Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:30:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: [ICO] NASH (Neo ekibinin borsa projesi) Hakkında Güncellemeler  (Read 11635 times)
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 05, 2018, 05:13:44 PM
Last edit: April 19, 2019, 05:58:10 PM by otto_diesel
Merited by mhanbostanci (2), forbidden (2), jopen (2), ziya1453 (2), trendcoin (1), Koray55 (1)

Son zamanlarda artan yüksek beklentili NEO ICO’ları ile birlikte yeni gelecek olan projeler NEO sahiplerini oldukça heyecanlandırıyor. Ancak bu ICO lar arasında en yüksek beklentiye sahip olan NEX ICO 'su  çünkü, bu ekip, NEO gibi bir koin çıkardı ve NEO'nun başarısı da ortada.

Ekip Balinaların token üzerinde tahakküm kurmasını engellemek ve olabildiğince çok sayıda insanın ICO'dan faydalanabilmesi için, geçtiğimiz aylarda bir Lottery yapmıştı,

Şu anda, https://neonexchange.org/token_sale_info/index.html   linkteki token sale ile ilgili yol haritasına harfiyen uydular,  fakat son madde de, Second Round KYC kısımında, KYC ye yetişemeyenler için KYC süresini uzattılar, bunun için son tarih 30 Nisan idi. Bu konu hakkında önce  27 nisanda 3 maddelik bir güncelleme tweet ' i attılar.

Geçen haftaya kadar linkteki bu maddenin hemen altın da April TBA yazıyordu, fakat KYC süresini uzatınca, doğal olarak diğer aya geçilmiş oldu.  Mayıs ayının içerisinde 2-3 gün kadar, bu böyle kaldı. ardından nihayet siteyi güncellediler ve May TBA yazdılar.  Yani ICO'ya katlım mayıs ayı içerisinde olacak.

Bu arada ICO sitelerinin bir çoğunun içerisinde gördüğümüz TBA ifadesi   To Be Anounced ' ın kısaltılmışıdır, yani duyurulacak demek.

Ben bu ICO yu günlük olarak yakında takip ediyorum, 1-2 aylık süreçte de oldukça ayrıntılı araştırdım, adamlarla da kafama takılan yerler hakkında mailleştim, sağ olsunlar, çok ilgili bir destek takımları var.

ICO ile ilgili güncellemeleri, tarihleri kaçırmamız için buraya ekleyeceğim.

Evet uzunca bir süre bekleyişten sonra,  güncel tarihler elimizde,

August  27th

NEX receives FMA approval to move forward with token sale

September   3rd - 7th  ~ 18:00 UTC

Round 1 Token sale

September  10th - 14th  ~ 18:00 UTC

Round 2 Token sale

Şu anda  17.05.2018 itibari ile yani bir güncelleme yok,  statü hala MAY : TBA şeklinde,  

neo twitter'ın da iconun zamanına ve diğer konulara ait bilgi paylaşmışlar, ama makaleyi okuyunca ortaya çıkıyor ki, gene biraz üstü kapalı konuşmuşlar tam tarih vermemişler,

makalede denilene göre, işler yoluna konulacak ve mayıs ayı içerisinde yapılacak.

Site güncellendi;

sitede şu anda  Token sale : June TBA yazıyor;

yani haziran da duyurulacak deniyor. Anlayacağınız daha ortada bir şey yok, nisan TBA  mayıs TBA serüvenimiz,  Haziran TBA olarak güncellendi.

1713900605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713900605
Reply with quote  #2

1713900605
Report to moderator
1713900605
Hero Member
*

Ignore
1713900605
Reply with quote  #2

1713900605
Report to moderator
1713900605
Hero Member
*

Ignore
1713900605
Reply with quote  #2

1713900605
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
May 05, 2018, 05:14:41 PM
Last edit: August 04, 2019, 02:15:18 PM by otto_diesel
Merited by teramit (10), Bthd (1)

KYC konusu,

Şimdi birinci şıkkı işaretleyenlere 9000 binlik zaten kesin çıkmadı, bunlar zaten kyc 1 doldurdu, sonra da başka etliye sütlüye bulaşmadılar. bu konu net.

Fakat net olmayan bir konu var,  bize  lottery' e katılırken,   envai çeşit soru sordular, Pasaport numarası, ehliyet numarası, TC kimlik numarası gibi, bir de üzerine basa yazdılar, dediler ki ; bu yazdığınız numaralar ileride kyc için vereceğiniz evraklarla (kimlik- pasaport) uyuşması lazım, yani kafaya göre sallamayın, ileride bunlar KYC sırasında ortaya çıkar.
   Sonrasında KYC 1 sırasında,   bizden Ad- soyad- adress- tc no gibi şeyler istediler, tek tek doldurduk. ama evrak istemediler. Kimlik, pasaport, selfie vs. ki bunlar çok sık istenen şeyler, hele hele böyle ICO larda.

Şimdi parayı yatırırken isterlerse ne olacak?  ya da çok daha kötüsü Parayı yatırdıktan sonra isterlerse biz de kimliği- pasaportu bulamazsak ne olacak? buralar net değil, isteme hakları var, baştan kullanım koşulları ve şartlarda bu yazıyor, kabul ettik bunları.

Ben bunları mail ile sordum;

Quote from: Operator
 Your documents do not need to be submitted yet. The NEO/GAS does not need to be sent until after the second round lottery. We will announce when NEO/GAS needs to be sent (token sale opens).

The NEX token sale will occur in late April and will require contributions through the NEX extension or the token sale feature in NEON wallet. NEX will never ask you to send funds to any wallet.

Böyle çok yuvarlak bir cevap verdiler, yani biz ne sorduk, onlar ne söyledi belli değil. Bir de oraya yet yazmışlar, yani henüz istemedik demeye getiriyor.

Quote from: Otto_diesel
Thank you for your kind answer,  but your answer is not about my question, i m asking about  KYC not token sale.

can you read again my first mail?

you are saying that,  '''Your documents do not need to be submitted yet. ''  

this is what get on your mail:  you will ask about extra documents (such as, driving licence, pasaport etc.)    for stage 1,  (1000 dollar stage)  KYC,   right?

please don't give me a ctrl + c  ctrl + v answer, because KYC very important to me.

(Note: i'm not asking the copy paste of KYC  info on your website , I can read it on your website,   my question is't there on your website. thank you. )

Bunun üzerine gelen basit ve net cevap;

Hello,

If you are only participating in the stage 1 kyc, no additional documents are needed, now and in future.

Yani  KYC stage 1 de, lottery'i kazanmış, ama elindeki pasaportunuzun tarihi geçtiyse, sorun etmeyin, katılabilirsiniz, çünkü belge istemeyecekler, eğer isterlerse, elimizde mail var. gerekirse forward'larım

KralSakir
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

View Profile
May 05, 2018, 05:34:53 PM

Hocam pm yerine buradan yazıyorum daha fazla arkadaş bilgilensin faydalansın diye, Lottery ne demek biraz açıklar mısınız bizler için ?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 05, 2018, 05:40:39 PM

Faydalı bir paylaşım olmuş, tarih açıklandığında ben de katılmayı düşünüyorum.
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 05, 2018, 06:09:08 PM

nasıl bi dönem erc 20 token lar modaydı bu sene de neo icaoları moda olabilir bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum ytd.

artı neo da kafana göre token çıkaramıyosun diye biliyorum. sıkı bir denetimden geçiriliyor.
akansaatler
Newbie
*

Activity: 294
Merit: 0

View Profile
May 05, 2018, 07:06:33 PM

nasıl bi dönem erc 20 token lar modaydı bu sene de neo icaoları moda olabilir bir miktar yatırım yapmayı düşünüyorum ytd.

artı neo da kafana göre token çıkaramıyosun diye biliyorum. sıkı bir denetimden geçiriliyor.

hocam size ne kadarlık çıktı,  ben de yatırım yapmayı planlıyorum, boşa gitmesin diyorum. ama hala bir tarih yok ortada.
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 05, 2018, 07:07:15 PM

Hocam pm yerine buradan yazıyorum daha fazla arkadaş bilgilensin faydalansın diye, Lottery ne demek biraz açıklar mısınız bizler için ?

lottery, çekiliş anlamına geliyor. yani icoya katılmak isteyenlerden başvuru aldılar ve bu kişiler arasından kesin katılımcıları belirlemek için çekiliş düzenlediler. katılım sayısı çok fazla olduğu için, azaltmak amacıyla bu şekilde bir yol izledi nex ekibi. nisan ayında gerçekleşti 2 çekiliş de. şu an ico tarihini bekliyoruz.

,........
alicaan
Full Member

Activity: 366

View Profile
May 05, 2018, 10:03:17 PM

KYC konusu, bilindiği üzere 2 Farklı KYC vardı, bir tanesi 1000 USD limitli, 2. si ise, eğer yeterli katılım olmazsa, yatırım yapabilecek kişiler için 9000 USD limitli olan çekilişle belirlenecek katılım hakkıydı.

Bu iki katılım çeşitinden de 25.000 kazanan belirlediler, yani 1000 dolarlık kazananların hepsi yatırım yaparsa 25 milyon dolar toplanıyor. fakat 1 kişi bile eksik olursa, 2. etap açılıyor, ve bu etapta da 9000 bin dolara kadar kişi başı yatırım yapılacak.   Yani 1000 dolarlık katılımı belirlenen sürede rahat rahat yapacakken, 9000 dolarlık için yatırım için biraz hızlı olmak gerekecek.

Şimdi lottery' e katılırken, Sadece KYC 1 için mi çekilişe katılacaksın?  (1. şıktı)

yoksa Hem  KYC 1 hem de KYC 2 ye de mi katılacaksın? (2 şıktı) diye sorulmuştu.

Şimdi birinci şıkkı işaretleyenlere 9000 binlik zaten kesin çıkmadı, bunlar zaten kyc 1 doldurdu, sonra da başka etliye sütlüye bulaşmadılar. bu konu net.

Fakat net olmayan bir konu var,  bize  lottery' e katılırken,   envai çeşit soru sordular, Pasaport numarası, ehliyet numarası, TC kimlik numarası gibi, bir de üzerine basa yazdılar, dediler ki ; bu yazdığınız numaralar ileride kyc için vereceğiniz evraklarla (kimlik- pasaport) uyuşması lazım, yani kafaya göre sallamayın, ileride bunlar KYC sırasında ortaya çıkar.
   Sonrasında KYC 1 sırasında,   bizden Ad- soyad- adress- tc no gibi şeyler istediler, tek tek doldurduk. ama evrak istemediler. Kimlik, pasaport, selfie vs. ki bunlar çok sık istenen şeyler, hele hele böyle ICO larda.

Şimdi parayı yatırırken isterlerse ne olacak?  ya da çok daha kötüsü Parayı yatırdıktan sonra isterlerse biz de kimliği- pasaportu bulamazsak ne olacak? buralar net değil, isteme hakları var, baştan kullanım koşulları ve şartlarda bu yazıyor, kabul ettik bunları.

Ben bunları mail ile sordum;

Your documents do not need to be submitted yet. The NEO/GAS does not need to be sent until after the second round lottery. We will announce when NEO/GAS needs to be sent (token sale opens).

The NEX token sale will occur in late April and will require contributions through the NEX extension or the token sale feature in NEON wallet. NEX will never ask you to send funds to any wallet.

Böyle çok yuvarlak bir cevap verdiler, yani biz ne sorduk, onlar ne söyledi belli değil. Bir de oraya yet yazmışlar, yani henüz istemedik demeye getiriyor.

Quote from: Otto_diesel
Thank you for your kind answer,  but your answer is not about my question, i m asking about  KYC not token sale.

can you read again my first mail?

you are saying that,  '''Your documents do not need to be submitted yet. ''  

this is what get on your mail:  you will ask about extra documents (such as, driving licence, pasaport etc.)    for stage 1,  (1000 dollar stage)  KYC,   right?

please don't give me a ctrl + c  ctrl + v answer, because KYC very important to me.

(Note: i'm not asking the copy paste of KYC  info on your website , I can read it on your website,   my question is't there on your website. thank you. )

Bunun üzerine gelen basit ve net cevap;

Hello,

If you are only participating in the $1000 kyc, no additional documents are needed, now and in future.

Yani  KYC stage 1 de, lottery'i kazanmış, ama elindeki pasaportunuzun tarihi geçtiyse, sorun etmeyin, katılabilirsiniz, çünkü belge istemeyecekler, eğer isterlerse, elimizde mail var. gerekirse forward'larım

Eline koluna sağlık. Merak ettiğim bir konuydu şu etaplar keşke geçen ay bunları bu kadar detaylı öğrenebilseydim. Ncash te ön kayıt bilgilerini satıyolardı bi arq forumda. Bu kadar detaylı bilgi aldıklarından bu ıcoda bunun olacsğını düşünmüyorum ama 1000-9000 çok farklı rakamlar.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 06, 2018, 12:17:12 PM

geçenlerde neon wallette gas claim ile ilgili sıkıntılar vardı yeni bir versiyon çıkardılar sorun aşıldı. sanırım hala fixlenmeyi bekleyen birkaç sorun var. token satışı için belirlenen süre aşıldı. ya da kyc onayları mı fazlaca uzun sürdü acaba?
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 03:16:37 PM

Bu dakikadan sonra nex icosuna girmeyi düşünen varsa girmesin.Adamlar daha hedefte verdikleri sözü tutamıyorlar.Bunlardan kalkıp projeyi yürütmesini bekliyorsunuz

Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2581

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
May 06, 2018, 04:28:50 PM

Bu dakikadan sonra nex icosuna girmeyi düşünen varsa girmesin.Adamlar daha hedefte verdikleri sözü tutamıyorlar.Bunlardan kalkıp projeyi yürütmesini bekliyorsunuz

Bence abartıyorsunuz hocam, ekip güçlü en azından her zaman bu piyasada bulunmuş kişiler. Değer kaybı ihtimali az da olsa var ama bence scam olma ihtimali yok.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 06, 2018, 04:40:59 PM

Neo icolarının çok sağlam olduğu herkes tarafından gündeme getiriliyor.İnsanlar NEO'ya karşı da büyük bir güven içindeler.Bakalım ilerleyen zamanda her şey ortaya çıkacak.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
May 06, 2018, 07:24:48 PM

Arkadaşlar ekibine bakın neonun ceosu bulunuyor ya ceosu daha sonra neon wallet ceosu var daha ne bekler insan en sağlam ico olacaktır atın fava bekleyin
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 06, 2018, 10:39:42 PM

Bana göre sağlam ses getirecek projelerden biri olacak, ama en az 1 sene kadar tutmak gerekir diye düşünüyorum, onun haricinde başarılı olacağını düşünüyorum
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 06, 2018, 11:04:31 PM

Ellerine ve emeğine sağlık, uğraşılmış faydalı konulardan olmuş. Güzel beklentiler yaratıyor insanda ama biraz daha incelemekte fayda var benim için.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
May 08, 2018, 12:02:29 AM

Eline koluna sağlık hocam benim de yakından takip ettiğim bir ico kendisi. Ancaak bu ico tarihini neden daha açıklamadılar çok merak içerisindeyim. Çok kazandıracağını düşünüyorum umarım çekilişten çıkmıştır burdan arkadaşlara da

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
May 08, 2018, 12:57:49 AM

Bu aylarda olucak ico ama tam tarih şuan hala belli değil adamların çalışıp çalışmadığınıda bilmiyorum aldık bi tane WL ama bakalım ne iş yapıcaklar
kesh.zombie
Full Member

Activity: 392

View Profile
May 08, 2018, 03:07:00 PM

nex extension walletda gas claim edilemiyor. ico için attık neoları gas biriksin diye eskiden geliyordu ama bir süredir gelmez oldu. benzer problem neon walletda da vardı  ve o güncelleme ile giderildi diye biliyorum. nex extensionda herhangi bir güncelleme falan var mı sorunu nasıl giderebiliriz?

,........
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 08, 2018, 03:13:03 PM

Hocam özellikle yazınız için teşekür ederim.Çok kişiden duydum bu projeyi.Yoğun bir talep varmış.Neo projelerinin hepsine yoğun talep oluyor.Bu proje de başarılı olacağa benziyor.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
May 08, 2018, 04:34:37 PM

Son gunlerde hemen hemen butun ICO larda kisa vadeli de olsa bir erteleme oluyor. NEX te kisa sureli bir erteleme yapti. Guvenlik sebebiyle olacagi gibi belki de platform ile ilgili bir takim guncellemeler exrta zaman almis olabilir. ICO sonrasi erteleme yerine oncesinde yapmalari daha iyi bence.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: