Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:52:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Bu Merit Sisteminde BTC'nin mucidi Satoshi bile member olamaz  (Read 1011 times)
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 02, 2018, 08:55:41 PM

Bu merit sistemi yabancılarda güzel kardeşim, biz türklerde fayda etmiyor. 10 numara konu yazılmış adam merit vermekten aciz, sanıyorki meritleri eksilecek zır cahilin. Hatta elinden gelse eksi merit basar bizimkiler merak etme buna şükredelim. Gerçekten biz eski üyeler bu durumda eskiden girdiğimiz için ayrıcalıklıyız ama bu da bir haksızlıkdır yeni gelenlere... Bu düzene de inşallah bir çözüm bulurlar. Tamam biz herkes hemen yükselsin demiyoruz ama bu sistemde de yükselmek neredeyse imkansıza yakın. Acilen bir güncelleme gerek. Eski üyeler bounty leri söğüşlüyor şu an...

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
May 02, 2018, 09:02:06 PM

Birde forumda doğru ama olumsuz görüşler paylaşanlar var. Atıyorum a coini düşecek, b coini tepe noktasında. Yorumlara bakıyorum adamı linç ediyorlar forumda. - merit verme olsa adamlar iflah olmaz.  Smiley

Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
May 02, 2018, 09:04:44 PM

Tam ben member olmuşken geldi şu merit davası.. o zamanlarda yazdım , güzel başlık açmış ve güzelce anlatmış arkadaş, yine yazacağım ; Açılan en kaliteli konuya ya da mesaja dahi mümkün değil merit verilmiyor  ! Net gözümüzle görüyoruz adam son derece kaliteli , bilgilendirici mesaj atmış (açık söyliyeyim adamın rütbesi jr. ya da member olduğu zaman) asla merit aldığını görmedim. Ama daha yüksek rütbeli arkadaşlar-belki de meritleri fazla olduğundan- bir mesaj yazdığında merit gelebiliyor(ihtimal). Velhasılı kelam en zor da kalan da özellikle benim gibi member olup 10 tane meriti olup tam 90 , Yazıyla doksan , YANİ DOKSAN , demem o ki tam olarak 90 merit daha alması lazım olan kişilere oluyor. O da 100 mesajda bir tanesine bile merit verilmedikten sonra , bu bildiğin üyeliği member da durdurduk kardeş, demek gibi bir şey. Bunun başka yollarının olacağını daha evvel de yazdım. Gerekirse adminlere yetki verilir , mesajın da kalitesine göre merit verilir olur biter. Ama bu milletin forumda yazma hatta foruma girme hevesini törpülüyor.

Sistem bana göre de çok saçma. Ben güzel paylaşım yapanlara merit vereyim diyorum ama hepsini dağıtmışım, artık kaliteli paylaşım yapana birşey veremiyorum. Benim dağıtabilmem için heralde birileri de bana yollamalı ama hiç de uğraşamam kafayı takamam.

Daha farklı bir yolu olmalı bu işlerin.
Cvgpnr
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
May 02, 2018, 09:06:54 PM

Bu merit saçmalığını çözmezlerse çok yakın zamanda bu forum tarih olur.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 02, 2018, 09:11:43 PM

Yapacak bişey malesef yok arkadaşlar.eğer merit sistemi olmasa bende bu hafta sr member olacaktım ama meritten dolayı olamıyorum ve ömrübillahta olacağımı sanmıyorum full member olarak öleceğiz yani.yeni giren arkadaşlar eğer bounty kasmak istiyorsa en mantıklı seçenek temiz hesap bulup almaları yoksa artık rütbe falan atlayamazlar.imza dışında sosyal medya falan kovalarlar sadece
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
May 02, 2018, 09:21:46 PM

Zaten tarih ve haftalık aktif olma dikkate alınıyor ama gerekirse rank atlamanın iyice zorlaştırılıp eski sisteme dönülmesi lazım.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 02, 2018, 09:28:20 PM

Zaten tarih ve haftalık aktif olma dikkate alınıyor ama gerekirse rank atlamanın iyice zorlaştırılıp eski sisteme dönülmesi lazım.

Bende bu fikre katılıyorum yoksa herkes olduğu rütbede kalacak.
Eski üyelerin rütbeleri korunarak bundan sonrası legendary 5 sene, Hero 4 sene, Sr 3 sene, Full 2 sene, Member 1 sene ve üzeri gibi birşey olabilir.
(zamanlar tamamen sallama)
gkhnhsyn1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
May 02, 2018, 10:28:05 PM

sabah akşam şikayette etsek bir şey değişmeyecek.merit sistemiyle alakalı açılmış 123912391623. başlık bu başlık.geçmiş olsun, herkes rütbesini bilecek dendi ve böyle gidiyor..
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 02, 2018, 10:30:05 PM

Yakında bir düzenleme yapılacaktır diye düşünüyorum. Yoksa alım satım artar popülerliği uzun vadede kaybolabilir.
Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
May 02, 2018, 10:30:39 PM

Merit değerli olduğu için herkes arkadaşına verirdi. Satoşhinin de hiç arkadaşı olmadığı için hep Jr Member olarak kalırdı.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 02, 2018, 10:49:11 PM

Serzenişte haklısınız. 2015'in başında üye oldum şimdi pek mesaj yazmıyorum o zamanlarda fazla yazmıyordum sonra ara verdim tekrar geldim şimdi sr member olabiliyorum ama meritten dolayı hiçbir zaman olamayacağım belli ki. Fakat daha değiştireceklerini sanmıyorum. Kaliteli paylaşımda yapılsa çok bir merit dağıtılmıyor haklısınız ama en azından kalitesiz salak salak yazılar yazılmayacak artık. Yazılsa bile bir anlamı olmayacak boşa yazmış olacak.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
May 02, 2018, 10:55:33 PM

Bende bu sistemin mağdurlarındanım.  Smiley 1-2 gün bu rütbede kaldım..
Sistem değişikliği olursa Türkçe bölümde muhtemelen SR membera ilk geçen kişi ben olacağım.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
May 02, 2018, 11:04:58 PM

Bu merit saçmalığını çözmezlerse çok yakın zamanda bu forum tarih olur.
yok hocam o kadarda değil. mevcut üyeler bile yeter. adamların ihtiyacımı varki üyelere ? o yüzden sıkıntı değil onlar için
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
May 02, 2018, 11:17:38 PM

Parayla hesap alınmasını bende hiç önermem. Atılan signed mesajı kaynak gösterip bu hesap benden çalındı denildiği anda o kişiye iade edilir zira hesap. Deepnette çok görüyorum 0.3 bitcoine hero hesabı satanlar filan. Cebinizden giden parayla kalakalırsınız. Bu riski gözardı etmeyin. Ayrıntılı bilgi için;
https://bitcointalk.org/index.php?topic=990345.0
blogmanya
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

GR

View Profile WWW
May 02, 2018, 11:23:46 PM

Duzgun ve dogru icerikler olusturduktan sonra merit veren olacaktir ama, bu ulkemizde biraz daha yavas ilerliyor.  Merit olan hesaplar kimseye vermiyor,  sakliyorlar,  neden sakliyorlarsa artik. 
Tekrar soyluyorum,  faydali bir icerik paylasan oldugunda merit verin.  Verin ki iyi ile kotu birbirinden ayrilsin.  Iyiler kazansin birazda.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
May 02, 2018, 11:57:55 PM

yani full member önceden olmuş birisi olarak sonradan gelenlerin çok zorlanacağı görülüyor benimde senior member olmam bana imkansiz gibi geliyor ama bakalım ne olacak zamanla.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
May 03, 2018, 12:03:02 AM

Buda benim durumu anlatıyor SR. olamadık porşe lambo range rover hayallerimiz yalan oldu  Grin Grin Grin Grin
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
May 03, 2018, 12:14:48 AM

Artık rank almak çok zor orası çok belli. Peki merit sisteminin gelmesinden 5 gün sonra activiyler yenileniyordu full oluyordum noldu bize daha büyük koydu kaldık memberda. 5 gün yüzünden memberız insan haber verir bari.
İnşallah değişir bu uygulama.
simgesimge
Newbie
*

Activity: 101

View Profile WWW
May 03, 2018, 12:19:56 AM

Türklerden merit kaynağı yokmuş, benim de ilk araştırdığım konu bu oldu, belki ilerde olursa burada da ilerleyebiliriz. Ben biraz daha Türkçe yazıp sonra tamamen İngilizce yazmayı planladım. Orda da çok zor olduğunu biliyorum da Türkçe bölümden daha kolay olacağı kesin
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 03, 2018, 02:29:42 AM

Herkes elindeki meritleri bitirdi galiba. Öyle pek fazla merit konuları ve verenler görünmüyor artık. Bence belli bir dönem sonra tekrar merit verilmesi lazım. Yoksa rütbe atlamak imkansız

Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: