Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:47:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sahte Bitcoinler Ve Sonsuz Dip Döngüsü  (Read 193 times)
Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 08:53:47 PM

Olan olay 2010 yılında olmuş 8 sene önce fark edilince hemen mudale edilmiş. Sanki geçen hafta olduda yok şöyle yok böyle o zamanki blockchan teknologisiyle şimdiki bir mi bitcoin ilk cıktıgı zamanki ile suanki durum aynı mı ? Hiç bir fark yok mu yani. Bitcoin babamızın oğlu değilya körü körüne neden baglanıyorsunuz bilemeyiz varsa çok derin bilgi söyleyin içimiz rahatlasın bana yok sen bilmiyon yok bitcoin saldırı almaz gibi koca karısı laflarla gelmeyin. Böyle lafları ben kahve kösesindeki okeye dönen dayıylada tartısırım.
1715014077
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014077
Reply with quote  #2

1715014077
Report to moderator
1715014077
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715014077
Reply with quote  #2

1715014077
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:06:36 PM

Olan olay 2010 yılında olmuş 8 sene önce fark edilince hemen mudale edilmiş. Sanki geçen hafta olduda yok şöyle yok böyle o zamanki blockchan teknologisiyle şimdiki bir mi bitcoin ilk cıktıgı zamanki ile suanki durum aynı mı ? Hiç bir fark yok mu yani. Bitcoin babamızın oğlu değilya körü körüne neden baglanıyorsunuz bilemeyiz varsa çok derin bilgi söyleyin içimiz rahatlasın bana yok sen bilmiyon yok bitcoin saldırı almaz gibi koca karısı laflarla gelmeyin. Böyle lafları ben kahve kösesindeki okeye dönen dayıylada tartısırım.

Soruyu soruş şeklinden Blockchain nedir, PoW nedir, 51% attack nedir gibi çok temel konuları bilmediğin anlaşılıyor, o yüzden arkadaşlar kestirip atıyorlar, dünya çapında miner

yaygınlığı kazanmış, bazı ülkelerin tüketiminin de üzerinde enerji kullanarak ispatlanan bir blockchain'de sahtecilik, fiat bir para biriminin kopyalanmasından çok çok daha

düşük bir olasılıktır, o yüzden böyle endişeler komik oluyor, rahat olabilirsin.

Carolinawiestput28 (OP)
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
July 01, 2018, 09:51:06 PM

Soruyu soruş şeklinden Blockchain nedir, PoW nedir, 51% attack nedir gibi çok temel konuları bilmediğin anlaşılıyor, o yüzden arkadaşlar kestirip atıyorlar, dünya çapında miner

yaygınlığı kazanmış, bazı ülkelerin tüketiminin de üzerinde enerji kullanarak ispatlanan bir blockchain'de sahtecilik, fiat bir para biriminin kopyalanmasından çok çok daha

düşük bir olasılıktır, o yüzden böyle endişeler komik oluyor, rahat olabilirsin.

Teşekkür ederim anlamışsınız beni. Malum bana gökden direk bitcoin şöyle böyle diye bilmediğimden kendi çabalarımla arastırıp öğreniyorum. Belki konuyu okuyup üye olmayan bitcoinle tanısan onlarca kişi vardır onlarda bilmiyorlardır bitcoinin çözüm algoritmasını malum 1. sayfadaki arkadaşlar zaten onlarıda aşagılar ben yazmayayım.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
July 01, 2018, 10:03:02 PM

Çok kibar mesajınız için ben teşekkür ederim Carolina hanım(?) Smiley Gerçekten CryptoCurrency'lere Türk kızlarının da ilgi duyduğunu görmek güzel.

Yalnız nickinizi tam çözemedim, çünkü aynı isimli bir kadın üye vardı daha önceden onu biliyorum, fakat sizin bazı mesajlar çok maskülen tonda yazılmış,

şu işin aslını bir öğrenelim Wink, iyi geceler.

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: