaları Hakkında Bilgilendirme (Detaylı Anlatım)  (Read 1214 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
July 01, 2018, 12:30:32 PM

Elinize sağlık güzel ve detaylı bir anlatım olmuş.Yeni gelen arkadaşlar için çok iyi bir post olmuş.

Eline koluna saglik hocam butun detaylari tek tek aciklamissin. Oldukca yararli ve ozellikle yeni gelenlere cok fazla sey katacaktir. Herkesin okumasi gerekiyor bence.

Imza kampanyalari hakkinda yapilmis en saglam baslik bence. Eline koluna saglik kardesim baslik sayesinde bilgilenen cok fazla insan oldu.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, umarım herkes için faydalı bir konu olmuştur.
1713571136
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713571136
Reply with quote  #2

1713571136
Report to moderator
1713571136
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713571136
Reply with quote  #2

1713571136
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
July 01, 2018, 04:53:34 PM

Güzel bilgilendirici bir yazı olmuş eline sağlık. Konuyu biraz daha açmak mümkün mü ilerde oralara ulaşabilirsek imzayı nasıl oluşturacağımız hakkında bilgi bulamadım yada kaçırdım o kısmı forumda,  bu başlığın altına detaylandırırsak bilenler tarafından çok faydalı olur gibi
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
July 01, 2018, 06:39:46 PM

Gayet açıklayıcı ve güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 02, 2018, 02:08:15 PM

Güzel bilgilendirici bir yazı olmuş eline sağlık. Konuyu biraz daha açmak mümkün mü ilerde oralara ulaşabilirsek imzayı nasıl oluşturacağımız hakkında bilgi bulamadım yada kaçırdım o kısmı forumda,  bu başlığın altına detaylandırırsak bilenler tarafından çok faydalı olur gibi

Merhaba dostum,

İmza kodunu nasıl ekleyeceğin konusunda aşağıdaki yazımı inceleyebilirsin;

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4396957.msg39149850#msg39149850

Bu başlık altına konu dışına çıkmanın pek bir mantığı yok, imza ekleme ile ilgili tüm sorularını diğer başlık altından sorabilirsin. Smiley

Gayet açıklayıcı ve güzel olmuş. Paylaşım için teşekkürler. Emeğinize sağlık

Rica ederim, umarım herkes için faydalı olmuştur.
icoview
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile WWW
July 02, 2018, 02:32:22 PM

Harika hazırlamışsınız teşekkür ederim
icoview
Newbie
*

Activity: 9

View Profile WWW
July 02, 2018, 02:38:38 PM

ya hala nereye post yazacaz? imza dediğiniz tam olarak ne anlamadım. Somut bir örnek varmı acabba
ysnbakara
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 02, 2018, 07:07:17 PM

Üstad oldukça faydalı olmuş çok teşekkür ederim. Yeni konuların takibindeyiz Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 03, 2018, 02:00:51 PM

Harika hazırlamışsınız teşekkür ederim

Rica ederim, umarım faydalı olmuştur.

ya hala nereye post yazacaz? imza dediğiniz tam olarak ne anlamadım. Somut bir örnek varmı acabba

Azacık araştırma yapmayı öğren ve daha sonra konulara mesaj yaz. Senin saçma mesajların ve araştırmasız olaylara atlamaların yüzünden benim konumun kirlenmesi hiç hoş değil. Bu merak ile zaten buradan kazanç kazanamayacak ve buralarda uzaklaşacaksın. Ne zaman ki araştırma yapmayı öğreneceksin işte o zaman bir şeyler kazanacaksın. Daha imzanın ne olduğunu bilmiyorsun fakat kazanç derdine düştün. İmza nasıl eklenir bu konu hakkında bilgi almak istiyorsan aşağıdaki konuma bakmanı tavsiye ediyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=4396957.msg39149850#msg39149850

Üstad oldukça faydalı olmuş çok teşekkür ederim. Yeni konuların takibindeyiz Smiley

Rica ederim, umarım faydalı olmuştur. Yeni konular çok yakında bomba gibi geliyor Wink
laleejnebi
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
July 03, 2018, 04:07:25 PM

Çok teşekkürler faydalı olmuş.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 09, 2018, 02:09:29 PM

Çok teşekkürler faydalı olmuş.

Rica ederim, umarım yeni üyeler için faydalı bir rehber olmuştur.
pao25
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 11, 2018, 11:55:22 AM

güzel açıklmışsınız elinize sağlık. zamanında yoğun bir yaşantım olduğu için hesap açmamıştım, şimdi ise merit sistemi yüzünden uzun süre kampanyalardan istediğim kazancı sağlayamacağım. yine de moral bozmamak gerek.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 11, 2018, 04:30:50 PM

güzel açıklmışsınız elinize sağlık. zamanında yoğun bir yaşantım olduğu için hesap açmamıştım, şimdi ise merit sistemi yüzünden uzun süre kampanyalardan istediğim kazancı sağlayamacağım. yine de moral bozmamak gerek.

Rica ederim. Zamanında bende sınavlardı derslerdi derken hiç aktif olamadım ve şuan Legendary olma şansımı kaybetmiş oldum. Yine de her olaya negatif bakmamak gerekli sonuç olarak bir şekilde kazanç elde ediyoruz forum aracılığı ile. Her olaya negatif yaklaşmaktansa biraz pozitif yaklaşmak gerekiyor, en azından stres yaşamış olmuyoruz. Smiley
disjointed
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
July 11, 2018, 08:03:17 PM

Konu çok açıklayıcı ve net olmuş gerçekten emek isteyen bir iş ne zman o rütbeleri görebiliriz merakla bekliyorum
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 12, 2018, 02:51:56 PM

Konu çok açıklayıcı ve net olmuş gerçekten emek isteyen bir iş ne zman o rütbeleri görebiliriz merakla bekliyorum

Belirttiğiniz üst rütbelere ulaşmak için ilk olarak kaliteli içerik, faydalı mesajlar ve iyi bir profil imajı yaratmanız gerekiyor. Kaldı ki bu tarz kısa mesajlar ile merit kazanmak mümkün değil ve merit kazanamadığınız zaman ise rütbe atlamanız imkansız olacaktır. Kaliteli konu içerikleri, yardımcı ve bilgilendirici mesajlar oluşturduğunuz zaman ise merit kazanacaksınız ve bu meritler arttıkça doğru orantılı olarak üyelik rütbeniz de yükselecektir.
necafff
Newbie
*

Activity: 56

View Profile WWW
July 14, 2018, 01:36:09 AM

buraya kayıt olmamdaki amaçların başında bu geliyordu. emeğiniz ve bilgiler için teşekkürler.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 14, 2018, 08:09:53 AM

buraya kayıt olmamdaki amaçların başında bu geliyordu. emeğiniz ve bilgiler için teşekkürler.

Rica ederim, umarım sizin için bir faydam dokunmuştur. Bu aşamadan sonra kaliteli mesajlar ve içerikler üretmeniz gerekiyor ki daha üst rütbelere ulaşarak kazanç elde edebilesiniz. O sebeple farklı düşünceler ile ürettiğiniz bilgileri de paylaşmaya özen göstermelisiniz.
Expecto
Member
**

Activity: 980
Merit: 12

View Profile
July 23, 2018, 09:41:09 AM

Merit sistemini biraz daha adil yapmalarını dilerdim. Umarım yakında bir düzenleme daha gelir.

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 23, 2018, 02:32:21 PM

Merit sistemini biraz daha adil yapmalarını dilerdim. Umarım yakında bir düzenleme daha gelir.

Merit sistemi mağdurlarından birisi olarak bu sistemin son derece adaletli olduğunu düşünüyorum. Sr. Member rütbesine ulaşmak için son 1 haftam kalmıştı ve bu sistem geldiği için çok uzun zamandır Full Member seviyesinde sürünüyorum. Şikayetim var mı? Evet, belki. Sistemden memnun muyum? Evet. Her ne kadar herkes kötü bir sistem olduğunu savunsa da bir miktar spammer üyeden kurtulmuş olduk. Ayrıca yeni açılan üyeliklerin kolay kolay üst rütbelere ulaşması da eski üyeler için haksızlık olurdu. O sebeple bu sistemin doğru bir karar olduğunu savunuyorum. Herkes kolayca Legendary olabilecekse ne anlamı kaldı rütbe sisteminin? Şikayet etmek yerine biraz emek göstermek emin olabilirsiniz ki çok daha faydalı olacaktır ve rütbenizi daha hızlı bir şekilde yükseltecektir.
strunivrse
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
July 27, 2018, 02:18:50 PM

Çok teşekkür ederim aydınlatıcı bir anlatım olmuş. Foruma yeni katılan biri olarak bu bilgileri öğrenebilmek için ne kadar fazla post ve yorum okudum anlatamam
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
July 28, 2018, 12:19:28 PM

Çok teşekkür ederim aydınlatıcı bir anlatım olmuş. Foruma yeni katılan biri olarak bu bilgileri öğrenebilmek için ne kadar fazla post ve yorum okudum anlatamam

Rica ederim, yeni arkadaşların kolayca bilgi elde edebilmesi için elimden geleni yapmaya özen gösteriyorum. Bu konu hakkında aklınıza takılan diğer noktaları, soruları ve merak ettiğiniz noktaları bu konu altından sorabilirsiniz. Tüm konularımı güncel tutmaya, herkesin sorularına cevap vermeye büyük bir özen gösteriyorum ve emek harcıyorum.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: