Bitcoin Forum
May 12, 2024, 04:25:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: LİSK Treni kalkiyor  (Read 254 times)
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
June 03, 2018, 09:36:00 PM

her hafta bir tren kalkıyor zaten bu forumda. lisk zaten geçen sene yapacağını yaptı.  piyasada bir sürü gelecek vaadeden token ve coin varken liskin aynı atılımı tekrar yapacağına inanmıyorum. siz kar etmişsiniz. sizin adınıza sevindim
Even if you use Bitcoin through Tor, the way transactions are handled by the network makes anonymity difficult to achieve. Do not expect your transactions to be anonymous unless you really know what you're doing.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 03, 2018, 09:57:09 PM

ben ta 25 dolarken almistim cok zarar ettim malesef.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 03, 2018, 10:01:10 PM

bizim hızlı tren muhabbetine dönmesin de anyaya gidicem diye konyadan çıkmayasınız, en gıcık olduğum muhabbet 'ben aldım, siz de alın' iyi akşamlaaaar.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
June 03, 2018, 10:01:59 PM

Lisk 38 dolardı en son, ne treninden bahsediyorsun sen? Tren çoktan kalktı ama geri dönüyor merak etme bu tren dağın etrafında dolanarak zirveye doğru çıkan bir ray üzerinde ilerliyor kaçırdığını zannetme belki sadece $1 yukarıdan alırsın.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
June 03, 2018, 10:46:41 PM

Geçen sene bir arkadaş konu açmıştı Lisk treni kalkıyor diye 2 dolar iken. Önemsememiştim yaklaşık bir hafta sonra fiyatı 4x yaptı ve boğa sezonunda 35 doları gördü. Direkt aklıma geçen sene geldi konuyu görünce yapar mı bilinmez ama zaten boğa sezonunda 35 doları gören bu tren aynı durağın bir ilersine uğrar bir ihtimal çok beklentiye girmemek gerek.

Bitcoin / Ethereum / Monero
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
June 03, 2018, 11:08:08 PM

Geçen gün 5.000 TL ile liskteyim başlığı açmıştım şimdiden 500 TL artidayim Tren kalkıyor hedef büyük Liske yatırım kazandırır.

sanki tren biraz rötar yapacak gibi. çünkü bir takım problemlerden dolayı dün blockcahin deki işlemlerini durduruklarını açıkladılar. ama bu çok fazla uzun sürmez dedierl. bir kişinin yaptığı hatadan dolayı zincirde galiba sorun çıkmış.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
June 04, 2018, 12:30:05 PM

okexte listelendi bugun toplu dusus olmasa ustune yuzde 10 okyardı
saner2324
Newbie
*

Activity: 103