Bitcoin Forum
May 09, 2024, 06:10:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  
Author Topic: Wavese ne oldu  (Read 666 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
June 02, 2018, 07:53:19 AM

Dogecoinin bile altına düşerek beni dumura uğratmış coin. Oysa o kadar patlatıldı. Şimdi bakıyorum bir boka yaramayan doge bile market hacmi büyüklüğü olarak daha iyi durumda wavesten. Ulan o kadar altyapı çalışması tanıtım sonuç tam bir hüsran.
1715278221
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715278221
Reply with quote  #2

1715278221
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715278221
Hero Member
*

Ignore
1715278221
Reply with quote  #2

1715278221
Report to moderator
1715278221
Hero Member
*

Ignore
1715278221
Reply with quote  #2

1715278221
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 02, 2018, 07:57:18 AM

Hiç almadım wavesi. Özellikle bounty airdroplarin birşeyler kazandırdığı zamanlar waves zincirini kullanan tokenlerin hiç değer kazanmamasi benim uzak durmama sebep oldu. Hiç sevmediğim iki coinden ilki waves ikincisi etc. İkiside insanı verem eden coinler. Birde bu forumda en çok post atılan token mth onun da durumu ortada.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
June 02, 2018, 08:00:52 AM

Piyasadan etkilendi ayrıca türklerin güveni sarsıldı, 500 kadar tutuyordum elimde ama bir halt olmayacağını anlayarak sattım. Waves bence fiyaskodur bir türlü çıkmayan dex ile kendi iplerini çektiler
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
June 02, 2018, 08:08:23 AM

nerden nereye gelmiş bayadır bende bakmıyorum waves'e  eski yerine gelirmi bilmem ama artış gösterir ilerleyen dönemde büyük bir ihtimalle

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
June 02, 2018, 08:09:04 AM

Bu sabah baktım kendisi üst sıralarda yer alan makul bir coinken market sıralamasında açan coinlerle aynı noktalara gelmiş. Biraz alacağım herhalde bu dil noktasıdır diye düşünüyorum.
anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
June 02, 2018, 08:10:03 AM

nerden nereye gelmiş bayadır bende bakmıyorum waves'e  eski yerine gelirmi bilmem ama artış gösterir ilerleyen dönemde büyük bir ihtimalle

Herhalde alım için en uygun nokta burası görünüyor daha fazla düşmesi imkansız gibi
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 02, 2018, 08:25:23 AM

Waves'e bişey olmadı kardeş. Ne olmasını bekliyorsunki zaten? 0.00055000 satoshi civarlarında dolaşıyor fiyat. Daha da düşer mi düşer. Grafiğine baktığımda en düşük 0.00013000 satoshi olduğunu gördüm. Yatırımlarınızı buna göre yapın. Ayrıca Dogecoin'i de bu kadar küçümsemeyin. Nice iyi projenin üstündedir Dogecoin. Smiley

anonymous3x (OP)
Sr. Member

View Profile
June 02, 2018, 08:32:21 AM

Waves'e bişey olmadı kardeş. Ne olmasını bekliyorsunki zaten? 0.00055000 satoshi civarlarında dolaşıyor fiyat. Daha da düşer mi düşer. Grafiğine baktığımda en düşük 0.00013000 satoshi olduğunu gördüm. Yatırımlarınızı buna göre yapın. Ayrıca Dogecoin'i de bu kadar küçümsemeyin. Nice iyi projenin üstündedir Dogecoin. Smiley

Oralara düşmesi için sistemin tamamen çökmesi gerekir zaten 100 milyon waves var buna rağmen fiyat yerlerde bence Türkler tüm waveslerini sattıktan sonra fiyatı ucurcaklar. Zamanında Türkler çok yatırım yapmış buraya onları silkeliyorlar 2 senedir.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 02, 2018, 08:36:47 AM

sadece buradaki forumda bu kadar abartıldığını gördüm. Global forumda böyle değil waves hakkında öyle göremedim bi başlık.Burada her ay mutlaka bi waves başlığı açılıyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
June 02, 2018, 08:38:10 AM

bizim türkler bence çok abarttı wavesi. Bence o kadar da değil waves. Göremiyorum yada.
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
June 02, 2018, 08:55:34 AM

Waves gerçekten hirozakinin dalga geçtiği kadar varmış bende yeni yeni anlıyorum bir ara bende toz pembe raflardan bakıyordum wavesin kendisine ama gözlükleri çıkarınca dibinde bataklık gördüm çokta şeey edilmemesi lazım bence
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
June 02, 2018, 09:02:39 AM

adamlar piyasaya girdiğim tarihlerdeki fiyata geri döndü gerizekalı ekip ne dandik coinler nelerelere çıktı elimde bir miktar var ama az artışta yollayacağım
truncus
Sr. Member

Activity: 784

View Profile
June 02, 2018, 09:22:06 AM

waves pişmanlıktır. bende geçen sene almıştım ama elimden çıkarttım. bütün koinler yükseldi ama waves bir türlü beklenen çıkışı yapamadı.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
June 02, 2018, 09:24:28 AM

Bu piyasada sürekli aktif olacaksın , sürekli kendini hatırlatacaksın. Yatırımcı senden bir ses gelmeyince haliyle satıp başka coinlere yöneliyor. Waves 1 senedir aynı noktada hiç gelişme kaydetmedi.

yobit.net is banned from signatures
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 02, 2018, 09:37:02 AM

Bu piyasada sürekli aktif olacaksın , sürekli kendini hatırlatacaksın. Yatırımcı senden bir ses gelmeyince haliyle satıp başka coinlere yöneliyor. Waves 1 senedir aynı noktada hiç gelişme kaydetmedi.
kesinlikle haklısın hocam 1 coin 1 senedir hiç mi bir aksiyon göstermez. hakkını yemeyelim arada ufak tefek aksiyonlar gösterdi ama o da fiyatlarına etki etmedi.
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
June 02, 2018, 09:49:21 AM

Zamanında piyasaya her yerden pompaladılar alın tutun uçacak kaçacak diye söndü gitti,waves ile aynı vakitlerde yola çıkanlar aldı başını gitti tamamen uzak durulması gereken bir coin.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 02, 2018, 09:54:16 AM

fiyat odakli olarak bakildigindan hicbir cacik olmamis gorunuyor waves ile ilgili. hicbirsey yapilmamis ekip yatmis sonmus gitmis. ama altyapida o sekilde degil. ng ye gecildi saniyede 100islem onay aliyor ama kullanan yok orasi ayri. smart contractlar kapida gelirse ne getirir ne goturur bilinmez.

waves oncelikle platform coini. benzerlerini gosterip duruyosunuz 1 sene oncesi yola cikan coinler falan diyosunuz da ne var waves ile kiyasladiginiz?
tutunkolonyasi
Newbie
*

Activity: 131
Merit: 0

View Profile
June 02, 2018, 09:56:44 AM

arkadaş Wavese bel bağladım az az yatırım yaptım bir miktara ulaştırdım bekliyorum epey umutluydum ama çakıldı kaldı kımıldamıyor yahu ne olacak böyle Sad
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
June 02, 2018, 09:58:58 AM

türkiyede waves kadar bilinen ve tutulan başka koin yoktur herhalde Smiley etheruemu geçecek, daha iyisi olacak dedikçe bir türlü yükselemedi. bakalım akıllı sözleşme desteği gelecek diyorlar, o gelince belki o zaman yükselebilir.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
June 02, 2018, 09:59:42 AM

Bunlar aslında hep Sasha ve takımın suçu diye düşünüyorum. O kadar rahat davrandılar ki, işin tam anlamı havaya girdiler. Sonuç millet sıkıldı ve satmaya başladı. Şimdi bir takım tipler gelip, bilerek yapıyorlar ki alttan toplamak için diyecektir, bence onlarda artık daha fazla kendilerini kandırmasınlar. Wavesden bir cacık olmayacak.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
June 02, 2018, 10:01:46 AM

Waves platfrom olarak çok geride kalmış bir kripto para. Herkes büyük beklentiler içerisinde giriyor ama geri çıkıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
unreal41
Member
**

Activity: 910

View Profile
June 02, 2018, 10:13:27 AM

Waves'te türklerin büyük beklentisi oldu yok platformu, yok kontrarları fakat kaç yıllık coin bir olayını görmedim ico yatırımcısına güzel kazandırmıştır buda normal.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
June 02, 2018, 10:23:46 AM

Adamlar merkezi olmayan borsa açıyoruz dediği tarihten bugüne kadar o zaman fasülye olan Komodo ve Neo gibi projeler borsa açıp sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladı. Yıl olmuş 2018 hala kontrat oluşturacağız,  ico düzenleyeceğiz falan, filan. Hala waves tutan adam sabırlı adamdır, sabırlı olan da wavesden kazanır mı bilmem ama hayatta her zaman kazanır.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
June 02, 2018, 10:55:55 AM

hahaha hala waves mi konusuluyor bu forumda? waves üstüne kaç proje çıktı acaba hiç onlara vakit ayırmak istemiyor musunuz yoksa aşık mı oldunuz sizde wavese?
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
June 02, 2018, 12:07:36 PM

hahaha hala waves mi konusuluyor bu forumda? waves üstüne kaç proje çıktı acaba hiç onlara vakit ayırmak istemiyor musunuz yoksa aşık mı oldunuz sizde wavese?

Aşık olacak bir şey yok, uzun vade yatırım olarak alıp kenara koyan kişiler doğal olarak bekliyor. Kenara attığımız ve artık unuttuğumuz bir para olarak değerlendiriyoruz (:
Benim elimde çok fazla yok ama bu fiyatlardan çıkıp başka coine geçmek yerine bekliyorum, başka yatırımlarımız zaten var

yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
June 02, 2018, 12:22:06 PM

Dogeyi adamlar dalga amaçlı çıkartmışlar şimdi ise hala daha konuşuluyor. Waves ise o kadar fazla ümit vaat ediyordu. Daha doğrusu bizim Türkler bayağı fazla sisirdi. Hatta bir ara 1 waves 1 BTC olurmu diye bir konu vardı 😂😂

HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
June 02, 2018, 12:29:35 PM

Waves unutuldu gitti sanki ya. Bizim.bu local forumda önceden çok konuşuluyordu şuan hiç konusu bile açılmıyor. Yok etherium gibi olacak yok şöyle yok böyle dediler dediler. Durum ortada ve aynı devam ediyor. Yerinde saymaya. Aynen 1 waves 1 BTC olabilir neden olmasın.;-)

bjksk
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
June 02, 2018, 12:52:24 PM

Arkadas dogocoin den bahsetmis o konuda kesinlikle haklisin. Ben de hayal kirikligindayim, nice sacma projeler nerelere geldi dogo haberlere bile cikti makara olsun diye yapildi falan diye. ama yine de nerelere geldi
Gocu
Member
**

Activity: 302
Merit: 12

View Profile
June 02, 2018, 01:13:54 PM

Türkler tarafından en çok talep gören coinlerin başında geliyor. Waves platformunu kullanan biri olarak söylüyorum.Çöplük merkezi olma yolunda ilerliyor.Eğer bir önlem almazlarsa durum daha da kötüleşcek.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 02, 2018, 01:14:50 PM

Waves'in yolu uzun.Alıp beklemedim hiç ama proje olarak bakılırsa güzel proje.Başarırlarsa iyi kazandırır yatırımcısına ama böyle hacimsiz giderse fazla önemsemezlerse buralarda dolaşır.Uzun vade bekletenler kazanacaktır.Girmemiş olanlar zaten girmemiştir sıkıntı yok.
z38630610
Legendary
*

Activity: 1050
Merit: 1000

View Profile
June 02, 2018, 01:23:09 PM

Piyasanın etkinsizliğinden çok fazla etkilendi. Bira ara kendini toparlar gibi oldu ama şu anda hiç varlık gösteremiyor. Hacmi çok düşük seviyelerde. İlk zamanlar 19 dolarda geziyordu sonrasında yaşadığı düşüşü atlatamadı. Ciddi bir desteğe ihtiyacı var.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
.JINBI..

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
.
...T H E   G O L D E N   I C O...
.────────     WHITEPAPER     ────────.
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
June 02, 2018, 01:25:34 PM
Merited by troleybüs (1)

waves'i platform coinleri ile kıyaslamanız lazım. Ethereum, Bitshares, NXT, Ardor, Neo ve bunun gibileri ile.
Ayrıca bu karşılaştırmayı yaparken sadece fiyat olarak karşılaştırmak yanlış olur.
Toplam adet, pos ve pow durumlarına da bakmanız lazım. Ancak o zaman doğru bir karşılaştırma yapmış olursunuz.
Aksi takdirde buralara yazdıklarınız sadece spekülasyondan ibaret olur.

Ben bundan 1 yıl önce waves ilk kez 3 dolar seviyesine geldiğinde bu karşılaştırmayı kendimce yaptım ve yatırıma uygun buldum.
Benimde hatam var ama; 15 doları geçtiğinde satışa yapıp karımı almalıydım. Düşmeye başladığında satmamak için direndim ve sonunda 7 dolarda elimdekinin üçte ikisini sattım.
Halen 3.5 dolar maliyetli bir miktar waves im var ve artık uzun vadeli olarak unutmuş durumdayım.

Forumda ağlayanlar 10 dolar üzerinde alanlar. Ki bu kişiler azınlıktadır. Özetle hala ben pozisyonumu koruyorum hatta fırsatını bulursam başlangıç fiyatıma yakınsadığı şu günlerde yeniden pozisyon artırmayı düşünüyorum.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
June 02, 2018, 01:58:42 PM

Wavesin bu kadar sukse yapmasinin sebebi tam da crypto marketin altin cagini yasadigi doneme denk gelmesi. Bu dogal olarak aldatici oldu ve maalesef cok yuksek fiyattan alim yaparak borsa da ilk defa yatirim yapanlar zarara ugradi. Ayni sey Tron icin de gecerli. Tron dan zarar eden cok fazla tanidigim kisi oldu.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 02, 2018, 02:14:04 PM

waves üstündeki çöp tokenlerden arınmadıkça bir cacık olmaz. Herşey güzel ama bildiğin çöplük bence.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
June 02, 2018, 02:15:52 PM

Diğer coinlere ne olduysa Waves'e de o oldu. Doğru yerde girip doğru yerde çıkmasını bilen yatırımcıya kazandırdı.
Marketcap sayıları tamamen aldatmacadır. Sadece o sayıya bakarak yatırım yapıyorsanız vay halinize.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
June 02, 2018, 04:06:16 PM

sevgili canım kardeşim wawes bişey olduğu bişey yok o yuzden size tavsiyem waweslerinizi elinizde tutmaya devam edin sabırla beklemeye devam edin wawes çok güzel yerlere gelecektir
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 02, 2018, 04:17:47 PM

Bende eskisi gibi takip etmiyorum waves en iyi coin'lerden biri. Ekip mi diyelim Sasha mı diyelim hak ettiği yere getiremediler. Çok ağırdan alıyorlar sebebini bilmiyorum suçlamakta istemiyorum bu yüzden. En son bildiğim smart contract çalışmaları devam ediyordu ertelenmişti.   
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 02, 2018, 06:22:47 PM

Aslında kesinti açısından falan güzel bir coindi waves. Fiyatı hiç değilse 2 haneli rakamların üzerinde olmalıydı. Ekip vadettikleri şeyleri zamanında yapamadı bu da yatırımcıyı küstürdü ve kaçırdı anlaşılan.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
casty3000
Full Member

Merit: 100

View Profile
June 02, 2018, 06:30:49 PM

Asla sıkılmadan waves konusu açılıyor bu forumda artık insanın canı sıkılıyor cidden. Wavesten bi süre daha bi bok olacağı yook ne ne oldu wavese  Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 02, 2018, 06:40:38 PM

waves kendi basina bir halt yiyemez... ne zaman bitcoin ve tüm piyasa yine ucusa gecer, o zaman waves BELKI ve AKILLI adimlar atarsa ucusa gecer. daha dogrusu, balinalar ne zaman isterse ucurur. balinalarin ucusa gecirmesi icin de, ellerinde yüklü miktar olmasi lazim. bunun icin ucuzdan baya bir toplamalari gerek.

waves uykuda su an... smart contract vs gelirse ve piyasa kendini toplarlar, 2-3 güzel haber gelirse cift haneli rakamlar gayet normal olacaktir. ama piyasa bu sekilde süründügü sürece, ne waves ne baska bir coin: bir cacik olmaz...

bekliyorum... elbet o günlerde gelecek... para kazanmak artik o kadar kolay degil...
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
June 02, 2018, 06:44:53 PM

birisi demişki türklerin elindeki wavesleri çıkarmalarını bekliyorlar, birisi demiş çok türk yatırımcı var onları silkelemeye çalışıyorular falan. çok komik iddaalar bunlar. işin aslı şu. waves den cacık olmaz. hatta cacığa hıyar olmaz. bu sebepten bu hallerde. gerisi hikaye
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
June 02, 2018, 08:04:41 PM

Waves ile ilgili artık diyecek bir şey kalmadı. Burda ölüp biten, her daim savunan destekleyen insanları bile soğuttu artık. Proje olarak iyi olmasına rağmen beklentiyi karşılamadı. Bu saatten sonra da aniden parlayacağını düşünmüyorum.
hasyurt
Full Member

View Profile
June 02, 2018, 08:07:43 PM

Elimde halen waves altyapısını kullanan tokenler var. Hepsi çöp. Dolayısıyla waves altyapısı çöplük token dolu. Ethereum altyapısını kullanan tokenler az bişey ederi oluyor ama değeri olan waves tokeni hiç görmedim. Türkler arasında bir zamanlar en meşhur counlerden birisiydi. Birde mth var, forumda neredeyse atılan postlar. Ergenekon destanı gibi ama gittiği yer belli. İco fiyatının çok altında. Ayrıca boğa piyasasi gelmeden waves in çok parlayacagini zannetmiyorum
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 02, 2018, 08:19:22 PM

Waves zamanında çıkış yapmış alanlara kazandırmış, eski ilgi yok. İlk boğada çıkış yapıp yeni fırsatlara yönelmek lazım.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
June 02, 2018, 08:29:59 PM

Waves proje olarak piyasadaki en sağlam coinlerden bu düşüş dönemi alım için büyük fırsat bence piyasa topladığında meyvesini çok yiyeceğiz   Cool
koinli
Full Member

Activity: 350

View Profile
June 02, 2018, 08:31:40 PM

waves e ne olacak, çok fazla abarttılar waves i  ondan sonrasında da insanlar aldı bekledi, aldı bekledi, e bir şey ortaya çıkmayınca da bitti gitti, yani ortada hiç bir şey yok waveste
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
June 02, 2018, 08:32:40 PM

Türkler nereye el atsa batıyor Cheesy Cheesy her altcoinin x7 x8 yaptığı dönemde bile x2 yi zorla yapan wawes şimdi mi adam olacak.
nesso
Sr. Member

Activity: 629

View Profile
June 02, 2018, 09:05:35 PM

Abi waves ile alakalı birçok söylenti mevcut.. Bu en son yaşadığı düşüşten, geri yükselemeyen arkadaşlardan biri olmakla birlikte gerçekten ciddi bir desteğe ihtiyacı olabilir. hold yapan arkadaşlara seslniyyorum; panik satışı yapmayınız sakin olunuzzz
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
June 02, 2018, 09:27:08 PM

Waves'de smart contract ve borsa hacimli olsun başka bir borsaya ihtiyacım olmaz sanırım. TL kullanabildiğimiz tek borsa. Waves coinin fiyatına gelince burası dip değilde neresi diptir diye sorgulatıyor insana.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721

View Profile
June 02, 2018, 10:30:35 PM

Waves de kendi halinde bitti gitti gibi hissediyorum marka falan yenilemezlerse durumları pek iç açıcı gözükmüyor neo dahi daha ön plana çıkmaya başladı kaldı ki eth rakibiydiler.
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
June 02, 2018, 11:33:56 PM

wavesi ben eskiden oldukça başarılı bulurdum ama ne olduysa şu suralar olduça bir durgunluk hatta düşüş içine girdi, bana sorarsanız çok da vakit kaybetmemek gerekiyor,  asura koine girdim ben, başarılı buluyorum bu projeyi*
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
June 02, 2018, 11:35:31 PM

waves şu sıralar çok kötü bir durgunluk içerisinde, ileride ne olacak merak ediyorum, bir çok insan yatırım yaptı gönül verdi bu işe ama ortada henüz bir şey yok gibi
alicaan
Full Member

Activity: 366
Merit: 101

View Profile
June 03, 2018, 12:22:32 AM

Zamanında bizde abarttık forumda wavesi, dedik öyle olucak böyle olucak ama sezon gösteriyo zaten 4-5-6$ civarı normal değerleri şuan. Haziranda türkiyede bi konferansları var digilira ekibiyle birlikte yanlış hatırlamıyosam, bitcoin 15-20bin bandına geri çıktığında waveste buna göre güzel yükseliş gösterecektir. En kötü yine 100-200 civarı tutmak gerek bi köşede Smiley
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
June 03, 2018, 12:58:32 AM

Unutuldu gitti waves bi güncelleme falan da yapmıyor adamlar ses seda çıkmıyor takımdan hiç ico da yok kendi platformlarında üzücü

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
June 03, 2018, 01:00:06 AM

İlk başladığım zamanlar bu waves çok konuşuluyordu burda düşmüyordu aşağılara konusu ama şimdi yok öldü gitti galiba
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 03, 2018, 11:40:37 AM

artık waves ,stratis gibi bir yere gelemeyeceği açık ''milli'' coinlerin peşini bıradın. icx, wan coin , Zilliqa, ico sonrası quarkchain, nex gibi yeni şeylerin peşinden koşun. evet waves den çok zarar etmiş olabilirsiniz ama bu dahada zarar etmeyeceğiniz anlamına gelmiyor.
dodocum
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
June 03, 2018, 04:28:02 PM

Waves son 5 aydır yatırımcısını çok üzdü, fakat biliyorum ki bu kadar acının üzerine güzel bir sevinç getirecektir.
... inanıyorum  Smiley
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
June 03, 2018, 05:09:57 PM

Waves iyi bir projeydi ama pek ilerleme sağlamayadı. Bence geç kaldı sayılır çünkü Binance merkezsiz borsa olma ve BNB yi kendi zincirine taşımayı düşünüyor. İlk lerden olabilirdi Ethereum gibi ama bu şansı kaçırdılar bana kalırsa. Yinede umarım yatırımcısını üzmez.

Bitcoin / Ethereum / Monero
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
June 03, 2018, 11:09:08 PM

https://www.youtube.com/watch?v=f78xeiFP2G0
dedolee
Newbie
*

Activity: 189

View Profile
June 04, 2018, 05:54:37 AM

Ne olacak yok oldu gitti. Bildiğin shit coinin hası çıktı. Yıllarca bekletti, bekletti. Yerinde sayıyor sürekli. Hiçbir gelişme ilerleme yok. Ne yazık ki patlat lastik gibi.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378

View Profile
June 04, 2018, 06:18:50 AM

Akıntıya karşı kürek çekiyor waves yatırımcısı, aylardır çıkmayan dex ile uğraş dur bekle. Insanların sabrını test ediyorlar, sonunda bende çıktım bu waves illetinden
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
June 04, 2018, 07:47:54 AM

aylarca burda wavesi shilleyen bir grup vardı nerde onlar şimdi?
hatta bi ara azıcık yukseldi diye buralarda geziniyorlardı waves alanlardan komisyon alacam diye.
hazırladım komisyonlarını,gelsin alsınlar bekliyoruz.
bitcoinevi
Member
**

Activity: 283

View Profile
June 04, 2018, 08:22:46 AM

akıllı sözleşme desteğini bir türlü getiremediler, ben yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ama bunun böyle olacağı belliydi. hiç mi kendisini geliştirmez. bir ng dediler onun gazıyla biraz yükseldi ama şimdi yine yerlerde.
googlemi
Member
**

Activity: 152

View Profile
June 04, 2018, 11:11:38 AM

waves olan şey açık ve net bana göre;
Waves çok güven kazandı ama herhangi bir yere ulaşmadı aksine düşüş yaşadı ve insanların sabrını zorladı. Bardak taştı ve insanlar soğudu artık wavesten birşey olacağı yok.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
saner2324
Newbie
*

Activity: 103

View Profile
June 04, 2018, 12:23:24 PM

pek umut vermiyor
dustinfroe
Member
**

Activity: 135

View Profile
June 04, 2018, 12:28:25 PM

türkiyede waves kadar bilinen ve tutulan başka koin yoktur herhalde Smiley etheruemu geçecek, daha iyisi olacak dedikçe bir türlü yükselemedi. bakalım akıllı sözleşme desteği gelecek diyorlar, o gelince belki o zaman yükselebilir.
Aynen dedigine katılıyorum hocam burada bi grup arkadaş vardı her gün waves diyip duruyorlardı şuanda herkes kan aglıyor daha da ıstedıklerı yere gelemedı.Piyasa bu haldeyken istenilen miktara ulaşacak gibi durmuyor ama uzun vadede kazandıracagına eminim.
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 04, 2018, 12:50:28 PM

bir sene önce wavesi 4,75 dolardan almıştım 20 dolar seviyelerine kadar çıktı satmadım şimdi değeri bir sene önceki değerinde ama btc çok çok düşmesine rağmen durum bu demek ki piyasa normal olarak seyir etmiş olsaydı şimdi değeri en az x5 -x10 kat olmuştu bu piyasaya rağmen durum bu ise waves kalitesinden bahs etmek gerekir diye düşünüyorum.

Hot Coin
Newbie
*

Activity: 140

View Profile WWW
June 04, 2018, 04:14:40 PM

Waves için çok fazla olumlu birşey yazan yok ama btc olarak 5k seviyeleri direnç bölgesi gibi buralardan dönebilir.
withche.07
Sr. Member

Activity: 549

Blockchain with solar energy

View Profile
June 04, 2018, 06:52:10 PM

Waves de diğer patlamış iyi altcoinler gibi oldu. Yıllar evvel ico zamanı girenler 100x leri görüp kaymağını yedi. Yeni girenler de böyle düşüş gördükçe pişman oldular. Halbuki iş işten geçti coin hala patlak fiyatta.

[]
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
[|]
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
June 04, 2018, 07:45:39 PM

Ben ilk girdiğimde sakın alma diyenler vardı nerdeyse 8 9 ay önce, dinlemedim aldım bikaç ay tuttuktan sonra sattım çünkü gerçekten hiçbişey olamıcanı anladım. Aradan 2-3 ay geçti hala benim satışımın bile baya altında, cidden en büyük hayal kırıklığı bu oldu forumun.
mavikapi
Member
**

Activity: 209

View Profile
June 04, 2018, 07:59:08 PM

Birkaç kere alıp satmışlığım var. Ama giderek büyüyen markette rakipleri çıkmaya başladı. Belki bir gün fırlar elinde tutanlar iyi kazanır bilemeyiz. Ama ben biraz soğudum bu coinden. YTD.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
June 04, 2018, 09:43:29 PM
Last edit: June 04, 2018, 10:08:37 PM by avalonn

ripple 1 waves 2  Grin waves in olayı dex ve sonrasında gelecek olan akıllı sözleşmeler falandı..tuıtmadı yemedi anlaşılan..zaten dex trenini de kaçırdı daha iyi borsalar türedi..binance bu işe girince zaten tamamen işi bitecek waves in ..bence

araştırmadan okumadan etmeden parlatanların gazına gelenlere geçmiş olsun
TheCarm
Hero Member

Activity: 784
Merit: 502

View Profile
June 04, 2018, 10:01:00 PM

Cahil tayfa vardi bi waves bi ripple ayagina bok yoluna gittiler. Bilmeden etmeden konu basliklarina aldanarak yatirim yapilmayacagini anlamistir umarim o tayfa Wink

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
June 04, 2018, 10:34:18 PM

birşey olduğu yok yahu Cheesy epeydir takip etmiyordum başlığı görünce bir bakayım dedim, 55k'larda dolanıyor yine, grafik fena değil gibi, btc zıplarsa bunda da bir hareket görebiliriz ama ne ölçüde olur orası muamma! üç beş haber girerler şu bu derken "kaçan balık" muhabbeti oluverir. bir kez daha parlatmadan da söneceğini sanmam. bildiğim kadarıyla sasha'nın cebi btc vs dolu, isteseler anında uçururlar da demek ki tam dökememişler ky'yı...Biraz da bizim sabırsızlığımız geçen sene baya bir coştuydu, ha bi stratis gibi 450-500k arası olmadı ama yarısına gelmişti. stratis de gördüğüm kadarıyla waves ile aynı durumda, zaten yapışık ikizler gibi, konuları bile birlikte açılıyordu. hala potansiyel var ama dex iş yapar mı orasını bilemeyeceğim. belki stratis 200k'lara çıkar waves'i 500k'lara getirirler bu defa, kim bilir? waves'in avantajı bilinirliği çok, daha önce 1 milyar dolar psikolojik seviyesini aşabilmiş olması, kitlesi var vs...Dezavantajı: borsaların çoğalması (merkezi olmayan), tokenlarının neo gibi tam kabul görmemesi...Ama iş paraya bakar, o da sasha'da var.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
June 04, 2018, 10:35:18 PM

Wavesin eski ve saglam bir coin olmasına ve projesinin de güzel olmasına ragmen bi türlü piyasada tutunamamasına ben de sasırırıyorum acaba biz mi çok anlam yükledik diye de düşünmüyor degilim
poolmanya
Newbie
*

View Profile
June 04, 2018, 10:55:45 PM

waves hikayeden bir coin onu anlamsız savunanlarda yok teknolojisi şöyle böyle diyip duruyorda tüm coinlerin teknolojisi hakkında birşeyler söyleyebilirsiniz zaten
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
June 04, 2018, 11:18:42 PM

Yabancı forumda bu kadar kötülenmiyor waves. Türk tayfası gözünde çok büyüttü anlaşılan. Akıllı kontratsız atomic swapsız şu anki dexle ne bekliyordunuz değerinin 50 $ olmasını mı ?  Üstelik piyasa genel olarak berbat. 40 dolardan nano alan adam napsın. Nano 4 dolar şu an! Müdavimi strat da yerlerde ama üstüne bu kadar gidilmiyor. Bu waves günah keçisi mi Smiley
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
June 04, 2018, 11:27:19 PM

Bu kadar beklentisi yüksek olmasına rağmen neredeyse hiç sevindirmeyen coinlerden birisi. Yok projesi şöyle iyi ,gelecekte kullanım oranı artacak falan hepsi hikaye demek ki. Olmayınca olmuyor işte.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
drimma
Newbie
*

View Profile
June 04, 2018, 11:29:48 PM

bi ara Ethereum classic içinde öyle dediler uçacak kaçacak barry silbert aldı şöyle yapacak vs. Atıp tutmak beleş olduğu için bizde iyi bilmediğimiz için birilerine eywallah dedik tümü budur
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
June 04, 2018, 11:42:13 PM

Tüm kripto paralara ne olduysa Waves’e de o oldu. Hiç bir zaman waves’in Ethereumun yerine geçeceğini ya da 1000 Dolar olabileceğini düşünmedim fakat yerden yere vurmanın da haksızlık olduğunu düşünüyorum. Waves bulunduğu seviyeden daha üstte olmayı hakeden bir coin, fiyatının düşük olması bunu değiştirmez, fiyat konusu bu piyasada talepe göre belirleniyor.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
June 04, 2018, 11:49:48 PM

Çöptü ve çöp olarak kaldı zaten Binance ve EOS ile birlikte çogu decentralized exchange icosu da bu piyasadan gocup gidecek.. 2-3 yildir adam akilli bir borsa yapamayan tembel ordusu.
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
June 05, 2018, 12:27:30 AM

Waves yeni çıkmış bir coin değil bir atak yapması için ekibin sadece çalışması yetmez ki ekip zaten aylardır yerinde sayıyor yani hakketiği yerde şuan waves , akıllı contract tabanlı waves gibi çok yeni proje var bu yüzden wavesin bir önemi kalmadı
kursunkalem
Jr. Member
*

Activity: 188
Merit: 8

View Profile
June 05, 2018, 07:08:10 AM

aynen wavesin yapabldiği bu  bu saatten sonra elinde bir miktar tutup o beklenen günün sabırla beklemek onun haricinde bir nane olmaz. ama sepette olmalı ne olursa olsun
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 05, 2018, 07:14:54 AM

Erken mi konuşuyoruz bilmiyorum ama Waves gerçek bir düş kırıklığı. 7-8 aydır Stratis ile birlikte beni feci terste bıraktılar.
El mecbur zarardayız diye tutuyoruz ama umarım bir gün tazmin ederler kayıplarımızı..

okeanos
Full Member

Activity: 215
Merit: 101

View Profile
June 05, 2018, 07:34:45 AM

Bu piyasada sabredenler hep kazanmayı bilmiş. Waves Platformu oldukça başarılı bir platform ve günü geldiğinde değerini bulacağına inanıyorum. Bana kalırsa yatırımcı olarak biraz sabırsızlık yapıyoruz hemen 1000$ olsun istiyoruz. Ethereum, Ocak 2017'de 8$ civarındaydı. Ocak 2018'de nerelere geldiğini hepimiz biliyoruz. Waves de öyle olacak demiyorum. Ama ekip güzel işler çıkarmaya devam ettikçe fiyata da yansıyacaktır.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 05, 2018, 02:02:37 PM

10 dolara gelmişti sanırım oralarada 1.5 dolardan çıkmıştı nerdeyse 10x yaptı. Boğadaydık çok şişmiştik artık normal ama o seviyelerden alanlar geçmiş olsun bir daha 10 dolar seviyelerine gelmesi zor gözüküyor. Btc 25k falan olursa anca.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
June 05, 2018, 02:49:01 PM

evet canım kardeşim wawes  ne olmuş ki bişey olduğu yok wawes yatırımcısını üzmez o yüzden size tavsiyem wawes elinizde varsa tutmaya devam edin size güzel kazanclar elde edeceksiniz
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
June 05, 2018, 03:38:41 PM

10 dolara gelmişti sanırım oralarada 1.5 dolardan çıkmıştı nerdeyse 10x yaptı. Boğadaydık çok şişmiştik artık normal ama o seviyelerden alanlar geçmiş olsun bir daha 10 dolar seviyelerine gelmesi zor gözüküyor. Btc 25k falan olursa anca.

o seviyelerdeyken btc zaten 70 kusur seviyesindeydi, zarari oranlarsan o donemki btc ile bu donemki waves kaybi neredeyse yari yariya.
hasyurt
Full Member

View Profile
June 06, 2018, 05:32:09 AM

Benim pek sevmediğim bir coin ama dün Bloomberg ht kanalına çıkan Alp e sordular wavesi uzun vadede ilk beşte olabilecek bir coin dedi. Hiç almadım ama belki 5-10 tane alıp kenara koymakta fayda var. Alıp unutmak lazım, tabi cüzdana çekmek lazım. Eğer ledgere girmiş olsaydı alıp atacaktım. Bu arada Neo yu neotrackerda tutunca gas variyormus. Bunu da rastgele keşfettim. Belki bilen biliyordur. Ben yeni ogrendim
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
June 06, 2018, 05:34:16 AM

Türkiye'de çok pohpohlandığını düşünüyorum. Evet hızlı olabilir ama bir ETH kadar değeri yok gözümde. Geleceği olmayan bir coin bana göre.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 06, 2018, 07:19:01 AM

Türklerin topluluk olarak bulaştığı coinler afedersiniz ama cenabet oluyor. Bahtı kararıyor resmen. O yüzden bazı coinleri burda yazmıyorum ben artık  Cheesy

Şaka bir yana, Waves çok gecikti gelişmelerinde. Kendisinden çok daha ileri, ve hype olarak sükse yapan projeler çıktı. Elimde yüklüce waves var benimde. Maliyetini kurtarırsa çıkıp o dediğim coinlerden alıcam  Wink

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
June 06, 2018, 07:47:19 AM

Bana kalırsa yıllardır bir yere gelemedi bundan sonra da Vaad edilen alanda çok daha ciddi rakipleri olduğu için çok aşırı değerlenmesi zor. Kötü bir coin değil ama ilk çıktığı zaman rakibi yoktu artık kimsede olmayan bambaşka bir teknoloji getirmediği sürece aşırı değer kazanması zor.
a83748619
Member
**

Activity: 140

View Profile
June 06, 2018, 09:13:45 AM

Waves olan şey ortada çok konuşuldu yok x10 yapacak yeni ethereum waves olacak denildi denildi boş boş şişirildi sonra patladı.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
  Print  

Jump to: