Bitcoin Forum
April 24, 2024, 01:59:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Geçmiş olsun Bounty Bitimage yalan olmuş  (Read 544 times)
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 27, 2018, 11:02:03 AM

Kampanyasına katılıp emek veren arkadaşlar için üzgünüm,proje fikir fena değildi ama sitesi biraz amatörce hazırlanmıştı. Umarım aynı durum bizim katıldığımız kampanyalarda da gerçekleşmez.
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
May 27, 2018, 11:43:24 AM

Aylardır cardstack'teyim ben de, dipsiz kuyu gibi bountyler aylarca sürüyor ve çıkmak istesen çıkamıyorsun, güzel icolar azalıyor bountyler azalıyor ödül işleri çok uzun sürmücekmiş gibi geliyor artık bana.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155
Merit: 0

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:52:00 AM

Eylül ekimden beridir bu piyasadayım ve gördüğüm kadarıyla tamamen şans işi sanki bu bountyler. Süreler uzun olunca girdin mi çıkamıyorsun da. Bir gün bir tanesine denk gelirsin sağlam birşey kaldırırsın hiç belli olmaz. Bu yüzden denemeye devam pes etmek yok.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
May 27, 2018, 11:59:37 AM

Herkes buna katılmıştı ben de görüp katıldım nasıl iptal oldu anlamadım neredeyse en çok reklamı olan proje buydu demekki bu tanıtım işleri epey yalan. Kendin yatırımcı çekemiyosan ki bu da önceki projelerden geliyo genellikle, gerisi hikaye.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
May 27, 2018, 12:05:04 PM

Tamamen nasip kısmet işi ama yine de üzücü o kadar ay imza da bekleyipte emeğinin karşılığını alamamak. Bu sıralar icolarda bile yaprak kıpırdamıyor, hard cap ı geçtim soft cap yapmakta dahi zorlanıyorlar. Umarım plaza yı da aynı son beklemiyordur.

cryptoglobal79
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

--

View Profile
May 27, 2018, 12:10:12 PM

Çok kötü olmuş ben de twitter kampanyalarına katılmıştım. Yapacak bir şey yok yeni kampanyalara bakacağız. Artık ödül kampanyalarından para kazanmak gerçekten zorlaştı gireceğimiz projeleri çok iyi araştırmamız gerekiyor yoksa vakit kaybı oluyor.
sentinus
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
May 27, 2018, 01:18:57 PM

Çok geçmiş olsun. Sr hesaplarla daha popüler projeye girseniz de iyi kazanırsınız. Gerçi bu aralar piyasaların hali ortada kazanabilen var mı bilmiyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
papadoc
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
May 27, 2018, 01:23:16 PM

son 2-3 imzam da aynı sorunları bende yaşadım girdiğim imzalar scam çıkıyor zaten şu sıralar elle tutulur proje bulmak çok zor 5-6 ay uzayan bountyleri hiç sölemiyorum bile
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
May 27, 2018, 01:56:09 PM

kötü olmuş hocam o kadar zaman emek verip sonrada hiçbirşey alamamak üzücü gerçekten.son zamanlarda docademic harici düzgün kazandıran bounty bile olmadı gördüğüm kadarıyla.ne kadar arştırsakta girerken sonu malesef böyle olabiliyor.birde artık süreler o kadar uzunki senede 3 imzaya anca girebileceğiz heralde.forumda 6 aydır aynı imzayı taşıyan adamlar var
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 27, 2018, 02:07:31 PM

Aynısını envion'da yaşadık, onlarda böyle toplayamama durumu olmadı aksine 100 küsür milyon dolar topladılar ama bountyyi dağıtmıyorlar, insan evladı aç gözlü olmasın. Bitimage bakıyorum telegramda 11k kişi görünüyor, bukadar adamdan fake user çıkmasa 15 20 milyon dolar dahi para çıkar ama hep fake userdır kesin.

The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
May 27, 2018, 03:29:45 PM

herkese geçmiş olsun, bana kalırsa katılınmaması gereken bir kampanya idi, başlarda ben de düşündüm katılmayı sonradan vaz geçtim katılmaktan, en güzel iyi kanpanyalara bakmak, yani garanti toplamışlara bakmak lazım
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
May 27, 2018, 03:32:34 PM

valla yatırımcılara yazık olmuş ne diyeyim,     adamlar o kadar para bağladı şimdi de geri paraların yatacağını bekliyorlar, bir ton fee şu bu da cabası, gene o kadar gider de yapmışlar, hayırlısı olsun ne diyeyim
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
May 27, 2018, 03:46:55 PM

İmzasında olan arkadaşlara üzüldüm; fakat artık bunlara hazırlıklı olmak gerek.

Piyasa bir süre daha böyle giderse birçok iptal olan ICO'ya denk gelebiliriz ve bunların arasında, yatırım yaptıklarımız ve imzasında olduklarımız da olabilir. Bu sebeple hem imzalara girerken, hem de yatırım yaparken projeyi çok daha iyi araştırmak gerekiyor. Yoksa aylarca boşa uğraşmak çok daha yıpratıcı olacaktır.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
May 27, 2018, 03:55:59 PM

En gıcık oldugum durumlar. İmzasındaki arkadaşlara geçmiş olsun. Be one da aynısı başıma gelmişti. Hedefe ulaşamadık falan filan yaptılar icoya katılanların parasını geri gönderdilermi o da muamaydı.
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
May 27, 2018, 04:01:34 PM

Bende Twitter kampanyasına girmiştim. Şimdi kontrol ettim de 10 gün RT yaptıktan sonra bırakmışım. İyi ki bırakmışım. Son zamanlar da çok saçma sapan işler olmaya başladı. Bounty ile Airdrop arasında fark kalmadı gibi birşey. İkisi de göndermeme konusunda yarış halindeler.

withche.07
Sr. Member

Activity: 549
Merit: 259

Blockchain with solar energy

View Profile
May 27, 2018, 04:04:14 PM

Son zamanlarda imza kampanyalarının fail olma durumları ciddi can sıkıyor harbisi. Ama yapacak bişey yok. Hadi aylarca imza tutmayı bırakın, bunca insanın hype lanıp girdiği projeler bunlar. Zaman kaybı.

[]
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
[|]
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406

View Profile
May 27, 2018, 04:06:31 PM

İcosuna girmemiştim de bountysine girmiştim yazık oldu ya yazı yazmıştık okadar falan, neyse ki imzasına girmedim okadar zaman tuttuktan sonra kötü olmuş hocam, geçmiş olsun hepimize.

hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
May 27, 2018, 05:14:26 PM

geçmiş olsun plazada son durum nedir acaba bunda da elimize almayalım. şu sıra imzalardan pek birşey gelmiyor sağam bi ico bulamadık
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
May 27, 2018, 05:23:43 PM

valla sağlam da bir bounty e benziyordu ama fos çıkması hiç de hoş olmadı,  iyi ki katılmamışım diyorum ve katılanlara kolaylıklar diliyorum, bu işte böyle bir şey emek harcarsınız ama gerisi gelmeyebilir , dikkat etmek lazım yani
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
May 27, 2018, 05:28:20 PM

Lauda denen dingil yüzünden kampanyalara katilamıyorum negatif verdiği için . Bu imzasına girdiğim ico negatifleri kabul ediyor ama ocaktan beri imzasındayım galiba kaç hafta oldu icosu bile başlamadı Cheesy

yobit.net is banned from signatures
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: