Bitcoin Forum
June 28, 2024, 10:23:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Elinizde hangi coinler var? Ne kadarlık coin aldınız?  (Read 387 times)
nobre26 (OP)
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 07:56:07 AM

15 ethereum, 2 bitcoin, 10k ripple, 10 zcash gelecek için biriktirdigim coinler. 1 2 yıl daha dokunmayı düşünmüyorum.

baya zenginsin kardeşim Smiley
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
May 06, 2018, 07:58:49 AM

stratis, gvt, waves, oax, zrx, wgr, xsn, smq, msp, ocl, pkt, btc.

aldığın coıinlerin çoğu binancede yok nerden aldın kardeşim?

stratis, gvt, waves, oax, zrx,; binance  ( oax haziran ayında prototipi sürümü yayınlanıyor iyi iş çıkarırlarsa oax beklenti yüksek - zrx en güvendiklerim arasında bulunuyor. Pek çok proje zrx 0x protokolünü kendi altyapılarında kullanmayı planlıyor. Yaz sonuna doğru gerçek değerine ulaşabilir.)

wgr, smq, ocl; waves dex (uzun vade tutulmayacaksa waves assetlerine hiç bulaşma)

pkt; etherdelta-hitbtc

xsn; livecoin-cryptopia

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
nobre26 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 06, 2018, 08:03:00 AM

elimde 22 000 tl lık pundı x var ( 5000 tl yatırım yapmıstım suan bu fıyatta) 3 tanecık neo ve ethereumum var  ( bnb - 0rx bırazda )  bıtcoın saklamıyorum katlaması zor oldugu ıcın kazanc altcoınlerde

pundix iyi kazandırmış sana kardeşim hayırlı olsun Smiley zamanında görüp böyle yatırımın karşılığını alıyorsun işte. banada öneride bulunur musun? ilk defa coin alıcam hangisini önerirsin seninki gibi iyi kazandıracak olan var mı?
nobre26 (OP)
Newbie
*

View Profile
May 06, 2018, 08:12:06 AM

40 bin liramı bitcoin ve ethereum hariç en büyük hacimli 4 coin arasında eşit olarak paylaştırdım. Banka faizi gibi kar vermese de şuan umudum var  Grin
iyi yatırım yapmışsın kardeşim Smiley sana bişey sorucam. bende 4 tane altcoin almak istiyorum binanceden. ama türk sitesinden eterium alıp binanceye çekip orda 4 e bölmeyi düşünüyorum. doğrumu yapıyorum sence?
bnb alıp komis oranınıda geçişlerde yüzde 50 ye inidiricem..
yoksa türk sitesinden 4 farklı altocoin alıp her birini tek tek binanceyemi transfer edeyim. böyle daha çok komisyon ödemiş olurum ama diimi? zarar ederim
brciso135246
Jr. Member
*

Activity: 372
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 08:44:01 AM

Para yatırıp (2000usd) uzun vade bekleyecegim BPT var sadece. Onun haricinde Airdroplardan ve Bountylerden gelenler var ama 100usd ustu yapan bir hydro var suanda. Onun haricinde para eden bişe gelmedi.
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
May 06, 2018, 12:15:53 PM

biraz eth ve eth tabanlı tokenler var airdroptan gelen
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 06, 2018, 12:55:19 PM

Kim hangi coinlere yatırım yapıyor bilemiyorum fakat bende çok azda olsa bir kaç sağlam olduğunu düşündüğüm coinler var ben sağlam iyi borsada işlem görmesine adetinin düşük olmasına ve rakiplerine göre ucuz kalmasına bakıyorum buda bana ARN ve EVX i gösteriyor sizce araştırın derim.
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
May 06, 2018, 01:11:06 PM

Ben full icolara ya da borsaya yeni çıkmış coinlere yatırım yapıyorum. Uzun vadeci değilim %5 karımı gördüm mü hiç elimde tutmam sat gitsin  Grin

Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
May 06, 2018, 02:04:24 PM

10 Ethereum, 20k Verge, 30 Binance öncelikli tuttuklarım. Ethereum ve Vergeyi mining yaptığım için birikitiriyorum bunun haricinde Binance coinin değerleneceğini düşündüğüm için azar azar alım yapıp arttırmaya çalışıyorum.

Rigleri çoğaltmak adına bozduğum için 10 Ethereumu geçemiyorum.

Ethereum 2000-2500 dolar, Verge ise 1 dolar olduğunda çıkmayı planlıyorum.

Binance ın yolu uzun olduğu için rakam belirlemedim.

Çok farklı coinler olunca kafa çok karışıyor ve yoruyor insanı. Ethereum düştüğünde elimde ona karşı değerlenen herşeyi ethereuma çevirdim. Yatırım çeşitlendirmesi mantıklı olsada yoruyor insanı haberleri ve gelişmeleri takip etmek vs.

Bitcoin / Ethereum / Monero
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
May 06, 2018, 02:13:13 PM

Elimde olan biteni ethereuma çevirdim en güvenlisi o en çok yükseliş gösterende o ondan ethereumda kalıyorum
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
May 06, 2018, 04:54:58 PM

Benim yatırımımın büyük bir kısmını INS ve BCPT oluşturuyor. Bu iki projeye çok güveniyorum. Zamanında HSR almıştım 173 den onu maliyetine gelmesini bekliyorum . Gelince satıp INS'e geçmeyi düşünüyorum. Ncash'da var sembolik
xzone
Legendary
*

Activity: 2632
Merit: 1495

View Profile
May 06, 2018, 07:33:05 PM

Çok farklı coinler olunca kafa çok karışıyor ve yoruyor insanı. Ethereum düştüğünde elimde ona karşı değerlenen herşeyi ethereuma çevirdim. Yatırım çeşitlendirmesi mantıklı olsada yoruyor insanı haberleri ve gelişmeleri takip etmek vs.

Şu kısımda sizinle aynı durumdayım. Bu sebeple genel yatırımımı belli başlı 2-3 coine çevirdim. Bounty vb ile gelen tokenlerin de 200-300 dolarlık kısmını bıraktım ki 10x yaparsa üzülmiyim bari teselli edecek bir şeyler kalsın diye Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 06, 2018, 07:35:10 PM

Şu kısımda sizinle aynı durumdayım. Bu sebeple genel yatırımımı belli başlı 2-3 coine çevirdim. Bounty vb ile gelen tokenlerin de 200-300 dolarlık kısmını bıraktım ki 10x yaparsa üzülmiyim bari teselli edecek bir şeyler kalsın diye Smiley

Bende de durum aynı hocam eskiden en az elimde 20 25 tane coin vardı ne olduğunu anlamıyordum 8 coine kadar indirdim daha da indireceğim az sayıya yoruyor insanı
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 06, 2018, 07:47:41 PM

%30 IOST %30 Waves %20POE %15 BNB %15 TNB  olarak tutuyorum elimde . POE , IOST ve TNB den çok güzel bir yükseliş bekliyorum bakalım. YTD
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3192
Merit: 1517

View Profile WWW
May 06, 2018, 08:11:42 PM

Ben daha çok koleksiyon yapıyorum desem yeridir.
Ethereum tarafında tuttuklarım,
ETH, OAX, MTH, TRX, POE, SNM, HBZ, CPTF

Waves tarafında tuttuklarım,
waves, PBT, $OCL, Liquid, WCT

Kendi başına duranlar
DGB, Unify, Boost

hepsini toplasan 2 BTC yapmıyor ama seviyorum hepsini hiç satmak gelmiyor içimden.

Trade amaçlı değişken cüzdan: 0.6 BTC
bu aralar : VIA, LUN
trade de kazara kar edersem kazandığımla DGB alıyorum.

birde 0.1 BTC var ki kendisi paper wallet da duruyor. Benim için manevi değeri var: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1833450.0
vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
May 06, 2018, 08:16:50 PM

Saysam binance den bittrex e yol olur. Bunu öğrenmek size birşey kazandırmaz ama en azından istatistik vari birşey tutulabilir gibi, çalışma yapan arkadaşlar varsa yararlı olabilir. Ama ne kadarlık aldığımızı söylemek saçma olur, böyle şeylerde sayı söylenmez kardeşş. Gelelim portfolyoya. Benim portoflyo hold ve al-sattan oluşur. Al-sat ları söylemeye gerek yok çünkü kısa vadeli al satlar bunlar. Hold dan bahsedeyim:

Rebl
Matrix AI
AION
Ven
Nebl
Qash
PeerGuess
nCash
Dragon

elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
May 06, 2018, 08:50:45 PM

Elimdeki usd miktarına göre büyükten küçüğe ; ethereum , eos , ins , bnb , omg , neo , srn , aix , adb , get
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 06, 2018, 08:58:23 PM

ŞU an elimde tron storm wepower dragon ve birçok çeşit token var bounty görevlerinden gelme umarım artar da bir araba parası çıkar keyfimiz yerine gelir  Grin
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 06, 2018, 09:11:50 PM

ben de 100$ civarında bir neo yatırımım vardı ayrıca 250 $ ımı btc'ye çevirmiştim. Bunlardan öyle yüksek bir kazanc beklemiyorum btc ile al-sat coinine çevirip kısa metrajlı kar elde etme üzerine çalışıyorum
KralSakir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 06, 2018, 09:12:51 PM

stratis, gvt, waves, oax, zrx, wgr, xsn, smq, msp, ocl, pkt, btc.
Baya iyi bir wallet gibi duruyor kısa vadede olmasa da uzun vade de korunduğu takdir de iyi karlar kazandırabilir coinlerden oluşması doğru bir yaklaşım olmuş
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: