Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:36:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Açık Kasa  (Read 1744 times)
callawey (OP)
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
December 14, 2013, 11:26:53 AM

Arkadaşlar içinizde güzel bir açık kasa yaptırılabilecek yer bilen (istanbul) var mı ya da içinizde satan eden var mı ? Ben kendim yaptım bir tane idarelik koçtaş'dan aldığım tahtalarla ama daha sağlam ve içe sinen birşeyler arıyorum/yaptırmak istiyorum. Elinde bulunan varsa sistemide söyliyeyim

3xR9 290
2x7990
2xpsu

bunları taş gibi tutabilecek bir case arıyorum.

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714880161
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714880161
Reply with quote  #2

1714880161
Report to moderator
orthanch
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 15, 2013, 11:57:13 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=7216.0

bu başlıktaki fotolara bakmanızı tavsiye ederim. tek başına takılınca yaptığınız işi optimize etmek zaman alabiliyor. yerinize ve imkanlarınıza göre bu başlıktaki fotolardan dizayn ipuçları yakalayabilirsiniz. saygılar...
wolfennstein
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 16, 2013, 01:05:31 AM

tahtalarla yaptığınızın fotoğrafını koyabilirmisiniz?

bende öyle birşey yapmak istiyorumda olmassa yaptıracağım istanbulda.
technomancer
Sr. Member

Activity: 252
Merit: 251

View Profile
December 16, 2013, 01:21:28 AM

Sanirim siz boyle birsey ariyorsunuz, Detritus style open frame case

Nasil yapildiginin tarifi su linkte var, resimler biraz gec geliyor bekleyin.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=29729.0
wolfennstein
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
December 16, 2013, 01:38:51 AM

aynen boyle birsey ariyoruz ama o parçaların hazır satıldığı biryer varmıdır kendimiz birleştirsek yada ismi tubing boru diye geçiyor ama onu nereden bulabilirizki
technomancer
Sr. Member

View Profile
December 16, 2013, 01:44:53 AM

aynen boyle birsey ariyoruz ama o parçaların hazır satıldığı biryer varmıdır kendimiz birleştirsek yada ismi tubing boru diye geçiyor ama onu nereden bulabilirizki

yapi marketlerde olmasi lazim

aluminyum profil diye aratin, aslinda pvc kapi pencere yapanlardan temin edebilirsiniz, aluminyum yapanlarda var.
callawey (OP)
Member
**

Activity: 87
Merit: 10

View Profile
December 16, 2013, 07:22:25 AM

tahtalarla yaptığım  "Detritus style open frame case" in aynısı, ama malum satılan bu tahtalar sıkıştırma, el ile çivi çakabilirsiyonuz (sokabiliyorsunuz Smiley ) o yüzden içime sinmiyor, birde şimdi 2. rigi kuruyorum, taşınabilir, rahat, sağlam, düzgün ve içe sinen birşeyler yaptırmak istiyorum ya da malzeme bulup kendim yapmak istiyorum. aklımdan geçen "Detritus style open frame case" 54cm uzunlukla iki katlı bir sistem yapmak, daha az yer kaplar, daha sağlam olur, gözede hoş gelir ama gerekli malzemeleri hiç bir yerde bulamıyorum, pvc'yie gitsem 3x3 kalınlıkta birşeyler bulabileceğimden şüpheliyim, tam mahrumiyet bölgesi yeminle bu ülke elinle bişeler yapmak istesen bulamıyorsun, herşeyi yurtdışından sipariş vermekten gına geldi.

ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
December 16, 2013, 07:53:30 AM

kasayı nasıl açık bırakmaya cesaret ediyorsunuz içindekiler neredeyse bi araba parası çatıdan su damlarsa elindeki çayı dökersen vs 1 ton kaza var şahsen yengem fiber modemlerini çamaşır suyuyla yıkamış sonrası malum  Grin
cooler master haf xb nasıldır bu iş için ?

http://www.coolermaster.com/product/Detail/case/lan-box/haf-xb.html
technomancer
Sr. Member

View Profile
December 16, 2013, 08:02:31 AM

kasayı nasıl açık bırakmaya cesaret ediyorsunuz içindekiler neredeyse bi araba parası çatıdan su damlarsa elindeki çayı dökersen vs 1 ton kaza var şahsen yengem fiber modemlerini çamaşır suyuyla yıkamış sonrası malum  Grin
cooler master haf xb nasıldır bu iş için ?

http://www.coolermaster.com/product/Detail/case/lan-box/haf-xb.html

kullaniyorum aynisini ve pismanim, icindeki butun fanlari degistirdim, noctuna falan aldim, nafile, 101 derecede calisiyor kartlar, pes ettim bende. arti 3 karttan fazla takamiyorsunuz, 3. kartinda yarisi kasa icinde kaliyor hava ceken yeri, bu is icin cok kullanissiz bir kasa.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: