Bitcoin Forum
April 24, 2024, 05:40:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: -  (Read 6538 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
August 20, 2018, 06:16:10 PM
Merited by _javi_ (2)

Şu anda yükseliş bekleyenler boşuna beklemesin, bu Bibox'da olmayacak. Gerekli onayları alırsa diğer borsalarda listelenmesiyle olacak. Eylül'e kadar kapatın ekranı, hiç sinirlenmeyin.  Grin
Bibox'la olacak iş değil zaten. Kendi içlerindeki onayları hallettikten sonra büyük borsalara girsinler o zaman güzel bir yükseliş gelecek muhtemelen.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1713937244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713937244
Reply with quote  #2

1713937244
Report to moderator
1713937244
Hero Member
*

Ignore
1713937244
Reply with quote  #2

1713937244
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713937244
Hero Member
*

Ignore
1713937244
Reply with quote  #2

1713937244
Report to moderator
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
August 20, 2018, 09:10:10 PM
Merited by _javi_ (3), Halmater (3), Blacknavy (2)

Şu anda yükseliş bekleyenler boşuna beklemesin, bu Bibox'da olmayacak. Gerekli onayları alırsa diğer borsalarda listelenmesiyle olacak. Eylül'e kadar kapatın ekranı, hiç sinirlenmeyin.  Grin
Bibox'la olacak iş değil zaten. Kendi içlerindeki onayları hallettikten sonra büyük borsalara girsinler o zaman güzel bir yükseliş gelecek muhtemelen.

proje adım adım söyledikleri işleri yerine getirip kendi borsasını kurunca işin rengi değişecek. tabi bu iş uzun sürecek illaki. herkes sabırlı olmalı ve sabır ile bekleyen kazanacak ama erken çıkanlar pişmanlık yaşayacaklar.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 20, 2018, 10:01:42 PM

Arkadaşlar bu projenin ekibi daha ico döneminden beri işin borsa kısmını hiç ön plana çıkartmadı ve bence doğru yaptılar. Evet tanıtım ve PR konusunda zayıf olduklarının hepimiz farkındayız, yeni değişikliklerle bunun düzeleceğini umuyoruz ama borsa kısmı farklı bana göre. Hiç aklınız kesiyor mu, Hdac piyasada daha bilinir ve somut ürünler ortaya koyan bir token olacak da borsalar listelemeyecek...
Yeni borsa ülkesinde biliniyor olabilir belki, o konuda bilmeden konuşacak değilim ama globalde duymadığımız bu tarz borsalara girmesi benim için hiçbir şey ifade etmiyor ve bu konuda yalnız olduğumu da zannetmiyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
August 20, 2018, 10:08:38 PM

Belkide ordan oraya zıplamayarak köklü bir şekilde yavaş yavaş işlerini ilerletmeleri en iyisidir, elbette yatırımcı olarak fiyat yürüsün gitsin isteriz fakat Hdac ciddi bir proje farklı bir yol haritası ortaya koyabilir.
hashman
Legendary
*

Activity: 1264
Merit: 1008

View Profile
August 20, 2018, 10:48:16 PM
Merited by Blacknavy (1)

Arkadaşlar bu projenin ekibi daha ico döneminden beri işin borsa kısmını hiç ön plana çıkartmadı ve bence doğru yaptılar. Evet tanıtım ve PR konusunda zayıf olduklarının hepimiz farkındayız, yeni değişikliklerle bunun düzeleceğini umuyoruz ama borsa kısmı farklı bana göre. Hiç aklınız kesiyor mu, Hdac piyasada daha bilinir ve somut ürünler ortaya koyan bir token olacak da borsalar listelemeyecek...
Yeni borsa ülkesinde biliniyor olabilir belki, o konuda bilmeden konuşacak değilim ama globalde duymadığımız bu tarz borsalara girmesi benim için hiçbir şey ifade etmiyor ve bu konuda yalnız olduğumu da zannetmiyorum.

Planbit gönüllü olarak Hdac'ı listeledi, Hdac'ın iletişime geçtiği Binance, Huobi ve Bithumb gibi borsalar ile pazarlık aktif olarak devam ediyor. Benim anladığım kadarıyla ekip Finma onayı almadan borsalarda listelenmek istemiyor ve onayın en geç 30 Eylül'e kadar gelmesi bekleniyor. Eğer Finma onayı gelmese dahi Hdac yöneticileri borsalarda listeleneceklerini söylediler fakat Finma onayının güveni çok ayrı olacak daha detaylı bilgiyi konu sahibi verebilir. Şu an yol haritasına uyuluyor ve reklam çalışmaları yapılıyor. Hdac'ın sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılmaya başlandı.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218

View Profile
August 21, 2018, 12:19:50 AM

Çok güzel bir fikir ve çok güzel bir proje tebrik etmek lazım ico dönemini ve borsada açıldığı günü merakla bekliyorum listeme aldım

Bu tür post kasan mesajları zevkle siliyorum ve stake alamıyorsunuz hala 'self moderated' başlıkta buranın ağasının ben olduğumu anlamadınız.

enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
August 21, 2018, 10:00:04 AM
Merited by Blacknavy (3)

Planbit gönüllü olarak Hdac'ı listeledi, Hdac'ın iletişime geçtiği Binance, Huobi ve Bithumb gibi borsalar ile pazarlık aktif olarak devam ediyor. Benim anladığım kadarıyla ekip Finma onayı almadan borsalarda listelenmek istemiyor ve onayın en geç 30 Eylül'e kadar gelmesi bekleniyor. Eğer Finma onayı gelmese dahi Hdac yöneticileri borsalarda listeleneceklerini söylediler fakat Finma onayının güveni çok ayrı olacak daha detaylı bilgiyi konu sahibi verebilir. Şu an yol haritasına uyuluyor ve reklam çalışmaları yapılıyor. Hdac'ın sosyal medya hesapları aktif olarak kullanılmaya başlandı.

Bugüne kadar gerek yatırım yapmak için gerekse bountysine katılmak için yüzlerce ico takibi yaptım, tespit ettiğim temel konu şu: Bir coin ya da token piyasada geleceğe yönelik bir değer olma amacı taşıyorsa telegram ve benzeri gruplarında fiyat spekülasyonuna kesinlikle izin vermiyor. Bu durumun bir nedeni de yasal sınırlar içerisinde kalmak isteği. Bu açıdan Hdac'de geleceğe dönük güvendiğim coinlerden biri.
BitSharke135
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 252

View Profile
August 21, 2018, 01:50:37 PM
Merited by Blacknavy (16)

Coinmarketcap'teki Circutaling Supply sayısı hala düzeltilmemiş görünüyor, ekip tam olarak ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Şu an elimde bountyden gelen bir miktar Hdac var. Bounty sayesinde cüzdanı indirip kullandım daha sonra da Bibox'a üye oldum. Bibox'a üye olunca doğal olarak uzun vade için Hdac satın aldım.

https://explorer.as.hdactech.com/hdac-explorer/

Hdacexplorer'de açık açık 'Circulating Supply 1,701,212,232.855' yazıyor fakat Coinmarketcap inatla miktarı '?' olarak gösteriyor.

Basit bir matematiksel hesapla Hdac'ın güncel market cap'ının 122 milyon olduğunu hesaplayabiliriz.. Yani şu an TOP50'de
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 01:53:19 PM
Merited by BitSharke135 (12)

Coinmarketcap'teki Circutaling Supply sayısı hala düzeltilmemiş görünüyor, ekip tam olarak ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Şu an elimde bountyden gelen bir miktar Hdac var. Bounty sayesinde cüzdanı indirip kullandım daha sonra da Bibox'a üye oldum. Bibox'a üye olunca doğal olarak uzun vade için Hdac satın aldım.

Hdacexplorer'de açık açık 'Circulating Supply 1,701,212,232.855' yazıyor fakat Coinmarketcap inatla miktarı '?' olarak gösteriyor.

Basit bir matematiksel hesapla Hdac'ın güncel market cap'ının 122 milyon olduğunu hesaplayabiliriz.. Yani şu an TOP50'de

Selam hocam doğru hesaplamışsın fakat atladığın bir şey var aslında 750 milyon token ekibin elinde "Capital Reserve" olarak duruyor. Yani dolaşımda gözüken coin sayısı aslında dolaşmıyor, ekibin elinde rezerv olarak duruyordu fakat ekip yaptığı son güncellemeyle beraber 500 milyon Hdac'ı yaktı yani şu anki Hdac miktarı net olarak 1.2 milyar adet. Gerçek market cap 1.2 x * 0,0718'den 86 milyon USD
bobita
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 02:13:21 PM
Merited by BitSharke135 (2)

Coinmarkepcap puşt takımına çalışıyor zaten, piyasanın en büyük spekülatörlerinden birisi onlar, supply ve marketcap üzerinden bu ve benzeri projeleri manipüle ediyorlar. Mesela hdac kadar takibimde olan ve güvendiğim hydro var, ona da aynı pisliği yapıyorlar. Cmcye rakip şart.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
PHI1618
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 06:14:02 PM
Merited by Blacknavy (3)

Eğer 30 Eylül'de ETF onayı gelirse Hdac'ın hem Bitcoin hem de dolar bazlı olarak değerleneceğine inanıyorum fakat bana göre Hdac'ın ekibi bu piyasa için fazla iyi niyetli.. Eğer bu projeye Pundi X'in ekibi sahip olsaydı şu an Hdac'ı Market Cap olarak Ethereum'un yanında görürdük yaklaşık 200.000 adet Hdac'ım var açıkçası Finma onayından sonra da doğru düzgün atılımlar yapılmazsa ve proje reklamdan çok sadece teknolojisini geliştirmekle uğraşırsa güle güle diyeceğim.

Yıl sonuna kadar saklayacağım, 252 milyon dolar para toplamışsın biraz spekülasyon yapma yeteneğine sahip ol kardeşim.
Çok iyi tespit.
Pundi X ekibi başlarda kötüydü pr açısından ama sonra ekibe birini mi aldılar danışmanlar mı el attı ne yaptı bilmiyorum ama ciddi bir reklam işine girdiler. Pazarlama olsun pr olsun aldı başını gitti. 10 satoshi'den 200 satoshi'ye geldi ayı piyasasında hem de.
Hdac'a böyle bir şey yapılsa dediğiniz gibi durmaz yerinde...

Selam hocam doğru hesaplamışsın fakat atladığın bir şey var aslında 750 milyon token ekibin elinde "Capital Reserve" olarak duruyor. Yani dolaşımda gözüken coin sayısı aslında dolaşmıyor, ekibin elinde rezerv olarak duruyordu fakat ekip yaptığı son güncellemeyle beraber 500 milyon Hdac'ı yaktı yani şu anki Hdac miktarı net olarak 1.2 milyar adet. Gerçek market cap 1.2 x * 0,0718'den 86 milyon USD
Son rakamın 1.2 milyara inmiş olması güzel gelişme. CMC de adiliği bırakıp gerekli düzenlemeleri yapsa çok iyi olacak.
CMC gibi sadece verileri gösteren ama ico'lar için çok önemli bir hale gelen bir web sitesinin bu umarsızlığı ve yavaşlığı sinir ediyor beni. Rakibi çok var ama yine de piyasada monopol bunlar.

Coinmarkepcap puşt takımına çalışıyor zaten, piyasanın en büyük spekülatörlerinden birisi onlar, supply ve marketcap üzerinden bu ve benzeri projeleri manipüle ediyorlar. Mesela hdac kadar takibimde olan ve güvendiğim hydro var, ona da aynı pisliği yapıyorlar. Cmcye rakip şart.
Dostum rakibi çok. Hatta CMC'den çok daha iyi sisteme sahip olanlar da var ama malesef piyasada CMC endeksi hakim.
İlk aklıma gelen coincodex var mesela
https://coincodex.com/crypto/hdac/
Bunlar da supply yazmamış gerçi ama her açıdan CMC'den güzel. Ama piyasa CMC'yi dikkate alıyor her zaman..

Çok güzel bir fikir ve çok güzel bir proje tebrik etmek lazım ico dönemini ve borsada açıldığı günü merakla bekliyorum listeme aldım

Bu tür post kasan mesajları zevkle siliyorum ve stake alamıyorsunuz hala 'self moderated' başlıkta buranın ağasının ben olduğumu anlamadınız.

[ img]https://i.cnnturk.com/ps/cnnturk/75/400x512/533bcf557458f7086cb17fed.jpg[/img]
Buna da ayrıca güldüm Cheesy

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
August 21, 2018, 07:34:04 PM

Geçen gün resmi telegram grubunda sorduğumda şu anda dolaşımdaki coin sayısının 750 milyon adet olduğunu yazmıştı admin. 1.2 milyarı sadece burada gördüm. İyice kafam karıştı. Her halukarda bu değerler yakın değerler sayılır. Yani olası bir boğada bende hdac'in ilk 10'a girebileceğini düşünüyorum eğer ekip avel avel davranmazsa.

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 21, 2018, 07:39:38 PM

HDAC'dan beklentisi olanlar çok anlaşılan.
Token yakma bilgisi için Matthias'a ayrıca teşekkür ederim. Duymamıştım. Bu da güzel bir haber.
Yukarı doğru biraz hızlansa ivme kazanarak yükselecek gibi...
bobita
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 09:52:54 PM
Merited by Blacknavy (1)

Eğer 30 Eylül'de ETF onayı gelirse Hdac'ın hem Bitcoin hem de dolar bazlı olarak değerleneceğine inanıyorum fakat bana göre Hdac'ın ekibi bu piyasa için fazla iyi niyetli.. Eğer bu projeye Pundi X'in ekibi sahip olsaydı şu an Hdac'ı Market Cap olarak Ethereum'un yanında görürdük yaklaşık 200.000 adet Hdac'ım var açıkçası Finma onayından sonra da doğru düzgün atılımlar yapılmazsa ve proje reklamdan çok sadece teknolojisini geliştirmekle uğraşırsa güle güle diyeceğim.

Yıl sonuna kadar saklayacağım, 252 milyon dolar para toplamışsın biraz spekülasyon yapma yeteneğine sahip ol kardeşim.
Çok iyi tespit.
Pundi X ekibi başlarda kötüydü pr açısından ama sonra ekibe birini mi aldılar danışmanlar mı el attı ne yaptı bilmiyorum ama ciddi bir reklam işine girdiler. Pazarlama olsun pr olsun aldı başını gitti. 10 satoshi'den 200 satoshi'ye geldi ayı piyasasında hem de.
Hdac'a böyle bir şey yapılsa dediğiniz gibi durmaz yerinde...

Son rakamın 1.2 milyara inmiş olması güzel gelişme. CMC de adiliği bırakıp gerekli düzenlemeleri yapsa çok iyi olacak.
CMC gibi sadece verileri gösteren ama ico'lar için çok önemli bir hale gelen bir web sitesinin bu umarsızlığı ve yavaşlığı sinir ediyor beni. Rakibi çok var ama yine de piyasada monopol bunlar.

Dostum rakibi çok. Hatta CMC'den çok daha iyi sisteme sahip olanlar da var ama malesef piyasada CMC endeksi hakim.
İlk aklıma gelen coincodex var mesela
https://coincodex.com/crypto/hdac/
Bunlar da supply yazmamış gerçi ama her açıdan CMC'den güzel. Ama piyasa CMC'yi dikkate alıyor her zaman..

[ img]https://i.cnnturk.com/ps/cnnturk/75/400x512/533bcf557458f7086cb17fed.jpg[/img]
Buna da ayrıca güldüm Cheesy
Cmcye rakip derken kastım oydu zaten, isterse 50 tane aynı ayarda site olsun, millet maalesef tek referans olarak cmcyi alıyor. Bu durumu değiştirebilecek, algıyı kırabilecek güç ve yaygınlıkta rakip demek istiyorum.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 21, 2018, 10:29:15 PM

Geçen gün resmi telegram grubunda sorduğumda şu anda dolaşımdaki coin sayısının 750 milyon adet olduğunu yazmıştı admin. 1.2 milyarı sadece burada gördüm. İyice kafam karıştı. Her halukarda bu değerler yakın değerler sayılır. Yani olası bir boğada bende hdac'in ilk 10'a girebileceğini düşünüyorum eğer ekip avel avel davranmazsa.

1.7 milyar token var bunun 508 milyonu HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i adresinde yakıldı.

total supply ve circulating supply takibi: https://explorer.as.hdactech.com/hdac-explorer/
coin burn takibi: https://explorer.as.hdactech.com/hdac-explorer/address/HJXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXVarS5i
PHI1618
Legendary
*

View Profile
August 22, 2018, 08:44:26 AM
Merited by Blacknavy (1)

Cmcye rakip derken kastım oydu zaten, isterse 50 tane aynı ayarda site olsun, millet maalesef tek referans olarak cmcyi alıyor. Bu durumu değiştirebilecek, algıyı kırabilecek güç ve yaygınlıkta rakip demek istiyorum.
Malesef şu an zor gibi.
CMC bu işi ilk yapan site. İlk olduğu için en bilinen ve tekel haline gelmiş olan haliyle. "Sözü geçerlilik, dikkate alınırlık" açısından bi rakip çıkması zor görünüyor. Bunlar da bunu biliyor tabi kullanıyorlar. Spekülasyon yapmak ellerinde resmen.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
August 22, 2018, 08:52:04 AM
Merited by Blacknavy (1)

Suanki market degeri cok ucuz böyle ciddi bir proje icin. Yalniz volume pek iyi degil ben toplamaya basladim ama biraz yavas ilerliyor volumeden dolayi.
tuanvie
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
August 22, 2018, 09:02:31 AM

Sanırım şu an bounty vs tarzı ödülden hdac token alanlar bile satmadan bekliyor daha yüksek fiyatlar için. Bu aşamada satılan her şey pişmanlık yaratabilir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 22, 2018, 09:26:09 AM
Merited by POM (1)

Sanırım şu an bounty vs tarzı ödülden hdac token alanlar bile satmadan bekliyor daha yüksek fiyatlar için. Bu aşamada satılan her şey pişmanlık yaratabilir.

Aynen öyle. Bountyden de gelmiş olsa neticede bir emek karşılığı onlar. Bu fiyatlardan neredeyse yok pahasına satmak mantıklı değil. Eğer çok ihtiyaç yoksa.
Aslında sadece HDAC değil, 2-3 aydır neredeyse hiç token satmadım...
Blacknavy (OP)
Legendary
*

View Profile
August 22, 2018, 10:29:48 AM

PlanBit Listelenmesi

Bugün yapılan kripto döviz kuru değişimi "Planbit" Hdac listesi Exchange tarafından gerçekleştirilmektedir.
Bu nedenle Hdac, katılımcının Plantbit üzerinden doğrudan işlemin ayrıntılarında size yardımcı olamayacağımıza dair anlayışını istemektedir.
Teşekkür ederim!
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: