Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:43:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Ayırdığım paranın tümüyle bu sepete girilir mi?  (Read 658 times)
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
May 05, 2018, 09:35:01 PM

girilir girilmesine de uzun vade de beklemeyi düşünüyorsanız girin hocam yoksa ciddi anldam bir kar elde edebilecğeini sanmıyorum ben açıkçası
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714643001
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714643001
Reply with quote  #2

1714643001
Report to moderator
1714643001
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714643001
Reply with quote  #2

1714643001
Report to moderator
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
May 05, 2018, 09:52:05 PM

Uzun vade beklersen tabikide girilir, iki üç bekletme pozisyonunda deli katlarsın, fakat tavsiyem. Projelik sağlam ICO bulup onlara yatırım yapmandır, 3-4 sy gibi bir sürede 4-5 presale token alıp borsaya düştüğünde satarak x6-7 katlayan bir kaç arkadaşım var forumdan. Ncash gibi bulucaksın yatıracaksın parayı x3 yapmıştı örnekteki gibi borsaya girince. Uzun vade ne kadar gsranti dursada bana göre daha tehlikeli piyasanın nabzı yüzünden...
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 05, 2018, 10:13:15 PM

EOS şu aşamada çok riskli çünkü tavan yaptı ve düşüşe geçti, haziranda kendi blockchainine geçecekler o zamana yakın herşey belli olur, dediğim gibi riskli ya batarsınız ya çıkarsınız ama büyük ihtimalle fena bir yükseliş gelecektir eğer boğa sezonunda olursak. ICX ten şüpheniz olmasın alın hodl yapın yeter gözünüz arkada kalmasın. NEO dan zaten söz etmeye gerek yok güzel bir coin ve proje. Yatırıma ayırdğınız paranın tümüyle girmeyin, bir kısmını düşünce aşagıdan almak için saklayın, yani düştükçe parça parça ekleyin derim.

thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 10:30:32 PM

Belki de bu şekilde yapmak lazım, yatırım yapıp uzunca bir süre unutmak. Tabii her gün fiyatlara bakmayı da kesmek gerekiyor.

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 06, 2018, 09:13:19 AM

ben de aynı fikirdeyim, uçurmaz ama kazandırır, apaçi gibi nolduğu belirsiz coinlere girip, maximum riskte saç baş yolarak pump bekleyeceğine, gir bunlara fazla stres yaşama, ama yine de herzaman az bile olsa risk olduğunu da unutma, şimdi gir dedik iki gün sonra olur ya, 3ü de çekilme kararı alır, sakın bize gelip paramı verin demeyesin.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
derincold
Member
**

Activity: 182

View Profile
May 06, 2018, 09:56:22 AM

Çok artmaz çokta kaybettirmez az riskli bir sepet oluşturmuşsunuz. Riski sevmiyorsanız bu sepete girilebilir ama 2 hafta önce girseydiniz bile şu anda 2x yapmıştı sepetiniz. En önemlisi yanlış zamanda girmemek kararınızı siz verin.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 10:09:57 AM

Güzel sepet ama daha iyi sepetler yapılabilir, icx neo neyse de. Eos yerine de neo alırdım ben olsam, eos çok yükseltildi hala daha eth tokenı olan bir proje ortada hiçbişey yokken sanki herşeyi başarmış gibi çok abartılıyor bence.

Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 06, 2018, 12:19:34 PM

all-in gireceksen anlık ihtiyaçlar için sigorta niteliğinde btc de ekleyebilirsin. ihtiyaç durumlarını gözardı etmek lazım
gorkem19888
Full Member

Activity: 672
Merit: 110

View Profile
May 06, 2018, 12:46:03 PM

evet tüm paranla bu sepete gonul rahatlıgıyla gırebılırsın 2 -3 sene sonra senı zengın edecektır.ama 2-3 ay sonra satacam dersen kazanamazsın 2-3 sene hold devam bu sepete
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
May 06, 2018, 01:38:05 PM

3 coini az buldum yüksek kar oranı düşünerek girdin sanırım ama 3 e bölüp net kazanç istiyorsan Ethereum, Bitcoincash, Litecoin yapmalısın bence.

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
May 06, 2018, 01:41:54 PM

bence direk girilir sağlam bir sepet üçü benim sepetimde de var istersen iki üç coin daha ekleyebilirsin zrx,adx ve bata göz atmanı tavsiye ederim üzmez seni

icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 06, 2018, 01:54:13 PM

Kaç para yatırdığının büyük önemi var. Az yatırımla çok para kazandırabilecek bir sepet gibi gelmedi bana. 1 doların altındaki yeni projeleri inceleyip onlara da yatırım yapabilirsin. FLIXX mesela bu aralar takip ettiklerim arasında.

diyetisman
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 06, 2018, 02:48:26 PM

ICX i ilk defa duyuyorum. Neo ve Eos un çok kar bırakacağını düşünmüyorum ama x2 bana yeter diyorsan gayet güzel olmuş.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
May 06, 2018, 03:16:25 PM

Belirttiğin gibi seni zengin etmez ama zarara da ugratmaycak bir sepet olmuş. Büyük ihtimal param boş durmasindansa biraz yatırım yapayım güvenli bir şekilde param az az artsın mantığına girmişsin. Mantıklı olmuş.
macit800
Member
**

Activity: 322
Merit: 40

“The Premier Digital Asset Management Ecosystem”

View Profile WWW
May 06, 2018, 03:26:14 PM

Bir kismini yinede BTC veya ETH olarak saklamaniz sizin acinizdan daha isabetli olacaktir. Hatta Tether olarakta ufak bir kismini bekletmeniz piyasanin dustugunde satin almaniz icin isabetli ve dogru bir tercih olacaktir.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 06, 2018, 03:34:38 PM

Coinleri alıp hodl yapacaksan güzel kazançlar elde edersin kesinlikle bu seviyeler alım için çok uygun. Ama %3-5 karla al-sat işine girersen terste kalabilirsin.
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 06, 2018, 03:40:18 PM

Sepeti güzel hazırlamışsınız. Yükseliş sezonuna girdikten sonra kar etmemeniz için sepep yok. Ben çoğunlun yine de bitcoinde kalmasını isterim

beynimtok
Member
**

Activity: 280

View Profile
May 06, 2018, 03:51:35 PM

Coinleri alıp hodl yapacaksan güzel kazançlar elde edersin kesinlikle bu seviyeler alım için çok uygun. Ama %3-5 karla al-sat işine girersen terste kalabilirsin.

evet hocam bence de al-tut yapmak daha mantıklı bu piyasada, öyle kısa vadeli hayaller yerine uzun vadeli hayaller kurmak lazım
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
May 06, 2018, 04:07:20 PM

paranını tümü ile yatırım yapmayın hocam, ben net olarak diyorum ki girilmez,  ama tabi siz bilirsiniz karar sizi kararınız, para sizin paranız
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1244

View Profile
May 06, 2018, 04:44:11 PM

Dedigin gibi bana göre de az ve öz kazandırcak bir sepet olmuş çokta dagıtmamışşın ama bütün paranla degil kenarda köşede farklı bi yatırım yapabilirsin dolar olarak tutabilirsin altın falan lazım olur illaki.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███