Bitcoin Forum
May 11, 2024, 11:29:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty Nedir? Bounty Kampanyaları ve Çeşitleri Hakkında Bilgilendirme  (Read 926 times)
zekimuren
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 07:56:24 AM

Teşekkürler yararlı bir konu. Kumar gibi bir şey, hangi bounty programına katılmayı seçmek zaman istiyor. Şahsen bu tür işlere vakit ayıramayan biri olarak gözüm hiç kesmiyor bir bounty programına girmeyi.
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
May 15, 2018, 02:19:02 PM

Teşekkürler yararlı bir konu. Kumar gibi bir şey, hangi bounty programına katılmayı seçmek zaman istiyor. Şahsen bu tür işlere vakit ayıramayan biri olarak gözüm hiç kesmiyor bir bounty programına girmeyi.

Rica ederim, nick güzelmiş bu arada. Smiley
Carmentos
Member
**

Activity: 121
Merit: 31

View Profile WWW
May 16, 2018, 10:42:05 PM

Merhaba arkadaşlar,

İlk bounty makalemi Steemit üzerinden yazdım. Upvote verir ve takip ederseniz çok memnun olurum Smiley

Profil Link: https://steemit.com/@carmentos

Makale Link: https://steemit.com/quarkchain/@carmentos/blockchain-revolution-quarkchain-english-and-turkish

icoview
Newbie
*

Activity: 9

View Profile WWW
May 16, 2018, 11:37:20 PM

signature kampanyalarıyla ilgili bilgi verirmisiniz
nasıl yapılıyor
tam olarak ne yapıyoruz yani teşekkürler
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 19, 2018, 01:58:05 PM

signature kampanyalarıyla ilgili bilgi verirmisiniz
nasıl yapılıyor
tam olarak ne yapıyoruz yani teşekkürler

Merhaba dostum,

Aşağıda linkini vereceğim konum üzerinden detaylı bilgi elde edebilirsin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3444198.msg35898699#msg35898699
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 20, 2018, 12:08:07 PM

Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir.
burky156
Full Member

Activity: 658
Merit: 112

View Profile
May 20, 2018, 01:25:04 PM

Anlatmaya çalıştığım çoğu insan ödül programlarını yerine getirmenin kolay olduğunu zannediyor ancak durum böyle değil.
Gerçekten yoğun emek harcanıyor ve sadece karşılığını alabiliyoruz. Herkes hak ettiği kadar yani.

Karşılığını da alıp alamayacağımız da meçhul aslında. 2018'de o kadar çok ICO patladı ki, çalışıp uğraşıp hiç birşey kazanamadıklarımız da sıkça oluyor..
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 20, 2018, 07:26:56 PM

Anlatmaya çalıştığım çoğu insan ödül programlarını yerine getirmenin kolay olduğunu zannediyor ancak durum böyle değil.
Gerçekten yoğun emek harcanıyor ve sadece karşılığını alabiliyoruz. Herkes hak ettiği kadar yani.

Karşılığını da alıp alamayacağımız da meçhul aslında. 2018'de o kadar çok ICO patladı ki, çalışıp uğraşıp hiç birşey kazanamadıklarımız da sıkça oluyor..

Al bendende o kadar dostum. Bounty kampanyalarına girmeden önce iyice araştırıyorum artık korkudan. Her ne olursa olsun işin içinde emek ve zaman var.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
May 20, 2018, 07:42:32 PM

Güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık fakat artık bountyler eskisi gibi değil malesef. 2015ten bu yana bu forumdayım. 2017 / 2018 sezonu kadar kötü bir bounty deneyimim olmamıştı hiç. Katıldığım 2 kampanya scam çıktı. Biri söz verdiğinin 10 da birini gönderdi, biri icosu 4 ay geçmiş hala borsalarda işlem görmüyor kesin oda patladı. Açıkcası tadı tuzu kalmadı.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 21, 2018, 04:35:54 PM

Güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık fakat artık bountyler eskisi gibi değil malesef. 2015ten bu yana bu forumdayım. 2017 / 2018 sezonu kadar kötü bir bounty deneyimim olmamıştı hiç. Katıldığım 2 kampanya scam çıktı. Biri söz verdiğinin 10 da birini gönderdi, biri icosu 4 ay geçmiş hala borsalarda işlem görmüyor kesin oda patladı. Açıkcası tadı tuzu kalmadı.

Katılıyorum, eskisi gibi kazanç yok maalesef. Eski dönemi hatırlıyorum, o kadar az katılımcı vardı ki BTC ödemeli imza kampanyalarında bile kullanıcı limitleri bulunmuyordu. Şimdi ise ne yazık ki BTC ödemeli kampanyalarda yer bulmak imkansız, her bounty programında ise yüzlerce kişi mevcut. ICO projelerinin başarısız sonuçlanması da cabası tabii ki.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
May 28, 2018, 08:03:51 PM

Dostum tam olarak emin değilim fakat senin şu an kullandığın bounty programı sanırım patlak çıkmış. Bu konu hakkında bir bilgin var mıdır?
reddolphin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
May 28, 2018, 10:20:18 PM

hahaha bounty çikolata resmi çok orjinal olmuş Cheesy aslında fake atıp çikolatayı anlatabilirdin güzel troll olurdu Cheesy belki ben birilerini trollerim Cheesy
fatihguven
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
May 30, 2018, 09:18:56 AM

Paylaşım için teşekkürler. Bende 3-5 artık ne gelirse diyerek katıldım bikaçtanesine. Boş vakitleri değerlendirerek elime bişeyler geçer diye düşündüm. Umarım harcadığım zamanın karşılığı olur Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 06, 2018, 01:17:47 PM

Paylaşım için teşekkürler. Bende 3-5 artık ne gelirse diyerek katıldım bikaçtanesine. Boş vakitleri değerlendirerek elime bişeyler geçer diye düşündüm. Umarım harcadığım zamanın karşılığı olur Smiley

Boş vakitleri değerlendirmek için oldukça güzel bir yöntem. Ayrıca ülkemiz şartlarındaki işlere göre değerlendirmek gerekirse kolay bir kazanç yolu olduğunu da söylemek mümkün. Benim gözümdeki en büyük negatif yanı ise sürekli bilgisayar başında oturuyor olmak. Sırf bu sebepten dolayı hem tembelleşiyoruz hemde göbek yapıyoruz. Cheesy
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 11, 2018, 06:33:42 PM

Henüz konuyu görmemiş, konu içerisindeki bilgilerden faydalanamamış kişiler için konu günceldir.
yansahun
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
June 12, 2018, 05:50:57 AM

Arkadaşlar yeni üyeyim bounty kasmayı planlıyordum şans işi gibi olmuş bide kazanç düşükmüş galiba nasıl yapayım ben şimdi hiç girmesemmi ki
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
June 12, 2018, 05:16:34 PM

Arkadaşlar yeni üyeyim bounty kasmayı planlıyordum şans işi gibi olmuş bide kazanç düşükmüş galiba nasıl yapayım ben şimdi hiç girmesemmi ki

Bu rütbe ile forum içerisinde kazanç sağlamanız mümkün değil. En az Jr. Member seviyesine ulaşmanız ve kaliteli bir mesaj geçmişine sahip olmanız şart güzel bir gelir elde etmek için. O sebeple ilk aşamada kaliteli içerikler, mesajlar üretmeye özen gösterin. Bounty kampanyalarında iyi tercihler yaparak sosyal medya kampanyaları ile kazanç sağlamanız mümkündür.
Jumankis
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
June 14, 2018, 06:39:24 AM

Forumdaki 3. günümün ardından kafamdaki soru işretlerin den bir tanesi daha kalkmış oldu güzel bir çalışma olmuş emeğin için teşekkür ederim. Anladığım kadarı ile bounty için rütbede önemli o sistemde geçmişe göre biraz zorlaştırılmış galiba.. hayırlısı diyelim artık.
sedefix
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
June 15, 2018, 10:55:07 PM

Bounty işine girmeden okumam iyi oldu, teşekkürler.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
June 15, 2018, 10:58:32 PM

detaylı anlatım için elinize sağlık. ilk okunduğu zaman kolay bir şekilden havadan para kazanmak gibi gelebilir fakat ilk kampanyadan sonra bu şekilde olmadığı anlaşılır.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: