Bitcoin Forum
April 24, 2024, 02:13:02 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Hydro Gelecekte Ne Olur?  (Read 3652 times)
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:10:53 AM

Arkadaşalr bildiğiniz üzere HYDRO şıuanda en çok konuşulan projelerden biri. Airdropçulara ve yatırımcısına şuan için iyi kazandırdı.
Bugün itibariyle 100 satoşhinin üzerine çıktı. En az 1 yıl elimde tutmak istediğim bir coindi lakin kıza zamanda bu kadar ani yükselmesi şaşırttı beni.
Kaça kadar yükselebilir, elimdekileri kaçtan satmalıyım veya alıma devam mı etmeliyim vs..
Bu coin hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.  (Fikirleriniz yatırım tavsiyesi olmayıp, tüm kararlarımın sorumluluğu kendime aittir)
1713924782
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713924782
Reply with quote  #2

1713924782
Report to moderator
1713924782
Hero Member
*

Ignore
1713924782
Reply with quote  #2

1713924782
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713924782
Hero Member
*

Ignore
1713924782
Reply with quote  #2

1713924782
Report to moderator
1713924782
Hero Member
*

Ignore
1713924782
Reply with quote  #2

1713924782
Report to moderator
1713924782
Hero Member
*

Ignore
1713924782
Reply with quote  #2

1713924782
Report to moderator
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 16, 2018, 07:31:39 AM

valla reis ekip sağlam proje iyi.
Sanırım trx,verge,dgb gibi. bir uçuş olacak zamanla
hedefim 1500-2000 sat.Şimdi fiyatlar hala minnak.
total supply ve circulating buna çok müsait.
ve yakılacak coinlerde cabası.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:36:04 AM

Gelecekte ne olacağını bilemeyiz ama ekibin çalışma sistemi ve projeleri çok iyi. Etherium ağına 2fa'yı enterge etmeye hazırlanıyorlar. Bu da 2 kat güvenlik demek. Bu projeleri bile değerlenmesi için büyük bir neden...

Ayrıca buradaki bilgiyi okumanızı tavsiye ederim:

Elimde airdroptan gelen tokenler duruyor. 2018 sene sonuna kadar elimde tutmayı düşünüyorum. Yatırım yapanlar bile şimdiden  x10 kazandılar..

Defina
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
May 16, 2018, 10:21:40 AM

0,5 USD olmaması için bir sebeb görmüyorum...buda 1.300.000.000 usd piyasa değeri demek ki projeleri düşünüldüğünde gayet ulaşılabilir bir rakam...en aktif ve vizyon sahibi projelerden biri takip ettiklerim arasında...

adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
May 16, 2018, 10:32:39 AM

222 k civarında gönderilmiş airdroptan. yani herkeste çok yuksek adet var doğal olarak bir heyecan sardı insanları Smiley inşallah güzel yerlere gelirde kazanırsınız.
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 16, 2018, 12:47:05 PM

Allah var 1000 satoshiyi görür mü görmez mi hesabı yapıyordum. Lakin sizlerin yorumlarından sonra araştırmalarım neticesinde bu HYRDO uzun vadede (5 yıl içinde) 1 doları da görür 5 doları da görür 10 doları da görür inancına kapıldım. Sanki yeni bir google doğuyor.. Smiley  
Adamların 0,019 dan aldıkları HYRDO 30x bekliyorlar ve bu rakamı çok çabuk görecek diyorlar.  Buda kısa vadede 0,057 demek. Orta ve uzun vadeyi düşünemiyorum. Bu coin kenarda bekletilmeli..

Aşağıdaki metin alıntıdır.

''gelelim projenin biraz daha halkımızı ilgilendiren kısmına. hydro raindrop aslında ne yapıyor biliyor musunuz; hazırladığı apı’ları “herhangi bir rest apı ile entegre etmelerini sağlamak için açık kaynaklı bir yazılım olarak dünya geliştirici topluluğuna” (whitepaper s.1) yani yazılımcılara sunuyor. yani demek istiyor ki istanbul’da x yazılım firmasında çalışan hakan, sen blockchain’i öğrenmeye, kavramaya, amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışma. biz zaten hazırladık, sen bizim uygulama programlama arayümüzden, istediğin data kısımlarını organize et ve inşa et. tüm bunların hepsi zaten blok zinciri üzerine gömülü olacak!
şu anda ilk çıkaracakları auth’a biraz değinmemiz gerekirse google authenticator’un karşısına ciddi anlamda bir rakip çıkmış olacak. daha önce bazı girişimler olmuş olsa da bu adamlar eth ağına 2 factor’u gömmüşler ve uygulama hazır. merkezsiz, daha sağlıklı ve blokzinciri üzerinde 2 aşamalı kimlik doğrulamayı hayal edin!

projenin bir diğer ilginç noktasından da bahsedip kalan bilgileri gelecek için saklayalım. bu adamların odağında finans şirketleri var. doğru bir ifade olmamakla birlikte yeni bir xrp (güvenlik alanına odaklanmış) doğuyor diyebiliriz. çünkü ekip şu anda yaklaşık 3000 tl değerinde olan (az önce 30 satoshi idi) 222.222 adet hydro’yu ücretsiz, ıco olmadan sadece 6 aylık github hesabı olan loserlara dağıtmış ve demiş ki “bizim apı’lerimizi sistemlerinize entegre edin çünkü bu apı’ların çalışması için hydro token’a ihtiyaç var.” topluluğun sert çıkışları sonucunda borsalara girme kararı almışlar fakat hala borsalar konusuna mesafeli yaklaşıyorlar ve insanlar sorduklarında “bizim amacımız ürün üretmek, biz bir teknoloji şirketiyiz” cevabını veriyorlar. şu anda girdikleri borsalara bile topluluğun başvuruları ve zoruyla girdiler. örneğin dün cmc (bkz: coinmarketcap)’de listelenmeye başladılar ve ekibin bundan haberi bile yok. topluluktan manyağın biri başvurmasa bunlar ürün geliştirmeye devam edecekler (bkz: lol). hatta adamlar cmc’ye girdiklerini basit bir tweet atarak duyurdular. düşünün yani o kadar borsa vs. işlerine uzaklar. başka coin olsa 5000000 adet tweet ile bunu duyurur, bunlar ise bizim zorumuzla 1 tweet’i zor attılar.

2 küçük bilgiyi de buraya bırakıp kaçayım. top 10 borsalardan biri bu hafızları listelemek istedi (ki zannediyorum bu borsa hıtbtc) ve bunlar reddetti. neymiş, hakkında kötü yorumlar varmış ve orada bulunmak istemezlermiş bla bla.

diğer bilgi ise aslında siz okuyanlara “gel gel” demek için. bu adamlar geçen hafta b-hive topluluğuna kabul aldılar. ne demek istediğimi anlamayanlar google’da b-hive’i search edip, shareholders’larını biraz incelerse ne demek istediğimi anlar. geç kalmadan azıcık atmanızı öneririm fakat lütfen herkes kendi araştırmasını yapsın. tabii ki ytd! yatırım tavsiyesi değildir!''

bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 16, 2018, 01:18:02 PM

Güzel yükselmiş gerçekten. Bazen böyle tatlı sürprizler olabiliyor. Değeri çok küçük olan coinlerin üzerinde yükselişler daha kolay oluyor. Hydro proje olarak fena değil, bakalım nasıl bir hareket yapacak.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2018, 01:42:19 PM

11 milyar toplam token var arkadaşlar ne 1 doları 10 doları dalga mı geçiyorsunuz. Herkese airdroptan 222k dağıttılar. Bir süre sonra millet çok kötü taklaya gelebilir dikkat edin derim

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
May 16, 2018, 02:23:02 PM

Gecenin yükselişte elindekileri satmıştım. Ozman sattığım da 2 bin TL ediyordu şuan ise 11-12 bin TL yapıyor. 5-6 kat artış çok kısa bir sürede gerçekleşti. Sattığım için çok pişmanım ama ya nereden bilevilirdik böyle olacağını. En azından birazını satmayip bekletsek olacakmış. Bence çok yüksek değerler beklemeyin derim.
Yukarda 5-10 dolarlar dan söz edilmiste.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
May 16, 2018, 02:29:31 PM

O tatlı sürprizleri bir ben göremiyorum nedense. Angry
Şubat ayında airdrobuna katılmışım ama API'yi onaylamamışım. Yukarıda yazdıklarınızı da okuyunca ahhh kafam diyorum. Almak istesem hangi fiyattan nasıl alacağımı da bilemiyorum. Kal geldi anlayacağınız.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 16, 2018, 02:45:37 PM

şuanda airdropculara haklısınız güzel kazandırdı ama şu ütopik rakamları bir kenara bırakın. Airdrop harici yatırım yapanlar sağlam taklaya gelecek bilginize. Millette bol keseden var şuanda bir anda ani düşüş yaşayacak ve dibi görecek milyarlarca suplyden bahsediyoruz burada. En tepe noktasını kestirip çıkmanızı tavsiye ederim. Heleki şuanda bounty programı düzenleniyor. O bounty programı bittikten sonra tamamen batışa geçecek
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 16, 2018, 02:50:48 PM

Proje güzel ama şimdiden sonra bütün airdropların, bounty programlarının vb bitmesini beklemek gerekir, önceden elinde olanlar güzel yeşilllendi ancak alım için bana göre doğru zaman değil.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 16, 2018, 03:20:20 PM

Valla Allah bilir 0,5e kadar da gidebilir dump da olabilir bunu kim bilebilir ki? bu işler noyle heyecanlı.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 16, 2018, 03:31:28 PM

bu projeden çok geç haberim oldu şuan bunun pişmanlığını yaşıyorum bountyisine çok iyi kazandırmış rakamları duyunca gerçekten şaşırdım en azından bundan sonra yakından takip edeceğim ... herkese bol kazançlar...
zorbey (OP)
Member
**

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:08:06 PM

Bir konuda kendimi yanlış ifade ettim sanırım. Arkadaşlar, bu proje 5/10 dolar kesinlikle olur gibi bi ifadem yok, olmazda. Sadece araştırdığım zaman baya bi heyecan duydum. Çok ilginç söylemler var. Okudukça şaşırdım. Google ilk kurulduğundada kimse yüzüne bakmamıştı. Ama şimdi dünyanın devi.  Eğer akılllı yönetim gösterirlerse, uygun hamleler yapabilirlerse, bu şirkette ilerleyen dönemlerde değerlenebilir. 1 dolar 5 dolar 10 dolar olabilir derken bunu kastettim. Yani kısa iş yönetimde. Kimse yazdıklarıma bakarak alım/satım yapmasın. Herkesin kendi tercihlerinin bedeli öder ve kişiler, o bedeli sadece kendisi öder..
Lütfen alım satım yaparken kararınızın sonuçlarına sadece kendinizin katlanacağını unutmayın..
Himmeli
Jr. Member
*

Activity: 169
Merit: 5

View Profile
May 16, 2018, 07:14:43 PM

Bu kadar artmisken bence girilmez. Bir dusus yasanacaktir illaki. Yine herkes kendi bilir ama acemilikte bir hata yaptim hala onun cezasini cekiyorum. O yuzden bu dedigimi goz onunde bulundurun arkadaslar.
boserobot
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
May 16, 2018, 07:17:10 PM

Çok güzel bir projeye benziyor, ben bi 200 dolar atiyorum.
fikifink
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile
May 16, 2018, 07:20:42 PM

Airdrop ve bounty yoluyla millet 222k Hydro tokenlari topladi kimileri satti yoluna bakti kimileri de elinde tutuyor. Yatirim yapmak icin tehlikeli olabilir cunku ufak bir yukseliste bile millet havadan gelen tokenlerini elinden cikarmak isteyebilir.
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 16, 2018, 07:23:16 PM

Ben sizin kadar iyimser bakamıyorum, total supply çok şey ifade etmez ama fikir verir. 26 Ocaktan bu yana btc bazında 6 da 1 e kadar gerilemiş. Son bir ayda toparlamış.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 16, 2018, 07:34:27 PM

Proje hakkında en ufak bilgim yoktu başlığı görünce bakayım dedim ama bugün %85 prim yapmış neredeyse dahada gidermi bilemiyorum biraz araştırmadan sonra belki bende yatırım yapabilirim.bahsettiğiniz kadar sağlamsa zaten bu rakamlar bile komik kalabilir şuanda marketcap 30 milyon dolarda yani çok düşük sayılır, biraz daha düşmesini bekleyeceğim

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: