Bitcoin Forum
May 15, 2024, 05:03:48 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Yüzlerce coin inceleyip puanlıyoruz  (Read 1878 times)
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
May 22, 2018, 08:53:38 PM

Çalışma güzel ama bende diğer arkadaşlar gibi neden Türkçe değil diye sormadan geçemeyeceğim.  Sizleri yavaşlatacağını düşünmüyorum açıkçası. Ekip oluşturarak bunu kısa sürede çözebilirsiniz. Artık Türkler kripto paraya değer veriyor ve takip ediyor.
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136

View Profile
May 22, 2018, 09:00:44 PM

Hocam çok coin çıkıyor çoğuda zaten scam ponzi başka birşeyden ibaret değil. Dikkatli olmakta fayda var her ıcoya atılmamak lazım

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
sealofsun
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 22, 2018, 09:09:04 PM

Site güzel olmuş emeğinize sağlık ama özellikle merak ettiğim birşey var o da sitenin neden bu kadar düz bir görüntüsünün oldugu sadece göze biraz daha hitap etmeli ki insanlar okurken sıkılmasın
demiculus (OP)
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 6

View Profile
May 23, 2018, 03:26:10 AM

Güzel bir çalışma, paylaşım için teşekkürler.

Sanırım listede bir güncelleme ihtiyacı var. Holo ve aeternity iki kere listelenmiş, değerlendirme puanları da farklı.

not: ingilizce yapılması daha geniş kitlelere ulaşması için güzel. Olur da türkçe çevirilerini de yayınlamak isterseniz yardımcı olabilirim.

Her bir coin'e min 3 kişi bakıyor, doğal olarak farklı sonuçlar elde edebiliyor her bakanın elinde. Listeye rast gele bakılan coinleri atmıştım, tamamını henüz paylaşmaya hazır değil.

Sistem oturup açık kaynak yaptığımızda çeviri için haber ederim saol Smiley

Güzel bir düşünce ve open source olması harika, yalnız hemen bir ayrıntı dikkatimi çekti, bazı coinler hakkında birden fazla entry ve skor var,

kafasına göre isteyen entry mi giriyor ?

sizin bir ekip olup konsensusa vararak doldurmanız daha iyi olmaz mı ? diğer türlü tavsiyeyi yapanın da kim olduğunu bilmemiz gerekir.

Doğru, inceleyen kişilerin adını yazmam gerekir.

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
May 23, 2018, 09:04:01 AM

İnce eleyip sık dokuyarak yapıyorsunuz bu işi her şeyi değerlendirip araştırıp insanlara özet halinde bunu sunmak cidden çok güzel.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
May 23, 2018, 09:08:04 AM

Bu fikir globalde olan bir fikir mi sadece size mi ait ben globalden alındığını düşündüm çok güzel kendi fikrinizse eğer helal olsun demek düşüyor bana. birde farklı dil kaynakları olursa tadından yenmez biz translate zorunda kalmasak hani
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 02:43:29 PM

Güzel bir çalışma, paylaşım için teşekkürler.

Sanırım listede bir güncelleme ihtiyacı var. Holo ve aeternity iki kere listelenmiş, değerlendirme puanları da farklı.

not: ingilizce yapılması daha geniş kitlelere ulaşması için güzel. Olur da türkçe çevirilerini de yayınlamak isterseniz yardımcı olabilirim.

Selam

Türkçe çevirileri konusunda yardım gerekiyor.

Ingilizce kısımı buraya taşıdık: http://bitses.org/
Türkçe kısım da burada: http://bitses.org/tr/

Bana özelden ulaşabilirsin yardım konusunda.
demiculus (OP)
Jr. Member
*

View Profile
July 03, 2018, 02:46:23 PM

Bu fikir globalde olan bir fikir mi sadece size mi ait ben globalden alındığını düşündüm çok güzel kendi fikrinizse eğer helal olsun demek düşüyor bana. birde farklı dil kaynakları olursa tadından yenmez biz translate zorunda kalmasak hani

Selam nasıl translate ettiğini merak ettim. Eğer google translate kopyala yapıştır tarzında bir şey yapıyorsan ve yetiyorsa bunu bilmek isterim.

Zira siteye geçiriyoruz çalışmaları http://bitses.org ve Türkçe kısmı için çevirecek gönüllü arıyoruz (http://bitses.org/tr/). Fakat eğer google translate yetiyorsa direk algoritmik olarak yaparız ve işimiz baya bi kolaylaşır.

dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
July 03, 2018, 05:09:04 PM

Güzel bir çalışma olmuş ne kadar İngilizce olsa da Google translate işimizi görüyor. Bu şekilde ön çalışmaların yapılması bizim de faydamıza. Burada değerlendirdikten sonra kendi araştırmamızı da gerçekleştiririz.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
July 03, 2018, 07:09:15 PM

Çalışma konusu iyi düşünülmüş ve doğru işler yapıyorsunuz tabi birçok arkadaş gibi benimde Türkçe içerik ile araştırmayı okumak isteğim oldukça fazla oda ileride olur inşallah tekrardan başarılar diliyorum

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:21:17 AM

Elinize sağlık hocam güzel çalışma. Böyle çalışmalar daha da artar umarım.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
July 04, 2018, 06:39:48 AM

bu kadar scam varken tamda istediğimiz bir çalışma olmuş takip için güzel elinize sağlık emeği geçenlere teşekkürler
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
July 04, 2018, 06:54:37 AM

Çalışmalarınızda başarılar bir çok arkadaşımızın dile getirdiği hususu ben de dile getireyim, özellikle türkiye deki kripto para yatırımcıları için ingilizce nin yanın da türkçe açıklamalara da yer verilmesi çok güzel olur.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
July 04, 2018, 07:04:34 AM

Yaptığınız iş uzun vadeli ve çok emek isteyen bir iş, aranıza yeni arkadaşları almalı ve dil anlamında biraz daha çeşitliliğe önem vermelisiniz, ICO ları inceleyen bir ıco olarak belki de kendiniz fon toplayabilirsiniz.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 04, 2018, 07:09:08 AM

yaptığınız işi takdir ettim. güzel ve sıkı bir çalışmaya benziyor. ama madem bu çalışmalarınızı burda paylaşmaya karar verdiniz o halde neden sadece ingilizce. sonuçta herkes ingilizce bilmiyor değil mi. daha çok globale yönelik bir çalışma olmuş diye düşünüyorum.yanlış anlaşılmasın bu bir eleştiri değil. belki faydalanacak insan sayısı artar diye bir öneri benimkisi. bunun için zamanınızın kısıtlı olduğunun da farkındayım ama bu başlığı burada görüpte içerikten faydalanamadığı için üzülecek insanlar çok olur diye düşünüyorum.
bitcoin_info
Member
**

Activity: 253

View Profile
July 04, 2018, 07:17:31 AM

baya emek verdiğiniz belli. yalnız sitenin görsel olarak düzenlenmesi lazım. zamanla olacaktır elbette ama şuan için siteyi beğendim.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
July 04, 2018, 07:43:51 AM

yeni bir site olarak güzel düzenlenmişe benziyor. türkçe kısmına girdim ama birşey göremedim. ama sanırım global bir site yapılmaya çalışılıyor. bol şans.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
July 04, 2018, 08:25:20 AM

Emeginize sağlık diyeceğim ama 1 koini bile takip etmenin zor olduğu bir piyasadayken işiniz zor , zira bir haber çıkıyor bir açık bulundu , yok yazılımcısı ile ayrıldı koin birden çöp oluyor. bunların güncellenmesi de ayrı bir dert zira.
hassangunduz
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
July 09, 2018, 11:48:55 PM

çok güzel düşünmüşsünüz ve elinize sağlık bu scamlar artık canımı sıkıyor okadar uğraşıyoruz emek harcıyoruz proje scam çıkıyor herşeyden soğuyorum o an Cheesy
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
September 13, 2018, 01:05:59 PM

bitses.org sitesi üzerinden baktığımda çalışmalarınızın hala devam ettiğini görüyorum, incelenen coin/token sayısının daha da fazla olması ve konunun sürekli güncel olarak ilk sayfalarda yer alması gerektiği kanaatindeyim.

her gün açılan saçma sapan uçtu kaçtı battı gitti başlıkları yerine bilgiye yer veren çalışmaları görmek daha yararlı olurdu.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: