Bitcoin Forum
April 18, 2024, 12:52:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: MUHARREM İNCE İÇİN EL ELE  (Read 414 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
May 30, 2018, 11:42:23 AM

Arkadaşlar dürüst çağdaş her şeyden önce öğretmenimiz Muharrem İnce için gerekirse bir kişiyi ikna edelim.
Muharrem ince o kadar güzel umut dolu konuşuyor ki başkanlığı hak ediyor. Ben Meral Aksenere verecektim ama Muharrem İnce tüm fikrini değiştirdi konuşması her şeyiyle helal olsun diyorum kendisine. Böyle bir fırsat bir daha gelmez.
Üretim, gelişim, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak için Avrupanın en modern en gelişmiş ülkelerinden biri olmak için hep beraber Muharrem ince diyelim el ele verelim.
1713444752
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
1713444752
Hero Member
*

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
1713444752
Hero Member
*

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713444752
Hero Member
*

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
1713444752
Hero Member
*

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
1713444752
Hero Member
*

Ignore
1713444752
Reply with quote  #2

1713444752
Report to moderator
hlleyll
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 11:50:22 AM

muharrem ıncenın hangı konusması hosuna gıttıde oyunu ona vermeye karar verdın bana gore mantıklı tek kelımesı yok
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1287

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 30, 2018, 12:54:06 PM

muharrem ıncenın hangı konusması hosuna gıttıde oyunu ona vermeye karar verdın bana gore mantıklı tek kelımesı yok
Senin adayın kimse söyle de mantıklı kelimelerinden biz de yararlanalım.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hlleyll
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
May 30, 2018, 12:57:35 PM

Senin adayın kimse söyle de mantıklı kelimelerinden biz de yararlanalım.
mantıklı konusan yokkı benım adayım olsun da soyleyım kım oldugunu
yazman
Newbie
*

Activity: 66

View Profile
May 30, 2018, 01:00:02 PM

Siyatese baslamisiz hayirli olsun kimin adayi kimse ona kalsin bence
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
May 30, 2018, 03:04:20 PM

Verdiği kuru fasulye pilav tarifiyle ülkenin geldiği durumu çok güzel bir şekilde açıklayan kişidir. Değerinin bilinmesi gerekir.
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
May 30, 2018, 05:40:34 PM

16 yıllık yönetimin artık bir el değiştirmesini düşünüyorum çünkü bu hükümet heryere elini kolunu uzatmış durumda güçler ayrılıgı ilkesine ters düşen bir tutumları var. Hiç kimse babamın oğlu değil erdoğan'da değil ince de akşener de kim benim hayat standartlarımı yükseltirse oyum ona.
Erdoğan son 5 yıldır hayat standartlarımı düşürmeye başladı artık durum git gide vahimleşiyor bu seçimde artık bu tek adamlığa son verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
May 30, 2018, 06:06:38 PM

Medya insanları ne kadar kolay yönlendiriyor değil mi? Muharrem İnce'yi parlatarak Meral Akşener'in oylarını düşürdüler halbuki Türk insanının %70'i bugün Türkiye'nin şaha kalkacağını bilse bile CHP tabanlı kişilere oy vermez.

Siz hala olayın ideolojik olduğunun farkında değilsiniz ayrıca Muharrem İnce'de aynı şu anki cumhurbaşkanımız gibi mitinglerinde koyun otlatır gibi, bağıra çağıra konuşuyor.

Ben, beni insan yerine koyan bir kişiye oy vermek istiyorum. Ben koyun değilim, aptal da değilim. Bir şeyleri anlatmak için mitinglerinde bağırarak konuşmak zorunda değiller ya da insanlari kutuplaştırmak zorunda değiller. Her şeyden önce biz Türk'üz, Türk olmayan için konuşuyorum onlarda her şeyden önce bu ülkenin vatandaşı ve bu ülke topraklarında yaşıyorlar..

Biz zaten kutuplaştırılmaktan bıkmış bir milletiz, devamli bağırarak konuşan siyasetçilerden bıktım biz aptal değiliz, ırkım ya da dinim kimseyi ilgilendirmiyor, milliyetçi rolü yapan ümmetçilerden sıkıldık, ulus devlet yapısına sahip olmayan her devlet yıkılmaya mahkumdur ve Türkiye'nin ulus devlet yapısına sahip çıkacağını düşündüğüm için oyum Akşener'e.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
May 30, 2018, 07:19:19 PM

Uzun zamandir bu ulkenin basina bir bilim insani gecmedi arkadaslar. Muharrem ince siyasetci kimliginin ötesinde bir bilim adami. Kendileri Fizikci. Ve egitimci. Egitimci insanlardan zarar gelmez. Colugunuzu cocugunuzu nasil ogretmenlere teslim ediyorsaniz bu ulkeyide rahatlikla bir ogretmene emanet edebilirsiniz..
xRaVeNx
Legendary
*

Activity: 980
Merit: 1011

View Profile
May 30, 2018, 09:22:17 PM
Last edit: May 30, 2018, 09:58:34 PM by xRaVeNx

Muharrem İnce adam akıllı konuşsa dahi arkası hiç sağlam değil. Ekibini açıklamak istemiyor, duruma göre değerlendireceğini söylüyor. Çünkü kendide farkında arkasında kemirgen bir topluluk oluşmaya başladı. Adam akıllı konuşan şuan görüdüğüm tek kişi Temel Karamollaoğlu. Adamın konuştuğu şeyler cumhurbaşkanlığı seçiminden önce dahi aynı. Seçimin öne alınmasının gündemi dahi yokken " Biz erken seçim olacağına inanıyoruz, hazırlıklarımıza başladık." şeklinde konuşmuş birisi. Benim düşüncem Saadet Partisinin muhafazakar olmasından dolayı oy toplaması zor fakat bildiğim diğer birşeyde Saadet Partisinin ciddi anlamda halkla içeiçe hareket etmesi.

16 yıldır sürekli bozulan yapıyı düzelteceğini idda etmekte o makamdaki kişiye düşmez. Bu sadece bir seçim vaadidir ve aslı astarıda yoktur bunu aklınızdan çıkarmayın. İstese tam şuan yürürlüğe koyabileceği şeyleri yapmayıp bunlar üzerinden seçim propagandası yapması bunun en net delilidir.

Not : 3 haftadır tüm yeni adayları dinliyorum, dinlmeyede devam edicem.

Edit :
Siz hala olayın ideolojik olduğunun farkında değilsiniz ayrıca Muharrem İnce'de aynı şu anki cumhurbaşkanımız gibi mitinglerinde koyun otlatır gibi, bağıra çağıra konuşuyor.

Kesinlikle buna katılıyorum. Meetingini dinlerken annem "Recep Tayyip Erdoğan dinlemezdin hayırdır oğlum..." dedi. Birebir aynı uslubu takınıyor.
thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
May 30, 2018, 09:42:24 PM

Açık konuşayım şuanki adayların hiçbiri bence başkan olmaya layık kişiler değiller ama elimizdeki seçenekler bunlar malesef. Muharrem ince'nin ekonomi ile ilgili hiçbir söylediği mantıklı değil.röportajına denk geldim fox tvde aynen diyalog şu şekildeydi

fatih portakal : doları nasıl düşürmeyi düşünüyorsunuz ?
muharrem ince : ben gelirsem otomatik olarak düşecek zaten :S

varın siz düşünün artık.Tayyip erdoğan ise zaten ülkenin şuanki halinin sorumlusu ama halen şunu yapacağız bunu yapacağız deyip duruyor.Zaten iktidar 16 yıldır sende bunca yıldır neden yapmadın.

çok kararsızım bu seçimde
mckarakule
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
May 30, 2018, 10:08:02 PM

Medya insanları ne kadar kolay yönlendiriyor değil mi? Muharrem İnce'yi parlatarak Meral Akşener'in oylarını düşürdüler halbuki Türk insanının %70'i bugün Türkiye'nin şaha kalkacağını bilse bile CHP tabanlı kişilere oy vermez.

Ben, beni insan yerine koyan bir kişiye oy vermek istiyorum. Ben koyun değilim, aptal da değilim. Bir şeyleri anlatmak için mitinglerinde bağırarak konuşmak zorunda değiller ya da insanlari kutuplaştırmak zorunda değiller. Her şeyden önce biz Türk'üz, Türk olmayan için konuşuyorum onlarda her şeyden önce bu ülkenin vatandaşı ve bu ülke topraklarında yaşıyorlar..

Biz zaten kutuplaştırılmaktan bıkmış bir milletiz, devamli bağırarak konuşan siyasetçilerden bıktım biz aptal değiliz, ırkım ya da dinim kimseyi ilgilendirmiyor, milliyetçi rolü yapan ümmetçilerden sıkıldık, ulus devlet yapısına sahip olmayan her devlet yıkılmaya mahkumdur ve Türkiye'nin ulus devlet yapısına sahip çıkacağını düşündüğüm için oyum Akşener'e.

güzel yazmışsın aynı düşüncedeyim ama fetöyle bağlantısı aşikar birine oy vermem MHP dünde fetöşe giydiriyordu bugünde tek değişmeyen lider devlet bahçeli milliyetçiliğimizdende taviz vermediğimiz için düşüncelerimiz aynı oyumuz farklı sadece Smiley MHP iyi seçenek
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
May 30, 2018, 10:27:33 PM

Öncelikle şunu söyliyim kimse kimseyi ikna etme çabalarında olmasın. Herkesin kendi hürriyeti oy kullanması. Eğer birini ikna edeceksek önce kendi vicdanımızı ikna etmeliyiz.Önce sen yada ben inanalım diğerleri ne yapacaksa yapsın.

Ayrıca söyliyim ben muharrem inceye vereceğim oyumu. Nedeni de 16 yıldır ülke yönetiminin gerek iç , gerek dış gerekse ekonomik anlamda iyi yapılamıyor olması. Klişe olacak ama kusura bakmasın kimse saray yapılarak ülkeyi kalkındıramazsınız. Trt payı alarak yol ve otobanlardan devasa ücretler alarak kimse hiç bir ülkeyi iyi bir hale getiremez.

Sen dipten başlayacaksın. Önceliğini eğitime vereceksin. Eğitime verilen önemde güney kore japonya çok iyi bir örnek.60 yılda adamlar dimdik ayakta. Bizim önceliğimiz eğitim sistemi. Özgür Demirtaşın çok güzel açıklaması var " Önce evrensel olacaksın ondan sonra millileşeceksin.Kim kardeşim eğitim konusunda zirvede olan ülke ? Finlandiya mı ? Git oradaki sistemi öğren ve buraya getir.

Eğitimini sen önce bir sağlam temellere at. Var mıdır eğitim konusunda hemfikir olmayacağımız kişiler gelsin telegramda da konuşabiliriz bu konuyu. @zfrey yazın gelir direk çıkar konuşuruz sabahlara kadar.

Eğitimden sonra yapacağın şey üretmek. Kusura bakmayın ama üretebilmeniz için fen bilmelisiniz bilim yapmalısınız. İmam hatip okulları açarak kimse bilim fen üretemez.Bırakınız inançlarını insanlar içinde yaşasın.Bırakın her koyun kendi bacağından asılsın. Seçmeli ders olsun din kültürü. Hangi yüzyıldayız hala imam hatip liseleri açılıyor.Kardeşim fen bilim teknoloji okulları açsanıza. Tübitak hala ledli ekmek kutusu mu tahtası mı ne seçiyor.Bırakın efendim böyle işleri.

Şunu da söylemek istiyorum iktisadi bilgilerime dayanarak. Bir ülkede 3 sektör vardır. Tarım hizmet ve sanayi. Sen hizmet sektöründe güzel işler yapmış olabilirsin hizmet sektörü diğer sanayi ve tarım alanlarının büyümelerine engel olmuş olabilir sen bunları engelleyeceksin. Demiyorum ki sana hizmet sektörü gelişmesin yine gelişsin. Ama dengeli.
Eğitim ve üretmeye geçtikten sonra sen zaten dışarıya bağımlı olmayacaksın ki. Bu sayede "bana göre" kendi kendine yetebilmeyi öğrenmiş olacaksın sonra da ithalat yapmayı bırakacaksın kendiliğinden.

Arkadaşlar allah rızası için güneş görmeyen rusyadan buğday almak nedir biri bana bunu açıklasın ya.Böyle ekonomi mi yürütülür allah aşkına bırakın ya.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 31, 2018, 10:43:17 AM

güzel yazmışsın aynı düşüncedeyim ama fetöyle bağlantısı aşikar birine oy vermem MHP dünde fetöşe giydiriyordu bugünde tek değişmeyen lider devlet bahçeli milliyetçiliğimizdende taviz vermediğimiz için düşüncelerimiz aynı oyumuz farklı sadece Smiley MHP iyi seçenek
Mhp benim gözümde 1 sene önce kendisini imha etti. seçimlerde %5 alırsa benim için supriz olur. Devlet Bahçeli koltuk sevdasına partiyi bitirdi.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 31, 2018, 05:25:12 PM

Dün akşam HaberTürk'de Türkiye'nin Nabzı programına konuk olmuştur ve anlatıkları da ciddi ciddi önemli olan konulardır. İki buçuk saat oturup izle. Ondan sonra gel tartışalım. Link'i veriyorum altta. Oturup izle ama öyle boş keseden konuşma!

https://www.youtube.com/watch?v=k4WJDMwKF3c
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1694
Merit: 309

View Profile
May 31, 2018, 06:35:39 PM

Siyasette kimsenin mantıklı konuştuğunu görmemiştim bu seçime kadar. Ama şimdi Muharrem İnce'yi izledikçe bir ilki yaşıyorum açıkçası. Gerçekten muazzam konuşuyor.
cryptobaro
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
May 31, 2018, 07:29:43 PM

Muharrem İnce, CHP'nin şu ana kadar yapamadığını yaparak, çatır çatır söylüyor ne varsa, gerekirse fetö akp, gerekirse bahçeli akp geçmişini belgelerle döküyor.

Öyle güzel konuşuyor ki soru soranların ağzı yüzü yamuluyor cevap verirken. Açın Nagehan Alçlı'lı yayını izleyin.

Erdoğan neden HİÇBİR programa ( yandaşlar hariç ) çıkmıyor hiç düşündünüz mü? Çünkü konuşamaz, yapamaz, diyecek lafı yok.

1881 - 193∞
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
June 01, 2018, 03:41:55 PM

Bir taraftan HaberTürk programını izledim de tokat manyağı yapmış bu haşereleri. Muharrem İnce'nin her cevabından sonra ımm kem küm yapıyorlar  Grin

https://www.youtube.com/watch?v=FZNc_FWt-Ss&t=3303s
izlemek isteyenler için buyursun  Smiley
mnyers1
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 02, 2018, 01:08:58 PM

sonunda kendini ifade edebilen, sorulan tuzak sorulara düşmeden verilmesi gereken cevabı layıkıyla veren bir lider.yolu açık olsun..
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
June 02, 2018, 01:18:57 PM

merak ettiğim için soruyorum fetö ile bağlantısı aşikar olan biri kim acaba? büyük ihtimalle şu andaki iktidar partisinden bahsediyorsunuz. MV adayları fetönün eteğini öpen insanlar.

şu anda muhalefetin içinden kalan insanlardan fetö ile uzaktan yakından bağlantısı olan herhangi bir delil olan herhangi birisi kalmış olsa anasını bellerlerdi.

devlet bahçeli dediğin adam fetöye de giydiriyordu fetöye bu yolu açan iktidarada. hatta partinin liderini yargılayacağını söylüyordu. eski konuşmaları açtırmaya gerek yok. siyasette süleyman demirelin dediği gibi dün dündür bugün bugündür. bahçeli de siyasetçilerin arasında en çok u çizenlerden birisi.

milliyetçiliğinden taviz vermiyor derken? milliyetçiliği alaşağı eden bir lider ile beraber çalışmak milliyetçiliğe taviz vermek değil midir?

MHP diye bir parti mi kaldı? bu oy oranları düştü falan değil mhp dediğin partinin herhangi bir düşüncesi kaldı mı? herhangi bir siyaseti kaldı mı?
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: