Bitcoin Forum
April 20, 2024, 03:13:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Raporsuz Bounty Siteleri  (Read 734 times)
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
May 27, 2018, 07:20:16 AM

Bilgilendirme icin tesekkurler. Guzel bir liste olmus yalniz betherium icin scam diye bir sey okudum bir yerlerde dogrulugu konusunda emin degilim. Bounty programlari cok uzun sürdüğü icin bıraktım bende.
1713626025
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
1713626025
Hero Member
*

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
1713626025
Hero Member
*

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713626025
Hero Member
*

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
1713626025
Hero Member
*

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
1713626025
Hero Member
*

Ignore
1713626025
Reply with quote  #2

1713626025
Report to moderator
ideventurero (OP)
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:52:51 AM

"Son 4 aydır birçok bounty programına katıldım, henüz bir şey kazandığımız söylenemez ancak çok siteye girdim çıktım araştırdım ve raporlamasız katılabileceğim ne bounty varsa katıldım. Sizle bu siteleri paylaşıcam. Bounty platformları dışında ICO'ların sitelerinden günlük tasklarla katılabileceğiniz bounty'leri de yazıcam.(Not: Referral tarzı bi kazancım yok, direk site isimlerini vericem, hayrına)"
Burada ki konuşma üslubun benı rahatsız etti bu konuda ayrıyetten uyarmak istedim sebebi de "hayrına kelımesı ve kazandıgım soylenemez" Şimdi burada bilgi paylasırken kımse boyle bır kelıme kullanmaz.Cunku herkes farkında kı bılgı paylasıldıkca guzeldır.Jr.Member hesaplada birşey kazanamazsın en azından istedigin gibi bir kazanç elde edemezsin.

Konunun asıl amacına gelecek olursak içerik olarak gayet güzel olmuş siteleri inceleyecegim ve emegin için ayrıyetten teşekkür ederim.Rapor cogu insanın canını sıkıyor fakat raporsuz bountylerde kontrol edememe gıbı bır problem soz konusu bazen olabılıyor bunun ıcın gene yaptıgınız calısmaların detaylarını bir köşede tutun derim.

Hayrına kelimesini kullandım çünkü sitede çok referrallı airdrop linki paylaşan insan var, ve bi çıkar güderek paylaşılıyor bu linklerin çoğu, ben çıkar güderek değil tarafsız bi şekilde bu yorumları yaptığımı belirtmek için söyledim.
Kazandığım söylenemez'i kastettiğim nokta zaten kısa süredir bu işin içinde olmam, yani daha bişey elde edicek ve değerlendiricek noktada olmadığımı söylüyorum, yani belki ilerde kazanıcam ama şimdilik bişey kazanmadım. Burda kesinlikle art niyet yok, ama yine de yorumların için tşk.

geeba  |  A NEW ERA OF DELIVERY SERVICE THROUGH
ROBOTS, BLOCKCHAIN AND THE COMMUNITY
ideventurero (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2018, 08:59:37 AM

Bu iste de mi kolaya kacma pesindesiniz.  Geldigimiz noktaya bak.  Bounty konusunda da sana sunu soyleyebilirim,  raporsuz bounyyden birsey bekleme.  Nedeni herkes sen gibi dusunup katilir.  Katilimci cok oluncada pay kuculur. Kazandiginda borsaya girer girmez donerciler bozdurmaya calisir.  Senin kazandiklarin dump ile buhar olur.  Sonra yuselsin diye gozunun icine bakarsin ama nafile olur.

Hiç katılmıyorum bu yoruma. Öncelikle kolaya kaçmıyorum, ben ayrıca 40 civarı bitcointalk bounty'sine katılıyorum aynı zamanda. Ama herkesin bitcointalk bounty'lerine katılıcak zamanı olmuyor ve günlük yarım saat zamanını alıcak şeyler arıyorlar ve bu paylaşım onu tercih edenler için.
Ayrıca bountyhive'ı örnek alalım, katılım sayısı limiti var, herkes böyle düşünüp katılamıyo çünkü limit var, yani kazanacağın şey önceden belirli, değişmiyor, katılmadan önce verdiği tokenları katılımcı sayısına bölersin, ona göre ne kadar token alacağına karar verirsin, katılırsın yada katılmazsın. O açıdan bitcointalk'tan bile iyi, bitcointalk bountylerinde önceden katılımcı sayısı belli olmadığı için ne akdar kazanacağın belli değil. Bu açıklamayı yaptım çünkü raporsuz sitelerin bu kadar küçümsenicek bi tarafı yok bence, iki tarafın eksileri ve artıları var, ama harcadığın zaman ve efor o kadar önemli bi kriter ki doğal olarak insanlar önceliğini bountyhive'dan yana kullanabiliyor.

ideventurero (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
May 27, 2018, 09:01:34 AM

Bethereum: Gördüğüm en iyi bounty programlarından ancak yeni üye almıyolar artık.

Bethereum yeni üye alıyor bu arada yanlış olmuş bu. Sadece hemen onaylanmıyor hesabınız. Bazen birkaç gün sürer bazen 2-3 saatte onaylanır.

Son 2 aydır 6000'de kapattılar yeni üyeyi, şimdi yeni bounty sistemine geçtiler ve tekrar üye almaya başladılar, en azından ben böyle biliyorum.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
May 27, 2018, 09:59:34 AM

Gerçekten faydalı ve açıklayıcı bir paylaşım olmuş teşekkür ediyoruz. Bu tarz paylaşımlarının devamını bekliyoruz. Sitelerin çoğunu kullandım gayet başarılı tercih meselesi .
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
May 27, 2018, 10:36:04 AM

paylaşımı bende beğendim. eğer meritim kalsaydı vermek isterdim. ama maalesef kalmadı. açıkçası bu tip derlemeleri destekliyorum.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
May 27, 2018, 10:40:48 AM

Bountyhive.io platformunu kullanıyorum bende. Neredeyse ilk açıldığından beri üyeyim ama şu sıralar pek kampanyaya giremedim baya çabuk doluyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 27, 2018, 11:16:15 AM

Dostum paylaşım için eline sağlık, sadece bounty sitelerini verip bırakmamaışsın kendi tespit ve yorumlarını da yazmışsın. Bu bizim için de güzel bir rehber olacak emeğine sağlık.
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:49:08 AM

Ellerine sağlık on numara  paylaşım olmuş. Ben sadece bountyhive kullanıyorum memnunum sadece bir ico'nun patlamasını kaldı oda oldumu tadından yenmeyecek

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
May 27, 2018, 11:54:20 AM

bountyhive çok iyi bir site özellikle ilk başlarda harika gidiyordu ama üst üste biraz katı kuralların gelmesi ile çok zorlamaya başladı. bu listedeki siteleri şimdi denemeye başlayacam teşekkür ederim hocam çok faydalı bir post olmuş.

hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:56:59 AM

Teşekkürler güzel bi liste olmuş eline sağlık. Bi merit veren çıkmamış sonra da adil bi sistem diyolar bunun için. Olsa direk verecektim bilgi paylaştıkça artar yan hesap kasanları  da şikayet ediyorum ben. Grin

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
May 27, 2018, 01:29:45 PM

Çok güzel paylaşım olmuş ben de tokendrops sitesini öneririm çabucak airdrop'lara katılabılıyorsunuz Bountyhive da ise katılımcı çok fazla oluyor getirisi olmuyor
sentinus
Member
**

Activity: 210

View Profile
May 27, 2018, 01:36:17 PM

Bountyhive gibi sitelerde çok katılımcı olduğundan kazancın azaldığına dair yazılar okuduğumdan bulduğum bitcointalk bountylerine katılıp çekiliyordum. Okuduğum kadarıyla ordan da iyi kazançlar elde ediliyormuş. Denicem. Elinize sağlık

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
May 27, 2018, 01:38:08 PM

Uzun zamandır raştırmasını yapıp pek bir sonuca ulaşamadığım konuydu. Çok güzel bir konu açmışsınız tebrik ederim.
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 27, 2018, 04:01:19 PM

elinize sağlık hocam çok güzel bir paylaşım olmuş bu tip sitelerin tek bir başlık altında toplanmasının herkese yararı var diye düşünüyorum, bana kalırsa yapılması gereken şey bu siteleri tek tek denemek
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
May 27, 2018, 04:39:58 PM

Rapor yapmayı sevmeyenler için güzel konu açmışsınız öncelikle benim tercihim ve kullandığım Bountyhive tabikide. Ayrıca telegramdaki admini fatih bey çok yardımcı oluyor.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
May 27, 2018, 04:43:24 PM

güzel derleme olmuş. bountyhive dışındakiler çok kullanışlı değil. bountyhive bu aralar çok popüler oldu. açıkçası spreadsheet'de olsa daha iyi olacak.

Bende bountyhive kullanıyorum yukarıdaki sitelerin arasında. Ayrıca yakın zamanda spreadsheet bountyhivenin sitesine gelecek. Bu platformu kullanıcılar için güzel haber ne kadar kazandığını görebilecek
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
May 27, 2018, 05:00:13 PM

bu başlık oldukça faydalı olmuş bounty işlerinde rapor çok önemli ve aslına bakarsanız yorucu da bir iş, herkes atladı buraya bedava para diye iyice ortalık karıştı yani
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 27, 2018, 05:36:31 PM

bu konu işime yaradı ara ara girip bakıyorum bir şeyler eklenmiş mi diye, bana kalırsa güzel bir konu oldu çünkü derli toplu şekilde hepsine girilebilir, ki rapor vs olmadığı içinde işe yarar
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
May 27, 2018, 06:02:55 PM

Genelini biliyorum. Bountyhive açıldığından beri aktif kullanıyorum ama son 8 blogum red yediği için daha blog yazmıyorum oraya. Hep aynı gerekçeler can sıkıyor. Öncesinde ki bloglarım en üst stake'i alırken birden 8 blog birden reddedilmesi insanın hevesini kaçırıyor. Yine de imza olarak mesela şartları güzel. 15 mesaj yeterli diyor local izin veriyor falan.
Bounty0x çok tuhaf bir yer. Karınca gibi kampanya var ama bir işe yaramıyor. Twitter, Facebook bağlama yapmamış adamlar işi kolaylaşsın diye. Raporlamakta zor geliyor açıkçası.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: