Bitcoin Forum
December 14, 2017, 06:59:50 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.15.1  [Torrent].

Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: « 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 »
  Print  
Author Topic: Ethereum  (Read 214297 times)
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1498

View Profile
July 10, 2016, 09:51:49 PM

Birileri yine bu günleri unutturup vericekler gazı Ether'e. Tekrar 20 dolarlara dayandıracak sonra yine bir sürpriz.... Başka da bir şey beklememek gerek Ether'den.
+1, bu fiyatlarda yukarı-aşağı yapacak, belki 0.02'ye değip inecek falan filan. Pek bir şey belli değil zaten, yatırımcı yatırım yapmak için sebep bulamıyor.boyle bir durumda emin emin 100$ üstüne çıkacağını söylemek saçmalıktan başka bir şey değil.

.▄███████████████████████▄
███████████████████████████
██████▌       ▀▀▀█████████
█████████▄          ▀██████
██████████▄          ▀█████
██████████           █████
██████████           █████
███████████    ▄██▄   █████
███████████▄▄▄▄████ ▄█████
 ▀███████████████████████▀
.digilira.||||
1513277990
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1513277990
Reply with quote  #2

1513277990
Report to moderator
1513277990
Hero Member
*

Ignore
1513277990
Reply with quote  #2

1513277990
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1513277990
Hero Member
*

Ignore
1513277990
Reply with quote  #2

1513277990
Report to moderator
1513277990
Hero Member
*

Ignore
1513277990
Reply with quote  #2

1513277990
Report to moderator
Lebraam
Sr. Member

Activity: 320

View Profile WWW
July 10, 2016, 10:51:56 PM

Ne olur ne olmaz ben ufak tefek ether alıyorum bu fiyatlardan ya batarız ya çıkarız
cabsav
Legendary
*

Activity: 938

The Future of Sports is Fan Controlled

View Profile
July 11, 2016, 11:46:28 AM

etheri gömmeye başladılar. 0158e geriledi. 017i geçmeyi haftasonu birkaç kez denedi geçemeyince geri saldırdılar.al sat için fırsat olabilir.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
.<br />.Signup for PRE-SALE !.</p>
<p>Bitcointalk ANN
<br />━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
forbidden
Hero Member

Activity: 611

View Profile
July 14, 2016, 05:38:19 AM

sıkıntı yok devam..

cabsav
Legendary
*

View Profile
July 14, 2016, 02:21:23 PM

0.0164te 280btclik buy wall var. buralardan alınıp ustlerden satılabilir. takip edebilcekler bir baksın derim ben biraz aldım 0.0196401civarından.

████████████████████████████████████<br />▀███▄                          ▄███▀<br />  ███▄  ▀██████████████████▀  ▄███<br />   ▀▀▀▀  ▀███▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀▀▀▀<br />           ███▄             <br />      ███▄  ▀██████  █████████<br />       ▀███  ▀███▀▀  ▀▀▀▀███▀<br />        ▀███▄  ███▄    ▄███▀<br />          ███▄  ▀██   ▄███<br />           ▀███  ▀█  ███▀<br />            ▀███▄  ▄███▀<br />              ███▄▄███<br />               ▀████▀<br />                 ▀▀<br />.</p>
<p>
.<br />
<p>Bitcointalk ANN
.<br />     ━<br />   ━<br />━━.<br />          ▄▄▄▄▄  ▀▀█████▄<br />       ▄▀▀▄▄▄████▄  ▀████<br />     ▄▀ ▄██████████▄  ▀██<br />   ▄▀ ▄██████████████▄ ▄█<br />  █ ▄███████████████████▌<br />  ██████████████████████<br />   ▀██████████████████▀<br />█▄   ▀███████████████▀<br />███▄   ▀███████████▀<br />█████▄   ███████▀<br /> ▀████████▀▀▀<br />
```</p>
Penguen
Hero Member

Activity: 574

View Profile
July 14, 2016, 02:53:39 PM

ETH ne buywallar gördü düüşüreceklerse düşürürler eth için duvarlara güvenmiyorum.

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.                              DONATE(BTC): 1Lo8m2y92Pp5rwvj1oKhzTXsbf1dBXXPGw
by rallier
Hero Member

Activity: 896

Paycoinex.com - Smart Solutions [ICO]

View Profile WWW
July 15, 2016, 10:08:22 AM

hard forka tepki olumlu oldu, 10 gün önceki fiyatlara döndü şuan high : 0.01875698 eth/btc

1melyun
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
July 15, 2016, 10:15:56 AM

Sat emri için iyi bir fırsat fazlasını beklemeyin eth de  .

.
.
.
.

▄█     ▄█▄     ▄█▄      ██     █▄
   ▄ ███ ▄ ▐███▌ ▄▄ ▐███▌ ▄▄ ▐███▀ ▄ ▀██▄ ▄
 ▄█▄▐█▀▄██▌ ██▀ ▄██▌ ▀█▀ ▄██▌ ▀██ ▄██▄▀█▌ █▄
▐██ ██ ███▀▄██ ▀████ ██▌ ▀███▀ ██▄ ███ ██ ▀█▌
 ▌ ███▌ █ ▄████  █▄ █████ ▄█▄ ████▌ ▄▄▐███ ▐
▄█ ▀██ ▐█▄ ████ ▐██ ▀███▀ ███ ▀███▌ ██ ███ ▐▌
██▌ █▄▐███▄ █▌ ▐████ ▄▄▄ █████ ▐█  ███▌ █ ▄██
▀█▌ ██ ▀██ ▐██▄ ▀██▀ ███▄▀███▀▄██▌ ▀█▀ ██▄▐█▀
  ▄ ███ ▐▌ ▀███▄ ██ ▀████ ▐█  ████ ▄█ ███▌▄▀
  ██▀▀ ███ ▀▀▀ ▄███ ▀▀▀ ▄██▌ ▀▀▀ ▐██ ▀▀ ██
   ▀▀    ▀▀▀     ▀█▀     ▀█▀▀    ▀█▀    ▀▀
.
.
.
.
.

███████████████████████████████████████████████
.
S I R I N  L Λ B S
.
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

.

████

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄██████▀▀▀▀▀▀▀████████▄ 
 ▐██████         ████████▌
 ███████   ▄▄▄▄▄   ███████
▐███████   ▄▄▄▄▄   ███████▌
 ███████           ███████
 ▐███████▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

█████████████████████████████

.

████

▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▐██████████▀   ▐████████▌
 ███████████  ▐███████████
▐█████████      ▐█████████▌
▐███████████  ▐███████████▌
 ▐██████████  ▐██████████▌
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄█████████████████████▄ 
 ▐█████▀█████▀ . ▀▀▐█████▌
 █████▌  ▀▀██      ███████
▐█████▌           ▐███████▌
▐██████▄         ▄████████▌
 ████████▀      ▄█████████
 ▐█████▄▄    ▄▄██████████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄█████████████████████▄ 
 ▐█████████████▀▀▀  █████▌
 █████████▀▀▀  ▄▀  ▐██████
▐████▀▀      ▄▀    ███████▌
▐██████▄▄  ▄▀     ▐███████▌
 ████████▌  ▄▄    ████████
 ▐████████▄████▄▄▐███████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

.

████

H
by rallier
Hero Member

View Profile WWW
July 15, 2016, 10:20:04 AM

Vitalik mi tanıdığın gavin mi ? Şu newbee lerin bu kadar emin konuşmalarına bir tek ben mi ayar oluyorum. Yeni hesap açan, sat gitsin, mutlaka almalısın 1000$olacak.
Tecrübe diye birşey edindiysen, hiç bir zaman kesin konuşmamalısın.

cabsav
Legendary
*

View Profile
July 15, 2016, 10:30:36 AM

resmen dibi yakaladım ama tavanı yakalayamadım.17 yi geçince gazladım hemen. tahminim 20yi göstericekler gene. buralardan almak bile mantıklı olabilir. su 1-2 gun daha hard fork gazı devam edicek bence. dao 20k bekliyorum.

<p>
.<br />
<p>Bitcointalk ANN
```</p>
1melyun
Sr. Member

View Profile
July 15, 2016, 10:35:53 AM

Vitalik mi tanıdığın gavin mi ? Şu newbee lerin bu kadar emin konuşmalarına bir tek ben mi ayar oluyorum. Yeni hesap açan, sat gitsin, mutlaka almalısın 1000$olacak.
Vitalik le bu aralar görüşemiyoruz. Benim knk edger .
Sataşma postu atacağına bana " mantıklı bir  soru sorabilirdin."
Tecrübe derken ben , bu eth yi  0.00120 seviyesinden alıp  16 usd den satmışlığım var. Madenciliğıınide yaptım pump yemeden önce . Bir kaç arkadaşada 19 usd öncesi uyarıda bulundum.Bence bir jr için yeterli bir tecrübe ,hele bu jr zaten spk lisanlı bir borsacı ise  Smiley
Uzun vadede düşeceğini düşünüyorum çünkü bu altcoinlerin hepsi scam. Kısa zaman önce pump tan btc fıyatiyla doğru orantı kurmak isteyenler , şu an zararını toplama derdine düştü. Aynı zamanda artık dao gibi saçma Ico ların gelişmelerinden de etkilenir oldu.

.
.
.
.

▄█     ▄█▄     ▄█▄      ██     █▄
   ▄ ███ ▄ ▐███▌ ▄▄ ▐███▌ ▄▄ ▐███▀ ▄ ▀██▄ ▄
 ▄█▄▐█▀▄██▌ ██▀ ▄██▌ ▀█▀ ▄██▌ ▀██ ▄██▄▀█▌ █▄
▐██ ██ ███▀▄██ ▀████ ██▌ ▀███▀ ██▄ ███ ██ ▀█▌
 ▌ ███▌ █ ▄████  █▄ █████ ▄█▄ ████▌ ▄▄▐███ ▐
▄█ ▀██ ▐█▄ ████ ▐██ ▀███▀ ███ ▀███▌ ██ ███ ▐▌
██▌ █▄▐███▄ █▌ ▐████ ▄▄▄ █████ ▐█  ███▌ █ ▄██
▀█▌ ██ ▀██ ▐██▄ ▀██▀ ███▄▀███▀▄██▌ ▀█▀ ██▄▐█▀
  ▄ ███ ▐▌ ▀███▄ ██ ▀████ ▐█  ████ ▄█ ███▌▄▀
  ██▀▀ ███ ▀▀▀ ▄███ ▀▀▀ ▄██▌ ▀▀▀ ▐██ ▀▀ ██
   ▀▀    ▀▀▀     ▀█▀     ▀█▀▀    ▀█▀    ▀▀
.
.
.
.
.

███████████████████████████████████████████████
.
S I R I N  L Λ B S
.
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

.

████

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄██████▀▀▀▀▀▀▀████████▄ 
 ▐██████         ████████▌
 ███████   ▄▄▄▄▄   ███████
 ███████           ███████
 ▐███████▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

.

████

▄▄█████████▄▄
    ▄█████████████████▄
  ▄█████████████████████▄
 ▐██████████▀   ▐████████▌
▐█████████      ▐█████████▌
▐███████████  ▐███████████▌
 ▐██████████  ▐██████████▌
  ▀█████████████████████▀
    ▀█████████████████▀
       ▀▀█████████▀▀

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄█████████████████████▄ 
 ▐█████▀█████▀ . ▀▀▐█████▌
 █████▌  ▀▀██      ███████
▐█████▌           ▐███████▌
▐██████▄         ▄████████▌
 ████████▀      ▄█████████
 ▐█████▄▄    ▄▄██████████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

.

████

▄▄█████████▄▄       
    ▄█████████████████▄   
  ▄█████████████████████▄ 
 ▐█████████████▀▀▀  █████▌
 █████████▀▀▀  ▄▀  ▐██████
▐████▀▀      ▄▀    ███████▌
▐██████▄▄  ▄▀     ▐███████▌
 ████████▌  ▄▄    ████████
 ▐████████▄████▄▄▐███████▌
  ▀█████████████████████▀ 
    ▀█████████████████▀   
       ▀▀█████████▀▀       

.

████

H
ibrhmsny
Full Member

Activity: 224

View Profile
July 15, 2016, 10:54:14 AM

Tecrübe derken ben , bu eth yi  0.00120 seviyesinden alıp  16 usd den satmışlığım var. Madenciliğıınide yaptım pump yemeden önce . Bir kaç arkadaşada 19 usd öncesi uyarıda bulundum.Bence bir jr için yeterli bir tecrübe ,hele bu jr zaten spk lisanlı bir borsacı ise  Smiley
Uzun vadede düşeceğini düşünüyorum çünkü bu altcoinlerin hepsi scam. Kısa zaman önce pump tan btc fıyatiyla doğru orantı kurmak isteyenler , şu an zararını toplama derdine düştü. Aynı zamanda artık dao gibi saçma Ico ların gelişmelerinden de etkilenir oldu.
1.Btc de scam mı?
2.Bir coini scam yapan veya yapmayan nedir?
by rallier
Hero Member

View Profile WWW
July 15, 2016, 11:12:23 AM

Kesin yargılarından ötürü ekstradan mantık gütme derdi taşımıyorum. Kusura bakmada altın piyasasında gümüş bile yer edinmiş Sen 'yazılım' ve 'teknoloji' kavramlarını anlamadan spk lisansınla altcoinlerin hepsi scam diye değerlendiremezsin, bu cahillik örneğidir. Senin yaptığınıda şuan doları kağıt ile elinde tutanlar bitcoin scam diyerek yapıyor onlardan farksız gösterdiğin tavır.
Herşey bir süreç Bitcoin bu işin babasıdır. Bu demek değil ki daha iyi çocuklar piyasaya çıkacak. Allahtan lidya döneminde yoktun millete karşı çıkacaktın değiş tokuşta para birimi kullanmayın scam diye.
Kendini öveceğinize biraz durup ne yapıyorum ne diyorum bu insanlar ne diyor diye düşünün.
Altcoinlerin hepsi scam mış. Allahtan bitcoin i öğrenmiş hahaha.

ridewithme
Sr. Member

Activity: 406

Follow me to the Profitland.

View Profile
July 15, 2016, 11:19:44 AM

Ethereum önde gideni olmak üzere altcoinlerin hepsi scamdir.

I invested in ETH and made money, WAVES, made money, JEWELS made money, NXT made money, BTC made a lot of money!
Follow me and profit.
cabsav
Legendary
*

View Profile
July 15, 2016, 11:57:10 AM

0.0012 seviyesinden ne zaman aldınız? cok merak ettim.
altcoinlerin hepsi scam biraz ağır oldu sanki. bunu kanıtlayabilecek herhangi bir veriniz varmı?

<p>
.<br />
<p>Bitcointalk ANN
```</p>
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1162

View Profile
July 15, 2016, 03:38:27 PM

satasma seklinde algilanmamasi lazim, cunku forumda usturuplu yazilarin yazilmasi taraftariyim,

burada daha btcden birhaber insanlar gelip, ucacak kacacak 1000 dolar olacak dedigini daha dun gibi hatirliyoruz.

cok da uzun zaman olmadi, bir 5 sayfa geriye gidin gorursunuz.

kisa not: ether yikanmis yaglanmis bir balondur.
forbidden
Hero Member

Activity: 611

View Profile
July 15, 2016, 06:55:15 PM

Script algoritma piyasasının da mininge bir şekilde devam etmesi gerekiyor, ltc ve doge'ın durumu ortada, tüm altcoinler scam demek saçma olur, fiyatta belirsizlikler ve iniş çıkışlar elbette olacak. Herkes coinin değerinin yükseleceğini bilse varını yoğunu gömer olmayan evini arabasını satar kredi çeker girer. Bence bir coinin değeri ona gösterilen ilgi, hacim ve network hashrate ile alakalı, bitcoin almış başını gitmiş, ethereumda ise durum ortada network gayet iyi, sha algoritmalı asicler gibi kıçımıza girme gibi bir riski de yok, gpu yatırımını o coin senin bu coin benim çıkarabilir madenci, çıkaramazsa da az zararla satar, hangi işte zarar etme olasılığı yok ki?
Öncelikle bu işi iş gibi gören kişinin biraz uzun vadeli düşünmesi gerekir, örneğin otel işleten kişi yazı bekler, internet cafeler okulun açılmasını, fındıkçı fındık zamanını vs..
Coini veya cihazları alıp 1 ay sonra para bekleyen kişi gitsin zaten kumda oynasın dünyada öyle kolay para yok, biraz şans biraz da zaman lazım. burada düşecek çıkacak yazan herkes boş konuşuyor, 3 gün sonra 20$ olabileceğini veya 5$ a düşebileceğini kimse ön göremez. bekleyeceğiz nasip diyeceğiz düşerse daha çok bekleriz batarsa başka coine geçeriz direk satın almışsak bir bardak soğuk su içeriz Smiley sıkıntı yok.

arancra
Sr. Member

View Profile WWW
July 15, 2016, 07:28:23 PM

Scam mi değil mi bilemem ama, kaç aydır iyi ekmek bıraktığı kesin, biraz tecrübe ve sabır sahibi olanlara tabi  Grin

▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄▄
                     ▄▄▀▀ ▄▄▄█▀▀▀▀▀█▄▄▄ ▀▀▄▄
                   ▄▀ ▄▄▀▀             ▀▀▄▄ ▀▄

▄▀          ██  ██       ▀█▄ ▀▄
    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄▄██▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
  ▄█████████████▄▄███████▀███████████████▄ █████████ ███████████████
▄████████▀█████████████▀  █████    ▀██████   █████        █████
    █████  ▀██████████▀   █████    ▄█████▀   █████        █████
    █████    ██████████   ██████████████▄    █████        █████
    █████  ▄██████████▄   █████    ▀██████   █████        █████
    █████▄█████████████▄  █████    ▄██████   █████        █████
    ████████████▀▀███████▄███████████████▀ █████████      █████
    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██▀▀██▀▀▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀      ▀▀▀▀▀
                             ██  ██       ▄█▀ ▄▀
                       ▀▄▄             ▄▄▀▀ ▄▀
                          ▀▀▀█▄▄▄▄▄█▀▀▀ ▄▄▀▀
                                ▄▄▄▄▄▀▀▀

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│

│█│
│█│
│█│
bileq
Hero Member

Activity: 770

View Profile
July 15, 2016, 09:41:21 PM

Script algoritma piyasasının da mininge bir şekilde devam etmesi gerekiyor, ltc ve doge'ın durumu ortada, tüm altcoinler scam demek saçma olur, fiyatta belirsizlikler ve iniş çıkışlar elbette olacak. Herkes coinin değerinin yükseleceğini bilse varını yoğunu gömer olmayan evini arabasını satar kredi çeker girer. Bence bir coinin değeri ona gösterilen ilgi, hacim ve network hashrate ile alakalı, bitcoin almış başını gitmiş, ethereumda ise durum ortada network gayet iyi, sha algoritmalı asicler gibi kıçımıza girme gibi bir riski de yok, gpu yatırımını o coin senin bu coin benim çıkarabilir madenci, çıkaramazsa da az zararla satar, hangi işte zarar etme olasılığı yok ki?
Öncelikle bu işi iş gibi gören kişinin biraz uzun vadeli düşünmesi gerekir, örneğin otel işleten kişi yazı bekler, internet cafeler okulun açılmasını, fındıkçı fındık zamanını vs..
Coini veya cihazları alıp 1 ay sonra para bekleyen kişi gitsin zaten kumda oynasın dünyada öyle kolay para yok, biraz şans biraz da zaman lazım. burada düşecek çıkacak yazan herkes boş konuşuyor, 3 gün sonra 20$ olabileceğini veya 5$ a düşebileceğini kimse ön göremez. bekleyeceğiz nasip diyeceğiz düşerse daha çok bekleriz batarsa başka coine geçeriz direk satın almışsak bir bardak soğuk su içeriz Smiley sıkıntı yok.

ornekleme yaptigin meslekler bir beklenti icinde oldugu icin bekler. kisin dondurma satamazsin, dogrudur. fakat crypto coinlerde genelleme yapmadan konusursak bugun dusen coin 1 ay sonra pul da olabilir.

.
                                            █                                           
                                           ███                                           
                        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        █████        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄                       
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████████████       ███████       ███████████████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        █████        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀                       
                                           ███                                           
                                            █                                           

PROVIDENCE
                            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄                             
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                            ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀                             
.█ █ █ █ █ █ █ █ █ █    █ █ █ █ █ █ █ █ █ █  █ █ █ █ █ █ █  100% Cashless ────
.Physical Crypto Casino & Resort .
      █
     ███
    █████
    ▀███▀
     ▀█▀
▄▄         ▄▄
 █  ▄███▄  █
  ▄███████▄
  ▀ ▀███▀ ▀
     ███
      █
      █

█
     ███
    █████
    ▀███▀
     ▀█▀
      █
     ███
    █████
    ▀███▀
     ▀█▀
▄▄         ▄▄
 █  ▄███▄  █
  ▄███████▄
  ▀ ▀███▀ ▀
     ███
      █
      █

█
     ███
    █████
    ▀███▀
     ▀█▀
www.providence.casino
──────────────────────────────────────
FacebookTwitterTelegram
M@rvel
Full Member

Activity: 238

View Profile
July 16, 2016, 09:53:03 PM

Bitcoin dahil, kripto paralardan hangisinin arkasında Devlet gibi bir otorite var arkadaşlar. Ya da sigorta diyelim?

Pages: « 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.