Bitcoin Forum
April 24, 2024, 05:37:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Bitcointalk Türkçe Bölümü Rehberi - Meta  (Read 68990 times)
Posteruma
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile
August 14, 2018, 12:19:07 PM

Bu bölümü Türkçe Meta olarak düşünebilirsiniz. Meta için ayrı konu açmaya gerek duymadım. Bir kez daha hatırlatayım. Türkçe bölümü ile ilgili önerilerinizi ve problemlerinizi buraya yazabilirsiniz.
Merhaba. Lütfen mesajları kontrol ediniz. Bir konuda yardiminiza ihtiyacım var. Mecbur kaldığım için buraya yazdim.
1713980268
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713980268
Reply with quote  #2

1713980268
Report to moderator
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
September 03, 2018, 07:32:05 AM

Rehber çok önemli yeni başlayan arkadaşlar için. Dikkatlice vakit ayırıp okumaya çalışın. Burdaki kişiler size yardımcı olacaktır. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Sorunuz olduğu zaman özel mesaj atın cevaplarım bikaç saat içerisinde. Ben çok şey öğrendim bu öğrendiklerimi de sizlere aktarabilirim.
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
September 13, 2018, 02:15:43 PM

Hayırlı olsun çok güzel vede yol gösterici bir çalışma olmuş.Bu piyasaya yabancı olan vede yeni başlayan arkadaşlar için bulunmaz bir firsat
CagriZoralioglu
Newbie
*

Activity: 79
Merit: 0

Visual Designer (Future Whale)

View Profile
October 09, 2018, 11:09:12 AM

Epey faydalı bir topic olmanın yanısıra 15 senelik Steam kullanıcısı olarak Steam'de topluluk grubu açmanız sürpriz oldu  Grin

For Bitcoin Revolution!
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 02, 2018, 02:17:59 PM

Türkçe bölümü içerisindeyken arama butonunu kullanırsanız sadece bu bölüm altındaki konu ve mesajlar taranacaktır.
Aradığınız cevabı bulamadıysanız Yeni başlayanlar için Bitcoin konusundan sorunuzu yöneltebilirsiniz.

Özellikle son birkaç haftadır anasayfada devamlı gözüken 25 dolarlık stellar airdrop'u başlıklarını üstüste açanlara gelsin.

İlla başlık açayım, saçmasapan piyasaya söveyim diyenler de dikkatle baksın. Benzer başlıklar çok sıkıcı.
franch
Full Member

Activity: 1386
Merit: 116

View Profile
March 12, 2020, 11:36:24 AM

Merhaba arkadaşlar , bitcoin dışındaki örn ripple ethereum gibi diğer kriptoparalarla ilgili haberleri hangi kısımda paylaşmamız daha doğru olur ? Zira Bitcoin için bitcoin haberleri alanı mevcut fakat diğer altcoin alt token haberleri için Türkçe kısmı altında açtığım zaman doğrumu olur bilemedim. Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
March 12, 2020, 11:41:14 AM

Merhaba arkadaşlar , bitcoin dışındaki örn ripple ethereum gibi diğer kriptoparalarla ilgili haberleri hangi kısımda paylaşmamız daha doğru olur ? Zira Bitcoin için bitcoin haberleri alanı mevcut fakat diğer altcoin alt token haberleri için Türkçe kısmı altında açtığım zaman doğrumu olur bilemedim. Bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Alternatif Kriptoparalar
ashti
Full Member

Merit: 101

View Profile
January 08, 2021, 10:46:32 PM

Alternatif kripto para haberlerini takip etmeyi amacliyom. Özel bolum yok galiba.

Lachrymose
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 966

View Profile
January 08, 2021, 10:48:49 PM

Alternatif kripto para haberlerini takip etmeyi amacliyom. Özel bolum yok galiba.

Hayır yok ama yeni startup haberleri kanalimda var.

https://t.me/PWNLAC
ashti
Full Member

Merit: 101

View Profile
January 08, 2021, 11:01:00 PM

Bitcoin forumu olduğu icin yoktur belki. Kanal tam aradigim şey. Haberleri takip etmek yeter bana.

Hayır yok ama yeni startup haberleri kanalimda var.

https://t.me/PWNLAC

KankaKoxp
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 19, 2021, 12:05:52 PM

bilgi icin tesekkürler, herhangi bir discord server var mi?
kriptola34
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 25, 2021, 09:23:36 PM

telegram kanallarında çok fazla reklam yapılıyor bu yüzden ben blogları takip ediyorum genelde. örneğin https://coinkesfet.com/ sitesinde güzel coinler var analizleri ve gelecekleriyle birlikte paylaşılıyor. tabii okuduktan sonra ingilizce kaynaklara da bakmak lazım
Retro Harmony
Copper Member
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 269

View Profile
June 22, 2022, 12:02:59 PM

Bu forumdan elde ettiğim biraz para oldu ve düşündüm ki bu foruma nasıl teşekkür edebilirim. Elimden gelen şey makul bir ücret karşılığında elde edilen “Copper Member” sıfatını almak oldu. 1 onay aldıktan hemen sonra kullanıma açıldı. Bence forumdaki diğer arkadaşlar da foruma biraz destek olmak için bu üyelik sıfatını satın alabilir. Nasıl satın alacağımıza gelirsek :

-Seçenekler arasından “MORE” seçeneğine tıklayın.
-Buy a copper membership seçeneğine tıklayın.

Orada ödemeniz gereken Bitcoin miktarı ve size özel adres görünecek. Oraya istediği tutarı gönderin ve 1 onay aldıktan sonra sıfatınızı kullanabilirsiniz.
unal57
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
November 28, 2023, 11:20:08 AM

MRHB dolandırıcılık olayında param bitcoin alınarak transfer edilmiş transfer edilen cüzdanın hangi borsada olduğunu bulabilir miyiz yardımcı olabilir misiniz?
EFS (OP)
Moderator
Legendary
*

Activity: 3710
Merit: 2068

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 28, 2023, 11:44:50 AM

MRHB dolandırıcılık olayında param bitcoin alınarak transfer edilmiş transfer edilen cüzdanın hangi borsada olduğunu bulabilir miyiz yardımcı olabilir misiniz?

Geçmiş olsun. Adresler ve olayın detaylarıyla birlikte Yeni Başlayanlar & Yardım bölümünde konu açabilirsiniz.
Bilindik bir borsaya transfer edildiyse bulunması zor olmayacaktır.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████