Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:43:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: BİTSHARES X5 yapar  (Read 556 times)
vmww
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
June 04, 2018, 01:00:13 PM

Proje olarak çok güzel duruyor bende kademeli olarak toparladım fakat şuanda piyasa kan agladıgı ıcın elımızı neye atsak kuruyor.Genel olarak sabır edıyorum fazlasıyla yoruldugumu hıssedıyorum hersey uzun vadede bellı olacak.
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
June 04, 2018, 03:34:29 PM

Waves gibi bts nin de bir ekstrası kalmadı. Binance kendi merkezi olmayan borsası için hazırlık yapıyor, Oax 2019 ortasında piyasaya girecek.
Beyzade
Jr. Member
*

Activity: 112
Merit: 1

View Profile WWW
June 07, 2018, 11:10:44 AM

Bende gerçekten Bitshares için umutluyum yatırım yapmayıda düşünüyordum fakat şuan için bekleme kararı aldım gerçekten ne olacağı belli değil artık elimdekileri bekleyeceğim artık bitshrasten de az da olsa bir miktar var ama dediğiniz gibi x5 fln yaparsa pişman olacağım aşikar

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 07, 2018, 11:44:51 AM

eos'la ortak bir şeyler yaparlarsa neden olmasın. iki projeninde kurucuları aynı kişi nasıl olsa.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
June 07, 2018, 12:13:00 PM

benimde gelecek bir tarihte beklentim dikkat çekici bir değer kazanacağı yönünden ama dediğin gibi tarih belirtmek için bir bilgim yok.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 07, 2018, 12:16:50 PM

Bitshares ilginç kemik bir kitleye sahip yani bir şeyler yapmasına dair beklentiler var ama daha neleri aynı mantıkla bekledik x3 x5 yapabilir diye. Bazı değişkenleri biz hesap edemiyoruz, şans faktörü gerçekten kilit rol oynuyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:31:46 PM

Bitshares ekibi kendi pump yapmazsa piyasada kendiliğinden bir yükseliş olacağını sanmıyorum.
Bitcoin Latina ile beraber olarak milleti dolandırdılar en son. (BCN - Binance benzeri birşey oldu.)
munhunbe
Member
**

Activity: 164

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 08, 2018, 11:48:33 PM

bitshares artık bitmiş bir proje hiçbir yenilik sunmuyor arada bir HF yapıyorlar ama doğrusu bittrexten çıktıklarında binance bunları nasıl kabul etti o işe şaşmıştım

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:58:15 AM

Bts nin 5x yapmasını gerektirecek ne var ona bakmak lazım. Bakıyoruz birşey yok, bir balina toplayıp yükseltmezse bir ileri iki geri gider gelir.

KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 09, 2018, 04:41:36 PM

Bitshares zaten bir aralar 5X fazaydi simdiki fiyati uzerinden. Boga sezonunda olabilir diger arkadaslarinda dedigi gibi. Oyle bir durumda sadece Bitshares degil tum coin ve toekenler az veya cok deger kazanacak. Ancak gorunuse gore bu yakin zamanda olmayacak gibi. Bu yaz pek parlak gorunmuyor en azindan simdilik.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 13, 2018, 05:41:45 AM

bence de güzel bir proje kaliteli bir altyapısı da var yatırım yapılabilecek bir coin diye düşünüyorum ama x5 yada x10 olur mu orası mechul çünkü talep arz meselesi millet yatırım yapmazsa kaliteli de olsa x5-x10 yapamaz diye düşünüyorum ama potansiyeli var diye düşünüyorum

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 13, 2018, 06:19:02 AM

Son zamanda saolsun newbie lerimiz , jr. larımız bayağı bir analiz yapmaya başladı , hayırlı olsun ne diyeyim. Birde altına YTD koyunca tamamdır. Bitshares yanlış hatırlamıyorsam ağında ki bir virüs sebebiyle zamanın da oldukça dump yemiş ve bu problemi halletmeye çalışmıştı. Ondan sonra da toparlanamadı.  Kendi döneminde iddialıydı ancak şimdi devasa alternatifleri var ve ona ihtiyaç duyulmuyor. Bilmiyorum hiç kullanmayı denediniz mi bir  kere denediğiniz de neyi anlatmak istediğimi daha rahat anlayacaksınız.
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 13, 2018, 06:47:06 AM

Yani diyorsunuzki marketcap değeri 2milyar doları gececek. monero dash gibi coinlerle esdeger hale gelecek. hemde bu ölü piyasada vallahi olursa tebrik ederim ama %99.9 olma ihtimali yok
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: