Bitcoin Forum
May 03, 2024, 02:57:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: facebook bounty için yardımı dokunabilir - takipçi arttırma  (Read 151 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
May 20, 2018, 09:07:10 PM

bildiğiniz üzere facebook da cevaplanmayan 1000 arkadaşlık isteğinden sonra yeni arkadaşlık isteği göndermenize izin vermiyor, ancak profil fotoğrafınızı açtığınızda fotoğrafın yan tarafında bulunan yazılı kısımın en altında size tek link halinde kişi önerisi yapıyor, her tıklamadan sonra o kişinin yerine yeni öneri geliyor, 1000 kişi uyarısı verdikten sonra oradan devam ederek limitsizce kişi ekledim, davetlerinizi max 5000 kişi kabul edebilir, o yüzden abartıp 50000 kişiye de göndermeyin, boşuna yorulursunuz, yapın 5000 tık, sabaha dolmuş olur zaten. işine yarayan olursa ve dilerseniz siz de bana yardımcı olabilirsiniz, full member olmak için az biraz daha desteğinize ihtiyacım var. sevgilerle.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
1714748260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714748260
Reply with quote  #2

1714748260
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714748260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714748260
Reply with quote  #2

1714748260
Report to moderator
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 20, 2018, 09:26:18 PM

Hocam merit almak için bu tarz facebook arkadaş ekleme taktiklerinin pek yardımı dokunabileceğini düşünmüyorum yaratıcı atılan her posta EFS zaten merit veriyor biraz saksıyı çalıştırın.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
May 20, 2018, 10:45:16 PM

En boş bountyler bence facebook ve twitter sebebine gelince acayip katılımcı oluyor uğraşıyosun hiç bişey gelmiyor gidin youtube makale falan yazın daha iyi alırsınız ödül
Necroface (OP)
Full Member

View Profile WWW
May 21, 2018, 06:03:00 AM

Hocam merit almak için bu tarz facebook arkadaş ekleme taktiklerinin pek yardımı dokunabileceğini düşünmüyorum yaratıcı atılan her posta EFS zaten merit veriyor biraz saksıyı çalıştırın.

biliyorum, saolsun bana da verdi, ama neden yardımı dokunmasın ki, 4-5 günde yapılan işi 1 günde yapmayı gösteriyorum, bazen sadece geyik bir cevap verip günü kötü geçen birisini gülümsetebilmek bile bir yardımdır, hayırlısı.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
pumawolf
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 250

View Profile
May 21, 2018, 08:17:29 AM

Artık kazançlaar çok azaldı sosyal medyada . Giren sayısı çok fazla olduğu için bir paket sigara parası anca düşüyor.
vmww
Member
**

Activity: 154

View Profile
May 21, 2018, 08:21:32 AM

Sosyal medya kampanyalarına oldukca fazla bır ılgı var buda otomatık olarak kazancı dusuruyor.Şuanda bana kalırsa en kazanclı ımza kampanyası gıbı gozukuyor.Gırılen projeye gore de degısıklık gosterır bu dedıgım durumlar.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
May 21, 2018, 08:50:44 AM

artık facebook ve twitter fazla kazandırmıyor ama, twitter takipçi arttırmak daha önemli bununla ilgili bir yöntemin varsa asıl ihtiyaç duyduğum bu . Twitter devamlı ban attığı için yeni twitter hesabı kasmaktan canım cıktı.
sunistator
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 21, 2018, 09:11:17 AM

facebook twitter spreadsheetlere göz atıyorum arada. bounty ödül oranı %3 ve yukarısı ise ve ico soft capı aşıp ciddi para toplamış ise o zaman biraz kazandırabilir. yani geleni atarsan cüzdana 5x olduğunda satışı gibi

diğer taraftan haber sitesinde gördüm. facebook 2.2 milyar hesaptan 500 milyonunu silmiş. fake hesap diye. %25 gibi orana tekabül ediyor aşağı yukarı yani dikkatli olun.
jari76
Member
**

Activity: 165

View Profile
May 24, 2018, 12:54:51 PM

Sosyal medya kampanyalarında pek fazla bir kazanç kalmadı gibi gleiyor. Çok fazla kişi katılım yapıyor çok az token geliyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
May 24, 2018, 03:29:48 PM

en güzeli imza ama onun da sıkıntısı tek hesabın olduğu için bazen uzun süre takılı kalabiliyorsun. facebook ve twitter var ama artık çok fazla kişi katılıyor. o  bakımdan pasta çok fazla kişiye bölünüyor. bir aralar bountyhive diye bir yer vardı onun face ve twitter larına katıldım ama çok komik sayılar geliyor. sadece rt edip paylaşıp geçiyorum belki ama uğraştığına değmez. en güzeli imza bakalım sylon reisin cezası dolsun 2 haftalık spreadsheet güncellesin neler gelecek görelim. ben de kendim aklıma geldikçe tanıdık tanımadık arkadaşlık isteği yolluyorum yaklaşık 1250 oldu şimdilik yeterli.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 24, 2018, 08:52:59 PM

Facebook ve twitter kampanyalarına katılım çok olduğundan oradan gelen miktar az oluyor açıkcası hafta hafta uğraşmaya değmiyor. Katılımı az olan kampanyalara yönelmek lazım diye düşünüyorum.
adempostaci
Member
**

View Profile WWW
May 24, 2018, 08:55:44 PM

Facebookta sık sık takipçi isteği gönderdiğinizde yada çok sık arkadaş eklediğinizde hesabı incelemeye alıyor. Onun için abartmadan takipçi eklemek gerekir. Ayrıca yukarıdaki arkadaşın söylediğine de katılıyorum. Face ve twitter az kazandırıyor.
xumit
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 24, 2018, 09:38:29 PM

Facebook Twitter gibi bountyler artık pek kazandırmıyor her bountylerde 3000 4000 gibi kişiler giriyor  Huh Angry
Necroface (OP)
Full Member

View Profile WWW
May 26, 2018, 08:32:19 PM

hayırlısı, zaten son zamanlarını yaşıyoruz, yakında alayı yasaklar bu ıvır zıvır reklamları, işler farklı yöne kayar, o güne kadar ne alırsak kardır.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
⟩                                                                                                                                                      
Pages: [1]
  Print  

Jump to: