Bitcoin Forum
June 26, 2024, 09:57:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [EĞLENCE] 1 Günlük Al/Sat  (Read 575 times)
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 12, 2018, 03:05:27 AM

Adam eğlence için yapıyor bu işi. Benim vaktim olsa tecrübe amaçlı bende al sat yaparım. Bu şekilde trade tecrübeli gelistiririm. Zaten eğlence için yaptigi için bunu kaybetsede uzmeyecek bir miktar kendini. Biraz yükselişleri takip etsen güzel karlar yapabilirsin. Ben dün snm aldım 36 satoshiden 42 den sattim.  Senin yapmak istediğinde bu zaten.

benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 12, 2018, 04:36:43 AM

keşke bizim de böyle eğlenecek, günümüzü gün edeceğimiz vakitlerimiz olsa, ne güzel mis gibi hayat ya,  hem al sat yap, hem de forumda bunları tek tek yaz
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 12, 2018, 12:04:59 PM

ben olsam dash almazdım açıkçası, en güzeli eth gibi madenciliği olan koinler almak, ben bunlarda daha çok ilerleme görüyorum. bana kalırsa bunları alırdım
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 03:28:34 AM

al-satı bot yapıyosa bu senin eğlencen olmuyor hocam Smiley eğlence istiyosan eğer oturacaksın grafiğin başına günlük açıcaksın grafiği bakıcaksın güzel yerde sonra 4h sonra 1h sonra 15 dakika ve alışını yazcaksın alış gerçekleştiğinde satışını yazcaksın falan filan bence eğlenceli ve tabi riskli olan bu adrenalin istiyosan bunu dene. bol kazançlar
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195
Merit: 10

-

View Profile
May 13, 2018, 04:25:00 AM

al-satı bot yapıyosa bu senin eğlencen olmuyor hocam Smiley eğlence istiyosan eğer oturacaksın grafiğin başına günlük açıcaksın grafiği bakıcaksın güzel yerde sonra 4h sonra 1h sonra 15 dakika ve alışını yazcaksın alış gerçekleştiğinde satışını yazcaksın falan filan bence eğlenceli ve tabi riskli olan bu adrenalin istiyosan bunu dene. bol kazançlar

al ben den de okadar, bot kurup da bunu buraya taşımanın o kadar da bir manası yok diye düşünüyorum, bana gereksiz geliyor
tfntvl
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile
May 13, 2018, 04:29:48 AM

al ben den de okadar, bot kurup da bunu buraya taşımanın o kadar da bir manası yok diye düşünüyorum, bana gereksiz geliyor

halbuki bilsek kullandığımız botlar bizi oldukça fazla yanıltan indicatorler osilatorler üzerine yazılmış. hiç bulaşmaz kendimiz öğrenirdik. kendimiz yapardık al-satı
phantasod
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 12:56:59 PM

Küçük bir miktarla yapılınca gerçekten eğlenceli oluyor. Ya 10 kat parayla girseydik nasıl para kazanırdık diye düşünüp buruk gülümsüyorsun. Kaybedince de aman eğlence parasıydı diyip geçiyorsun
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
May 13, 2018, 01:04:29 PM

günlük al satta küçük miktarlardaki sermaye ile kazanç sağlamak gayet mümkün ama biraz daha büyük miktarlarla bunu yapmak oldukça zordur. çünkü zaten botlarla mücadele ediyosunuz. hayatta size yedirmezler büyük karları. 3 kuruş kazanmışsanız ya x10 bassaydım 30 kuruş olurdu bu diye düşünmek abesle iştigal bir durum. işler öyle yürümüyor bu piyasada. tek bircoinle işlem yapıyosanız durum bu. ama farklı coinlerle trade yapıyosanız durum değişebilir.
KriptoGuruTR (OP)
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
May 13, 2018, 04:09:45 PM

Bunu bot yapmıyor bizzat ben bakıyorum.

Benim yazdığım bot bu miktarlar ile oynamak için yazılmadı. Zaten size şöyle söyleyeyim. Bu miktarı 10 katına çıkarttığınız anda karşınızdaki insanlarında/botlarında tepkisi değişecek. Miktarı 10 katına çıkartınca balinalar size farklı muamele yapacaktır. 100 katına çıkartınca gene farklılaşacak.

Bunun eğlencesi şu. Denizde küçük bir balıksınız, balinalara yancı oluyorsunuz.

Çoğunuz kusura bakmayın ama para ile kafayı bozmuş gibi. Eğlencenize bakın arkadaşlar. Ha ben eğlenmem işin ucunda para var diyorsanız cidden başka başlığa. Kibar bir şekilde söylüyorum ama ısrarla ve ısrarla başka taraflara çekiyorsunuz...
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 07:39:18 PM

adam ne güzel hayatı var zamanı var uğraşıyor keşke bende yapabilsem eğer şu işten ekmeğim olacağını bilsem yaparım eğlencesine olunca stresde az oluyor

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: