Bitcoin Forum
April 23, 2024, 06:43:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Twitter etkili pompalama yöntemi  (Read 200 times)
BITCOIN_GOD (OP)
Jr. Member
*

Activity: 202
Merit: 1

View Profile
May 08, 2018, 06:28:49 PM

Günün vakti. Twitter hesabımı tanıtmanın yolunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
Birkaç farklı yolu denedim, kitlesel hedeflemeye karar verdim. Bu, şu anda abone yetiştirmenin en hızlı yoludur.
Birkaç yıl önce çalıştığı twist üzerinde çeşitli alış verişler denedi, yani addmefast ve bosslike. Son yıllarda, Twitter'daki popülaritesi azaldı, çünkü borsadaki icracı sayısı azaldı.
7 gün boyunca sadece 400 takipçi abone oldu, kitle ile birlikte bu miktar 1-2 gün içinde elde edildi.

Kitle kütlesi için 2 servis ve bir tarayıcı uzantısı kullanıyorum:
statusbrew.com - aktif bir kitleyi ayrıştırmak;
bağlantı Grabber - krom için uzantılar, sayfadan bağlantılar toplar;
listpedia.org - hesapları Twitter listelerine indirmek için.

Öncelikle, tweeter hesabınızı kullanarak statusbrew'a kayıt olmalısınız. Ardından, "Kitle" sekmesinde, aktif bir kitle oluşturmak için etiketleri veya coğrafi konumu kullanın.
Filtreler, özel profillerin yanı sıra zaten abone olanları da kaldırırım. Arama için genellikle popüler hashtag'leri kullanırım: #followback, #followme, vb. Sonuçlar en son tweet tarihine göre en baştan sıralanır. Son birkaç saatte tweet yapan kullanıcılara ulaşana kadar listeyi aşağı kaydırıyorum.

Ardından, Link Grabber uzantısını başlatıyorum ve linkleri kopuk bir metin dosyasına kopyalarım. Çöpü siliyorum.

Listpedia.org'a gidiyorum ve yeni bir liste oluşturuyorum. Dosyadan alınan erken bağlantıları yükledim.

Tüm manipülasyonlardan sonra, hesabıma geçiyorum, sonra "listeler" - "oluşturulan listenin adı" - "kitle" ve okuyacağım düğmelere basıyorum.
Otomasyona yönelik bazı imacroslar yazabilirsiniz, bu da infazda gecikmeler olduğunu gösteriyor, ancak kalemler ile daha kolay.
Bu yüzden kalite filtresine girme şansı daha azdır.

░░░ TOKENGO PLATFORM░░░
<<<BUSINESS TOKENIZATION PLATFORM >>> (https://tokengoplatform.com/)
1713897803
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713897803
Reply with quote  #2

1713897803
Report to moderator
1713897803
Hero Member
*

Ignore
1713897803
Reply with quote  #2

1713897803
Report to moderator
1713897803
Hero Member
*

Ignore
1713897803
Reply with quote  #2

1713897803
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
May 10, 2018, 02:49:44 AM

Ben takibe takip yöntemiyle hatırı sayılır takipçiye ulaştım. Bu tür eklentiler hesabınızın askıya alınmasına sebep olabilir. Bir de aktif olmak çok önemli. Tweet atmalı beğenmeli retweet yapmalısınız
Bitbombastic
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
May 10, 2018, 06:26:22 PM

Bencede takipe takip daha etkili. Takipci sayısı takip sayısına eşit 20-30k lık aktif bir hesabın son takipcilerini günlük eklemek ve haftanın birgününü unfollowa ayırmak yeterli.
 Twitter api ile hedef bir hesanın takipcilerini belli arayla takip yapan ufak bir botta yazmak mümkün. Hatta az araştırıp hazırını bulabilirsiniz.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
May 10, 2018, 10:27:55 PM

Bende twitter yada instagramdan gördüğüm kadarıyla takibe takip ile çok fazla sayıda takipçi kasan bir topluluk bulunmakta siz teitter akipçi sayısını artırmak istemenizin sebebi bounty lere katılmam için mi acaba ? Tek tek raporlama istiyor bazıları buna değiyor mu ?
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
May 12, 2018, 01:23:10 PM

Zaten "Bu tweetin altındakiler takipleşiyor" gibi tweetler, takibe yardımcı hesaplar aracılığıyla bir hafta içerisinde 1000 takipçinin üzerine çıkabiliyorsunuz. Kimse de size "Neden hiç rt almıyorsun?" demiyor. Daha komplike sistemlere gerek yok, organik takipçi kasmış oluyorsunuz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
dark025
Newbie
*

Activity: 182

View Profile
May 15, 2018, 02:06:27 PM

bunu kullanin
https://unfollowerstats.com/
bu forumda bile twitter| facebook accountini gelistirme dallari var.
onemli olan bir gunde fazla kisiye yazilmamak, direk blok ederler...
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420

Bountyhive.io

View Profile WWW
May 15, 2018, 02:56:24 PM

bunu kullanin
https://unfollowerstats.com/
bu forumda bile twitter| facebook accountini gelistirme dallari var.
onemli olan bir gunde fazla kisiye yazilmamak, direk blok ederler...

Şuanda airdrop paylaşımları ve yeni açılıp hızlı yükselen hesaplar kapanıyor. Hesapların bir kaçınca programlar yardımı ile abone kasıldığını öğrendik. Yeni açılan hesaplardan @followmehelp ve benzeri olan twet hesaplarından destek alınmasını tavsiye ederim. Bir kaç program hesap hırsızlığı yaptığı için o programı kullanan hesaplarda kapanmaktadır. Onun haricinde çok aceleci olmayın hesabınızdan bir şeyler paylaşın arada sırada değişik ve gündemden twetler atın çok seri olarak follow ve unfollow yapmamaya ve programlara dikkat edin. (program ve web sitelerine dikkat)
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
May 16, 2018, 07:31:41 PM

bence en etkili yöntem takibe-takip. fazla botlarla takipçi siteleriyle uğraşmayın zamanınıza yazık olabilir derim. az az yükselsin ama sağlam yükselsin bu konuda hayli tecrübelerim var emeğinize yazık etmeyin.
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 19, 2018, 10:04:46 PM

eski twitter hesapları ile yapınca takipe takip felan yapayım derken ban yemeyin Smiley

Takibe takip yaparken bir andaki ani hareketlerden twitter ilk uyarıyı verdi. 4300 kişilik takip listemi 2000 lere düşürdü. Katıldığım airdroplar bountyler hepsi uçtu gitti. Çok dikkatli olmak lazım. Ama neye nasıl dikket edeceğiz bilemiyorum.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
May 19, 2018, 11:48:20 PM

Hiç bunlarla uğraşmaya gerek yok. en güzel yolu daha önce burada bir arkadaş anlatmıştı.

https://chrome.google.com/webstore/detail/mass-follow-for-twitter/lfmanfkmmgfigbnjibfemdnnfjboficn

eklentisini kurarsanız rahat edersiniz. zaten 1-2k takipçi yeterli. 3 5 güne oluyor oda. gerisine gerek yok sonra hesabı engelleyebiliyor twitter.

catbtc
Jr. Member
*

Activity: 94

View Profile
May 21, 2018, 06:40:17 AM

Şahsi tecrübelerim :

* Eklentiler genelde hesabınızın askıya alınmasına sebep olabiliyor. Hatta airdrop yapıyorsanız bazılari Twitter hesabınıza bağlanmak istiyor vermenizi tavsiye etmem 1 hesabım askıya alındı bundan dolayı
* #follow #followback vs yazanları ekleyin günlük belli adetlerde Twitter huylandırmadan yeterli takipçiye kavuşursunuz. Ben bu şekilde 1 hafta içinde 3 bin küsür takipçi aldım
* Bir de Twitter Audit yaptırın arasıra, kaliteli projeler gerçek kullanıcı takipçi istiyor. Fake hesaplar çoksa sıkıntı oluyor Bountyhive gibi yerlerde
👉 Twitter adresim @catbtc  Listemdeki takipçileri ekleyin çoğu ekler sizi özellikle araplar sürüyle geliyor Smiley
* Airdrop hesaplarının takipçilerini de ekleyin böylece Crypto dünyasından da takipçiniz olur, paylaşımlarınıza dönüş olma şansı yükselir
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
May 22, 2018, 11:23:45 AM

Bu işin en risksiz olanı klasik takibe takiptir.İşi abartmayın gün içinde takip ettiğin insanların sınırı olsun.

Takip edilen sayısı ile takipçi sayısı hemen hemen birbirine denk olan bir hesap bulun ve Takip Edilen kişileri takip edin. Takip edilenleri takip etmemizin sebebi girdiğimiz profilin de takipçi sayısını arttırmaya yönelik strajesinin takibe takip olması ve takip ettiği kişilerin geri dönüşünün yüksek olması.Bunu da takip edilen ve takipçi sayısının yakın olmasına bağlıyoruz.

Kişiler arasından followme follow yazanları ve arap profilleri önceliğe alın. Takip ettiğim 30 tane araptan yarım saat içinde 600 tane geri dönüş geldiğini bilirim.

Audit skorunuz da önemli.Bahsettiğim yöntemle 3.xxx takipçim var ve audit skorum %99.

karakan77
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 2

View Profile WWW
May 24, 2018, 08:41:45 AM

#Takibetakip #KarşılıklıTakip vs. Bu taglar arandığında profile yazıldığında her uygulamadan daha etkilidir ve twitter audit de sorun yaşamazsınız en az %97 gerçek takipçiye sahip olursunuz.. Şahsen ben sadece yerli sayfalara da bağlı kalmadım uluslar arası takipleşme taglarına yazıp takipçi aracılığı yapan hesaplara ulaşıp onların takip twitlerini beğendiğiniz yada rt yaptığınız takdirde takipçi sayınızda inanılmaz artışlar göreceksiniz kolay gelsin.
Ha birde Arap takipçiler var bunlar size geldiği zaman kaçırmayın takip ettiğiniz sürece yağmur gibi yağmaya devam edeceklerdir  Cheesy

▀▀    PUBLISHprotocol    [  WHITELIST  ]    ▀▀
The most viable blockchain based media platform
Pages: [1]
  Print  

Jump to: