Bitcoin Forum
May 14, 2024, 09:06:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 6 [All]
  Print  
Author Topic: Dolar seçim önce ateşlendi. BTC Dolar el ele  (Read 496 times)
emregungor (OP)
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
May 04, 2018, 09:43:04 AM

TL dolar karşısında en çok değer kaybeden para birimi şu an dolar 4280 fitil ateşlendi durdurulamıyor. Bitcoin dolar arttıkça dahada ateşlenecek gibi görünüyor eski çıkış performansını yaşarsa bitcoin ve diğer kripto paralar dolar ile birlikte çok hızlı yükselişlere imza atabilir.

Dolar 4300e gelmek üzere bakalım 4300de geçilecekmi şu durumda TL de kalmak çok mantıksız paramız eriyor ben full dolar ile halen beklemekteyim.
1715677595
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715677595
Reply with quote  #2

1715677595
Report to moderator
1715677595
Hero Member
*

Ignore
1715677595
Reply with quote  #2

1715677595
Report to moderator
1715677595
Hero Member
*

Ignore
1715677595
Reply with quote  #2

1715677595
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715677595
Hero Member
*

Ignore
1715677595
Reply with quote  #2

1715677595
Report to moderator
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
May 04, 2018, 09:53:56 AM

Bitcoin dolar arasinda bile bu kadar dalgalanma olmuyor. Bazen dolar tl arasinda mi trade yapsam diye dusunuyorum Cheesy
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 04, 2018, 10:08:57 AM

seçimin zaten öne alınmasının tek nedeni kısa süre içinde elde patlayacak ekonomimizin seçim sonuçlarına mümkün olduğunca akp oylarına az negatif etki edebilmesi. asıl ekonomideki hengameyi seçim sonrası göreceğiz malesef.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
May 04, 2018, 10:31:43 AM

seçimin zaten öne alınmasının tek nedeni kısa süre içinde elde patlayacak ekonomimizin seçim sonuçlarına mümkün olduğunca akp oylarına az negatif etki edebilmesi. asıl ekonomideki hengameyi seçim sonrası göreceğiz malesef.
Kesinlikle katiliyorum hocam. Secim sonrasi ekonomi tamamen cokebilir bence.
a.sena
Newbie
*

View Profile
May 04, 2018, 10:43:09 AM

Secim oncesi bile boyleyse emin olun bu baslangictir. Secimden sonra cilgin seyler olacaktir. Dolar tepelere cikacak.
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
May 04, 2018, 11:22:13 AM

Doların yükseliyor olması aslında tl nin değer kaybetmesi anlamına geliyor bu üzücü ama Bitcoin ve doların beraber artması elimize geçecek TL düşünüldüğünde sevindiriyor. Umarım biz Bitcoin artışından daha çok kazanırız.
Sirtho
Member
**

Activity: 244
Merit: 10

View Profile
May 04, 2018, 11:46:15 AM

Doların böyle yükselmesi kaçınılmaz seçim öncesi, seçim sonrası daha da yükseleceğini tahmin ediyorum. Ekonomimiz için kötü ama btc sahipleri için iyi bir haber.

muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
May 04, 2018, 11:58:22 AM

Secimden sonra durmayacaktir eminim. Cunku bir onlem alinmis degil herhangi birsey yapilmiyor. Sonumuz kotu.
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 04, 2018, 01:48:59 PM

Merak etmeyin reis dur diyecek ve doların ateşi düşecek (!). Şaka tabi ekonomimiz berbat halde Amerika Avrupa ile aramız bozulmuş. Yabancı yatırımcılar güven kaybetti. Son zamanlarda da çin ve Rusya ile yakınlaşmaya başladık Rusya Çin bize yatırım yapacak olsa bile bu zaman alacaktır elbette. Bu süreçte kaç holding kaç şirket batacak kimbilir. Türkiye berbat bir halde iken tüm herkes seçim derdine düştü. 1.5 2 ay boyunda ülke ile doğru düzgün ilgilenemiyecekler bile. Bu durumu yeni gelen veya aynı kişiler nasıl düzeltecek acaba. Bayram ikramiyesi ile mi ? Nükleer enerji santrali ile mi ? Yoksa dünyanın hayran kaldığı 3. Köprü ile mi ? Tüm bunları kenara bırakmak lazım ve tüm partilerin bir araya gelip şu ekonomi işine adam akıllı el atmalı yoksa bunun acısı onlardan değil bizden çıkacak
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
May 04, 2018, 03:21:08 PM

dolar eskiden bu kadar yükselmiyordu. yine yükseliş vardı ama son 10 seneye bir bakın. dolar 7 lirada olsa bizimkilerin önüne geçeceği yok. sen Türk Lirasını koruma kanunu çıkartıp gerekli önlemleri almıyorsan halk seçimde sana gerekli karşılığı verir.

dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
May 04, 2018, 05:47:09 PM

Bu ekonomi, siyasi gelişmeler, dış politika, iç politika, Afrin Harekatı gibi daha sayabileceğimiz birçok sorun nedeni ile dolar daha çok artar. Dikkatli olmak lazım doların ateşi düşmez.

Firadi
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile WWW
May 05, 2018, 03:07:48 AM

Zaman buldukça Erol Mütercimler'i dinliyorum. Adam çok iyi öngörüyor. Son söyledikleri beni çok korkutmuştu doları çok yükseltip içsavaş hazırlığı yapıyorlar diye sonrasında dolar gerilemeye başladı biraz rahatladık. Bir süre sonra tekrar hızla artmaya başladı sanki biri düğmeye basıyor roketi ateşliyor gibi. Umarım düşünüldüğü gibi olmaz
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 05, 2018, 07:53:24 AM

Şu an için devletin en büyük sorunu seçim olduğu için doların ne kadar olduğunun önemi yok. Ekonomi batsa bile işletmeler zarara uğraşa da çok umurlarinda olmaz hepsi seçimden sonra geçecek bunlar diyecektir. Bizlerde bu duruma bakarak aglanacak halimize gülüyoruz. 
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 05, 2018, 08:00:50 AM

O öyle bağırıp çağırmakla olmaz düşmez senin seslenmenle ,icraat ortaya koyacaksın piyasa bitik ekonominin durumuda ortada sonumuz hayırolsun inşALLAH
bir inattır restleşmedir gidiyor gitsin bakalım nereye kadar böyle.
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
May 05, 2018, 08:11:02 AM

Türk lirasını güçlendirmediğin müddetçe kaybedenler kulübünde kalmaya devam edeceğiz. dolara bakmayım 4.30 oldu. bu fiyatı 2x bile yapabilir önümüzdeki senelerde. sen ekonomiyi güçlendir, yapıcı tedbirler al ki halkın alışverişe fazla para vermesin. bence kendi ayağına sıkıyor hükümet. bu sürdürülebilir değil.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 05, 2018, 08:32:44 AM

Seçimden sonra memleketimiz için iktidar değişmediği takdirde korkunç günler bekliyor. Dolar yükselmeye devam edecektşr ancak btc hakkında yorum yapmıyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 05, 2018, 09:12:29 AM

dolar özellikle benim bulunduğum sektörü aşırı derecede etkiledi açıkçası ürün alımı yaparken bile 2 kere düşünür olduk.btc nerelere gelir açıkçası pek bir tahmin yürütemiyorum.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
neowutang
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 05, 2018, 09:46:16 AM

tek başına iktidar çıkarsa doları düşürebilirler. bu asla yıllarca devam eden boğa rallisini önlemez. kriptocular iki kere şanslı. kripto kazancı ve dolar kurunun yükselmesi. bonus üzerine bonus. kriptodan "iyi vurgun" yapanları etkilemez, gariban vatandaşa Allah sabır versin.

|  Shopin  |  Shopping Made Personal
››››  https://tokensale.shopin.com/  ‹‹‹‹
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 05, 2018, 11:14:13 AM

Ekonomide en önemli belirleyici güven sağlamaktır. Şu seçim döneminde özellikle şirket sahiplerini büyük bir korku sardı bu durumda da yatırımları biraz kistilar ve doların önü açıldı diyebiliriz. Amerika ilerleme sağlamadı biz geriledik. Her ne kadar nükleer enerji santralimiz olsa da Wink
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
May 05, 2018, 11:24:25 AM

1 doların türk lirasının  4 katı olması ve hiçbirşey olmamış gibi davranılmasını gerçekten anlamıyorum . eskiden dolar birazcık arttığı zaman yeryerinden oynardı  . dolar 4.3 tl olacak ve kimsenin umrunda olmayacak deseler hayatta inanmazdım ama su anda yasanan durum bu .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
S_akarsu
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 05, 2018, 12:48:11 PM

Halkimizi maalesef herseye alistirdilar. Dediginiz gibi eskiden en ufak bir yukseliste halk tepki koyardi ama artik ne tlnin deger kaybini ne de zamlari kafaya takan yok.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
O.capan
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
May 05, 2018, 01:19:25 PM

Halkimizi maalesef herseye alistirdilar. Dediginiz gibi eskiden en ufak bir yukseliste halk tepki koyardi ama artik ne tlnin deger kaybini ne de zamlari kafaya takan yok.
Kesinlikle haklisiniz hocam. Insanlarimizi gudulmeye alistirdiklari bariz sekilde ortada. Boyle devam ederse hic birseye sesimiz cikmazsa paramizin hic bir degeri kalmayacaktir.
Zakkaya
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
May 05, 2018, 01:32:24 PM

Inaniyorum ki secimi erkene cekmelerinin sebeplerinden birisi de bu. Durum daha kotuye gitmeden aradan cikarmak.
blogmute
Newbie
*

View Profile
May 05, 2018, 03:48:26 PM

ırakta saddam yüzde 80 yüzde 90 alıyordu, herkes  el etek öpüyordu, demokrasi sandık vs diye ötüp duruyordu.  herkes de halinden memnundu ırakta, büyük çoğunluk gidiyor oy veriyordu.
kiymetli
Member
**

Activity: 210

View Profile WWW
May 05, 2018, 04:17:09 PM

Sonumuz hayirli olsun gercekten isimiz cok zor. Onlem yok tepki yok boyle devam edecek hatta daha kotu hale gelecektir.

iLink2Music     ●     PRE-ICO LIVE     ●     J O I N  U S
|   THE POWER TO SHARE & CONNECT GLOBAL MUSIC ENTERTAINMENT   |
[          FACEBOOK     TWITTER     TELEGRAM          ]
m3hm3t
Member
**

Activity: 133
Merit: 15

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
May 05, 2018, 04:57:48 PM

Hangi Türk Borsası BTC ve Dolar kuruna göre hareket ediyor? Maalesef İnsanlarımız çok panik ve 1000-2000 TL zararla BTC'sini satıyor,yazık gerçekten çok yazık.. Olan biz madencilere oluyor,hep düşük fiyattan Türk Borsasında satmak zorunda kalıyoruz. Eğer yabancı sitelerden Türk Bankalarına Dolar olarak gönderen Kripto Borsası sağlam site biliyorsanız da paylaşın lütfen.. (Cex.io hariç)
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
May 05, 2018, 05:08:18 PM

Doların bu kadar yükselmesi ülkemizde ki kripto para yatırımcıları açısından son derece olumlu bir durum arzetsede , bencillikten ve kişisel çıkarlarımızdan uzaklaşıp düşünecek olursak ülkemizin ekonomik geleceği açısından son derece sıkıntılı bir durum oluşturmakta.

soilwork79
Full Member

View Profile
May 05, 2018, 06:26:36 PM

Dolar çok kısa sürede baya arttı bu kadarını beklemiyordum. Sanırım önümüzdeki günlerde doların artışı devam edecek. Bitcoinin tl fiyatı da böylece artacak bu aralar elimizdeki parayı tl de tutmamak gerekiyor.
pomknos
Jr. Member
*

View Profile
May 05, 2018, 08:18:00 PM

Bitcoin eski çıkışını yakalarsa demişsiniz hocam benim umudum yükenmeye başladı bittabi sürekli düşüşte olmayacak ama piyasa düzelene kadar kim öle kim kala.
pomknos
Jr. Member
*

View Profile
May 05, 2018, 08:19:12 PM

Dolar çok kısa sürede baya arttı bu kadarını beklemiyordum. Sanırım önümüzdeki günlerde doların artışı devam edecek. Bitcoinin tl fiyatı da böylece artacak bu aralar elimizdeki parayı tl de tutmamak gerekiyor.

Düşüncelerimiz bir nevi aynı bende doların yükseleceği fikrine sahibim peki sizce dolara mı yatırım euroyamı yatırım daha mantıklı olur
ogul
Newbie
*

View Profile
May 05, 2018, 08:24:31 PM

gerçekten türk lirasının dolar karşısında bu kadar değersizleşmesi içler acısı bir durum buna artık bir çözüm bulunması lazım. dalgalı kurdan sabit kura bir an önce geçilmesi lazım.
U20
Full Member

Activity: 546

CAT.EX Exchange

View Profile
May 05, 2018, 08:44:29 PM

Ülke ekonomisi için endişe verici bir durum. Ama btc yatırımcılarına yarıyor tabiki🙂
 Maalesef dahada artacağı kanısındayım. Hayat dahada pahalanacak. 

Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
May 05, 2018, 09:11:49 PM

Seçim öncesinde doların yavaş yavaş azalacağını düşünüyordum ben aslında bu artışa şaşırdım doğrusu. Bakalım seçim sonunda ne olacak daha çok artabilir gibi geliyor bana.

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
May 05, 2018, 09:37:41 PM

doların ateşini zor alacaklar gibi duruyor inşalalh seçim zamanı 5 lirayı görmez şirketlerin büyük bir sıkıntı içerisinde olduğunu düşünüyorum ben
F_ala
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 12:09:54 PM

Durmak bilmiyor gun gectikce deger kazaniyor. Oldukca buyuk rekorlar kiracaktir.
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
May 06, 2018, 01:31:48 PM

Benim beklentim yıl sonunda 4.90. Daha doğrusu ekonomi uzmanlarının yandaş tv lerde(Bütün ülke medyası) yer bulamayan düşünce ve beklentileri.

Ülke medyasını ve televizyonunu takip eden büyük yanılgılara düşer.

TL nin değerlenmesi adına tek bir olumlu gelişme yok ülkede.

Turizm bitti her yer mülteci dolu, Medya ve yargı bağımsız değil, sürekli uzatılan ohal ve KHK lar ile ülke yönetiliyor.

Böyle ülkeye ne yatırımcı nede turist gelir.

Bitcoin / Ethereum / Monero
xxbtcxxx
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 03:52:07 PM

Halkimiz için kötü olmuş olsa da şu an için hem coinlerde kâr hem de dolardan kâr ediyoruz. İki taraflı kazanıyoruz. Benim düşüncem seçim sonrasına elimizdeki dolarları çıkartmak ve düşünce yeniden alim yapmak yönünde
Rasta.modeli
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 06, 2018, 04:13:43 PM

Dolar durmak bilmiyor gercekten aldi basini gidiyor bence yakinda 5 6 diye ucup gidecektir.
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434

View Profile
May 06, 2018, 04:24:15 PM

Dolardaki hareketleri incelediğimizde haziran gibi 4,39 görünüyor. Yıl sonundaki beklentim 5 tl yönünde. Ülkemin parasının bu kadar değersizleşmesi çok üzücü.
B.aksoy
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 04:32:21 PM

Dolardaki hareketleri incelediğimizde haziran gibi 4,39 görünüyor. Yıl sonundaki beklentim 5 tl yönünde. Ülkemin parasının bu kadar değersizleşmesi çok üzücü.

Seçim sonrasında devlet illa el atar o kadar başıboş bir ülke değiliz yani. Bir sene içerisinde Türk lirasınin %60kadar değer kaybetmesini ne halk kaldırabilir ne de ülke. Kriz çıkagelir kendimize zor geliriz. Onlarca büyük şirket yok olur. Buna devlet göz yumamaz
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
May 06, 2018, 05:07:17 PM

Doları tutmamız zor gibi bundan sonra. Seçimden sonra hükümet değişirse ve güzel işler başarılırsa anca öyle TL değer kazanmaya başlar ama uzun sürer bu da elbette.
pandacik
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 06, 2018, 05:17:18 PM

Ikiside alip basini gidecektir. Yukselis duracak gibi degil daha dogrusu bizim paramizin deger kaybi duracak gibi degil.
hndgnl
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
May 06, 2018, 06:07:45 PM

Doların en çok acısıni yine halk çekecek. Kazandığımız fazla parayı geçtim bu kazandığım para benden daha fazla bir şekilde tekrar çıkacak.
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 06, 2018, 06:22:43 PM

Maalesef oyle dolar aldi basini gidiyor 5lirayi bulacak gibi bir hali var dort nala kosuyor resmen ki secim mevzusu varken geri adim da atmaz bence.
Karides
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 06, 2018, 06:28:22 PM

Seçim öncesi dolar ve btc artışı gerçekleşiyor gitgide bitcoinin değeri seçime kadar artacaktır
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 06, 2018, 07:44:43 PM

Seçim öncesi bu kadar artması ekonomimizin ne kadar kötü olduğunu gözler önüne seriyor gerçekten çok üzücü bir durum bu Sad
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
May 06, 2018, 07:58:01 PM

Seçim öncesi bu kadar artması ekonomimizin ne kadar kötü olduğunu gözler önüne seriyor gerçekten çok üzücü bir durum bu Sad

Seçim öncesinde belirsizlikler sebebiyle normal aslında yükselişler. Ama iktidara yakın kesime bakıyorsun adamlar uzay zamanı bükmüş, seçimi bitirmiş, galibi belirlemiş Cheesy Belirsizlik felan kalmamış ama hala yükseliş durmuyor.

sahnesiz71
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
May 06, 2018, 08:20:45 PM

Bu bizim için üzülecek birşey sonuçta ekonomik sistemimiz esnek ki seçimlerden etkileniyor
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 06, 2018, 08:35:07 PM

Seçim sonrası nasıl bir yol izleyeceğini merak ediyorum mevcut iktidarla devam ederse kısa süreli bir düşüş gerçekleşir yüksek ihtimal ama diğer ihtimal ucu açık biraz  Huh
GiannisTR
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 08:44:03 PM

Daha seçim haberi geldiğin de piyasadaki küçük artışlardan dolayı insanlar bize dolar düşecek diyorlardı. Şimdi doların halini gördüğümüz de ise onlara sadece gülüyoruz.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

View Profile
May 06, 2018, 08:46:53 PM

Seçim sonrası nasıl bir yol izleyeceğini merak ediyorum mevcut iktidarla devam ederse kısa süreli bir düşüş gerçekleşir yüksek ihtimal ama diğer ihtimal ucu açık biraz  Huh
Ciddi spekülasyonlar var ekonomistlerden piyasanın çok kötü yerlere gittiğine dair dolar 5 lirayı bulmazsa bizler için iyi Allah yardımcımız olsun ne diyeleim

dracarys2
Member
**

Activity: 100

View Profile
May 06, 2018, 09:37:27 PM

Her seçim öncesi doların klasik hareketleri alıştık artık erken 4 den almıştım doları seçime 1 hafta kala satmayı düşünüyorum.
hardline
Jr. Member
*

Activity: 80

Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin

View Profile
May 06, 2018, 09:55:37 PM

Borsada Btc si olan yaşadı hem dolardan kar hem btc den çifte düğün gibi maşallah bizde hala Aselsan hisseleri ne kadar değerlenir diye düşünelim  Undecided

/ / / / / / / /          SOVRYN.app          \ \ \ \ \ \ \ \
#1 DeFi for Bitcoin Platform     [     Join Origin Pre-Sale     ]
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372

View Profile
May 06, 2018, 10:28:19 PM

Etrafımda hiç iyi seyler gormuyorum. Secim sonrası btc olayını bilmem ama doları 5 lerde gorecegimiz kesin Sad Paramızın hiç kıymeti yok.
reddolphin
Newbie
*

View Profile
May 06, 2018, 10:46:11 PM

daha ne kadar yükselecek bu dolar lütfen birileri bir şey yapsın..evet kripto para ile uğraşıyoruz, kazancımız dolar olarak iyi ama ülke açısından ne olacak bu gidiş..
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
May 07, 2018, 03:51:28 PM

Merkez bankası piyasaya 2.2 milyar dolar sürdü ama yine de doların ateşi sönmedi. İlerleyen günler için ciddi tedbirler alınması gerekiyor. Yoksa durdurulamaz bir noktaya gidebilir.
bjksk
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 07, 2018, 05:24:15 PM

btc sakin sakin ilerliyor 30% civarı değer kazandı bir ayda. Usd de 15 20% değer kazandı birleşince çok güzel yatırım
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 07, 2018, 05:33:18 PM

seçimden önce dolar böyle ise seçimden sonra kim bilir nasıl artacak! pazarda tezgahlarda fiyatlar uçmuş durumda. meyve almak bile lüks haline geldi çoğu hane için. ama bir yandanda bakıyorum sokaklar mercedes bmw kaynıyor. ülkede gelir eşitsizliği hat safada rant torpil yolsuzluk serbest adalet diye birşey yok. bu düzende zengin daha zengin fakir daha fakir olur malesef..
criptolover12
Member
**

View Profile
May 07, 2018, 05:35:03 PM

dolar daha cok yukselir. merkez araclari efektif kullanamiyor.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
proof_seeker
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 07, 2018, 06:24:54 PM

Secim sonrasi dahada artacaktir artik kolay kolay hic birsey durduramaz.
redeyesto
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:16:57 PM

dolar daha çok yükselecek ülkede döviz sıkıntısı var
neblpr
Newbie
*

View Profile
May 08, 2018, 03:24:48 PM

Usd 4.30 oldu 4.50 hedefledi sanırım, inşallah çok ilerlemez
mynet
Member
**

View Profile
May 08, 2018, 05:44:15 PM

Doların seçime kadar böyle yükselerek devam edeceğini düşünmüyorum , seçime kadar 4-4.25 seviyelerinde sonrasında ise yıl sonuna kadar 5-5,50 lira civarına kadar çıkacağını söylüyor ekonomistler .

Otisabi
Member
**

otisbey

View Profile
May 08, 2018, 05:44:50 PM

dolar aldı başını gidiyor türk parası dolar karşısında ezilmeye devam ediyor ve edecekte helebir seçim bitsin ak göt kara göt belli olsun o zaman daha çok belleyecekler bizi

sofikurban
Member
**

View Profile WWW
May 08, 2018, 05:49:13 PM

Doların bu kadar yükselmesinin ekonomik sonuçları seçim sonrası bizden çıkacağını asla unutmamak lazım, doların belli bir seviyede tutulması şart gibi gözüküyor dolar yerine bitcoinin yükselmesi daha çok tercih edilir.

calmaral
Newbie
*

View Profile
May 10, 2018, 02:13:06 PM

Son bir senede kurlarda meydana gelen yükseliş ekonomiyi ciddi anlamda zayıflatmış durumda. Özellikle inşaata dayalı sanal büyüme rakamları, konut satışlarının durmasıyla devreye sokulan düşük faizli krediler, erken seçim kararı falan filan uzatabiliriz. Yakındaki fırtınanın habercisi bunlar
karaleke
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 10, 2018, 04:24:33 PM

Secime kadar ulkedeki karisiklik yuzunden bu yukselis artacaktir ama sonrasinda hersey duzelecek.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
kaya.parca
Newbie
*

View Profile WWW
May 10, 2018, 04:30:22 PM

Hocam bazilari dusecek felan diyo ya gercekten gulduruyorlar. Hangi ekonomi duzeltecek bu durumu. Caba bile yok.
ubeyd.y
Newbie
*

View Profile WWW
May 10, 2018, 05:03:56 PM

Ulkemiz akillanana kadar yukselsin hocam. Bu ulkede birseyleri istemezsen birseylere tepli koymazsan kimse senin hayrina birseyler yapmaz. Bunu ogrenmesi lazim halkimizin gerekirse 10 tl olsun dolar.
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
May 10, 2018, 09:18:35 PM

Merkezin bugünkü müdahalesi kurun ateşini biraz düşürdü ama bu müdahalede çok faydalı olacak gibi gözükmüyor. Doların fiyatını 5 e getirecekler gidişat onu gösteriyor.
kulmagu
Member
**

View Profile
May 10, 2018, 10:22:01 PM

Btcnin yükselişini bekliyorduk ama doların bu yükselişi herkesi şaşırttı sanırım. Doların bu şekilde yükselmesi ülke için hayra alamet değil. Paramızın da bir değeri kalmadı artık.
sgrcn36
Newbie
*

View Profile
May 11, 2018, 05:17:46 AM

Seçim öncesi doların yükselmesi doğaldır çünkü her seçim öncesi aynı senaryoları yaşıyoruz önemli olan seçim sonrasındaki piyasaların durumunun iyiye gitmesi.
adile
Member
**

View Profile
May 11, 2018, 05:39:32 AM

dolar çok aşırı derecede yükseldi ve yükselişede devam edecek gibi gözükür her ne kadar merkez bankası müdale etmiş olsada  sonuçta sınırlı  müdaleler tekrar devam eder yükselişe
Mali.sak
Member
**

View Profile
May 11, 2018, 07:17:14 AM

Dolarin önünü almak kolay olmayacak hocam. Cok buyuk yerlere kadar yukselecek maalesef.
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
May 11, 2018, 07:29:50 AM

BTC dolar el ele, ekonomimiz gidiyor kötü yerlere. Hiç iyi bir gidişat değil bu. Acil bir önlem alınmazsa yeni krizler kapıda.

Mug.bean
Newbie
*

Activity: 135

View Profile WWW
May 11, 2018, 07:49:20 AM

Umarim ekonomimiz daha kotuye gitmez secimden sonra dogru kararlar alinacaktir. Cozulmesi gereken en buyuk sorunumuz bu.
abernaty
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 11, 2018, 08:08:29 AM

Ulkemizde ekonomi kotu oldukca bunlara alisacagiz bence. Az bile su an.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
KralSakir
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 09:55:54 PM

Btcden yapamadığımız karı dolar sayesinde yaptık gerçekten söylemek gerekirse REİS'imiz sağolsun bunu da başardık GÜÇLÜ TÜRKİYE
KralSakir
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 09:57:26 PM

Ulkemizde ekonomi kotu oldukca bunlara alisacagiz bence. Az bile su an.
Az değil hocam sandıktan aksi yönde çıkabilecek ilk oy ilk muhalefet iyi bir ekonomi planı ile eski güzel günlere dönüş yaptıracaktır diye düşünüyorum
Gwerimos
Member
**

View Profile
May 20, 2018, 10:00:03 PM

Iyiye gidecekmis gibi gorunmuyor. Aksine ulke insaninin bir kismi hala dolarin artisindan bir ders cikarmiyor iyice batacaklar en sonunda oyle.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
May 20, 2018, 11:22:59 PM

Dövizi daha fazla baskılayamadılar malesef. Ekonomideki önlenemez bozulma erken seçim kararı alınmasındaki en etkili sebep. Erken seçim kararı alınmasaydı da Dolar yine yükselecekti. Umarım bir çözüm bulurlar, ülkemiz açısından sıkıntılı bir dönem.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
May 20, 2018, 11:46:49 PM

Hükümetin ekonominin durumu çok iyi olmadığı seçim kararı aldığını düşünüyorum zaten ama kurun seçim öncesi bu kadar yükseleceğini açıkcası hiç tahmin etmiyordum.Seçim sonrasını düşünmek bile istemiyorum.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 21, 2018, 01:50:43 PM

Eskiden dolar arttıkça btc artardı şimdi tam tersi. Dolar değer kazandıkça btc eski fiyatlara sabitleniyor gibime geldi. Belkide yanılıyorum. Neyse dolar 6 tl olma yolunda ilerliyor. Yatırım yapmak bile mantıklı geliyor artık. Seçimlerde hangi sonuç çıkarsa çıksın dolar artışını devam ettirecektir.

desciglio2
Member
**

Activity: 378

View Profile
May 21, 2018, 01:53:44 PM

Bu konu açıldığında içimden 4 seviyelerine geri iner diye geçirmiştim ama o zaman dolar yatırımı yapanlar bile kazandılar.
Bu hızla dolar endeksi nereye gidiyor kestirmek gerçekten güç ama ülkenin hayrına olmadığı kesin..

Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
May 21, 2018, 02:25:12 PM

Dolar aldı başını gidiyor türk parasının hiçbir ülkeye karsı da üstünlügü kalmadı artık nerden nereye ya sonra niye kripto para dünyasını sonuna kadar destekliyosunuz derler sorarım onlara peki siz neden desteklemezsiniz böyle büyülü bi dünyayı?
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
May 21, 2018, 06:10:03 PM

Hükümetin ekonominin durumu çok iyi olmadığı seçim kararı aldığını düşünüyorum zaten ama kurun seçim öncesi bu kadar yükseleceğini açıkcası hiç tahmin etmiyordum.Seçim sonrasını düşünmek bile istemiyorum.

Doları olan yaya kalır diyorlardı ama, parasını dolara yatıran şimdi aynı arabadan neredeyse 2 tane alabiliyor. Bu kadar kısa zamanda bu kadar oynak bir kur dalgalanması iyiye işaret değil.
sinandd
Jr. Member
*

Activity: 112

View Profile WWW
May 21, 2018, 06:23:49 PM

Eth yi btc yi bozup dolark yapmak lazim:)artik ikisinden fazla kazandiracak belli su tl nin haline bak yaz sonu 7 tlyi gorur dolar millet ekmek alamicak dustugumuz hallere bak sen

XCT CLUB  |  xCrypt - Blockchain Ecosystem
▰▰▰  ▲▼  PRE - ICO Sale is Live!  ▲▼  ▰▰▰
pocketBTN
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
May 21, 2018, 06:25:16 PM

7 TLye kadar çıkabileceği söyleniyor.
hannapulu
Jr. Member
*

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
May 21, 2018, 06:53:46 PM

başlık açılıyor 4 mayısta dolar 4.28 şu anda 4.57 lerde dolaşıyor, arkadaş 17 günde 30 kuruş nedir ya, her gün kur 2 kuruş artıyor nerdeyse bu gidişle marsa kadar yolu var doların

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
M.aksak
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 21, 2018, 08:29:44 PM

Keske bitcoinde dolar kadar yukselebilse hocam. Dolar durmak bilmiyor. Secim sonrasi boyle devam etmez umarim.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
gunmunj
Member
**

View Profile
May 21, 2018, 10:03:15 PM

Btc dolar karşısında geride kaldı inanılır gibi değil. Biz btc den atak beklerken dolardan şahlanış geldi. Bu hızla giderse 5tl yi geçecek dolar. Btc de 8 bin 9 bin seviyelerinde seyredecek gibi gözüküyor.
markandum
Member
**

Activity: 266

View Profile
May 21, 2018, 10:24:08 PM

Doların değeri arttığı için btc nin değeri artıyor. Aslında btc eskiye göre çok artış göstermedi hala 10 bin doların altında ama dolar kurundan dolayı btc tl karşısında artmaya devam ediyor. Dolarda bu saatten  sonra değer kaybetmeyecektir.

[/center]
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
May 21, 2018, 11:49:35 PM

ben secimle ilgisinin oldugunu dusunmuyorum. buyuk borc odemeleri var ve para bulmak inanilmaz zorlasti.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 22, 2018, 01:44:37 AM

Saadet zinciri gibi bir milletiz çoğu kişinin 3 5 demeden dolara geçtiğini görüyorum. Bunun sonu ancak venezuella olur.
RTE
Full Member

View Profile
May 22, 2018, 03:56:23 AM

Dolar oldu 4.58 Krs 4.60 dan döndü be bu neya abi bu bakanlar vs o koltuklarda oturanlar ne  yapıyor anlamıyorum herkese kolaylıklar diliyorum hayat artık çok zor.

adile
Member
**

View Profile
May 22, 2018, 04:52:15 AM

dolar borcu olan ınsanlara cok buyuk zararlar verecektir böyle giderse. umarım seçimlerden sonra bu gidişe bir dur deme vakti gelecektir.
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
May 22, 2018, 06:50:07 AM

Seçimde kim gelirse gelsin harabe devralacağı kesin. son 10 senede yapılanların sonuçları. İnşallah düzelecek ama başkanlık sistemi devam edecekse ümitli değilim
ogul
Newbie
*

View Profile
May 22, 2018, 06:50:29 AM

doların ateşi hiç düşmüyor seçime kadar da bu hızla devam edecek gibi gözüküyor. secimden sonra biraz daha yükseliş devam eder sonra belli bir süre durağan halde kalabilir. . endişe verici
miyav
Member
**

Activity: 274
Merit: 88

View Profile
May 22, 2018, 08:25:37 AM

Saadet zinciri gibi bir milletiz çoğu kişinin 3 5 demeden dolara geçtiğini görüyorum. Bunun sonu ancak venezuella olur.

Hayır bunun böyle olacağı belliydi. dolara geçmek için 4.5 TL olmasını bekleyen insanları da hiç anlamıyorum. 3.85 iken geçilebilirdi. ne olacak 10 TL mi olacak sanki. seçime yakın merkez bankası açar muslukları illaki 4 TL nin altında gireriz seçime. gereksiz panik yapmayı seven bir milletiz.
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
May 22, 2018, 08:31:16 AM

başka yerlere doğru da gidiyor, Her geçen gün daha fakirleşiyoruz ve haala paramızı çimentoya yatıracak insanlara sarılıyoruz

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
silvermicro
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 22, 2018, 02:42:13 PM

Isimiz gucum ev yapmak yol yapmak hocam. Bir girisim yok yapilan bir yatirim yok. Bu yuzden paramiz daha coook deger kaybeder.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 22, 2018, 02:46:43 PM

Seçim öncesi doların hareketleri bu şekilde oluyor lakin seçimlerden sonra durulacağını düşünüyorum dolar borcu olanlar bu iki ayrıma dikkat etsinler bence tabi bu benim düşüncem öncekilerle kıyaslamaları iyi olur.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 23, 2018, 09:02:15 PM

Bir defa seçimden sonra eger akp den farkli bir parti iktidara gelirse ki cok zor o zaman resmen bir harabe devralacaklar. Bu nedenle ekonominin bir sure daha boyle gitmesi muhtemel bu durumda. Eger akp tekrar iktidar olursa 16 yilda ne yaptiklari belli, rakamlar belli. O yuzden dolarin durumu iki ucu b.klu deynek olayina dondu benim gozumde..
hjbn
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 23, 2018, 10:37:09 PM

Ülkedeki istikrarsızlık maalesef döviz kurlarına yansıyor. İnsanlar haklı olarak ellerindeki paranın değer kaybetmesini istemediği için dolar veya avroda tutuyorlar paralarını. Seçim olsa da biraz rahatlasa piyasa.
wanhun
Newbie
*

View Profile WWW
May 23, 2018, 10:55:41 PM

Dolar ateşlendi gidiyor da btc den bir hareket yok daha ne kadar sürecek bu durgunluk çok merak ediyorum. Btc leri bozup dolara geçeceğim valla bune sıkıcı bir hal aldı böyle.
ht_turk
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 23, 2018, 11:26:18 PM

Secim cozum olacak mi yasayip gorecegiz. Ben oldukca pozitif bakiyorum. Ustesinden gelebiliriz.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
xxxgr
Member
**

Metahash

View Profile
May 24, 2018, 10:05:21 AM

Kısa vadede doları zaptetmeleri daha doğrusu döviz sepeti değerlenmeye mahkum, yaklaşık 6tl ye kadar yolu var. Sadece faiz artırma kozu yetersiz ve bunun sonu yok, acilen reform yapılmalı

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
mahmure
Newbie
*

View Profile WWW
May 24, 2018, 08:20:47 PM

Seçim ilanından sonara kurlarda hareketlendi ve bir türlü durdurulamıyor, tcmb faiz ile müdahale etti ama oda çare olmadı. Dolar kuru sayesinde bitcoin düşse bile tl karşısında değer kazanmaya devam ediyor.
mallmi
Newbie
*

View Profile WWW
May 24, 2018, 09:04:03 PM

Dolar kuru seçimin ilan edilmesini bekliyormuş sanırım, seçim ilanından önce ekonomi aynıydı ne oldu da birden doların ateşi çıktı anlamadım. Bitcoin ise zaten tam bir hüsran yine 7400 seviyelerin geri geldi.
afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 27, 2018, 10:13:10 PM

dolar bayağı ateşlendi yalnız. öyle böyle değil tam fiyatı bu derken daha lafımızı bitirmeden yeni bir fiyat belirliyor kendine gerçekten ilginç bir hale büründü bu iş sonumuz hayrolsun.

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 27, 2018, 10:15:07 PM

dolarin fitilini mb otoritesini yitirmesiyle atesledi. tayyip kendini devlet olarak gormeye devam ettikce de bu ates sonmez.
Otisabi
Member
**

otisbey

View Profile
May 28, 2018, 09:26:00 AM

şuan dolar geçen hafta 4.80 leri görürken şuan 4.50 lere iniş yaptı bu tamamen seçim safsatası için geçici iniş diye hatmin ediyorum çok kısa sürede yine tavan yapacaktır doların kaybettirdiği nerede görünmüş olay

klarnetcijamie
Newbie
*

Activity: 148

View Profile
June 01, 2018, 10:10:25 PM

dolar ateşlendi tamam da bitcoin yine bir öyle bir böyle.gerçekten zararın neresinden dönersem kardır diyip alıcam btc'den paramı.
wolfbitx
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
June 01, 2018, 11:20:04 PM

Hükumetin erken seçim kararını kimse beklemiyordu hep zamanında seçim diyordu o yüzden piyasaları da terste bıraktı, o yüzden piyasaların ateşi çıktı bu karar sonrası.
tenqribizmenentr
Member
**

Activity: 154
Merit: 16

View Profile
June 02, 2018, 08:38:50 AM

dolar an itivari ile durağan bir hal sergilyor ama bu dolardaki istikrar uzun sürmez gibi nereye kadar idare edecekler bir yerde patlak vermek zorunda 2 hafta önce 4.90 lara dayanan dolar an itibari ile 4.60 larda seyir ediyor ama artar gibi

bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
June 02, 2018, 10:41:53 PM

Btc dolar karşısında değer kazanıyor ama dolar tl endeksi pek etkilemiyor aslında kriptopara yatırımcılarını yada ben öyle düşünüyorum sonuçta btcyi tl cinsinden bozduruyoruz
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372

View Profile
June 02, 2018, 11:27:55 PM

Btc dolar karşısında değer kazanıyor ama dolar tl endeksi pek etkilemiyor aslında kriptopara yatırımcılarını yada ben öyle düşünüyorum sonuçta btcyi tl cinsinden bozduruyoruz

bireysel bakınca ortada sorun olmayabilir belki kazanclı bile cıkabiliriz ama ulke ekonomisinin dibe cokmesi oyle yada boyle bizi de etkileyecektir.
Razor5
Full Member

View Profile
June 03, 2018, 04:43:31 PM

Dolar şu anda böyleyse seçimden zor bir anda büyük bir sıçrayış yapabilir buda yüksek olasılıkla öyle olacak gibi gözüküyor umarım öyle olur ve gittikçe daha çok yükselir:)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
kevindeangelis
Full Member

Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
June 03, 2018, 07:01:22 PM

Doların yükselişi Bitcoin, ihracat rakamları gibi bazı konularda kâr getirecek olsada genel anlamda ülkemiz için tam bir felaket, maalesef dolarda ateşin söneceğini ben de sanmıyorum.

SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
June 03, 2018, 07:37:09 PM

isterse 1 milyon dolarım olsun yinede doların çıkması bana zarar. Çünkü kar amacı ile baktığımızda evet yararı olacak ancak genel anlamda ülkede herşey pahalı olacak ettiğin yarar zararı karşılmayacak. İnaşllah 3 tlye kadar düşer

Pages: 1 2 3 4 5 6 [All]
  Print  

Jump to: