Bitcoin Forum
July 07, 2024, 05:08:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar para kazandırır mı?  (Read 416 times)
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
June 04, 2018, 01:38:51 PM

Ben de yeni başladım airdrop ve bounty ağırlık vermek istiyorum, anladığım kadarıyla biraz geç kalınmış bu işler için ama yeni fırsatlardan yararlanmak için mevcut olanlarda bişeyler yapmak lazım

evet biraz geç kalınmış ama işin güzel tarafı hala çok geç değil. hala kriptopara çağı tam olarak yaygınlaşmadı. ilerleyen zamanlarda daha geç olacak. o zamana kadar 3 5 kuruş bountylerden bir şey kazanabilirsiniz ama daha önemlisi piyasaya daha erken girdiniz. kendinizi geliştirirsiniz.
fatihguven (OP)
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
June 05, 2018, 07:48:25 AM

Ben de yeni başladım airdrop ve bounty ağırlık vermek istiyorum, anladığım kadarıyla biraz geç kalınmış bu işler için ama yeni fırsatlardan yararlanmak için mevcut olanlarda bişeyler yapmak lazım

evet biraz geç kalınmış ama işin güzel tarafı hala çok geç değil. hala kriptopara çağı tam olarak yaygınlaşmadı. ilerleyen zamanlarda daha geç olacak. o zamana kadar 3 5 kuruş bountylerden bir şey kazanabilirsiniz ama daha önemlisi piyasaya daha erken girdiniz. kendinizi geliştirirsiniz.

Bizden önce başlayanlara göre geç kalmışız ama bizden sonra başlayacaklara göre de erkenciyiz Smiley Ben yine de gelene giriyorum bişey gelirse kar derim gelmezse de zaten taş atıp da kolumuzu yormadık ya.
Leteravian
Full Member

Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
June 05, 2018, 02:38:04 PM

Şöyle E-gas gibi bir smart airdrop olsa süper olacak hem heyecanlı hem yağlıydı onun da sistem açığını bulup hemen bir macro yapıştırdılar ya neyse...
Her şey bir yana katıldığım 120-130 küsur airdroptan henüz gelen 3 tane var bu kadar da scam airdrop yayınlamış olamaz herhalde herkesçe bilinen takip siteleri isimlerini vermicem şimdi bilen biliyor...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 02:59:39 PM

telegramda airdropları paylaşan bir kanal vardı. oradan geliyordu fakat son aylarda hepsi fos çıkınca bende gruptan çıktım. Siteden takip edilirek girilse daha kazançlı olacaktır. En azından daha az çöp coinlerle dolar cüzdanınız Smiley
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 05, 2018, 09:44:41 PM

kazandırmıyor arkadaş yok öyle bir kazanç.o kadar emek verip 3-5 bir şey kazanmaya kazanç derseniz onu bilemem tabi.
semihbalkanli
Member
**

Activity: 252
Merit: 11

View Profile WWW
June 06, 2018, 12:02:55 PM

Valla airdroplar yakın geçmişte iyi paralar kazandırıyormuş. Ancak, hem toplamda kripto para piyasanın düşüş eğiliminde olması hem de Scam projelerin artması ile iyi para kazandırmaktan çok, para kazandırır mı? diye sormak lazım. Ben ciddi olarak başarı sağlayacağını düşündüğünüz projelerin Bounty kampanyalarına katılmanızı öneririm. Bu şekilde belki bir kazanç elde edebilirsiniz.

Buying.com
Decentralized E-Commerce Network
●    PRE-SALE: October 1, 2018    ●
fatihguven (OP)
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
June 12, 2018, 07:31:59 AM

Teşekkür ederim bilgilendirmeler için. Geçenlerde katıldığım bir airdroptan 10 trx gelmiş Smiley
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
June 12, 2018, 08:00:42 AM

çok airdrop kovalamadım toplasan 10 taneye ancak katılmışımdır. İş yapabilcek düzeyde hypelananlara katılmayı tercih ettim. 1 tanesi haric geri kalan hepsi çöp çıktı diyebilirim. piyango misali katılın ama umutlanmayın
4141moonstar
Jr. Member
*

Activity: 85
Merit: 1

View Profile WWW
July 20, 2018, 07:15:13 AM

Airdroplar artık biraz da şans işi, 1 yıl boyunca emek harcarsın cüzdanın çöplüğe döner ama bu 1 yıl içerisinde öyle bir airdrop gelir ki güzel kazandırır, airdrop böyle birşey.
kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
July 20, 2018, 10:18:53 AM

airdrop olayı bitti sanırım artık bounty daha iyi ben airdroplara katılmayı bıraktım bide hırsızlığa uğramıştım ilk airdroplara katılırken düzdan şifremi çaldırmıştım Sad
thetis
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
July 20, 2018, 12:48:25 PM

airdrop olayının bittiği falan yok. Eskiye nazaran daha az kazandırıyor sadece. Önceden airdroplardan 10-20 dolar bazısından da vurgun yapıp 5-6bin liralık kazanç elde edilebiliyordu. Şimdi 100 de 90'ı çöp olsa da 1-2 tanesi para bırakır.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
zzevzek
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
July 21, 2018, 11:04:24 AM

kazandırır. az olabilir çok olabilir tatmin eder veya etmez. ama muhakkak kazandırır. uğraşılan zamana değer mi? zamanınızı bile almıyor ki.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
cerezcikansiz
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
July 21, 2018, 12:30:23 PM

kazanmak istediğiniz veya umduğunuz miktara göre değişir. 4 haneli türk lirası bekliyorsanız zor. ama 10-20 lira şeklinde düzenli akar olur.
ersmny1
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
July 21, 2018, 01:14:46 PM

eskiye göre airdroplar artık daha iyi kazandırıyor.daha fazla düşmeye başladı çünkü çoğu airdrop'un kotası var ve kaydolabilirseniz bir şeyler geliyor.
a.sena
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
July 21, 2018, 04:04:48 PM

Airdrop işine yeni başladım.Ben de bu airdrop un pek para kazandıracağını düşünmeyenlerdenim ama gördükçe de giriyorum Smiley

tamamen şansına 100 tane airdropa katılırsın hiç bir şey gelmez. sonra bir tanesine daha girersin bir bakmışsın 3-5bin liralık token yollamışlar. Ha işin kötü tarafı sen üşenir hangisine katılmazsan o kazançlı olandır  Grin
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: