Bitcoin Forum
April 24, 2024, 04:55:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Beşiktaş'ın Türkiye Kupası Yarı Final Maçına Çıkmaması  (Read 410 times)
Spack17 (OP)
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
May 06, 2018, 04:44:15 PM

Son iki yıldır TFF ve MHK sayesinde ligde şampiyon olan Beşiktaş'ın şimdi TFF'nin verdiği kararı protesto etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?
1713977748
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713977748
Reply with quote  #2

1713977748
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713977748
Hero Member
*

Ignore
1713977748
Reply with quote  #2

1713977748
Report to moderator
1713977748
Hero Member
*

Ignore
1713977748
Reply with quote  #2

1713977748
Report to moderator
pandacik
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
May 06, 2018, 05:08:19 PM

Adamlar ciksa ne olacakti ki kalmis orda yarim saat yine 10 kisisin yani ciksalarda birsey degismeyecekti bu sebepten protesto ediyoruz diyip cikmamis gibi yaptilar.
hndgnl
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 4

View Profile
May 06, 2018, 06:05:53 PM

Maçın iptal edilmesi de çok konuşulacak bir olaydı zaten. Zaten kaybedeceğin bir maçta kendi prestijini yükseltmek için protesto ediyoruz diye maça çıkmadılar. Gereksiz bir hamleydi açıkçası. Yapılmaması lazımdi. Yanlış karar vermiş olsalar bile sen sahada pes etmeeyceksin. Bunlar etti
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 06, 2018, 06:48:50 PM

Süt kupası demişti başkanları Normal bir durum çıkmamaları çıkıp zaten bir şey yapamayacaklardı. Kökten hallettiler.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 06, 2018, 07:48:55 PM

Maç tatil edildi hükmen 3-0 sonuç çıkması lazım normalde  adamlar da bunu protesto etti ama yanlış yaptılar bence zaten olayları beşiktaşlı futbolcular ateşlemişti.
sankaneri
Member
**

Activity: 143
Merit: 10

View Profile
May 06, 2018, 08:47:33 PM

Korkularından çıkmadılar işte açıkça ortada durum. Güya prestijli olmaya çalışıyorlar bu şekilde ama komik durumdalar yani  Grin
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
May 06, 2018, 09:03:23 PM

Yurtdışındaki örneklerine bakacak olursak Beşiktaşın böyle bir karar alıp çıkmaması çok garipsenmemeli. Türkiye bazında değerlendirecek olursak bu ülke neleri gördü karışık bir durum biraz  Huh
whitecaramel1
Newbie
*

Activity: 217
Merit: 0

View Profile
May 06, 2018, 10:55:35 PM

yani o açıklamadan sonra çıkmaları beklenemezdi ama bu kararı almaları yanlış oldu.2-0 önde olsalardı maça çıkarlardı hala algı yapma peşindeler..
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
May 07, 2018, 02:20:17 PM

beşiktaşın türkiye kupası yarı final maçına çıkmaması kadar kadar doğru bir karar yok şenol güneş gibi bir teknik direktörün kafasına dikiş atılmış maç fenerbahçe yüzünden ertelenmiş sonrada hiçbirşey olmamış gibi kaldığı yerden devam edilsin deniliyor beşiktaş verdiği kararda sonuna kadar haklı çıkmamakla en doğru kararı vermiş tebrik ederim
neblpr
Newbie
*

View Profile
May 07, 2018, 03:04:00 PM

Son iki yıldır zaten tff ve mhk sayesinde %65-%70 ortalama topla oynayan takımdı zaten.
neblpr
Newbie
*

View Profile
May 07, 2018, 03:08:53 PM

Bir de bir canlı olmayan Beşiktaş'ın korkup çıkmadığını düşünmekte daha enteresan. Korku duygusunu tam olarak nereden anladınız ?
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
May 08, 2018, 06:21:00 AM

beşiktaş yönetimi  doğru karar verdi, spor centilmenliktir, fanatizmi ayıplayalım.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 08, 2018, 10:42:25 AM

önce taraftarlardan başlayalım. Galatasaraylıyım ama spor bi keyiftir , eğlence aracıdır. İngilterede taraflarlar çocuklarını eğlendirmeye gidiyorlar.

kaç kişi daha ölecek ? kaç can daha vermemiz lazım ? Rica ediyorum böyle taraflar da yöneticiler de spordan uzaklaştırılsın.

Beşiktaşa gelince "TÜRKİYE KUPASI" gibi prestijli bir kupaya çıkmıyorsan kusura bakma da bi bok değilsin.

Sen kimsin ki o kupaya çıkmama kararı alıyorsun ?

Hakemlerin kararına saygı duyup nasıl tatil edildiyse , pfdk kararına da saygı duyacaksın tff ye saygı duyacaksın çıkacaksın.

değil 10 kişi 8 kişi bile kalsan çıkacaksın.

57.ci dakikadan itibaren 33 dakika var senin orda atacağın 2 gol kupada finale taşır.  Atamayacak kapasiten yoksa o başka.

Ama ülkenin en prestijli kupasına çıkmayacak kadar egoistsen kardeşim , bundan sonraki yıllarda da katılmayacaksın.
virtue44
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 7

Community Manager at Bitsurf.eu

View Profile WWW
May 08, 2018, 12:12:07 PM
Merited by ingiltere (5), EFS (2)

İki sene TFF ve MHK yardımıyla şampıyon oluyor diyenler kendi başarısızlıklarına bahane uyduranlardır. O iki sene içerisindeki maçlarda yaşananları biliyoruz biraz objektif olun. Bu sene yaşananlar da TFF ve MHK tarafından düzenlendi o zaman bu sene olanlara neden sesiniz çıkmıyor. Beşiktaşa karşı yapılanlara susuyorsunuz çünkü şuanda işinize geliyor ama size olunca ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz. Ayrıca Türkiye kupasının herhangi bir prestiji olduğunu düşünmüyorum, hatta bu seneden sonra Türkiye futbolunun herhangi bir prestiji kalmadı artık, sadece çıkarları olan insanların çıkarları doğrultusunda manipüle ettiği bir spor oldu, tamamen soğudum. Bence yapılması gerekeni yaptılar. Bu sene Belşiktaşa karşı oynanan oyunlara bi tepki koydular. (geç bile kalmışlardı).
earmark
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 08, 2018, 03:16:39 PM

Hiç bir açıklaması yok. Saçma sapan bir karar ve uygulama. Yani Beşiktaş gibi bir klübün o maça çıkıp yenilse, elense bile oynaması lazım. Ama korkaklıklarından bir adım ileri gidemezler. Sonra da başkanları fikret orman açıklama yapıyor.  " Bizi seneye kupadan men etmeyin, yayın gelirlerimizi de kesmeyin ve geri almayın." diye. Bu düpedüz kaypaklıktır.  Zerre bir dik duruş yok.
ismailtkngr
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
May 08, 2018, 04:54:50 PM

Abi olaya geniş çercevesen bakmak gerek .Biliyosunuz ki türliye olarak avrupa kupasına ev sahipliği için başvuru yaptık.Ben bu olan olayların birileri tarafından yapıldığı kanaitindeyim.
1907KFY
Jr. Member
*

Activity: 53
Merit: 1

View Profile
May 08, 2018, 09:59:34 PM

Öncelikle son 2 yıldır TFF ya da MHK gibi kurumlar tarafından şampiyon oldular gibi bir olaya şahsım adına katılmıyorum.

3 büyükler dediğimiz kalburüstü takımların her maç attığı goller mi iptal ediliyordu bu 2 yılda ?
Böyle basit bahanelerin ardına saklanmak, kendi başarısızlıklarımızı örtbas etmekten başka bir şey değildir.
Bu olay bence şuna benziyor.
Sen sınav zamanı dersine çalışma, yazılı ya da sözlüden kötü not al, sonra "hoca bana taktı" tribine gir...

Maça çıkmama olayına gelecek olursak;
Kesinlikle ve kesinlikle sporda şiddet yanlısı biri olmamakla beraber, yaşananların gerçek olmadığını düşünüyorum.
Ve sanırım böyle düşünen tek kişi de ben değilim.
Bu olay ile alakalı cevapsız kalan onlarca soru vardır.
Yazacak çok şey var ama neyse...

Sonuç olarak;
Karar camiayı ilgilendirir, çıkar ya da çıkmaz kendi bilecekleri bir olaydır...

yaazcryptos
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile
May 09, 2018, 12:08:48 AM
Merited by ingiltere (5)

Hala ' KORKAKLIK ' veya kaçtılar diyenler var, Beşiktaş Fenerbahçeyi 10 kişi de, kalecisiz de yendi. Onu geçtim 10 kişi Beşiktaş'a karşı 1 atağı olmayan fenerbahçenin kaçtılar diyecek yüzü yok. bunu unutmayın bu 1.

2. si çirkefliğinizi saldırganlığınızı hükümet yardımıyla öyle güzel temiz hale getirdiniz ki bu sisteme karşı yapılan bi duruştur.

O yaşta adamın kendini yere atıp tiyatro yapmak için ne nedeni olabilir? Maçı kaybetsek ne olacaktı?

Taraftarlığınızı o kötü ruhunuzu bir kenara bırakın, insan olun azıcık.

+ YARDIM alarak şampiyon olan Beşiktaş denmiş. Beşiktaş ligi 3. bitirirken tinerci değil ne güzel kardeş takımdık. Ne zaman fener ve gs başarısızlığa doyamadı içerde dışarıda rezil ettiler bizi, Beşiktaş başarılı olmaya başladı, Beşiktaş yardım alıyor oldu, yesinler sizin algınızı Smiley
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
May 09, 2018, 12:14:18 AM

Fenerbahçe'nin hükmen mağlup olması gereken bir maçtan sonra ülkeyi yöneten tek adam tarafından verilen talimatla kukla federasyonun verdiği skandal karara karşı dik duran Beşiktaş yönetimini tebrik ederim. Camiayı muhalefetiyle yönetim yanlısıyla birleştiren bir karara imza attılar. Türkiye'de futbol yıllardır Beşiktaş'a karşı oynanan bir oyundur. Bu sezon Süper Kupa maçıyla başlayan sistematik saldırıların sonucunda üç kupayla kapatabileceği sezonu belki de kupasız kapatacak Beşiktaş ama şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanmaya devam edecek. Bu karar sonrası yeniden herkes İyi ki Beşiktaşlıyım dedi ya, bu bize yeter.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
yaazcryptos
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile
May 09, 2018, 12:18:15 AM

Fenerbahçe'nin hükmen mağlup olması gereken bir maçtan sonra ülkeyi yöneten tek adam tarafından verilen talimatla kukla federasyonun verdiği skandal karara karşı dik duran Beşiktaş yönetimini tebrik ederim. Camiayı muhalefetiyle yönetim yanlısıyla birleştiren bir karara imza attılar. Türkiye'de futbol yıllardır Beşiktaş'a karşı oynanan bir oyundur. Bu sezon Süper Kupa maçıyla başlayan sistematik saldırıların sonucunda üç kupayla kapatabileceği sezonu belki de kupasız kapatacak Beşiktaş ama şerefiyle oynayıp hakkıyla kazanmaya devam edecek. Bu karar sonrası yeniden herkes İyi ki Beşiktaşlıyım dedi ya, bu bize yeter.

hah bir üstte yazdığıma bunun da altına imzamı atarım, insan az utanır yaptıklarından. Hala Beşiktaş kaçtı tiyatro yaptı deniyor, cidden içlerine işlemiş insanların sarısı laciverti iğrenç bir hal almış.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: