Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:32:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 18 günlük eşini bu sözler yüzünden öldürmüş  (Read 195 times)
manipulasyonist (OP)
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
September 06, 2018, 05:06:44 PM

Denizli'nin Bekilli ilçesinde, 18 gün önce düğün yaptığı eşi Makbule K.'yi (24) elleriyle boğarak öldüren inşaat işçisi Ö.M. (24), mahkemece tutuklandı. Ö.K.'nin, emniyette verdiği ifadesinde, eşiyle para yüzünden tartıştıklarını belirtip, "'Ben senden daha çok para kazanırım' dedi. Bunu sürekli söyledi, küfredip, üzerime gelerek beni çok tahrik etti" dediği öğrenildi. Makbule K.'nin cenazesi ise Nazilli'de toprağa verildi.
YORUM YAP0
Denizli'nin Bekilli ilçesinde korkunç olay! 18 günlük eşini bu sözler yüzünden öldürmüş
Resmi nikahları daha önce kıyılan inşaat işçisi Ö.K. ile eşi Makbule K.'nin 18 Ağustos günü Aydın'ın Nazilli ilçesinde düğün töreni yapıldı. Çift, düğünün ardından Denizli'nin Bekilli ilçesine yerleşti. Daha önce gazinoda garson olarak çalışan Makbule K. ile eşi Ö.K. arasında, ekonomik sıkıntı ve kıskançlık yüzünden tartışmalar çıkmaya başladı.

ŞİDDET GÖRDÜĞÜ İDDİASIYLA POLİSE GİTMİŞ
Polis merkezine birkaç defa giden Makbule K., eşinden sürekli şiddet gördüğünü söyleyerek, şikayetçi oldu. Mahkemece Makbule K.'ye 6 ay süreyle çağırmalı koruma verildi. Ömer K.'ye ise 3 ay evden uzaklaştırma cezası verildi; ancak bu kararlara rağmen çift, birlikte yaşamaya devam etti.

"SENDEN DAHA ÇOK PARA KAZANIYORUM"
Evde alkol alan Makbule K. ile eşi Ö.K., iddiaya göre, yine maddi sıkıntılar yüzünden tartıştı. Tartışmanın ardından Ö.K., eşini, boğazını sıkarak öldürdü. Cinayetin ardından taksiye binerek, Nazilli'ye kaçmak isteyen Ö.K., polis tarafından yakalanarak, gözaltına alındı.

İfadesinde, suçunu kabul ettiği belirtip, eşinin kendisini tahrik ettiğini öne süren Ö.K.'nin "Olay gecesi birlikte alkol aldık. Aramızda para yüzünden tartışma çıktı. Ben inşaatlarda çalışarak geçimimizi sağlamaya çalışıyorum. Tartışma sırasında daha önce gazinoda çalıştığı için 'Ben senden daha çok para kazanırım' dedi. Bunu sürekli söyledi, küfredip, üzerime gelerek beni çok tahrik etti" dediği öğrenildi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ö.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

TOPRAĞA VERİLDİ
Öte yandan eşi tarafından öldürülen Makbule K.'ye, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu'nda otopsi yapıldı. Otopsinin ardından Ö.K.'nin ailesi tarafından morgdan alınan Makbule K.'nin cenazesi, Nazilli'de defnedildi.

kaynak :https://www.mynet.com/denizli-nin-bekilli-ilcesinde-korkunc-olay-18-gunluk-esini-bu-sozler-yuzunden-oldurmus-110104376872
1715351546
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715351546
Reply with quote  #2

1715351546
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
neobetter
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
September 07, 2018, 07:22:41 AM

kimse kusura bakmasın ama bana göre bu ve benzeri olaylar doğal seçilimin ta kendisi.
cryptofastman
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 07, 2018, 12:16:14 PM

Artık insanlarımızın icinde.kin ve nefret var.insanlar birbirine güvenmiyo.Kislkançlık,kibir,sinir almis basini gidiyor.yeni tanışan ciftler hemen bosaniyor.Malesef ülkece terapi almaliyiz.Beynimiz yıkanmış bizim

♛New CA$H Exchange (https://newc.com.br)♛
✪An Innovative Cryptocurrency Platform✪
DervisKing
Member
**

Activity: 71
Merit: 10

View Profile
September 07, 2018, 12:29:17 PM

eşin sana ben senden daha çok para kazanırım diyebiliyorsa bunun seni kamçılaması lazım hayata daha sıkı sarılıp kendine gelip silkelenmen ve güzel bir iş bulman lazım bu insanlık dışı mahluklar bitmedi gitti her gün yeni bir ruh hastası türüyor aramızda
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 07, 2018, 12:59:23 PM

Yalan, olaylar zincirinin geçmişine bakınca herifin ne mal olduğu anlaşılıyor. Akıl vermişlerdir bana böyle dedi, tahrik etti diye söyle şeklinde, bu da onu uyguluyor. 1 yıl indirim alsam kardır modunda şerefsiz pezevenk

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Odd Thomas
Sr. Member

Activity: 272
Merit: 310

View Profile
September 07, 2018, 07:46:42 PM

Kimbilir karı neler söyledi. Muhtemelen adama hakaret edip bam teline basmıştır. Şimdi ayak yapıyor.
czplux
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
October 01, 2018, 10:56:57 AM

burda arkadaş amacı öldürmekmiş ve sonuçta bahane aramasına gerek yok
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
October 01, 2018, 12:19:24 PM

Böyle insanlar nasıl insanlar anlamıyorum. Hepsi ruh hastası manyak.İnsan neden 18 günlük eşini böyle saçma sapan bir sebepten nasıl öldürebilir anlamak mümkün değil. Bu adamları toplumda barındırmamak lazım..

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
erdemdio
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
October 01, 2018, 01:49:14 PM

ya çok güzel tamam post artsın diye haber paylaşıyorsunuz eyvallah da en azından kopyala yapıstır için de biraz emek harcasaydınız da arada o "yorum yap" yazısını da kaldırsaydınız keşke..

karaleke
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 3

View Profile WWW
October 01, 2018, 01:59:36 PM

artışma sırasında daha önce gazinoda çalıştığı için 'Ben senden daha çok para kazanırım' dedi.

Daha önce bu kadının gazinoda çalıştığını bilmiyor muymuş bu adam sanki. Neyine atar yapyormuş. Kadın haklı hiç kazanmasa geceliğinde 500 lira para kazanıyor  Grin

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
pirihamo
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
October 02, 2018, 07:50:27 AM

tahrik unsuru olabilir ama bukadar ucuz değil insan hayatı o zaman git boşan kardeşim neden cinayet anlamıyorum zaten olmayacak belli
bir evde senin paran benim param ben çok sen az ise o evlilik değil zaten
bu zamanda düzün evlilik çok zor olmaya başladı
ama yinede diyorum insan hayatı buakadar ucuz değil
decteax
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
October 02, 2018, 09:00:21 AM

ülke ne hale geldi ya  Huh
anlaşamıyorsan boşan kardeşim öldürmek nedir
zaten sevmiyorsunuz birbirinizi belli
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 02, 2018, 09:10:56 AM

Neymiş hakaret etmişmiş, tahrik etmişmiş, bu kadar basit sebepler yeter mi insan öldürmek için. Nasıl bir ülke haline geldik, hergün böyle haberler.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: