Bitcoin Forum
July 02, 2024, 09:06:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Yeni Neo İco'su: Spotcoin  (Read 1224 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 15, 2018, 08:50:09 AM

Spotcpin i canlandırmak için . Neo tabanlı coinleri eğer cuzdanda tutanlara spotcoin verilecekmis. Mesela 14-20 mayıs arası cüzdan da rpx tutanlara verilecek. Qlc nin tarihi farklı bir zaman galiba. Rpx in medium sitesinde detaylı açıklama mevcut,  Bilmeyipte ilgilenmek isteyenler için
criptocash
Jr. Member
*

Activity: 240
Merit: 7

View Profile
May 15, 2018, 09:07:12 AM

Türk projesi sandım ama değilmiş.Bilgilendirme için teşekkürler, biraz daha fikir sahibi olabilmek için araştırma yapmakta fayda var.Burada önemli nokta neo tabanlı token kullanan bir ico olması.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 19, 2018, 07:59:00 AM

Spotcpin i canlandırmak için . Neo tabanlı coinleri eğer cuzdanda tutanlara spotcoin verilecekmis. Mesela 14-20 mayıs arası cüzdan da rpx tutanlara verilecek. Qlc nin tarihi farklı bir zaman galiba. Rpx in medium sitesinde detaylı açıklama mevcut,  Bilmeyipte ilgilenmek isteyenler için

bu airdroplarda katılımcı sınırı var. katılmak isteyenlerin ilk gün kayıt yaptırması lazım. rpx için acele etmedim şimdi bakıyorum airdrop katılımı kapatılmış.
21 mayısda qlc için başlayacak.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106
Merit: 0

View Profile WWW
June 11, 2018, 02:48:22 PM

Türk projesi ise uzak durun scam çıkma ihtimali çok yüksek alayı parayı toplayıp gidiyor maldivlerde tatil yapıyolar sonra girmeyin ytd

Hocam okumadan yorum yapmayın lütfen, Türk projesi olduğunu nereden çıkardınız. Süleyman Demirel'in de dediği gibi "Karadeniz bir Türk gölü değildir."  Cheesy Ekip üyelerinin büyük bir kısmı Gürcistan'lı. Araştırdığıma göre de daha önce yatırım fonu işiyle uğraşan bir ekibin ürünü. Tabi Neo icosu da olsa scam çıkma ihtimali her zaman mümkündür, o da ayrı bir konu.

scam çıkacak bir proje için ekip niye sağda solda meetuplar düzenlesin? olur bu iş ama ne kadar olur ne kadar tutar bilmem.

Ne kadar olur ne kadar tutar demişsin biraz güvensizce ama imzasınada girmişsin Smiley)
Olur kardeşim olur takımları sağlam .Yeterki şu crypto piyasasında fiyatlar aşağı inip ıcoların yatırım almasının önüne geçmesin .
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
June 11, 2018, 02:52:45 PM

Türk projesi gibi bir şeyler duymuştum ama Türk değil de ekip te Türklerden de var diye hatırlıyorum. Bir süre ICO lardan uzak duruyorum şu anlarda kötü durum, bence erteleseler daha iyi olurmuş.
StormTurk
Newbie
*

Activity: 106

View Profile WWW
June 11, 2018, 02:55:14 PM

Proje dolu dizgin gidiyor ,dün itibariyle hash script ide neotracker a eklenmiş oldu.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 11, 2018, 03:08:15 PM

Gerçekten güzel bir projeye benziyor hemen araştırmaya başlıyorum. Neo tabanlı projeler güzel ve başarılı oluyor genelde.
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
June 14, 2018, 07:45:07 PM

presale de satıslar tamamlandı 2.5 mılyon spotcoın 0,40 dolardan satılarak basarıyla erken kapanmıs. sımdı onumuzde ıcosu kaldı ınsallah en kısa zamanda tarıhlerı acıklayacaklardır.bnm beklentım baya yuksek bundan.hatta hardcap yapamasında  bırazcık token yakılsında toplam arz dussun  Grin Grin
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
June 14, 2018, 07:58:05 PM

bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum açıkçası neo projelerine her zaman güvenmişimdir iyi yerlere geleceğini inanıyorum spotcoinin tamamen şahsi düşüncemdir YTD.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
June 14, 2018, 08:04:47 PM

Türk projesi gibi bir şeyler duymuştum ama Türk değil de ekip te Türklerden de var diye hatırlıyorum. Bir süre ICO lardan uzak duruyorum şu anlarda kötü durum, bence erteleseler daha iyi olurmuş.

Türk projesimi emin değilim ama geçtiğimiz ay ekip İstanbul'a ziyarete gelmişti diye hatırlıyorum. Takip edenlerden detaylı bilgisi olan vardır.
gorkem19888
Full Member

View Profile
June 14, 2018, 08:09:26 PM

turk projesı falan degıl rahat olun.. ayrıca bu ortamda bıle pre salesı basarıyla bıtırdıler
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
June 14, 2018, 08:29:58 PM

Spotcoin'in twitter bountysine katıldım son zamanlarda en çok kazandıran icolar neo icoları bu yüzden es geçmedik. 10-20 artık ne verirse, fakat ileride iyi fiyatlanır. Bu arada telegram adminleri arasında iki türk var.  Bu kişiler sadece telegram admini projenin Türklerle bir ilgisi yok diye biliyorum..
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 14, 2018, 09:48:32 PM

Bu sene Neo icolari genelde iyi tutuluyor. Yani bu projede mantıklı bakınca iş yapabilecek gibi duruyor. Ama pratiğe geldiği zaman aynı şeyi gosteremezse çöpten başka birşey olmaz. Benim pek araştırma fırsatım olmadı ama daha önceki Neo icolarina bakınca iş yapacak gibi düşünüyorum. Bakalım ne kadar topladı ki  satışta. Biraz araştırmak lazım.

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
June 14, 2018, 09:53:08 PM

Satışlarına yeni başladı spotcoin. Bence başarılı ve umut vaadeden bir neo projesi. Neo projesi piyasada az olduğu için scam olma şansı az. Hatta projeyi yakından incelediğim için kesin eminim scam olmadığına. ERC20 gibi hergün 20 tane ico çıkan bir altyapı olsa scam şansı daha yüksek olurdu.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 14, 2018, 09:54:52 PM

kyc yapip icoya katilan varsa sunlarin contract adresiydi, topladigi miktardi falan veri paylasan olursa cok makbule gecer, gidisati gorelim de belki 3 5 bisey atmayi dusunebilirim. prim yapacak bir ico gibi duruyor ama PR konusunda cok zipladi bunlar meetuplar duzenlediler kampanyalar girla gitti bu kadar cilalandiktan sonra patlamayalim Smiley
gorkem19888
Full Member

View Profile
June 14, 2018, 11:13:48 PM

kyc yapip icoya katilan varsa sunlarin contract adresiydi, topladigi miktardi falan veri paylasan olursa cok makbule gecer, gidisati gorelim de belki 3 5 bisey atmayi dusunebilirim. prim yapacak bir ico gibi duruyor ama PR konusunda cok zipladi bunlar meetuplar duzenlediler kampanyalar girla gitti bu kadar cilalandiktan sonra patlamayalim Smiley
herkese ayrı adres verdıklerı ıcın bılmıyoruz.ama presale satıslarını erken kapattılar. 2.5 mılyon coını sattık deyıp.bı de ozel satısları var 100 000 spot sattıkları.onların da guzel satıldıgını soluyorlar. suanda tamamen dedıklerıne ınanıyoruz tabıkı .. kontrat adresını ıco bıtmeden verceklermıs. neo cuzdanına cektıgımız zaman yatırım mıktarını ogrenebılecegız sanırsam
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 14, 2018, 11:29:40 PM

Ben de Nep5 tokenların bounty kampanyalarını araştırırken gördüm. Bounty kampanyası devam ediyordu. Dün başvuru yaptım. Onay aşaması 24 saat sürüyormuş, bakalım onay gelirse az da olsa kenarda dursun. Takipteyim.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 15, 2018, 12:38:29 AM

Neo icolarını herkes seviyor. Artık forumda ayrı ayrı konuları açılıyor. ERC-20 tokenlerini takip edenlerin sayısı bir hayli azalma göstermiş gibi.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 15, 2018, 01:46:13 AM

Neo ICO lari gercekten enteresan oluyor. Ben NEO ICOlarinda aceleci olmama taraftariyim Nex haricinde. Genel olarak hard cap goreni olmuyo, bir sekilde kisa kesip kapatiyorlar. ICO surecini takip edip duruma gore girmeye karar vermeli.
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
June 15, 2018, 10:42:40 PM

Zaten Neo tabanlı icoların artıları ve eksileri konusunda daha net paylaşımlara denk gelmiş olsaydım bu zamana kadar yapılmış olan kampanyaları da kaçırmazdım. Hâlâ geç kalmış sayılmayız zaten...
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: