Bitcoin Forum
June 20, 2024, 09:33:22 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto Para Piyasaları Neden Düşüyor?  (Read 2484 times)
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434
Merit: 1

View Profile
May 27, 2018, 07:55:08 PM

Sanki piyasada ölü toprağı var, yaprak kımıldamıyor. Hemen hemen hepimizi bir karamsarlık sarmış durumda acaba ne zaman düzelecek diye bekliyoruz ama o düzelme bir türlü gelmediği gibi bir çok kişiyi de piyasadan siliyor. bu gibi durumlar da en iyi mevcudu korumak.
Angolem
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 08:07:05 PM

Crypto market uygulamasına girmeye korkuyorum artık. Ne zaman girsem kıpkırmızı oluyor. Yükselme hiçbirinde yok. Bu durum nereye kadar devam eder bilinmez ama daha fazla devam ederse daha kötü sonuçlar doğuracaktır.
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322

View Profile
May 27, 2018, 08:18:34 PM

Kaç aydır piyasada bir yükselme göremedim abi. Hadi tam çıkıyor diyorum yeniden düşüş gerçekleşiyor. 2 ileri 1 geri. Mehter takımı gibi oldu. Bu halde bile gidiyor derken 3 geri gidiyor bı anda.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308

View Profile
May 27, 2018, 08:45:32 PM

Düşüş için en mantıklı sebep güven kaybetmesi ve yeni kişilerin gelmemesi. Elimizdeki belli başlı insanlarla da belli bir yere kadar yükseliyor sonra ilk girenler çıkınca bu böyle devam edip herkes çıkıyor. Aynı kısır döngü devam ediyor durmadan.
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
May 27, 2018, 11:41:58 PM

hocam düşmesinin ana sebebi belirsizlik belirsizlik çözülünce fiyatlar fırlar diye düşünüyorum ben
icmimar34
Newbie
*

Activity: 64
Merit: 0

View Profile WWW
May 28, 2018, 10:30:09 AM

Beklenen sermaye gelmedikçe bu düşüş sürecek gibi duruyor.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
May 28, 2018, 11:00:09 AM

birşey sonsuza kadar çıkamaz. yada sonsuza kadar düşemez. illa ki bir düzeltmeye giricek. duzeltme noktaları da yukselıse orantılıdır duzeltmeden once ne kadar sert cıkmıssa o kadar sert duser.
67semih
Jr. Member
*

Activity: 630

View Profile WWW
May 28, 2018, 12:18:08 PM

Gercekci bir nedeni oldugunu sanmiyorum. Ya artik ilgiyi kaybetti yada normal seyrine girmek icin yaz aylarini bekliyor. Zamaninda aciklanamaz derecede arttigi icin de simdi bunlar oluyordur belkide.
gerald-80
Full Member

Activity: 280
Merit: 100

View Profile
May 28, 2018, 12:34:21 PM

Hepsi degil bana gore 4 5 gundur mtc takip ediyorum surekli bir yukseliste
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
May 28, 2018, 12:38:17 PM

piyasalar çok ciddi şekilde geri çekildi. özellikle bugunki çekilme 2 ayda bir yaşanan cinsten diyebiliriz. waves ve stratis gibi coinler dip yaptı. DGB de düşecektir
Sikkoin
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
May 28, 2018, 12:51:46 PM

EOS ekibi 300000 adet Ethereum satmış diye haberler var geçtiğimiz günler için. Büyük bir rakam olduğu için domino etkisi yapmış olabilir.
ikinokta
Newbie
*

Activity: 171

View Profile
May 28, 2018, 09:42:05 PM

evet bir domino etkisi bence de mevcut, bana kalırsa dikkatli olunması gereken konular arasında bitcoinin düşüşü de geliyor, bu açıdan oldukça önemli
klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
June 03, 2018, 10:21:16 AM

Mtgox adlı bir piyasa elindeki çok sayıda bitcoini 2000 er adet satmaya başladığında piyasa alt üst oluyor bi bakıyoruz herşey dibe ondan sonra azıcık bir artış hoop yine sat yine dip böyle bi döngü var şuan
kaysersozee
Full Member

Activity: 367
Merit: 100

View Profile WWW
June 03, 2018, 12:14:07 PM

Bir iki günlük bişey değil ki bu. Sürekli iniyor çıkıyor birileri ceplerini doldurmak için ne yapabiliyorlarsa herşeyi yapıyorlar. Hatta devletleri bile bunun için kullanmaktan çekinmiyorlar

Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 04, 2018, 03:29:36 PM

Benim tahminim büyük devlet olarak tabir edebileceğimiz devletler kripto paraları kendi otoritelerine alabilmek adına planlı programlı dump pump yapıyorlar... Bunun yanı sıra bitcoin,ethereum vb. işlem hacmi yüksek coinler olsun rezervlediklerini düşünüyorum ya imha etmek için ya da dediğim gibi alt ve üst sınır borsa hacmine birebir müdehale edebilmek için...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 04, 2018, 03:37:05 PM

EOS ekibi 300000 adet Ethereum satmış diye haberler var geçtiğimiz günler için. Büyük bir rakam olduğu için domino etkisi yapmış olabilir.

Bunun yanı sıra 200 bin ETH daha binance cüzdanlarına gönderdikleri söyleniyor... Hepsinin haricinde rezervlerinde de 750 bin tane ETH daha varmış ne kadar doğrudur bilemem artık... EOS ETH 'ye savaş açtı diye yazıda görmüşlüğüm var... Ya Ethereumu bitiremezler de fena dumplayacaklar yada kaçacaklar zaten bir kaç borsada EOS'un işlem hacmi durdurulmuş sistemlerinde güvenlik açığı olduğundan ve hali hazırda kendi blockchainlere geçeceklerinden dolayı böyle birşey olduğu iddaa ediliyor ama bana pek inandırıcı gelmedi...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mrmanyaks (OP)
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
June 07, 2018, 05:13:56 PM

Mtgox adlı bir piyasa elindeki çok sayıda bitcoini 2000 er adet satmaya başladığında piyasa alt üst oluyor bi bakıyoruz herşey dibe ondan sonra azıcık bir artış hoop yine sat yine dip böyle bi döngü var şuan
Tabiki bu bir etkendir ama şu an ki piyasanın mtgox ile bir alakası yok yavaş yavaş insanlar bir geri çekilmeye gitti, umutlar tukendiginde yeniden yükselişe geçecektir her zaman böyle oluyor...
SerkanD82
Jr. Member
*

Activity: 84

View Profile
June 07, 2018, 09:36:02 PM

Umarım bir gün kripto para dünyada tahta oturur ve biz erken görenler zengin oluruz Smiley
alihaydar6644
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:37:15 PM

Benim tahminime göre birincisi vadeli işlemler ikincisi balinaların kar alıp piyasadan çıkması. Biraz daha düşünce yine yüklü paralarla geri gelirler ama şimdilik bütün dünya ekonomisi çatırdıyor belki düzelmesini bekliyorlardır
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 09, 2018, 09:32:39 PM

hacimler çok düşük belli ki piyasa yaz tatiline çıkmış bu tatil ne kadar daha sürer işte onu zaman gösterecek

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: