Bitcoin Forum
July 04, 2024, 09:26:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Emlak Tabanlı Türk Malı Coin  (Read 998 times)
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 18, 2018, 08:48:04 PM

Türk coin mi olurmuş..Smiley Kesin shit coin olur. Hemen Türk coinidir diye yatırım yapmayın. Biraz araştırıp bakmak lazım bence.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
May 18, 2018, 10:39:23 PM

Buram buram scam kokan bir proje benimde aklıma ilk baktığımda direkt jet fadıl geldi.Açıkçası ondanda böyle atraksiyonlar bekliyoruz kendisi bir efsane adeta.
Baştan diyeyim boşa çabalıyorsunuz ne globalde nede türkiyeden yatırım alacağınızı falan düşünmüyorum.bahsettiğiniz işi coin çıkarmadan da pek ala yapabilirsiniz. coinle kar dağıtıp ne yapacaksınız coininiz bir hiçten başka birşey olmayacak

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
May 18, 2018, 11:04:11 PM

Emlak sektörü Türkiye de tıkanmış durumda, Banka kredi faizleri çok yüksek finans sektörü resmen kilitlenmek üzere Türkiye de şuan doğrudan emlak yatırımı yapmak dahi mantıklı sayılmaz bence. Kaldı ki böyle bir proje...!
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
May 19, 2018, 05:27:10 AM

kazanclarinin 6%sini dagatmak falan, direk scam  kokulari geliyor insanin aklina. Hele bizim ulkede emlak tabanli sistem... ayakustu yuzyuzeyken adamlar dolandiriyor, bu sekilde mi gercek cikacak

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 19, 2018, 07:02:18 AM

Bizleri Türk adı altında çıkan projelerden soğuttular. O kadar scam proje ile çıktılar ki o kadar milleti dolandırmaya kalkan oldu ki şuan akla hayale sığmayan dünya üstü bir proje çıksa içimizden ona bile scam damgası vuracağız. Sorun bence bizim milletimizde. Kimse kusura bakmasın.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
May 19, 2018, 09:07:36 AM

blockchain i çeşitli platformlara uyarlamaya çalışıyolar ama daha doğru düzgün çalışanını bırak bir prototip yapanı bir demo dahi görmedim. bunlar fikir aşamasında ne kadar kullanılabilir olsa da gerçekleşmesi güç projeler. o yüzden risk almaya gerek duymuyorum. türk olsun yabancı olsun. çalışır bir demo sunamamışsa benden uzak olsun.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
May 19, 2018, 09:37:40 AM

Emlak projesi vardı bir tane sonradan söndü gitti galiba, şimdi işin içinde Türk ler de var iyice soğuk bakıcaktır insanlar, çok da başarılı bir sonuç çıkabileceğini düşünmüyorum açıkçası yine de görelim bakalım.
cagatay-breezeCoin
Copper Member
Newbie
*

Activity: 24

View Profile
May 24, 2018, 07:12:20 PM

Yapıcı ve bilgi almaya yönelik yorumunuz için teşekkür ederiz!

Bu yola çıktıysanız eleştirilere de tolerans göstermeniz gerekecek. Tabi muhatap olduğunuz kitlede her eğitim düzeyinden insan var. Konuya gelip sorulara cevap vermeniz nedeniyle teşekkürler. Ann sayfanız oldukça amatörce hazırlanmış, ayrıca bir blockchain projesi olmasına rağmen proje ekibiniz de yalnızca iki yazılımcı var. Proje üyelerinin iş geçmişlerini de sitenizde göremedim. Bu konularda bizi aydınlatırsanız sevinirim.

ANN sayfamızı bilinçli olarak kısa tutmak istedik. ANN sayfaları genel olarak çok uzun ve detaylı anlatımlar içermekte. Biz böyle bir anlatım yerine konu başlıklarına değinip insanları daha detaylı bilgi için web sitemize ve whitepaper’ımıza yönlendirmeyi akılda kalan noktaları gelen yorumlarla cevaplamayı tercih ettik.

Tüm ekibin Linkedin profillerini eklemeniz lazım. Gürkan Akpınar diye arattığımda maalesef bir sonuca ulaşamıyorum. Bu piyasada olmayan, birkaç emlak işi yapıp, böyle bir iş olduğunu duyup gelip para toplayacak gibi bir intiba bıraktı. Diğer ekip üyelerini de arattım, onlardan da özellikle Technology Manager dediğiniz kişilerin bile profilleri yok. Sonra herkes Manager ise kodu kim yazıyor? Assistant dediğiniz kişilerin görev tanımı nedir? Road map çok detaysız ve genel geçer hazırlanmış daha fazla detay içermeli.

Linkedin profillerinin eksikliğinin olumsuz bir algı oluşturduğunun farkındayız. Bu konuda düzenleme çalışmalarımız sürüyor, en kısa zamanda web sitemizde yerini alacaktır. Şimdilik merak gidermek amacıyla kısaca bilgi vermek gerekirse:

Üyelerimizden hiçbiri daha önce kriptopara sektöründe bir çalışma gerçekleştirmemiş olmasına rağmen proje ekibinin içerisinde yer alan kişiler ilk günden bu yana blockchain teknolojisini yakından takip etmiş kişilerdir. Teknolojinin geçmişinin 9 yıl olduğunu göz önünde bulundurursak bu anlamda bir eksiklik hissetmemekteyiz.

Her ekip üyesinin manager ünvanı almasının sebebi CTO vb ağdalı isimler kullanmak istemememizdir. Birçok proje ekibi ünvanlarını normalde bir şirketin genel kurulunu oluşturan sıfatlardan seçtiğinden iş gereksiz bir ünvan şovuna dönüşmektedir. Biz bunun yerine projenin gelecek adımlarında altlarına ekip kurulduğunda manager ünvanının tam karşılığı olacak insanları bu şekilde adlandırmayı seçtik.

Road Map’ımızda ‘olmasını temenni ettiğimiz’ şeylere yer vererek bilgi kirliliği yapmak yerine olacağı kesin tarihleri belirttik. Web sitemizdeki ve Whitepaper’ımızdaki road mapları ayrı ayrı incelerseniz web sitemizdekinin daha kısa olduğunu göreceksiniz, insanları uzun bilgilerle yormak istemedik. Whitepaper’ımızı incelerseniz daha tatmin edici bir yol haritası görebilirsiniz. Ama fikrinizi dikkate alıyoruz ve Whitepaper’daki tüm yol haritamızı sitemizde de yakın zamanda göstereceğiz.

Technology Manager dediğiniz kişilerin bile profilleri yok.
DIPNOT: Burada kendi adima konusmak istemezdim ancak yazildigi icin cevap veriyorum, sahsimin LinkedIn hesabi uzun suredir bulunmakta, https://www.linkedin.com/in/cagatay-aydin/. Diger arkadaslarim icin cevabim yukarida.

BreezeCoin Team
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
May 24, 2018, 07:45:33 PM

coini duymuştum fakat Türk tabanlı olduğunu yeni öğrendim bunun gibi bir kaç coin daha çıkacak piyasaya onları gözlemleyip bunada yatırım yapabilirim. Umarım Türk projeleri tutar ve daha iyileri çıkar gelecekte.
faaty
Sr. Member

Activity: 574

View Profile
May 24, 2018, 08:24:39 PM

Türk malı olması ve emlak sektörünü içermesi benim için yeterince olumsuz faktör. Ben yatırım yapmam, yapana da mani olmam
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
May 25, 2018, 09:25:26 AM

Türk projelerini önemsiyorum ülkemiz de bazı sorunlar var kripto paraların yasaklanacağı yönünde ve bunun önüne bu projeler geçebilir ya da tam tersi yapacakları yanlış bir hareketle yani dolandırıcılık gibi bir yönteme başvurularsa bu işi daha kötüye de götürebilirler umarım bu tip Türk projeleri umduğumuzdan daha başarılı olurlar da ülkemizde ki kötü imajı düzeltirler

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
zonefloor
Hero Member

Activity: 1876
Merit: 524

View Profile
May 25, 2018, 11:50:53 AM

çöp. heleki ülkemizde emlak tabanlı koin projesi.. yerli ve milli kısacası Türklerden çıkan bir projeden uzak durun derim. bountysi, airdropu varsa spor olsun diye katılabilirsiniz.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
May 25, 2018, 01:24:09 PM

Hemen scam yaftasını yapıştırmak yerine biraz bekleyip takibe almak gerekiyor. Scam diyenlerin çoğu daha projeyi incelememiştir bile.

''Türk mü? O zaman scam'dır'' mantalitesi büyük çoğunlukla doğru. Çünkü millet olarak kısa yoldan para kazanmak başlıca hedeflerimiz arasında. Buradaki insanların çoğu zaten bu sebeple burada bulunuyor. Ömrü billah çalışsakta toplayamayacağımız paraları burada kazanma umuduyla bounty kovalıyoruz. Lütfen kimse bana ''ben teknolojisi için burdayım'' demesin zira yemezler.

O yüzden arkadaşlar,  belki güzel olabilecek bir girişimi baltalamak yerine ya elinizde gerçekçi sebeplerle gelin ya da bekleyin ve sonuca bakın. Kimse yatırım yapmak zorunda değil ve kanıtsız olarak kimsenin projesini de baltalamak hakkımız yok.
MuratKaym
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
May 25, 2018, 01:32:15 PM

Türk malı diyince insan ilk başta scam bir proje olarak bakıyor ve yatırım yapmanın mantıksız geleceği düşünülüyor. Ama ben siteyi biraz inceledim. Proje hoşuma gitti. Ayrıntılı olarak araştırıp. Edindiğim bilgileri sizlere burdan aktarmayı düşünüyorum.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
May 25, 2018, 01:35:09 PM

Hemen scam yaftasını yapıştırmak yerine biraz bekleyip takibe almak gerekiyor. Scam diyenlerin çoğu daha projeyi incelememiştir bile.

''Türk mü? O zaman scam'dır'' mantalitesi büyük çoğunlukla doğru. Çünkü millet olarak kısa yoldan para kazanmak başlıca hedeflerimiz arasında. Buradaki insanların çoğu zaten bu sebeple burada bulunuyor. Ömrü billah çalışsakta toplayamayacağımız paraları burada kazanma umuduyla bounty kovalıyoruz. Lütfen kimse bana ''ben teknolojisi için burdayım'' demesin zira yemezler.

O yüzden arkadaşlar,  belki güzel olabilecek bir girişimi baltalamak yerine ya elinizde gerçekçi sebeplerle gelin ya da bekleyin ve sonuca bakın. Kimse yatırım yapmak zorunda değil ve kanıtsız olarak kimsenin projesini de baltalamak hakkımız yok.

hocam çok güzel yaklaşmışsınız tebrik ediyorum ama bana biraz oppurtinist gibi geldi yaklaşımınız zira türkiye den maalesef daha adam akıllı bir proje çıkmadı tek çıkardıkları millete tek sundukları 'yerli ve milli kripto para ' yaftaları oldu insanlarda çıkarılan bir coini/tokeni belirli amaçlar doğrultusunda alıyorlar atıyorum biri takip edilemez diğeri alışveriş için visa benzeri bir projedir falan filan. kaldı ki globalde daha emlak projeleri tutmamışken burada tutacağını şahsen düşünemiyorum. keşke türk milleti olarak adımız dolandırıcılık ile anılmasaydı da bizde aha bizimkiler yapıyorsa alak 10 eth lik mutlaka 10x yapar diyebilseydik
dilovasitr
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
May 25, 2018, 02:01:07 PM

Şirketin sahibi adam Amerika'da çocuklarla ilgili bir suçtan içeri girip daha sonra da Amerika'dan kaçmış. Araştırın Gürkan Akpınar diye. Daha Amerikaya gidemezken nasıl yapçak projeyi. Hemde proje 2019 da teslim edilcek diyorlar o zaman mortage kağıtlarıda 2019 da yapılmıycakmı? O zamana kadar coinlerin güvencesi ne olcak?
Pis kokular geliyor.
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
May 25, 2018, 05:37:36 PM

Türkmalı coinlerden uzak durun derim Cheesy Çoğunlukla hepsi bizim tosuncuk gibi paraları topla sonrada topuk
YekcanBreezeCoin
Newbie
*

Activity: 23

View Profile WWW
May 25, 2018, 05:46:36 PM

Şirketin sahibi adam Amerika'da çocuklarla ilgili bir suçtan içeri girip daha sonra da Amerika'dan kaçmış. Araştırın Gürkan Akpınar diye. Daha Amerikaya gidemezken nasıl yapçak projeyi. Hemde proje 2019 da teslim edilcek diyorlar o zaman mortage kağıtlarıda 2019 da yapılmıycakmı? O zamana kadar coinlerin güvencesi ne olcak?
Pis kokular geliyor.

Arama motorunda ‘Gürkan Akpınar’ araması yapıldığında tek haber bulunmaktadır. Haberde ‘suç unsuru taşıyan cinsel içerikli görüntü’ ifadesi geçmekte ve bahsettiğiniz gibi  ‘çocuklarla ilgili bir suç’ ifadesi geçmemektedir. Bu bilgiyi ancak bu kumpası yapan kişi bilebilir. Zahmet edip bu bilgiyi paylaşmak için hesap açmışsınız.

İddia asılsızdır. Konu yargıdadır. Gürkan Akpınar’ın ABD’ye girememesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Web sitemizde ve Whitepaper’ımızda belirttiğimiz gibi 2019 Ocak ayında mortgage kağıtları işleme konulacak ve faiz ödemesi başlayacaktır. Mortgage kağıtlarının BreezeCoin’in karşılığı olduğu ilgili makamdan onaylı belgeyi de önümüzdeki hafta içerisinde duyuracağız.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
May 25, 2018, 09:19:32 PM

Pis kokular geliyor.

Arama motorunda ‘Gürkan Akpınar’ araması yapıldığında tek haber bulunmaktadır. Haberde ‘suç unsuru taşıyan cinsel içerikli görüntü’ ifadesi geçmekte ve bahsettiğiniz gibi  ‘çocuklarla ilgili bir suç’ ifadesi geçmemektedir. Bu bilgiyi ancak bu kumpası yapan kişi bilebilir. Zahmet edip bu bilgiyi paylaşmak için hesap açmışsınız.

İddia asılsızdır. Konu yargıdadır. Gürkan Akpınar’ın ABD’ye girememesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Web sitemizde ve Whitepaper’ımızda belirttiğimiz gibi 2019 Ocak ayında mortgage kağıtları işleme konulacak ve faiz ödemesi başlayacaktır. Mortgage kağıtlarının BreezeCoin’in karşılığı olduğu ilgili makamdan onaylı belgeyi de önümüzdeki hafta içerisinde duyuracağız.

yav he amk he bitcointalkda sikecek türk bulamazsınız boşa çabalamayın globalde belki bulursunuz ama burada bulamazsınız ısrarla scam siktir boktan sözde projenizi savunup pazarlamak için yeni hesaplar açıp duruyorsunuz koduğumun jet fadıl kırması çakalları
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
May 25, 2018, 09:36:29 PM

Ben scam olma ihtimalinden ziyade genel anlamda emlak tabanlı coinlerin piyasada fazla itibar görmediğini düşünüyorum. Yerli yabancı diye de olaya bakmıyorum, yerli yabancı bir çok scam proje çıkıyor. Piyasa icolara para yatırmak için uygun şartlara sahip değil, çıkarılan icoların hali ortada. Yüz icodan iki bilemedin üç tanesine para yatırılabilir, o icoları seçebilmekte büyük marifet ister.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: