Bitcoin Forum
May 30, 2024, 05:52:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Rusya İletişim Bakanı : Bitcoin, Rusya’da asla yasal olmayacak  (Read 188 times)
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 13, 2018, 11:20:38 PM

Çünkü burada sadece etherium yasal olur diye bitirseymiş açıklamasını on numara beş yıldız olurdu ancak böyle kabak tadı veren bir açıklama olmuş  ne yazık ki.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Eron
Sr. Member

Activity: 735
Merit: 251

View Profile
May 13, 2018, 11:31:52 PM

Rusya iletişim bakanının sözleri belki de Dünya’da kripto paralar üzerinden yeni bir kutuplaşmanın başlayabileceğinin sinyalidir. Blokzinvir teknolojisini kullanma konusunda tüm Dünya hemfikir fakat bir çok ülke farklı bir kriptomparayı destekleme yolunamı gidecek acaba? Sanırım bu soruların cevaplarını zamanla öğrenebileceğiz.
pikiditor
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 14, 2018, 08:15:55 AM

en azından icoları ülkede yasaklamıyor. kripto desteği olmasın, varsın bırakın. ulusal çıkarlarına aykırı taraflarını görmüşlerdir. endişe etmiyorum. destekleyen, destekler, ATM cihazını çoğaltmasını istemiyoruz sonuçta. yasak getirmesin yeter.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 14, 2018, 09:14:12 AM

ya Rusya İletişim Bakanı da kimmiş de rusya adına açıklama yapıyor, burada aslolan rusya hükümetidir, hükümetin bu yönde bir politikası yok
badjoke
Jr. Member
*

Activity: 206
Merit: 2

View Profile
May 14, 2018, 09:38:41 PM

büyük konuşmasın bence , 20-30 yıl sonra belki kripto paralar tüm dünyayı sardığında ve şu anda bulunan politikacılar tarih olduğunda işler değişir hatta 20-30 yıl fazla bile olabilir .
Nevkeke
Newbie
*

Activity: 83
Merit: 0

View Profile
May 15, 2018, 04:33:05 PM

Nasıl ya peki o kadar Rus yatırımcı ne olacak. Bence karar değiştirmeleri için çok uzun beklemeye de gerek yok sonuçta birsürü btc yatırımcısı Rus iş adamı var. Bir şekilde politikayı etkilerler
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
May 15, 2018, 04:48:57 PM

Rusyanın bitcoine karşı takındığı bu tavırdan anlaşılacağı üzere eth nin rusyanın digital para birimi olacağının en önemli kanıtı olduğunu düşünüyorum.ETH nin bitcoine rakip olacağını düşünürsek rusyanın eth ye tam destek verdiğini düşünüyorum.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
hannapulu
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
May 15, 2018, 05:33:58 PM

Aynen öyle dostum, Putin internetin bir Amerikan projesi olduğunu ve bunu fark etmede geç kaldıklarını itiraf ediyor. Ama bitcoinin farkında ve bunu kabul etmek yerine kendi milli menfaatleri doğrultusunda büyük ihtimalle Ethereum'u destekleyecek.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
ht_turk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile WWW
May 15, 2018, 07:15:21 PM

Kesinlikle adamlar ethereumcu. Niye bitcoini desteklesinler ki kendi mali olmayan seylerle pek ugrasmiyorlar.

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
May 15, 2018, 07:19:52 PM

Bu açıklamanın manası bitcoini tanımayoz, kendi bitcoinimizi kendimiz yapar onu yasallaştırırız. Rusya gibi bir ülke için ben yadırgamadım bu açıklamayı. Tek sıkıntı her hafta başka bişe diyolar. Bir hafta mülk olarak tanıyoruz diyor, diğer hafta ne alakası var ne mülkü, kim dedi onu diyor. Bir ülkeye benzetecem ama çıkaramıyorum  Grin Grin
clonely
Member
**

Activity: 490

SEND AND RECEIVE MONEY INSTANTLY

View Profile
May 15, 2018, 10:31:49 PM

Burada sanırım amaç Rus olmayanlarla alakalı. Yani Bitcoin'i devlet olarak desteklemeyeceğiz demiş ama kripto paralarla ilgili bir şey dememiş yani Ethereum'u destekledikleri biliniyor mesela. Hatta sık sık söylentisi çıktığı üzere kendi milli paralarını çıkaracakları konuşuluyor. Rusya yönetimi bariz bir şekilde kripto paraya destek vermeye çalışan ancak henüz konuya giriş yapamamış bir haldeler. Aslında bence en net yaklaşımlardan biri onların ki.

Yakın bir zamanda devletlerden olumlu haberler geliyordu. Rusya ters köşe yapmasıyla ünlü bir ülke ve yine yanıltmadılar. Teşekkürler Rusya. Ama şunu söylemeden de edemeyeceğim. Ben olsam Bitcoin'i karşıma almam, yakınımda tutarım.

Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
May 15, 2018, 10:59:14 PM

Rusya kripto paralardan ve blokzincir teknolojisinden uzak kalmayacaktır. Burada amaç Rusya’dan çıkan kripto paralara dolaylı yoldan destek vermek olabilir. Rusya’nın Bitcoini tamamen dışlayacağına ihtimal vermiyorum.

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: