Bitcoin Forum
May 09, 2024, 01:44:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: TL ile altcoin alimi?  (Read 383 times)
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
May 27, 2018, 03:34:09 AM

Hangi altcoinleri almak istediğinize göre değişir. Üye olmadım ama çeşitlilik olarak sistemcoin ve ovis iyi görünüyor. Hangi altcoinleri alıp satmak istediğinizi belirledikten sonra uygun borsayı seçersiniz.
1715219053
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715219053
Reply with quote  #2

1715219053
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715219053
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715219053
Reply with quote  #2

1715219053
Report to moderator
17men
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
May 27, 2018, 05:45:15 AM

Gereksiz ötesi bir şey. Anlık fiyatları sabit olmayan tonla altcoin hacimsiz Türk borsalarından alırken kazık yeme ihtimaliniz yüksek olabilir. Ne gerek var hem böyle bir şeye? BTCTURK artık transferlerden ücret almıyor. Alın btcyi, yollayın istediğiniz borsaya. Ordan yaparsınız ne yapacaksanız. Yeni yetme sitelerle uğraşmak yerine btctürkü kullanmak daha doğru geliyor bana.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
md-12
Member
**

Activity: 143
Merit: 10

View Profile
May 27, 2018, 06:07:16 AM

Sistemkoin var ama kendim henuz alis yapmadim. Neleri almak istediginize bagli. BtcTurk etherium ripple ekledi ama hala cok yetersiz. Etherium alip atarsaniz transferlerde hizli oluyor ben genelde oyle yapiyorum
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 27, 2018, 10:52:01 AM

BTCTurk geçmişte bazı sorunlar yaşamıştı, ben pek güvenmiyorum şu sıralar oraya. Paribu'da ise sadece BTC işlemi yapılabiliyor. Geriye sadece koineks kalıyor. Kullanmadım ama hem güvenilir hem de iyi bir arayüzü olduğu söyleniyor. BTC, ETH, LTC, BCH, BTG, Ripple, Stellar, Doge, NEM, Stellar alıp satılabiliyor. Elbette ki bunlar yeterli gelmeyebilir. Ama Türk borsalarında en fazla coin/token koineks'de var.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:08:27 AM

Belli başlı altcoinleri alacaksan güvenilirlik olarak tatmin edecek koineks var. Altcoinlerde hacim genelde düşük.

Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
May 27, 2018, 11:23:29 AM

Türk borsalarında bulunan altcoinleri, hesaplarına TL yatırarak direk alabilirsin. Türk borsalarında bulunmayan altcoinleride yine Türk borsalarından alacağın bitcoin veya ethereumları yabancı borsalara aktarıp alabilirsin ama bu 2. yöntemle baya komisyon ödersin.
mahmure
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
May 27, 2018, 12:05:03 PM

waves platform üzerinde çalışan digilira aslında en avantajlısı sayılabilir. Ne var ki waves sistemi tam iyi hazır olmadığı için olsa gerek gerçek bir alternatif olamıyor
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
May 27, 2018, 12:20:44 PM

Tl ile bitcoin al sonra bitcoin ile istedigin coini al.  Neden tl ile direk altcoin ariyorsun ki,  mantigi nedir.  Komisyon ise artik komisyonlar cok dusuk.  Sebebini cok merak ediyorum.  Tl ile almak neden onemli.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
May 27, 2018, 12:33:56 PM

Tl ile neden direkt alt coin almak istiyorsun onu anlamış degilim. Şimdi çoğu borsada zaten eth  ripple  buna benzer alt coinler var. Sen en iyisi hiç uğraşma btc turkten al ne istiyorsan orda başka büyük bir borsaya gönder. Orda artık satiyom mu bekletiyon mı ne yapacaksanız artık.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
May 27, 2018, 12:39:40 PM

Web arayüz ve mobil arayüz olarak sıkıntı olmadan işlem yapabileceğiniz koineks var.

İşlem gören coinler
Bitcoin
Ethereum
Bitcoin Cash
Bitcoin Gold
Doge
Litecoin
Dash
Steller
Nem
xrp
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 01:02:34 PM

BTC türk de minumum işlem için 1.000 tl gerekiyor ben de üye oldum içine coin attım sonra pişman oldum, koinim, koineks, sistemkoin buralara da bakabilirsiniz işlem limtleri daha düşük.
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
May 27, 2018, 01:44:02 PM

Düşük miktarlarla işlem yapmak kolay değil. Birkaç günde bir 100-200 TL atabilecek gücünüz varsa neden haftalık 500-1000 liralık alım yapmıyorsunuz? Btctürk'ten Ethereum alarak yurtdışı borsalarda istediğiniz coinlere geçebilirsiniz. Başka bir çevrime ihtiyaç duymazsınız. Minimum maliyetle portföy oluşturursunuz.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
May 27, 2018, 04:16:33 PM

Oncelikle Ethereum ya da Bitcoin alip daha sonra diger marketlere gecerek istedigin altcoini alabilirsin. Yeni cikan projere ulasmak icin ise idex.market en kullanisli site. Metamask yolu ile baglanmasi hem guvenli hem kolay.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 27, 2018, 04:31:00 PM

Hocam forumda çok fazla dolandırıcı insan var, buna dikkat ederek alış verişinizi yapın bana kalırsa, artık elden koin alıp satmak oldukça çağ dışı hale geldi en güzeli iyi bir firmadan borsadan satın almak diye düşünüyorum
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 27, 2018, 05:27:17 PM

hocam ben btcturk, sistemkoin paribu vs gibi sitelerden almanızı öneririm, ha diyelim o koin orada yok, en güzeli böyle yapmak yoksa bir sürü problemle karşılaşabilirsiniz diye düşünüyorum
gribalenfeksiyon
Full Member

Activity: 546

View Profile
May 27, 2018, 07:09:54 PM

ha tl ile alışmışsınız ha dolar ile farketmez elinizdeki parayı doğru değerlendirin yeter tl vs farketmez. dolardaki artışa göre belki böyle düşünüyorsunuz ama bence bir fark yok aynı şey alın ne ile alacaksanız.
zabisux
Sr. Member

Activity: 401
Merit: 250

Presale is live!

View Profile
May 28, 2018, 07:16:03 PM

Türk lirası ile doğrudan altcoin almaya çalışarak riske girmemelisin keza forumda hırsızlara kurban gidebilirsin. Exchange buldun diyelim hacim çok küçük olur. Bitcoin veya ethereum üstünden devam et bence.

▄▄█████████▄▄      █████████████▄▄       █████████████▄▄        █████     █████        █████   ███████████████████    ██▄                ▄██
   ███████████████▄    ████████████████▄     ████████████████▄      █████     ██████       █████   ███████████████████    ████▄            ▄████
  █████▀     ▀▀███▀    █████     ▀▀█████▄    █████     ▀▀█████▄     █████     ███████      █████          █████           ██████▄        ▄██████
 █████          ▀      █████        ▀▀▀▀▀    ▀▀▀▀▀        ▀▀▀██     █████     ████████     █████          █████           ████████▄    ▄████████
 █████▄                ███▀▀                                          ▀▀█     █████████    █████          █████            ▀██████▀    ▀██████▀
 ▀██████▄▄               ▄▄▄        ▄████    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄       ▄         ██████████   █████          █████              ▀██▀  ▄██▄  ▀██▀
  ▀█████████▄▄         █████     ▄▄█████▀    █████     ▄▄█████▀     ███▄▄       ▀▀█ █████  █████          █████                  ▄██████▄
     ▀▀█████▀  ▄▄▄     ████████████████▀     ████████████████▀      █████     ▄▄     ▀▀▀██ █████          █████                ▄██████████▄
         ▀▀ ▄█████▄    █████████████▀▀       ██████████████▀        █████     ████▄       ▀▀▀███          █████              ▄██████████████▄
             ▀█████    █████                 █████     █████        █████     █████    ▄▄▄                █████            ▄████████▀▀████████▄
 ▄█▄          █████    █████                 █████      █████       █████     █████     █████▄▄▄
          █████           ████████▀    ▀████████
▄████▄▄     ▄█████     █████                 █████       █████      █████     █████      ███████
          ▀████           ██████▀        ▀██████
▀████████████████      █████                 █████        █████     █████     █████       ██████
            ▀██           ████▀            ▀████
  ▀▀██████████▀▀       █████                 █████         █████    █████     █████        █████
              ▀           ██▀                ▀██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

██
    ██
   ██
  ██
 ██
██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
Whitepaper
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ANN Thread

██
 ██
  ██
   ██
    ██
     ██
    ██
   ██
  ██
 ██
██

Telegram
Facebook
Twitter
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
May 28, 2018, 07:24:04 PM

Türkiye'de vebitcoin var.Orada altcoinleri alıp satabilirsin.Ama hacimlerin çok düşük olduğunu belirtmeden de geçemeyeceğim.Borsada şu an 100 civarında alt coin mevcut.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
May 29, 2018, 07:26:05 AM

Malesef tl ile istedigin coini alabilecegin ve hemde hacmi olan bir borsamız yok o yüzden bana kalırsa bırak tl işini falan güvenilir borsalardan bir kacında işlem yap cünkü daha fazla coin var ve güvenlik olayını da asmıslar
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
May 29, 2018, 07:34:53 AM

Elden falan alma git borsalardan al bunun için kurulmuşlar borsalar zaten min 100 alabiliyosun diye biliyorum ama bazılarında limit yok istediğin tl tutarında albiliyosun
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: