Bitcoin Forum
April 19, 2024, 12:07:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: 01.05.18 öngörülerim  (Read 844 times)
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 01, 2018, 03:33:27 PM

Mayıs da böyle devam eder gibi görünüyor. Sonuna doğru uçuşa geçecektir. Bu kadar fazla sabit durması piyasanın da işine gelmeyecektir. Yeni para girişleri olması istenecektir.

yobit.net is banned from signatures
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 01, 2018, 04:18:39 PM

Mayıs ayları her zaman bana uğurlu gelmiştir. Tüm Mayıslar bizimdir. Umarım bu ay güzel yükselişler olur.

Kaç aydır kuruduk kaldık  Shocked
binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 04:23:09 PM

Piyasalar buyken şuan öngörülerde bulunmak veya tahminlerde bulunmak çok riskli arkadaşlar. Grafikleri iyi analiz edip ona göre karar verin tarihler her zaman yatırımcıyı şaşırtabilir.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
May 01, 2018, 04:31:38 PM

yine 7000-6000 filan duserse oralara bu sefer altcoin namına hiçbirşey kalmaz.yatırımcı bıktı cunku.
inşallah 10k oncesi ufak bir duzeltmedir bu.
ripplecanavari (OP)
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 01, 2018, 04:33:19 PM

Senin de işçi bayramın kutlu olsun sayın çok bilmiş arkadaş. Btc 10.000 öncesi son düzeltmesini yapıyormuş, nereden biliyorsun balina mısın? Bence hamsisin ve işkembeden sallıyosun.  Grin Nickinden de anlaşılacağı üzere senin yolun yol değil kardeş. Yazdıklarını ciddiye alabilirdim ama nickinden sonra pek sanmıyorum. Altların da dün gece aşırı dump yediği falan yok, gayet makul bir düşüş oldu hatta btc bazında pek fazla düşmedi bile şaşırdım doğrusu.

Not: elinde kanıt olmayan totosundan sallayan arkadaşları dikkate almayın rank kasıyor belli ki "ripplecanavari" nickli newbie.

mesajını seni adam yerine koyarak sonuna kadar okudum saygı sıfır saygısız ve terbiyesiz bir yaşam formusun karşı taraf hakkında bir bok bilmediğin halde
boş boş konuşup işkembeden atmayı iyi biliyorsun
sayın embesil vatandaş sana söylüyorum bitcoin 10 bini gördüğünde
bu postu ilk senin götüne sokacağım .
taşak amaçlı yazdığım kullanıcı adına bile takmışsın çok mu canın sıkılıyor
asosyal hamam böceği seni gerçek hayatta hiçkimsenin yüzüne dahi bakmaya cesaretin olmayan sen
gelmiş burada millete sataşıyorsun yoluna bak boş yapma
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
May 01, 2018, 04:34:20 PM

herkes 10k  diye olumlu yorum belirtmiş ama şu anda 9000 in altına seyrediyor bitcoin, umarım aşağıya kırmaz fiyatını
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 01, 2018, 04:38:49 PM

Bu aşağı yönlü kırılma büyük ihtimalle kalıcı olmaz. Sebebini bilemediğim anlamsız bir düşüş seyri var. Büyük ihtimalle spekülasyon yapan bir grup var yükselişi frenlemek istiyor.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 01, 2018, 05:11:24 PM

yani altlar dump yediği zaman para btc, ethere mi akıyor bunu mı kastediyorsun. altlarcan çıkıp btc, ethere de para aktarmayıp tetherde kalma olasılıkları olamaz mı? piyasayı iyi bilmiyorum benimkisi konuyu anlamak yalnızca.
usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:03:32 PM

Kesinlikle su hareketten sonra yukselis,  artik karini alan cikti sanirim.  Bu sekildeki hareketler saglikli yukselisi gosteriyor. Kesinlikle aralik ayindaki olan durum tekrar olmasi.  Gunde 10bin lira artiyordu.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 01, 2018, 06:06:11 PM

Hep çıksın istiyoruz teknik olarak böyle birşey mümkün değil tabi kar realizasyonu var. İnişli çıkışlı 6000 lerden gelen yükseliş devam edebilir.
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 01, 2018, 06:15:09 PM

Bence asıl düşünülmesi gereken şey piyasa doyum noktasına ulaştı mı yoksa daha var mı o noktaya? Planları buna göre yapmak uzun vadede daha karlı olacaktır.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 01, 2018, 06:21:39 PM

Altcoinlerde bir düşüş oldu ama öyle fazla bir düşüş yaşanmadı.Mayıs ayına girmemizden dolayı dediğin gibi bunlar son düşüşler olabilir.Mart da nisan da hep son düşüş dedik ama bir türlü düşüşlerin önüne geçilemedi.Artık zaman olarak da bir şey kalmadı.Mayıs ayında yükselişler başlar umuduyla.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
May 01, 2018, 06:31:52 PM

evet artık 10k öncesi son dalgalanmaları görüyoruz  büyük bir artış yaşayacağız bence bu ufak düşüşten sonra.
nasip35
Full Member

Activity: 398
Merit: 118

View Profile
May 01, 2018, 06:32:41 PM

9K dolar direncini hala çok güzel bir şekilde koruyor bitcoin bu süreçten sonra yavaş yavaş yukarı ivme devam edicegine inanıyorum aşagıya doğru bi iniş hiç düşünmüyorum bu süreçte.
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
May 01, 2018, 07:12:24 PM

Büyük bir haber gelmedikçe sağlam yükseliş beklemiyorum piyasadan. Gidip gelmeler yaşar piyasa diye düşünüyorum. Bitcoinin en yüsek seviyesi 19000 doları görebilmesi için büyük bir habere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. YTD.
ottomans_enigma
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 01, 2018, 08:50:08 PM

hocam senin ağzın neler söylüyor ?    resmen ağzından bal damlıyor, inşallah bunlar 10k üzeri için son düzeltmelerdir, ondan sonra roket gibi fırlar bence
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 01, 2018, 09:26:08 PM

Geçensene mayıs ayını hatırlıyorumda gerçekten çok iyi kazandıran dönemlerden biriydi.Umarım bu senede aynı şekilde kazançlı geçer.piyasada bi süredir stabilleşme olduğu doğru ve bu seviyelerde fazla oyalandı sanki.eğer bir noktada çok gidip geliniyorsa sonucunda ya aşağı yada yukarı sert kırılmalar oluyor.daha önce tecrübe ettik bunu.aşağı yönlü gitmesi için şuanlık bir fud görünmüyor.bende yönün yukarı olduğunu düşünüyorum

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:27:23 PM

Kontrollü dumplar görüyorum, fiyat belli bi yüksekliğe çıkmasın diye ve piyasayı ürkütecek kadar da düşürmeden bir aralıkta btc toplanıyor gibi geliyor. Bir kaç gündür hareketlerine bakıyorum emirler ve duvarlar bu aralıkta tutulması için sanki. Aşağı kayarsa tutuyo ama yükselincede satış baskısı geliyo. Satışlar sona erdiğinde bu fiyattan alamadıkları anda 10k yı rahatça geçecek miktarda btc alımı olacaktır.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672

View Profile WWW
May 01, 2018, 09:32:19 PM

Ben durumu ve değerine günlük olarak bakmıyorum bitcoinin, Ben bitcoinin uzun vadede çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum o yüzden daha yolun başında 1k'ya düşse bile 50k olacaktır sonra
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
May 01, 2018, 09:48:46 PM

Mahıs ayının da biraz sallantılı geçmesi mümkün bence. Kripto paralarda hızlıca bir yükseliş beklemiyorum. Bir süre daha inişli çıkışlı hareket edebilir piyasa.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: