Bitcoin Forum
April 25, 2024, 09:14:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: BTW Bitwhite Son durum güncellemesi geldi  (Read 472 times)
rastnik91
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
May 31, 2018, 09:03:24 AM

nereden nereye btw pişmanlık nedir senden öğrendik 90 cent den satma şimdi 3 cent bu nasıl bir düşüştür ya. ufak çaplı bedava olan borsalara girmeye sıkılmıyorlar
1714079671
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714079671
Reply with quote  #2

1714079671
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714079671
Hero Member
*

Ignore
1714079671
Reply with quote  #2

1714079671
Report to moderator
1714079671
Hero Member
*

Ignore
1714079671
Reply with quote  #2

1714079671
Report to moderator
1714079671
Hero Member
*

Ignore
1714079671
Reply with quote  #2

1714079671
Report to moderator
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
May 31, 2018, 09:07:47 AM

ben boğa sezonunda birşeyler bekliyorum açıkçası btw'den 1000 tane kadar kaldı elimde 1$'ı gördüğü an elimden çıkaracağım ama şuanlık beklemedeyiz bakalım zaman ne gösterecek

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
May 31, 2018, 09:56:16 AM

bitwhite ile o kadar çok post okudum ki. 1 dolara fırlamış hadi tutturamadın 50 cente gelince satsaydın bile iyi para edermiş. elime geçerse böyle fırsat pump yaşandığında okutup geçecek. bitwhite ı cüzdanda tutanların yaşadığı hep pişmanlık. alt tarafı 60 milyon coin ekip çalışıyor ama bilerek fiyata yansıtmıyorlar.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 31, 2018, 10:17:17 AM
Last edit: May 31, 2018, 11:13:53 AM by avalonn

burası yine dönercilerin ağlama duvarına dönecek... şu kadar vardı elimde 50 centken satmadım böhüüüü falan ama ben yine de sorayım belki konu değişir  Grin kambiyo senedi olayı vardı havada kaldı o olay doğru mu yalan mı o da belli olamadı...bilen var mı ?

ahmet diye bi bebe vardı..telegramda yönetici.. o da milleti fişekledi verdi gazı verdi ondan sonra ben ekiple anlaşamadım hede hödö defoldu gitt kanaldan... Grin Grin ...şimdi de 1 senedir ico yapan sandblockta gördüm onu .. bu seferde orada veriyor ayarı millete galiba ahahaha  Cheesy

oyoyoyoyoyo diye oy dilenen delegecikler zaten ayrı komedi  Grin

ne bitmez teknik güncellemeleri varmış arkadaş sıfırdan mı yazıyorlar anlamadık..düzgün bi borsaya girse iş yapacak belki
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
May 31, 2018, 11:18:54 AM
Last edit: May 31, 2018, 11:31:12 AM by hiziridiyunusidi

Yine bi bitwhite başlığı yine acaba olurmucular buraya toplanır pişmanlıklar hayal kırıklıklıkarı multiciler hepiniz bekleniyorsunuz ekip iyiciler çalışmıyocular aahh binlerce toplayıp en tepeden satma hayaliyle gelenler  Grin forumun en güzel başlığı burası.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
May 31, 2018, 11:21:26 AM

@hiziridiyunusidi: mükemmel bir karşılama yazısı olmuş  Grin kendimi bi an yaz şenliklerine girmiş gibi hissettim
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
May 31, 2018, 11:24:08 AM

iki ihtimal var. bu kadar güncellemeden sonra umutları bitirmek için fiyatı milim hareket ettirmiyorlar ki balinalar alsın diyeceğim ama işlem hacmi de yok ortada. 10K dolar ile ne toplarsın. ikinci ihtimal bitwhite çöp oldu ve bunlar boşuna uğraşıyor, hani şaha kaldırırız diye yeniden. aldın mı bountyden, airdroptan. 200-300 dolar etti mi elindekiler sat geç yahu ne bekliyorsun.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
May 31, 2018, 11:30:55 AM

BitWhite ekibinde son durum güncellemesi bitmiyor ama ortada somut bir şey yok.

Bu durum böyle giderse, başlıklarda en çok konuşulan konu olan $1 olma ihtimali oldukça uzak gözüküyor. Aylardır kripto para piyasasını takip ediyorum, marketing kısmı bu kadar zayıf olan başka bir proje görmedim. 40 bin kişilik telegram grupları var ama komünite öyle pasif ki, şu coin'i Bit-Z borsasına bile sokamadılar. Sözün özü, uzun süre bir şey beklemeyin bu projeden.

Bu arada herhangi bir yatırımım yok bu projede. Çok daha somut ilerleyen projeler varken, bunlara yatırım yapmak büyük risk almak demek. Yatırımı olan arkadaşlar da zarar etmeden, yatırım maliyetlerini kurtarırlar umarım.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
May 31, 2018, 05:25:34 PM

Elimde bir miktar BTW var, geçen gün satıp satmama arasında bir hayli gittim geldim.
Tam satma kararı alıp cüzdandan transfer ettiğimde saniyesinde markete transfer oldu coinler. Açıkçası bu hızı şu ana kadar hiç bir tokende veya coinde görmedim. Çok hızlı transfer olması beni çok şaşırttı. Belkide 1sn altında idi anında transfer olması. Tabi bu durum bende hayranlık uyandırdı ve şu an BTW ile aramda duygusal bir bağ oluştu  Cheesy

Cüzdanları çok profeyonelce, ama bence kendilerine daha cafcaflı bir isim ve logo bulurlarsa daha albenisi olur sanki. En kötü boğa sezonunu bekleyeceğim, boğa sezonunda en dandik tokenlerin bile 100 milyon civarı market cap yaptıklarına şahit olduk. BTW de boğada 1-2 dolarları görebilecek potansiyelde bence. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, sadece elinde tutan hold cu arkadaşlara boğayı beklemelerini öneririm.  Wink
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 31, 2018, 05:31:38 PM

Hepimizin ortak dediği şey keşke 0.9 olduğunda satsaydık. Daha gelir mi oralara bilinmez ama ufak bir yükselişte bile birçoğumuz elden çıkaracağız. Kimine göre ekip başarılı adım adım ilerliyor ama böylesi yüksek bir düşüşün ardından uzun süre durağanlık haliyle aksini düşündürüyor.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
May 31, 2018, 06:04:50 PM

BTW bir hayli düşük fiyatta ve aslında güzel şeyler de yapıyor. Popüler olan coinlerde daha fazla potansiyel börüyotuz fskst arada böyle coinlere de yatırım yapmak gerektiğini düşünüyorum, fiyatı yükselmeye başlarsa güzel fiyatlar görülebilir.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
May 31, 2018, 07:24:52 PM

Bitwhite ücret almadan listeleme yapan dünya üzerindeki tüm borsalara giriş yapacak sanırım. Sonrasınde ne olur bilemiyorum.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
May 31, 2018, 08:16:12 PM

Onceden de soyledim. Bu coinin isi bitti artik. Ancak cok saglam guzel haberler gelecek ki bir hareket gostersin. Beklemedeyiz.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 31, 2018, 08:44:44 PM

altcoinler genelde BTC'nin hareketlerine göre hareket ediyor.BTW'nin en büyük eksikliği eli ayağı düzgün bir borsaya girememiş olması.Ekip ve topluluk güzelde para olmayınca olmuyor borsa işi.Biraz daha bekletecek gibi elinde olanları.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
May 31, 2018, 08:47:09 PM

yaw ne kadar saglam bir borsaya girse de bu ekip seffaf bir yapiya sahip degil. ekip calisiyor falan deniyor ama ben daha ise yarar bir yapi gormedim ortada. tamam delege sistemi var calisir durumda falan ama bunu on plana cikaracak digerlerinden farki ne anlamadim Smiley baktigin zaman tum coinlerde bir gelistirici ekip var bunlarin onceki calismalarini cvlerini kariyerlerini yaptiklarini falan biliyoruz ama bunlar tamamen underground bir yapida. guven verecek bir ekip ruhu yapisi yok yani.
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 06:42:05 PM

Bitcoin white bir yere varacağını sanmıyorum ama hold yapmaktan zarar gelmez. Sonuç olarak para verip satın almadınız bekleyin belki daha iyi para eder Cheesy

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
wantwo
Newbie
*

Activity: 94

View Profile
June 04, 2018, 10:58:44 PM

bitcoin white forklardan bile kötü bir deneyim yaşattı kendisine güvenenlere. coinin çoğu airdrop ile dağıtıldığı için midir yoksa ekibin başarısızlığından mı bilinmez ama iflah olacak gibi durmuyor
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
June 05, 2018, 12:40:51 AM

Airdrop yapmış coinden ne bekliyoruz arkadaşlar güven diyorsunuzda takım banko türk nerden biliyosanız derseniz bunların ios cüzdan başvurularında apple a gönderdikleri form da adamın ismi yazıyodu hatırlamıyorum elimde benimde çok var satmıyorum ya herro ya merro diye tutuyorum ama bugun sattım 1500 dane para lazımdı kızı iftara götürmek için dumpladım biraz ama kusura bakmayın Cheesy
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
June 05, 2018, 12:56:44 AM

bekliyoruz yapacak bir şey yok.Artarsa artacaktır zaten.Ama genel olarak piyasada aralık ayına göre çok  düşüş var tüm coinlerde neredeyse.Sabır şart böyle zamanlarda yoksa kayıp çok olur.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
June 05, 2018, 01:15:46 AM

sistem koinden 200 300 tl lik alıyım airdroptan gelen etherlerle belki bi iş yapar boğadada parayı vururz ordan yoksa olcak gibi değil bunların işi
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: