Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:59:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Kısa zamanda edindiğim tecrübeler.  (Read 367 times)
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
June 17, 2018, 04:16:26 PM

merhaba arkadaşlar ben crypto dünyasıyla yeni tanıştım sayılır maximum 5 ay olmuştur, şimdi Btt'de bazı tecrübeler edinmek üzere buraya geldim, umarım başarılı olurum.  5 ay boyunca edindiğim  benim için önemli tecrübeleri maddeler halinde yazacağım.

1) Kimseye ama kimseye private key vermeyin.

2) Mutlaka 2 veya 3 tane farklı e-mail adresi açın (airdrop, bounty vs )

3)  Tanımadığınız, bilmediğiniz kimseye token , coin göndermeyin bir vaat karşılığında.

4) Mutlaka Telegram'a ve reddit'e üye olun.

5) Mutlaka farklı  twitter ve facebook  hesaplarınızı açın ve orjinaline yakın şekilde düzenleyin.

6) Eğer daha önce farklı emtia borsalarında işlem yapmadıysanız veya bu konuda tecrübeli değilseniz, trading (günlük veya kısa dönem) tarzı işlemler yapmayın.

7) İlk yatırmlarınız, bütçenizi sarsmayacak kadar küçük olsun ki yapacağınız hatalardan ders almanız size zarar getirmesin.

Cool  Teknik analiz, ico ve proje incelemesi için sürekli farklı makaleler okuyun ve bu konuda ki başarılı kişileri takip etmeye çalışın.

9) Çok mecbur kalmadığınız sürece kişisel bilgilerinizi paylaşmayın . (borsa girişlerinde mecbur)

10) Hacimi yüksek borsaları seçin işlem yapmak için.

11) Mümkünse yatırmlarınızı soğuk cüzdanlarda biriktirin.

12) Şifrelerinizi kağıt üzerinde bir yerde saklayın.

13) Altın kural, sabırlı olun.

Kısa ve öz olarak özetlemişsin çok teşekkürler.
1715194763
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715194763
Reply with quote  #2

1715194763
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
June 17, 2018, 08:17:11 PM

KYC yapmayın, yaptırmayın. Borsaya çıkmasını bekleyin. Zaten çoğu kripto para borsaya girmesiyle dump yer yani ICO hatta ICO öncesi VIP plan fiyatlarından alabilirsiniz. Kimliğiniz sizde kalmış olur.
seninyanda
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
July 03, 2018, 02:08:06 AM

Teşekkürler dostum.
alpddere
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
July 06, 2018, 10:53:23 AM

edindiğim en büyük tecrübe bilgi kirliliğinden arınmanın yollarını bulmak oldu. sırf post atmış olmak ve rütbe atlamak için birçok kişi konuya hakimmiş gibi yüzeysel bir post atıyor ve kafa karıştırıyor. bunlardan sıyrılmayı öğrenmek güzel bir yetenek.
cryptoTT
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
July 17, 2018, 12:50:47 PM

Forumda o kadar çok bilgi var ki nerdeyse hepsi birbirinden farksız. Aralarından çıkışı bulmak doğru seçimi yapmak gerçekten zor oluyor.
Ama baktığım zaman bu ve bir kaç öneri daha vardı bunlar gerçekten doğru ve güzel bilgiler. Yararlanılması gereken şeyler.
Elbette durmadan tavsiye ile de fazla bilgi ogrenemeyiz. Sonuçta bir musibet bin nasihatten iyidir. 
Nida010
Newbie
*

Activity: 336

View Profile
July 30, 2018, 06:38:06 AM

Çok güzel bir bilgi olmuş elinize sağlık uyulması gereken hususlar var haklısınız..
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 30, 2018, 09:40:34 AM

Çok güzel özetlemişsin hocam benim buna ekleyeceğim şey gözleriniz acıyana kadar okuyun. Üşenmeyin. çok faydasını göreceksiniz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: