Bitcoin Forum
May 21, 2024, 09:33:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: bitcoin deki düşüş  (Read 9101 times)
muratdur
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 25, 2013, 11:05:43 AM

şu aşamada halen demokrasinin olmadığı çin den ilk tepki geldi, böylece bitcoin e karşı savaşı başlatan da ilk devlet oldu çin, bitcoin gelişimin de böylece savaş aşaması olan 3 üncü aşamada başlamış oldu (aşamalar için bkz. gandi nin ünlü sözü) bu aşamada benim beklediğim bitcoin ülkelerin ekonomik sistemini kuşatarak ele geçericek bu da nasıl olucak derseniz insanlar tarafından kullanıldıkça yayılacak ve netice de hayır diyemeyecekelri noktaya gelince de dananın kuyruğu kopacak, işte o zaman fiyat skyrocket olabilir yani eksponansiyel büyüme dedikleri tarzda, o arada da gidişata ve yayılmasına bağlı olarak fiyatı gezinecektir. Bir de asıl patlamayı müteakip ekonomik krizde bekliyorum, genelde 7-8 yılda bir olmuş global ölçekte, bu da 2016-2017 yıllarına denk geliyor, bakalım zaman ne gösterecek.

savaş aşamasından bahsetmişken abd nin de alenen desteğine vurgu yapmamak olmaz (çin in tam tersine) adamlar her türlü kötü işte kullanılabilmesine rağmen bir yol alsın bakalım diyorlar, ben bernanke nin tavsiye eden yazısı bile tarihsel doküman niteliğinde resmen, batılı ülkelere baktığımızda birkaç dallama ülke hariç Smiley genelde destek oluyorlar ama uyarıda da bulunuyorlar, ponzie scheme e dönüşmesin diye, yoksa maksat yasaklamak değil, zaten isteselerde yapamazlar orası ayrı da, netice de batılı devletlerin bu gizli desteği de çin in bu yasaklayıcı politikasının bertaraf edilmesini hızlandıracaktır bana göre.

Güzel açıklama olmuş. bitti bitecek bundan çacık olmaz kelimeleri kullanlar gerçekten stok yapma halindeler, gerçekten yayılma çok hızlı olur ve devletler işin işine girdiğinde o zaman 10 000 dolar dedikleri ortaya çıkacak 100 000 kişi  biliyor bunu 1 milyon kişi duyduğunda  10 000 dolarları görür tahminimce.  At yarışı takipsinin ünlü sözü kulaklarda çınlanmaya başlar." Yürü bitcoin kim tutar seni..."

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITEWHITEPAPERTELEGRAMTWITTERFACEBOOK ○ ○ ○
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2098

Crypto Swap Exchange

View Profile
December 25, 2013, 11:08:37 AM

100 000 kişi  biliyor bunu 1 milyon kişi duyduğunda  10 000 dolarları görür tahminimce.

Sadece MtGox'un 1 milyon kullanıcısı var.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
muratdur
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
December 25, 2013, 11:19:07 AM

100 000 kişi  biliyor bunu 1 milyon kişi duyduğunda  10 000 dolarları görür tahminimce.

Sadece MtGox'un 1 milyon kullanıcısı var.

verileri tam bilmiyorudum örnek olur düşüncesi için vermiştim ama düzelme için teşekkür ederim. Wink

NOIZ
⇐ ● A decentralized cognitive ad network ● ⇒
○ ○ ○ ➀ WEBSITEWHITEPAPERTELEGRAMTWITTERFACEBOOK ○ ○ ○
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: