Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:20:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6538 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
July 01, 2018, 05:28:13 PM

sağa sola poz vermekten ödülleri dağıtamıyo ibneler, neyse subliminal mesaj buldum pundi x'te aynisini yapmisti sonra binance'ye girdiler

Yan standın afişiyse yakarsınız bizi hocam.  Cheesy Şimdi baktım yan stand da Hdac'e aitmiş. Ben bu adamların sakinliğine hayranım valla. Hiçbir şey için acele etmiyorlar ki bence çok da iyi yapıyorlar. Portföyümde kalıcı olabilecek coin/tokenleri tutan biri olarak Hdac, düştükçe alım yapacağım bir coin.
1713568852
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713568852
Reply with quote  #2

1713568852
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713568852
Hero Member
*

Ignore
1713568852
Reply with quote  #2

1713568852
Report to moderator
1713568852
Hero Member
*

Ignore
1713568852
Reply with quote  #2

1713568852
Report to moderator
1713568852
Hero Member
*

Ignore
1713568852
Reply with quote  #2

1713568852
Report to moderator
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 01, 2018, 05:57:00 PM

Hdac gerçekten çok çalışkan başarılı olabilecek potansiyele ve vizyona sahip bir proje. Umarım oda yok olup gitmez, ayrıca madenciliği falan yapılmasıda ayrıca bir artı katıyor. Sanıyorum yeni cüzdan 1.3 yayınlanmış.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
July 02, 2018, 02:47:28 PM

HDAC ve Hyundai Pay CEOsu Byung Chul Kim'in Güney Kore Chainers 2018 konuşmasını 16:30'dan itibaren dinleyebilirsiniz.

https://m.youtube.com/watch?v=0eVjuadydeY&feature=share
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 02, 2018, 10:33:22 PM

Hayatımda iş olarak bu kadar çalışkan ve iletişim konusunda bu kadar tembel bir ekip görmedim. Bir mailden cevap alana kadar elli saat geçiyor.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 03, 2018, 08:30:56 AM

Hdac'larım bibox'ta duruyordu. Windows wallet'a çektim bakalım şimdilik. İlk hdac'larımı da almış oldum tabi. Çok bi şey değil ama uzun dönemde güzel getireceğini düşünüyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
July 03, 2018, 10:32:03 AM

aslında beklenen oldu , ico fiyati coin başına 0.8 dolar civarındayken su an 0.1 dolardan işlem görüyor.işte maalesef bahsettiğim sorun buydu , o kadar karısık bir dönemde ico yaptılar ki   onlar chaini yazana kadar coinin fiyati yarrak gibi oldu. token olarak dağıtsalar , chain gelince swap yaptırsa su an en azından 1 dac 1-1.5 seviyesinde olabilirdi. falan filan inter milan
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
July 03, 2018, 12:01:47 PM

Hayatımda iş olarak bu kadar çalışkan ve iletişim konusunda bu kadar tembel bir ekip görmedim. Bir mailden cevap alana kadar elli saat geçiyor.

Bende aynı şeyi düşünüyorum, her alanda işler duruma getirdikleri projeleri var.
Borsalarda göremiyoruz, sosyal medya bilinilirliği yok.

Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
July 03, 2018, 03:21:11 PM

sağa sola poz vermekten ödülleri dağıtamıyo ibneler, neyse subliminal mesaj buldum pundi x'te aynisini yapmisti sonra binance'ye girdiler

Yan standın afişiyse yakarsınız bizi hocam.  Cheesy Şimdi baktım yan stand da Hdac'e aitmiş. Ben bu adamların sakinliğine hayranım valla. Hiçbir şey için acele etmiyorlar ki bence çok da iyi yapıyorlar. Portföyümde kalıcı olabilecek coin/tokenleri tutan biri olarak Hdac, düştükçe alım yapacağım bir coin.

Yan stand Huobi'ninmiş hocam bizimkiler iyi yer kapmış.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
July 03, 2018, 07:54:05 PM

Hocam bu konuya ara sıra bakıyorum son durum ne oldu diye en son onay falan muhabbetleri oldu sonrası yok, daha ne kadar bekletecek bizi anlamadım valla eridi gitti gözümüzün önünde. Mis gibi projeyi hiç etmeseler bari Smiley
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
July 04, 2018, 10:50:14 AM

[Hdac Hackathon] Hdac smart factory PoC

Check out Hyundai BS&C and HYUNDAI-PAY's booths at Hdac Hackathon's event hall.

Among all of those contents, the IoT contract prototype for the smart factory is attracting everyone's attention!

For those who can't participate in the Hackathon, let's check out the clip.
https://youtu.be/N0eEoEGEz-4

This is the PoC (Proof of concept) prototype of smart factory that introduces Hdac blockchain-based IoT contract. You might be curious about what is the advantage of driving all these devices through blockchain. The main concept of this prototype is that instead of a centralized control system, each unit of the process makes their own decision spontaneously to complete the whole process.

In other words, there is a smart contract in each step.  What we can see through this prototype is that units in every step make the decision locally and communicate with each other to reach agreements. That means we can make use of this concept to figure out and overcome the disadvantages of the centralized control system, which is also the main purpose of this prototype. Manufacturing units can be operated in an optimized way locally and all task indications can be offered by corresponding token value of Hdac, thus achieve the process optimization.

We believe this will bring you a whole new idea about the smart factory PoC, doesn’t it?

Stay connected with us for more news from Hdac Hackathon!
enfarktus
Full Member

View Profile
July 08, 2018, 08:55:11 AM

Bibox'dan aldıklarımı cüzdana gönderdim, şu bountyler dağıtıldıktan sonra bir miktar daha almayı düşünebilirim. Neredeyse pre iconun onda bir fiyatına almış olduk. Grafiği incelediğimde daha da düşecekmiş gibi görünüyor. Almayı düşünenlere parçalı alım yapmasını tavsiye ederim.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
July 08, 2018, 11:55:20 AM

Bibox'dan aldıklarımı cüzdana gönderdim, şu bountyler dağıtıldıktan sonra bir miktar daha almayı düşünebilirim. Neredeyse pre iconun onda bir fiyatına almış olduk. Grafiği incelediğimde daha da düşecekmiş gibi görünüyor. Almayı düşünenlere parçalı alım yapmasını tavsiye ederim.

Bende ico fiyatından aldım diye seviniyorumdum. Param pul oldu belki daha da düşmeye devam edecek.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 08, 2018, 08:58:55 PM
Merited by PHI1618 (10), intotherain (10), BitTeo (7), Blacknavy (5), Lethapudi (5)

Bugüne kadar hangi projenin fiziksel anlamda ortaya bir şeyler koyabildiğini gördünüz?

Hyundai sadece bir kripto para değil arkasında Hyundai Motors olmasa dahi Hyundai adında köklü bir firma var. Her şeyden önce Hyundai BS&C 1993 yılında kurulmuş köklü bir bilişim firması. Şu ana kadar FINMA'ya başvuran ve İsviçre'nin kanunlarına uyan tek kripto para olduğunu da belirtmekte fayda var.

Ben private sale'de sattıkları bonuslu coinler nedeniyle token sale'ye katılmadım fakat Matthias'ın da dediği gibi private-sale'nin altından alım yapmaya başladım. Bu fiyatları şu an çok normal karşılıyorum ve elime geçen her kuruş parayla Hdac satın almaya devam ediyorum. Bu mesajım sakın bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın fakat 2009'dan beri gerçek hayatta işlev görmüş kaç proje gördünüz?

https://www.youtube.com/watch?v=N0eEoEGEz-4&feature=youtu.be

Herifler blokzinciri teknolojisiyle çalışan ağır sanayi cihazları için bir prototip üretmiş sadece bunlarla sınırlı kalmayıp kendi blokzincirlerini, borsalarını, fiziksel cüzdanlarını, dijital cüzdanlarını, kripto para ATMlerini, Hdacvalue adında haber portalını üretmişler.

Ben bu projenin değerinin iki, üç yıl sonra anlaşılacağına inanıyorum özellikle Hyundai kasse dijital cüzdanının yaygınlaşmasıyla beraber insanlar daha fazla Hdac satın almak isteyecek.. Benim düşünceme göre ekip FINMA'dan henüz onay gelmediği için resmi olarak borsalarda listelenemiyor fakat onay geldikten sonra uzun bir süre 1 ya da belki de 2 yıl regülasyonlardan en az etkilenecek kriptopara olduğunu unutmayın.

FINMA'nın onayıyla beraber Hyundai DAC regülasyon döneminin yıldızı olabilir, demedi demeyin.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
July 08, 2018, 09:02:37 PM
Merited by BitTeo (3), intotherain (2), Lethapudi (1)

Bugüne kadar hangi projenin fiziksel anlamda ortaya bir şeyler koyabildiğini gördünüz?

Hyundai sadece bir kripto para değil arkasında Hyundai Motors olmasa dahi Hyundai adında köklü bir firma var. Her şeyden önce Hyundai BS&C 1993 yılında kurulmuş köklü bir bilişim firması. Şu ana kadar FINMA'ya başvuran ve İsviçre'nin kanunlarına uyan tek kripto para olduğunu da belirtmekte fayda var.

Ben private sale'de sattıkları bonuslu coinler nedeniyle token sale'ye katılmadım fakat Matthias'ın da dediği gibi private-sale'nin altından alım yapmaya başladım. Bu fiyatları şu an çok normal karşılıyorum ve elime geçen her kuruş parayla Hdac satın almaya devam ediyorum. Bu mesajım sakın bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın fakat 2009'dan beri gerçek hayatta işlev görmüş kaç proje gördünüz?

Herifler blokzinciri teknolojisiyle çalışan ağır sanayi cihazları için bir prototip üretmiş sadece bunlarla sınırlı kalmayıp kendi blokzincirlerini, borsalarını, fiziksel cüzdanlarını, dijital cüzdanlarını, kripto para ATMlerini, Hdacvalue adında haber portalını üretmişler.

Ben bu projenin değerinin iki, üç yıl sonra anlaşılacağına inanıyorum özellikle Hyundai kasse dijital cüzdanının yaygınlaşmasıyla beraber insanlar daha fazla Hdac satın almak isteyecek.. Benim düşünceme göre ekip FINMA'dan henüz onay gelmediği için resmi olarak borsalarda listelenemiyor fakat onay geldikten sonra uzun bir süre 1 ya da belki de 2 yıl regülasyonlardan en az etkilenecek kriptopara olduğunu unutmayın.

FINMA'nın onayıyla beraber Hyundai DAC regülasyon döneminin yıldızı olabilir, demedi demeyin.

Valla hocam çok güzel yazdın, eline sağlık. Bu konunun takipçisi olan birilerini görmek çok güzel, ben kimseye yatırım tavsiyesi vermek istemiyorum ve bu konuyu sadece bir günlük olarak kullanıyorum. Ben projenin devamlı takipçisiyim ve takip ettiğimde karşılaştığım şeyleri bu konunun içeriğine yazıyorum. Şu an bir düşüş piyasasındayız ve yatırımlarımızı uzun vadeli olarak yapmak gerekiyor işin aslı şu an Bitcoin ve kriptoparalara yatırım yapmak çok ama çok riskli inanın eğer bu piyasadan belli bir miktar para kazanıp cebime koymamış olsaydım bugün ne Bitcoin'e ne de Hdac'a yatırım yapabilecek cesaretim olurdu..

Benim Hdac'ı takip etmemin üç büyük sebebi var.
1. Sizin de dediğiniz gibi 1993'den beri kurulan köklü bir firma
2. Günlük hayatta kullanılacak ürünleri üreten ilk proje
3. FINMA onayıyla beraber regülasyonu ufak tefek sıyrıklarla atlatan tek proje.. Belki de Hdac'tan sonra her proje FINMA gibi kuruluşlara başvurmaya başlayacak ama o ilk olmanın tadını çıkartacak.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
July 08, 2018, 09:06:16 PM

Valla hocam çok güzel yazdın, eline sağlık. Bu konunun takipçisi olan birilerini görmek çok güzel, ben kimseye yatırım tavsiyesi vermek istemiyorum ve bu konuyu sadece bir günlük olarak kullanıyorum. Ben projenin devamlı takipçisiyim ve takip ettiğimde karşılaştığım şeyleri bu konunun içeriğine yazıyorum. Şu an bir düşüş piyasasındayız ve yatırımlarımızı uzun vadeli olarak yapmak gerekiyor işin aslı şu an Bitcoin ve kriptoparalara yatırım yapmak çok ama çok riskli inanın eğer bu piyasadan belli bir miktar para kazanıp cebime koymamış olsaydım bugün ne Bitcoin'e ne de Hdac'a yatırım yapabilecek cesaretim olurdu..

Benim Hdac'ı takip etmemin üç büyük sebebi var.
1. Sizin de dediğiniz gibi 1993'den beri kurulan köklü bir firma
2. Günlük hayatta kullanılacak ürünleri üreten ilk proje
3. FINMA onayıyla beraber regülasyonu ufak tefek sıyrıklarla atlatan tek proje.. Belki de Hdac'tan sonra her proje FINMA gibi kuruluşlara başvurmaya başlayacak ama o ilk olmanın tadını çıkartacak.

İyi güzel diyosunuz da hala bountyleri bekliyoruz aq :d

hdac'ın üstüne 2 kampanyaya girdim en son cardstack bitti herifler hala göndermedi eskiden blokzinciri bahane ediyorlardı şimdi ekipten ses soluk çıkmıyor.
Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
July 08, 2018, 09:14:30 PM
Merited by intotherain (7), Lethapudi (5), Blacknavy (3)

hdac'ın üstüne 2 kampanyaya girdim en son cardstack bitti herifler hala göndermedi eskiden blokzinciri bahane ediyorlardı şimdi ekipten ses soluk çıkmıyor.

Code:
안녕하십니까?

Hdac 입니다.

금일 오전 장문의 글을 보내 주셨고, 또 많은 분들이 재공지를 해주셨는데요 … 공감합니다.

그리고 참으로 감사 드립니다. 어찌 보면 이렇게 여러가지 지적해 주신 점들 중에 어떤 것들은 인지를 하고 있었고,

또 어떤 것들은 미처 저희가 생각하지 못했던 점들도 있었습니다.

지난 일들을 잠시 살펴 보면 TGE이후 핀마 신청, 플랫폼 개발 및 DAC 배부와 함께 메인넷 오픈,

그리고 해외 두 곳의 상장까지 적지 않은 일들이 있었습니다. 그 중에는 핀마 승인 지연, 유동 가능 물량 대비

매우 적은 거래량으로 형성된 만족스럽지 못한 시세 및 상장시기와 맞물린 전반적인 암호화폐 하락세 등 여러가지 환경적 요인도 있었고,

크고 작은 이벤트를 커뮤니티와 연계한 소통의 힘으로 최대 효과를 내지 못했던 점등 부족한 점들도 많았었습니다.

부족하지만 최선을 다하고 있으나, 보시기에 매우 부족한 점 지금처럼 언제나 바로 잡아 주시고 질책해 주시는 게

저희는 너무 너무 감사할 일이라고 생각하고 있습니다. 저희는 핀마 승인 이후 많은 일들을 할 준비가 되어 있습니다.

그때도 지금처럼 가치포탈이 소통의 창구로서 역할을 계속 하겠사오니 언제든지 솔직한 의견과 질타를 주시면 반영하여

Hdac이라는 나무가 크게 자랄 수 있는 양분이 되도록 많은 노력을 하겠습니다.

저희 답변이 여러분들께 충분치 않을 수 있으나 계속해서 소통하겠습니다. 애정어린 마음으로 계속 지켜봐 주시고…

다시한번 너무 감사드립니다.

감사합니다.

*Korece'den google tercüme*
Ve iki yabancı ülkede listelenecek pek çok şey vardı. Bunlar arasında Finma onay gecikmesi, Tatmin edici bir fiyat ve para biriminin genel para biriminde bir düşüş gibi çeşitli çevresel faktörler vardı. Birçok küçük ve küçük olay toplulukla iletişimin etkinliğini en üst düzeye çıkaramadı.

Kıt ama ben elimden gelenin en iyisini yapıyorum ama gözlerimde çok azım. Çok minnettar olduğumuzu düşünüyoruz. Finma onayından sonra pek çok şey yapmaya hazırız. O zaman, şimdi olduğu gibi, Değer Portalı bir iletişim penceresi olarak hizmet vermeye devam edecektir. Hdac denilen ağacın büyümekte olan büyük bir gıda olmasını sağlamak için çok çaba harcayacağım.

Cevabımız sizin için yeterli olmayabilir, ancak iletişim kurmaya devam edeceğiz. Sevginin kalbine bir göz at ...

Tekrar teşekkürler.

Herifler açık açık FINMA denetlemesi yüzünden iki farklı ülkede listelenecekken listelenemediklerini ve yapmak istedikleri şeyi yapamadıklarını söylüyor. Eğer FINMA onayı gelirse işte o zaman balinadan tut küçük yatırımcıya kadar herkes Hdac'ın peşinde koşacak. Değerinin şimdi anlaşılmasını beklememek lazım, fiyat daha da düşebilir ben zaten uzun vadeli girdim buna
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
July 08, 2018, 09:18:45 PM
Merited by Blacknavy (2)

Code:
안녕하십니까?

Hdac 입니다.

금일 오전 장문의 글을 보내 주셨고, 또 많은 분들이 재공지를 해주셨는데요 … 공감합니다.

그리고 참으로 감사 드립니다. 어찌 보면 이렇게 여러가지 지적해 주신 점들 중에 어떤 것들은 인지를 하고 있었고,

또 어떤 것들은 미처 저희가 생각하지 못했던 점들도 있었습니다.

지난 일들을 잠시 살펴 보면 TGE이후 핀마 신청, 플랫폼 개발 및 DAC 배부와 함께 메인넷 오픈,

그리고 해외 두 곳의 상장까지 적지 않은 일들이 있었습니다. 그 중에는 핀마 승인 지연, 유동 가능 물량 대비

매우 적은 거래량으로 형성된 만족스럽지 못한 시세 및 상장시기와 맞물린 전반적인 암호화폐 하락세 등 여러가지 환경적 요인도 있었고,

크고 작은 이벤트를 커뮤니티와 연계한 소통의 힘으로 최대 효과를 내지 못했던 점등 부족한 점들도 많았었습니다.

부족하지만 최선을 다하고 있으나, 보시기에 매우 부족한 점 지금처럼 언제나 바로 잡아 주시고 질책해 주시는 게

저희는 너무 너무 감사할 일이라고 생각하고 있습니다. 저희는 핀마 승인 이후 많은 일들을 할 준비가 되어 있습니다.

그때도 지금처럼 가치포탈이 소통의 창구로서 역할을 계속 하겠사오니 언제든지 솔직한 의견과 질타를 주시면 반영하여

Hdac이라는 나무가 크게 자랄 수 있는 양분이 되도록 많은 노력을 하겠습니다.

저희 답변이 여러분들께 충분치 않을 수 있으나 계속해서 소통하겠습니다. 애정어린 마음으로 계속 지켜봐 주시고…

다시한번 너무 감사드립니다.

감사합니다.

Hdacvalue'de herifler açık açık Hdac'ın direkt olarak iki farklı ülkede listeleneceğini fakat listeleme sırasında FINMA onayının beklendiği söyleniyor ayrıca  Ve iki yabancı ülkede listelenecek pek çok şey vardı. Bunlar arasında Finma onay gecikmesi, Tatmin edici bir fiyat ve para biriminin genel para biriminde bir düşüş gibi çeşitli çevresel faktörler vardı. Birçok küçük ve küçük olay toplulukla iletişimin etkinliğini en üst düzeye çıkaramadı.

Kıt ama ben elimden gelenin en iyisini yapıyorum ama gözlerimde çok azım. Çok minnettar olduğumuzu düşünüyoruz. Finma onayından sonra pek çok şey yapmaya hazırız. O zaman, şimdi olduğu gibi, Değer Portalı bir iletişim penceresi olarak hizmet vermeye devam edecektir. Hdac denilen ağacın büyümekte olan büyük bir gıda olmasını sağlamak için çok çaba harcayacağım.

Cevabımız sizin için yeterli olmayabilir, ancak iletişim kurmaya devam edeceğiz. Sevginin kalbine bir göz at ...

Tekrar teşekkürler.

Herifler açık açık FINMA denetlemesi yüzünden iki farklı ülkede listelenecekken listelenemediklerini ve yapmak istedikleri şeyi yapamadıklarını söylüyor. Eğer FINMA onayı gelirse işte o zaman balinadan tut küçük yatırımcıya kadar herkes Hdac'ın peşinde koşacak. Değerinin şimdi anlaşılmasını beklememek lazım, fiyat daha da düşebilir ben zaten uzun vadeli girdim buna

Tamam da her şey finma üzerine kurulu o zaman red gelirse dump gelir, biraz işin kumarı diyelim buna yine de uzun vade de iyi bir tercih
enfarktus
Full Member

View Profile
July 09, 2018, 02:55:59 PM

Acaba ekip neden bu projeyi İsviçre üzerinden gerçekleştiriyor. İsviçre, finans konusunda oldukça denetlemeci bir tutum takınıyor. Sonuçta yasaları bunu gerektiriyor. Bu tarzda bir de İngiltere var. İki bankacılık projesi hala sertifika alamadı. İşin diğer kısmında ise İsviçre yasalarına tabi olması hem bağımsız bir ülke olması(AB'ye üye değil), hem de güven vermesi açısından önemli bir durum. Mesela Lamden'de İsviçre projesi ve icosuna hiç çekinmeden girmiştim.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
July 10, 2018, 04:43:05 PM

Acaba ekip neden bu projeyi İsviçre üzerinden gerçekleştiriyor. İsviçre, finans konusunda oldukça denetlemeci bir tutum takınıyor. Sonuçta yasaları bunu gerektiriyor. Bu tarzda bir de İngiltere var. İki bankacılık projesi hala sertifika alamadı. İşin diğer kısmında ise İsviçre yasalarına tabi olması hem bağımsız bir ülke olması(AB'ye üye değil), hem de güven vermesi açısından önemli bir durum. Mesela Lamden'de İsviçre projesi ve icosuna hiç çekinmeden girmiştim.
İsviçre üzerinden olması bi handikap belki. Ama dezavantaj yerine avantaj konumuna getirmeye çalışıyor ekip muhtemelen. İsviçre'den onay çıkması halinde proje resmi hale gelecek ve çok önemli bir hakkı elinde bulunduracak ondan sonra.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
NetNeo
Full Member

Activity: 280
Merit: 103

View Profile
July 12, 2018, 06:33:19 PM

Telegramda tokenpay'e çok benziyor ,onlarında ödül dağıtmadıklarını sonra ödülün iptal edildiğini sorumlu olarakta ödül yöneticisini sorumlu tuttuklarını söylüyorlar. Bizim bounty ödülleri de yalan oldu muhtemelen. 1 hafta sonra 1 ay sonra diye diye sallayıp duruyorlar. Ana gruptan adminler bounty kanalına yönlendiriyor amazix bekleyin diyor. alfabetik sıraya göre dağıtım yapılacak 1 hafta içinde diyordu. üzerinden 3 hafta geçti. Geçmiş olsun ben soğuk suyumu içiyorum sizede tavsiye ederim serinletiyor bu sıcakta Grin

▶▶  BTCitcoin 2  ◀◀    Scalable Bitcoin Fork with instant verified payments
██████████████████████████████
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: