Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:42:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Bill Gates: "Btc ve diğerleri Saçmalık." sizce bu adama ne batıyor ?  (Read 470 times)
avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 18, 2018, 09:37:59 AM
Last edit: May 20, 2018, 10:18:49 AM by avalonn
Merited by wolwoo (1)

arkadaşlar selam

geçen gün böyle bi haber okudum
https://www.koinmedya.com/2018/05/12/bitcoin-icin-sok-iddia-gelecegi-karanlik/

Gates, kripto paralara inanmadığını ve gerçek bir değeri olmadığından dolay gelecekte tutunamayacaklarını ve sonlarının Karanlık olduğunu iddia etti. Dünyanın en büyük teknoloji devi Microsoft’un kurucusu olan Gates, Bitcoin ve Kripto paralar hakkında bu cümleleri kurarken öte yandan milyonlarca kripto para yatırımcısı Boğa sezonunun açılması ile birlikte Bill Gates ve onun gibi düşünenlere bakmaksızın kripto para piyasasında kazanç elde etmeye devam ediyorlar.

Bill Gates Bitcoin için şok iddialarda bulunduBitcoin Aralık 2017de 20 bin dolarlık bir  rekora imza atarak en yüksek hacmi olan kripto para birimi olmuş ve popülerliği artmıştı bunun yanı sıra Bitcoin’in bu ani artışı ile birlikte kripto para birimleri ve bu birimlerin işlemlerinde kullanılan blockchain teknolojisi tanınmaya başlanarak çeşitli alanlarda kullanılmaya başlamıştır.

Geçtiğimiz yıl 1.000 dolardan seviyelerinden 20.000 dolar seviyesine hızla çıkan Bitcoin, tüm dünyada hızla kendinden bahsettirmiş ve ilgilenenlerin rağbet göstermesini sağlamıştır. bu hafta 9.000 dolar seviyesinde işlem görmeye devam etmektedir.

microsoft ilk çıktığı yıllarda piyasadaki bir boşluğu doldurdu..o yıllarda grafik arabirimine sahip bir işletim sistemi yoktu...daha sonrasında directX ile oyun yazılımcılarına sağladığı olanaklar ve bilgisayar oyunlarının patlaması ile microsoft malı burdan götürdü...

ancak uyguladığı lisans ve fiyat politikaları nedeniyle her zaman hedef tahtası oldu..bunun yanında işletim sistemlerine yerleştirdiği ufak tefek kodlar ile kullanıcıdan habersiz bilgi toplaması ortaya çıkması ile baya başı derde girdi...

özgür yazılımcıların (linux) hep nefret ettiği bir olaydı microsoft ve ürünleri..internet explorer denen salak şeye bakın mesela...hala çağ gerisinde eşantiyon ilkel bir yazılım...bir de özgür yazılım cephesinde firefox a bakın...aralarında galaksiler kadar fark var.

hotmail mesela...5 mb epostayı para ile satardı...

windows mobile windows ce diye işletim sistemleri yapıp nokia ile bunu millete itelemeye çalıştılar...ne de olsa doymadılar millete kaktırmaya..para tatlı tabi...

günümüze baktığımızda ise linux sistemleri oldukça revaçta...öyleki linux bilmeyen hacker değildir zaten...stratejik kurum ve kuruluşlar çoktan windows u bıraktı..güvenlik açıkları ve bilgi çalması sebebi ile..

telefon pazarında da avcunu yaladı...androidten sağlam bir şamar yedi ve belini doğrultamadı..öyle de kalacak..

hotmail demişken..gmail zaten bu ve bunun türevlerini bitirdi...gmail ilk çıktığı zamanlarda gblarca posta alanını bedava veriyordu..

yani demek istediğim özetle bir şeyi çok iyi yapmış olabilirsin öncü olabilirsin lider olabilirsin...iyi para kazanmış olabilirsin.

ama bu Dünya'da hiçbişey sonsuza dek aynı kalamaz  Grin ne de olsa değişmeyen tek şey değişim..

şimdi böylesine bir tarihi olan firmanın eski patronu; 80 lerin sonuna doğru internet ve cep telefonu devriminin öncü gelişmelerine benzer gelişmelerin bugün blokzincir teknolojisi olarak karşımıza çıktığı şu günlerde, böyle açıklamalar yapma gereği neden duyuyor olabilir ? ne batıyor ki buna?

1714077742
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077742
Reply with quote  #2

1714077742
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714077742
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077742
Reply with quote  #2

1714077742
Report to moderator
Taratoor
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 251

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 19, 2018, 06:55:17 AM

heryeri gider olsa ne olacak bunun windows şuanlık sadece alışkanlık insanlar için alternatiflere yönelse çoğu kullanıcısı görürüm ben onu Cheesy

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄       ▄█▄         
                                  █████     █████         
                         ▄██▄      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▄█▄     ▀██▀                             
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
          ▄      ▀█▀                         ▄█▄         
         ▀█▀                       ▄█▄      █████         
                         ▄██▄     █████      ▀█▀         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀                   
                 ▀█▀                                     
           ▄                       ▄█▄       ▄█▄         
          ▀█▀            ▄██▄     █████     █████         
    ██           ▄█▄     ▀██▀      ▀█▀       ▀█▀         
                 ▀█▀                                     
            ▄                       ▄█▄      ▄█▄         
           ▀█▀             ▄██▄    █████    █████         
     ██             ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀         
              ▄     ▀█▀                                   
             ▀█▀                          ▄█▄             
        ██               ▄█▄    ▄██▄     █████           
                   ▄     ▀█▀    ▀██▀      ▀█▀             
                  ▀█▀                                     
             ██                    ▄██▄                   
                     ▄      ▄█▄    ▀██▀                   
                    ▀█▀     ▀█▀                           

▄█    ▄█  ▄█         ▄█████▄    ▀█▄      ▄█▀
██    ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██     ▀█▄  ▄█▀
██    ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀       ████   
██    ██  ██    ██  ██▄    ▄█     ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀    ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
May 19, 2018, 07:29:10 AM

Yapsın bi coin de rahatlasın ikidebir saçma sapan yorum yapıyor ya ne oldu bunların kazancımı azaldı anlamadım ki  Undecided
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
May 19, 2018, 08:01:42 AM

Tamamen çekememezlikten kaynaklanıyor.Kendiside eminim Bitcoine yatırım yapan kişilerden biridir.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
moneytalks1313
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 0

View Profile
May 19, 2018, 08:18:33 AM

Bill Gates'in zekasını tartışamayız. Benim düşüncem Bill çok meşgul ve kripto para konusunu araştıracak vakti yok. Eğer 'decentralization' kavramını tam olarak anlarsa düşünceleri tamamen değişir. Fransa finans ve ekonomi bakanı örneği
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
May 19, 2018, 08:21:20 AM

her senaryoya yatırım yapmanın zararı olmaz. nasıl ki tek bir coine para yatırmıyorsak, altın ve dolar olarak da yatırımlarımızı bölmemiz mantıklı. burda kazandıklarınızı arada diğer yerlere kaydırmayı ihmal etmeyin. bill gatesin amk hazır gelmişken
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 19, 2018, 09:46:18 AM

Ben alıştım artık bu tarz haberlere, blockchain ile ilgi seviyeleri nedir vesaire bu tarz durumları göz önüne alıp yaptıkları açıklamaların nekadar saçma olduğunu görüyorum hep, oturup doğru düzgün araştırmışlıkları bile yok genelde.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
May 19, 2018, 09:57:44 AM

Bill Gates, aslında hayatına bakarsanız en büyük öngörüsü Bilgisayarlar için bir programla dilinin olması gerektiğiydi. Buradan yola çıkarak DOS'u satın alıp MS-DOS ve Windows hikayesi başladı. Yani o dönemde yer alan kişilere göre öngörü bakımından Steje Jobs gibi kişilerin arkasından gelmektedir. Zaten bunun en büyük örneğini Windows Mobile'de gördük. Bu teknolojinin ve cep telefonunun bu kadar yaygılaşabileceğini öngöremedikleri için Mobil olarak Windows başarısız oldu.

Şimdi günümüze gelirsek, yine yanlış bir öngörüde bulunuyor. Blockchaine karşı olduğunu sanmıyorum ama kripto para konusunda yanlış bir tahminde bulunuyor. İnsanların yok parana el koydum, yok yurtdışına çıkışını engelledim gibi yaptırımlara karşı tek şansı kripto paralardır. Bitcoin de öyle ya da böyle bu işin en meşhur olanı kripto parasıdır. Lightning network yayılması ile beraber fiyatı durmaksızın artacak bir çok ülkede olduğu gibi aslında bir emtia olarak görülecektir ve insanlar nasıl altın alıp bekliyorsa, bitcoin alıp da bekleyebilir. O yüzden Bill Gates'e artık piyasadan çekilip gereksiz yorumlar yapmamasını ve kendini daha fazla hayır işlerine vermesini tavsiye ederim.  Smiley
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 19, 2018, 10:46:20 AM

Geçen gün de Alibaba'nın kurucusu benzer bir açıklama yapmıştı. Teknoloji şirketlerinin başında olanların kripto paralara karşı olan bu olumsuz tutumlarını anlayamıyorum. Cahil de değil ki bunlar.
Kasıtlı olarak birileri (devletler, bankalar, uluslararası para kuruluşları) tarafından böyle konuşturulduklarını düşünüyorum.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 19, 2018, 10:48:06 AM

bill gates e giren çıkan ne ben onu anlamıyorum arkadaş ayak uyduramıyorsa saygı duyacak sektöre windows 7 den sonra yapılan işletim sistemlerinide gördük .

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
May 19, 2018, 11:44:05 AM

arkadaşlar selam

geçen gün böyle bi haber okudum
https://www.koinmedya.com/2018/05/12/bitcoin-icin-sok-iddia-gelecegi-karanlik/

Gates, kripto paralara inanmadığını ve gerçek bir değeri olmadığından dolay gelecekte tutunamayacaklarını ve sonlarının Karanlık olduğunu iddia etti. Dünyanın en büyük teknoloji devi Microsoft’un kurucusu olan Gates, Bitcoin ve Kripto paralar hakkında bu cümleleri kurarken öte yandan milyonlarca kripto para yatırımcısı Boğa sezonunun açılması ile birlikte Bill Gates ve onun gibi düşünenlere bakmaksızın kripto para piyasasında kazanç elde etmeye devam ediyorlar.

Bill Gates Bitcoin için şok iddialarda bulunduBitcoin Aralık 2017de 20 bin dolarlık bir  rekora imza atarak en yüksek hacmi olan kripto para birimi olmuş ve popülerliği artmıştı bunun yanı sıra Bitcoin’in bu ani artışı ile birlikte kripto para birimleri ve bu birimlerin işlemlerinde kullanılan blockchain teknolojisi tanınmaya başlanarak çeşitli alanlarda kullanılmaya başlamıştır.

Geçtiğimiz yıl 1.000 dolardan seviyelerinden 20.000 dolar seviyesine hızla çıkan Bitcoin, tüm dünyada hızla kendinden bahsettirmiş ve ilgilenenlerin rağbet göstermesini sağlamıştır. bu hafta 9.000 dolar seviyesinde işlem görmeye devam etmektedir.

microsoft ilk çıktığı yıllarda piyasadaki bir boşluğu doldurdu..o yıllarda grafik arabirimine sahip bir işletim sistemi yoktu...daha sonrasında directX ile oyun yazılımcılarına sağladığı olanaklar ve bilgisayar oyunlarının patlaması ile microsoft malı burdan götürdü...

ancak uyguladığı lisans ve fiyat politikaları nedeniyle her zaman hedef tahtası oldu..bunun yanında işletim sistemlerine yerleştirdiği ufak tefek kodlar ile kullanıcıdan habersiz bilgi toplaması ortaya çıkması ile baya başı derde girdi...

özgür yazılımcıların (linux) hep nefret ettiği bir olaydı microsoft ve ürünleri..internet explorer denen salak şeye bakın mesela...hala çağ gerisinde eşantiyon ilkel bir yazılım...bir de özgür yazılım cephesinde firefox a bakın...aralarında galaksiler kadar fark var.

hotmail mesela...5 mb epostayı para ile satardı...

windows mobile windows ce diye işletim sistemleri yapıp nokia ile bunu millete itelemeye çalıştılar...ne de olsa doymadılar millete kaktırmaya..para tatlı tabi...

günümüze baktığımızda ise linux sistemleri oldukça revaçta...öyleki linux bilmeyen hacker değildir zaten...stratejik kurum ve kuruluşlar çoktan windows u bıraktı..güvenlik açıkları ve bilgi çalması sebebi ile..

telefon pazarında da avcunu yaladı...androidten sağlam bir şamar yedi ve belini doğrultamadı..öyle de kalacak..

hotmail demişken..gmail zaten bu ve bunun türevlerini bitirdi...gmail ilk çıktığı zamanlarda gblarca posta alanını bedava veriyordu..

yani demek istediğim özetle bir şeyi çok iyi yapmış olabilirsin öncü olabilirsin lider olabilirsin...iyi para kazanmış olabilirsin.

ama bu dünya da hiçbişey sonsuza dek aynı kalamaz  Grin ne de olsa değişmeyen tek şey değişim..

şimdi böylesine bir tarihi olan firmanın eski patronu; 80 lerin sonuna doğru internet ve cep telefonu devriminin öncü gelişmelerine benzer gelişmelerin bugün blokzincir teknolojisi olarak karşımıza çıktığı şu günlerde böyle açıklamalar yapma gereği neden duyuyor olabilir ? ne batıyor ki buna?

güzel bir yazı olmuş kardeşim.
Ne kadar gereksiz dedikleri iş varsa kendileri yaparlar .bi değer üretirler.
Başkası bu değer üretmeye çalışınca bu ne mk bol iş derler.
Ulan salak herif adamlar kimseye ihtiyaç duymadan sözleşmeler yapmaya para transfer etmeye yarayacak bir sistem geliştiriyorlar.
sen buna tükaka diyorsun.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
May 19, 2018, 12:13:49 PM

Avalonn çok güzel yazmışsın kardeşim valla sıkılmadan okudum ve fikirlerine katılıyorum.daha öncede birileri böyle yapıp sonra alttan toplamışlardı ama bill gates'in açıklamasını piyasa takmamış gibi görünüyor.it ürür kervan yürür diyorum sadece artık

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
May 19, 2018, 12:34:51 PM

Böyle büyük şirket sahiplerinin tek derdi. İnsanların bir yere bağımlı olmamasını istemiyorlar.
Kullanımı biraz kolay olsa kimse Microsoftla uğraşmaz linuxa geçer. Kullanıcı ne yaptığını da bilir açık kaynaklı olduğu için. Bunlar bunu istemiyorlar işte. Alibabanin kurucusu da aynı bağlamda bitcoin balondur gibi bir laf etmiş

grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile WWW
May 19, 2018, 01:54:45 PM

Bu bill gates denen adam kapitalizmin bayrak dikenlerinden biridir. Linux gibi bedava olan işletim sistemlerinin önünü kesmek için herşeyi denemiştir. Bu özgürlüğü sağlıyamayacağı için yok olmayada mahkumdur. Gerçekten herkesin bu firmalara bağımlı olmasını istedikleri için kripto para borsasını desteklememesi gayet makul.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
May 19, 2018, 02:28:52 PM

Geçen gün de Alibaba'nın kurucusu benzer bir açıklama yapmıştı. Teknoloji şirketlerinin başında olanların kripto paralara karşı olan bu olumsuz tutumlarını anlayamıyorum. Cahil de değil ki bunlar.
Kasıtlı olarak birileri (devletler, bankalar, uluslararası para kuruluşları) tarafından böyle konuşturulduklarını düşünüyorum.

Bende birebir aynı şeyi düşünüyorum. Olumlu yada olumsuz kendi fikirleri vardır. Dünyanın en zenginleri arasında yer alan iki adam benzer açıklamalar yapıyor.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 19, 2018, 02:41:59 PM

Bu güzel bir haber!
Bill Gates oldum olası Apple ürünlerini de, Androidi de sevmez, onlarla ilgili de tarih boyunca olumsuz açıklamaları vardır (Apple ve Google'ın durumu ortada), bunlar anonim markalar olmadığı için tabii ki daha temkinli, üstü kapalı ifadeler kullanır, ama "Btc ve diğerleri" bir firma olmadığından meydan boş, rahat rahat saydırıyor.
Özetle, benim için Bill Gates'in (amacı ne olursa olsun) kripto emtialara saldırması iyi bir şeydir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
May 19, 2018, 05:38:08 PM

Geçmişte bill gatesin de kripto paralarda yatırımı olduğunu okuduğumuz haberle vardır. Ki kendisi blockchaini hali hazırda zaten kullanıyor. Ben bill gatesin zaten ileri kafalı bir insan olduğunu düşünmüyorum. Sıkıntı yok

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
May 19, 2018, 05:39:44 PM

vallaha şu sıralar karalama kampanyaları aldı başını gidiyor yok bill Gates söylüyor yok alibaba nın sahibi söylüyor falan pitonlar alttan alma derdindeler biz bilmiyormuyuz sanıyorsunuz  Grin vallaha ne derlerse desinler bitcoin geleceği parlak bir teknolojinin ürünü o yüzden balon değil er yada geç hakettiği yerlere gelecek

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
May 19, 2018, 05:51:38 PM

bill gates e giren çıkan ne ben onu anlamıyorum arkadaş ayak uyduramıyorsa saygı duyacak sektöre windows 7 den sonra yapılan işletim sistemlerinide gördük .

Giren çıkan ne mi? Dünyanın en büyük sayılı şirketlerinden biri ve onun hissedarlarından ol o zaman anlarsın, aslında bill gates'in bu şekilde konuşması bitcoin ve diğer coin'lerin ne kadar büyük potansiyele sahip olduklarını gösteriyor, dediği gibi olsa neden umursasın.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402
Merit: 250

View Profile
May 19, 2018, 06:41:16 PM

Bazen günümüzde kullandığımız bir çok sistemin yaratıcısı olan adam bile eskimiş olabiliyor. Bill gates'in amacını ben tam olarak çözemedim. Çok farklı yorumlar yapıyor sürekli
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: