Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:51:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: 3200 USD LİK Ripple Aldım. Hedefim 3 X ya da Sene Sonuna Kadar Beklemek  (Read 434 times)
cekiboy
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
May 14, 2018, 01:23:30 PM

Ripple çok yüksek kazandırma olayı bitti bence. Dolar gibi olur diye düşünüyorum. Belki çok uzun zaman bekletip yavaş yavaş da olsa kazandırır. Ama, kısa sürede çok yüksek kazançlar beklemeyin. Sene sonuna yine 2 doları geçerse şükür Smiley
1715125865
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715125865
Reply with quote  #2

1715125865
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
benzinkokusu
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
May 14, 2018, 01:46:39 PM

Maliyet bence de güzel, bana sorarsanız uzun süre tutun derim, kısa vadeli al sat ile olacak iş değil bence
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 14, 2018, 01:48:57 PM

Dibe yakın fiyattan aldığınızı düşünüyorum. Çok geçmeden btc atışı ile beraber (1-2 ay gibi) 2,5-3x oranında bir artış yakalayabilir.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
May 14, 2018, 02:09:25 PM

ara ara koineksden alıyorum senin alışın maliyet hesabı yapınca işin özü şu aralar 0.92-0.94 ü kıramıyor.eski rekor 3 usd olurmu belli olmaz ama şu var 0.90 usd yi görürse sat bekle düşünce gene al nasılsa düşüyor yani al sat yapmak bu aralar moda.ha bir fırtına çıkarda bitcoin 20.000 usd ye bir anda 15-20 günde çıkarsa o zaman ripplede rahat 3 usd yi görür derim.4-5 usd yi pek belli olmaz.
w709190200
Member
**

Activity: 156

View Profile
May 14, 2018, 02:15:35 PM

Ripple bana göre yapacağı pump'u yaptı sonrasında geri düştü. Bundan sonra çok uzun vadede bir getirisi olabilir fakat ripple yerin NEO, TAAS, COSS , ETHEREUM gibi daha iyi geleceği olan coinlere yatırım yapmak daha mantıklı gözüküyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
May 14, 2018, 02:19:00 PM

An itibariyle %10 u var. 0.73 dolar. Bu hafta boyunca bitcoin fiyat artışı nedeniyle artacağını düşünüyorum. Kendi ekstra birşey yapar mı bilemem.
tammyla
Member
**

Activity: 176

View Profile
May 14, 2018, 02:31:52 PM

Bence bana göre yanlış bir seçim yapmışsın.Şahsen ben olsam Neo ve KCS alırdım beklerdim uzun vadede getirisi olacak yatırım olurdu.Ripple senelerdir ısınamadım bir türlüde ısınmak istemiyorum.Başında ki adam belli ve ne işlerde koşturdugu belli.Ekipleri hiç hoşuma gitmiyor.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 14, 2018, 03:37:14 PM

Ripple geçen sene güzel pumplandı bu sene de biraz zorladı ama geçen seneki fiyatını bir daha görebilir mi bilinmez o yüzden ripple alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 14, 2018, 04:41:41 PM

sene sonuna kadar ne fırsatlar kaçırdığını ne X ler kaçırdığını görünce ripple dan alacağın 2x ile mutlu olacak mısın neyse geçmiş olsun  Grin

Tüm ihtimalleri düşündüğümüz zaman bir yılda binlerce x bile yaparız. Bunları düşündükçe daha da üzülür ve daha çok hata yaparız. Onun yerine kendimize bir hedef belirleyip ona göre gitmek daha iyi ve başarı oranı daha fazla olarak görüyorum. Keşke dediğin zaman zaten sen kaybetmiş oluyorsun.
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
May 14, 2018, 05:37:00 PM

Ripple geçen sene güzel pumplandı bu sene de biraz zorladı ama geçen seneki fiyatını bir daha görebilir mi bilinmez o yüzden ripple alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

herhangi bir coin için bile bunu diyebiliriz ki geçen yılın fiyatlarını hiçbir şekilde tekrar görebileceğimizi sanmıyorum birkaç gecede 300x yapan coinler oluyor du bu hepsi için geçerli
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 14, 2018, 07:55:06 PM

Valla 2$ geçerse şükredin. Eski seviyelere gelmesi mucize olur. Hayvan gibi sisirilmis fiyattı o 3$+ fiyatlar. Cahillerin bilip bilmeden balıklama atlamasıyla ve popülasyonla arttı sadece.

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 14, 2018, 09:13:59 PM

Ripple urkutucu bir coin. Piyasanin yaza dogru bir tik daha canlacagini dusundugumuzde 2x veya 3x yapmasi muhtemel ama yukseldikten sonra cok cabuk dusen bir coin. Bnece fazla uzun vadeli dusunmeden degeri katladiginda hemen elden cikartmakta fayda var.
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 4

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
May 14, 2018, 09:26:49 PM

Yatırım miktarı günümüz koşullarında az buz bir apara değil, kaybettiğinde ya da zarara girdiğinde seni üzmeyecek bir miktarsa sıkıntı yok. Ripple uzun vadede kazandırır. Ama hedefim illa 3x diyorsan dikkatli olmalısın 2x i bile görsen kar kardır.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
May 14, 2018, 11:29:58 PM

XRP gün geçmiyor ki bir yeni anlaşma yapmasın ve yeni fiyat belentisi oluşması yok şurada kullanılacak yok buradaartık Ripple geçecek, Ben saldım Ripple  hodl modunda uzun yatırım için mantıklı gelmiyor.
jari76
Member
**

Activity: 165

View Profile
May 14, 2018, 11:31:58 PM

Eğer sadece xrp aldıysan sıkıntı büyük hocam. Haa yok ben paramın şu kadarına xrp aldım bu kadarına neo bu kadarına wawes falan aldım diyorsan sıkıntı yok ama tek bir coine yatırım yapmak sıkınıt benim açımdan. Paranı yay yay

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 16, 2018, 09:36:44 PM

Ripple çok sağlam bir proje olarak doğdu ve gerçekten proje için güzel adımlarda atıldı ama piyasanın durumundan kaynaklandığını düşünüyorum duraksama dönemini uzun zamandır atlamatamadı. Ama yinede şuan için yatırım olarak düşünüldüğünde benimde en çok güvendiğim ripple olarak ortaya çıkıyor. Elimde  ethereum var hala bekletiyorum karar aşamasındayım büyük ihtimalle elimdeki eth büyük kısmını ripple olarak değerlendireceğim alıp 2 3 yıl bekletrbilirisem o sabrı gösterebilirsem güzel kazanç sağlayacağını düşünüyorum olmazsa da yapacak birşey yok artık diğer coinlerden de kafama yatan yok başkalarının söyledikleriyle de yatırım yapıp üzülmek yerine kendi bildiğimi yaparım

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
May 16, 2018, 10:05:33 PM

Herkes elbette kendi bacağından asılır. Bende kendi tavsiyemi söyleyeyim Ripple yerine ETH yada zec alınabilirdi. Yinede uzun bir hodl yapmayı başarırsanız Ripple güzel kar bırakabilir.
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
May 16, 2018, 10:58:34 PM

Az bir para da değil ki yani ripple’a bastığınız miktar gayet iyi aslında. Ama bana riskli geliyor açıkçası spekülatif olduğu için insanlarda belli beklentiler oluşuyor umarım hayal kırıklığı yaşamazsınız Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Arksun
Sr. Member

Activity: 616

View Profile
May 17, 2018, 12:05:19 AM

İlginç bir seçim, eğer hala tutuyorsanız bence çok uzun uzun buna güvenip tutmayın. Paranız arttıgı zaman tertemiz alın çıkın. Herkes aynı taktikle ilerliyor zaten.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
May 18, 2018, 05:19:09 AM

borsa işi hiç belli olmaz şimdi aldığın değerin altında ama xrp  eski seviyelerine gelecektir diye düşünüyorum yeterki sabırlı olmasını bilelim başka da hiç bir şey yapmaya gerek yok tek anahtar SABIR.Eski seviyelerini ( 2,2 dolar )gördükten sonra da artık 3-4 mü olur yada 0,4-0,5 dolar mı bekleyip göreceğiz sabırlı olmak her şeyin ilacıdır. 

Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: