Bitcoin Forum
April 16, 2024, 10:23:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: >>> ETH Cüzdan'da gözükmeyen farklı tokenleri görmek <<<  (Read 211 times)
ugur2222 (OP)
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 11, 2018, 11:30:27 AM

Belki aranıza bilenler vardır ben yeni öğrendim sizinle paylaşmak istedim.

- https://deltabalances.github.io  sitesine giriyoruz
- Show unlisted tokens yanındaki kutuyu işaretliyoruz aynı şekilde  Hide zero balances  ve Show total $ value  yanındaki kutuları işaretliyoruz.

ETH adresimizi yazıp arattırdığımızda cüzdanımda olmayan tokenlerden 10k 50k 100k gibi farklı farklı tokenler gözüküyor. Bunlar bir işe yararmı ? Contract yapsak biryerde kullanabilirmiyiz ? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

1713306232
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713306232
Reply with quote  #2

1713306232
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
May 11, 2018, 04:03:52 PM

Hocam bunun için kullanacağın en güzel site etherscan.io burada inciğini cıncığını en net güzel şekilde görebilirsin. Tokenin üzerine tıklayarak oradaki bilgileri MyEther wallet da token ekleme kısmına girersen cüzdanında da görebilirsin.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
May 11, 2018, 06:30:04 PM

Bilmeyen arkadaşlar için yardımcı olabilicek bir konu olmuş emeğine sağlık

warmking
Member
**

Activity: 128
Merit: 10

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
May 15, 2018, 01:11:04 PM

Hocam bunun için kullanacağın en güzel site etherscan.io burada inciğini cıncığını en net güzel şekilde görebilirsin. Tokenin üzerine tıklayarak oradaki bilgileri MyEther wallet da token ekleme kısmına girersen cüzdanında da görebilirsin.
Arkadaşa katılıyorum ama gene konu ıcın tesekkur ederım dostum bılmeyen arkadaslara yararlı bır konu olmus fakat daha detaylı dıger konulara da degınmek lazım veya dıger yararlı konuların ayrıyetten lınkını koymak gerekıyor.

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
May 15, 2018, 02:16:05 PM

Arkadaşa katılıyorum ama gene konu ıcın tesekkur ederım dostum bılmeyen arkadaslara yararlı bır konu olmus fakat daha detaylı dıger konulara da degınmek lazım veya dıger yararlı konuların ayrıyetten lınkını koymak gerekıyor.

Ne yazık ki etherscan.io da bütün tokenlerinizi göremezsiniz. Aslında deltabalances.github.io da da tüm tokenlerinizi göremezsiniz. deltabalances.github.io etherdelta, forkdelta için yapılmış kullanışlı bir site. Şu an 3212 adet token/kontrat ı destekliyor. Bu sayı etherscan.io nın desteklediğinden çok fazla.

Bu 2 site birbirinden farklı işler yapmakta olduğu için karşılaştırmak da doğru değil. etherscan.io ether ağı ile ilgili konular da bulunmaz nimet. deltabalances.github.io da etherdelta , forkdelta , IDEX , 0x protokolü gibi DEX tarzı siteler de bulunmaz nimet. Her ikisini de aktif olarak kullanıyorum, faydalanıyorum.
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
May 15, 2018, 03:01:26 PM

Ne yazık ki etherscan.io da bütün tokenlerinizi göremezsiniz. Aslında deltabalances.github.io da da tüm tokenlerinizi göremezsiniz. deltabalances.github.io etherdelta, forkdelta için yapılmış kullanışlı bir site. Şu an 3212 adet token/kontrat ı destekliyor. Bu sayı etherscan.io nın desteklediğinden çok fazla.

Bu 2 site birbirinden farklı işler yapmakta olduğu için karşılaştırmak da doğru değil. etherscan.io ether ağı ile ilgili konular da bulunmaz nimet. deltabalances.github.io da etherdelta , forkdelta , IDEX , 0x protokolü gibi DEX tarzı siteler de bulunmaz nimet. Her ikisini de aktif olarak kullanıyorum, faydalanıyorum.
Gerçekten bunu ilk defa gördüm, cüzdana baktığımda onaysız, etherscanın desteklemediği birçok coin var. İşin garibi nerden nasıl geliyor bunlar Smiley Airdrop işleriyle uğraşan arkadaşlara yarayacaktır.
hatateng
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 15, 2018, 03:16:16 PM

Belki aranıza bilenler vardır ben yeni öğrendim sizinle paylaşmak istedim.

- https://deltabalances.github.io  sitesine giriyoruz
- Show unlisted tokens yanındaki kutuyu işaretliyoruz aynı şekilde  Hide zero balances  ve Show total $ value  yanındaki kutuları işaretliyoruz.

ETH adresimizi yazıp arattırdığımızda cüzdanımda olmayan tokenlerden 10k 50k 100k gibi farklı farklı tokenler gözüküyor. Bunlar bir işe yararmı ? Contract yapsak biryerde kullanabilirmiyiz ? Bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

hocam çok teşekkür ederim haberim yoktu bu siteden özellikle tokenlerin fiyatınında yanında yazması büyük kolaylık tek tek forkdeltadan bakmak zor oluyordu

Turkish Translations Services

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5038198.0

L0rd
Newbie
*

Activity: 111
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 06:37:38 PM

Name kısmında bazıları turuncu bazıları mavi renkte ne anlama geliyor?
khasank
Sr. Member

View Profile
May 15, 2018, 09:31:24 PM

Name kısmında bazıları turuncu bazıları mavi renkte ne anlama geliyor?

Turuncu olanları listelenmemiş tokenler. Sadece kontrat adreslerinden trade yapılabiliyor. Mavi olanları en az 1 borsa da listelenmiş tokenler.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
May 15, 2018, 10:41:33 PM

Listelenmemiş 20'ye yakın coin var kim bilir nereden geldi, ne yapacağız bunları Smiley

1881 - 193∞
khasank
Sr. Member

View Profile
May 17, 2018, 09:26:11 PM

Listelenmemiş 20'ye yakın coin var kim bilir nereden geldi, ne yapacağız bunları Smiley

Listelenmemiş olması etherdelta/forkdelta da trade yapılamayacağı anlamına gelmiyor. İsim ile olmaz sa kontrat adresi ile etherdelta/forkdelta/token.store gibi DEX ler de trade yapılabilir. Kontrol etmeniz de fayda var.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 17, 2018, 09:36:38 PM

Bende bir sürü telegram kampanyalarina girdim  airdroplar girdim. Etherscanda görünmüyor tokende Felan aynen arkadaşın söylediği gibi . Acaba kontrakt adresinden bu tokeni eklememiz mı gerekiyor. Ben daha önce hiç alım satım yapmadım bu bountyler gelen tokenlerle Felan olayı tam olarak bilmiyorum. Yavaş yavaş öğreneceğiz artık.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
May 17, 2018, 09:42:41 PM

wlst den 100milyar adet göndermişler bana ama hiç bir sey etmiyor Cheesy
the_others
Newbie
*

Activity: 78
Merit: 0

View Profile
May 17, 2018, 09:49:13 PM

ETH ve icosuna girdiğim bir token dışında 22 tane token gözüküyor. nerden nasıl geldi hiçbir fikrim yok.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: