Bitcoin Forum
July 21, 2024, 04:41:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Altcoin ve Bitcoin boğaları dönüyor  (Read 662 times)
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
June 27, 2018, 11:56:20 AM

Bu söylediklerin artık komik gelmeye başladı çünkü insan bu kadar hareketsiz bir piyasadan bunları beklemiyor. Ama ne diyelim inşallah olur.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
June 27, 2018, 04:27:46 PM

valla eos da iota da boğa falan değil, ikisi de pump koini, ben ikisini de işe yarar görmüyorum. bulaşılmaz ikisine de
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
June 27, 2018, 04:29:17 PM

Nerden gördün döndüğünü oklar bize dönmüş hala boğaya dönüyor diye başlıklar açıyorsunuz girip girip duruyolar elimize vermekten bıkmadı adamlar
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
June 27, 2018, 04:30:15 PM

Eski konulari tekrar gundeme getirip canimi sikmayalim arkadaslar, ben son aydan oncesine bakmak istemiyorum, kendi mesajlarim dahil. 22 usd den stratis i begenmeyip haala tutuyorum

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
thenorthblue
Member
**

Activity: 336

View Profile
June 28, 2018, 07:13:07 PM

Artik dönsün kim donuyorsa donsun gelsin su soktugumun bogasi. Bekle bekle iflahimiz dikildi. Yeter da.
Dört gozle bekliyorum.

Crypto Toys
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile
June 28, 2018, 07:17:27 PM

Eski konulari tekrar gundeme getirip canimi sikmayalim arkadaslar, ben son aydan oncesine bakmak istemiyorum, kendi mesajlarim dahil. 22 usd den stratis i begenmeyip haala tutuyorum

Yaz aylarında bir kez daha tepe yaparsa çıkış yapıp kasım aralık ayı gibi tekrar alınabilir.
Olası artışta benim stratejim bu olacak.
ahmedibircan1
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
June 28, 2018, 07:17:52 PM

Biraz yavaş dönsün kan ağlıyor piyasa şuan 6500 üstüne atarsa btc belki boğa geliyor diyebiliriz
frekans07
Member
**

Activity: 280

View Profile
June 30, 2018, 10:22:24 AM

15k filan çok zor ihtimal, Bugün biraz hareketlenme oldu piyasada 6500ü gördü btc ve rölantide devam ediyor. Altlarda ufaktan kıpırdama var. Temmuzda boğaya dönerse hepimiz için iyi olacak
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1876
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 30, 2018, 10:25:23 AM

Şuanki verilere bakıldığında net bunu söylemek imkansız. Posizyonlardan ve grafikten anlaşılan şu ki şuanda büyük bir savaş var. Ayılar boğalar kapışıyor şuanda. Ayıların gücü daha fazla malesef. Boğalar da son 2 3 ayın en güçlü seviyesinde. Güç olarak bakarsak düşüş daha muhtemel ama ne olacağı belli olmaz. Gizli posizyonları biz göremiyoruz onlar balinaların kalbinde Smiley

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
June 30, 2018, 10:34:50 AM

Şuanki verilere bakıldığında net bunu söylemek imkansız. Posizyonlardan ve grafikten anlaşılan şu ki şuanda büyük bir savaş var. Ayılar boğalar kapışıyor şuanda. Ayıların gücü daha fazla malesef. Boğalar da son 2 3 ayın en güçlü seviyesinde. Güç olarak bakarsak düşüş daha muhtemel ama ne olacağı belli olmaz. Gizli posizyonları biz göremiyoruz onlar balinaların kalbinde Smiley

Aynen toplamak amacıyla ayı gibi görünüp ayıların güçlü olduğunu göstermeye çalışıyor olanlar olabilir ama tabi tam terside olabilir.

Şuan ne kadar all in fiat'ta da olsam bendede bir umut yeşerdi beklediğimiz boğa ansızın gelmiş olabilir Smiley
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
June 30, 2018, 10:42:13 AM

balinalar piyasada spekülasyon yaparak her zaman ayı dönemi yaşatıp piyasadaki koinleri düşükten toplama çalışabiliyorlar. ama artık gereğini yapıp piyasayı yükseltsinler
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 30, 2018, 03:59:36 PM

Hala gelmedi o boğa. Sabırla bekliyoruz. Eridikten bittikten derken gelecek galiba. Umarım bugün ki  ciddi BTC artışı fitili ateşledi olsun ve beklenen boğa gelmiş olsun. Yavaş yavaş da olsa artış olsa yeter bize
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 30, 2018, 05:15:36 PM

Tarih 30 haziran, gelen giden yok. Sadece dün bi pumpcık geldi gitti, oturmaya kalmadı. Gelecekse şöyle büyük bir pump dalgası gelsin de yeni ATH'ler yaptırsın tüm coinlere. Tam umudu kesip çıkarız, o zaman gelir. Yine sabredenlerin olacak zafer.
hakanke
Newbie
*

Activity: 40
Merit: 0

View Profile
June 30, 2018, 06:28:51 PM

dönemedi.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
June 30, 2018, 06:36:28 PM

Altcoin ve Bitcoin boğalarının nerede oldukları belli değil kayıp adamlar resmen, bunları bulana ödül verelim beraberce toplanıp bari, gizlice ayı tarafına geçtilerse çok büyük ayıp ettiler bunca yatırımcının ahı yerde kalmaz.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
June 30, 2018, 06:50:52 PM

Bu kadar kısa zamanda zaten artamazdı ve önümüzdeki aylarda 1k olarak artacağını düşünüyorum. Yavaş-yavaş 7k-8k-9k-10k olarak arıcak yıl sonuna kadar.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
June 30, 2018, 07:38:33 PM

sürekli boğa geliyor geldi diye başlıklar açılıyor yorumlar yapılıyor. Ama tabi ki bunlar gerçekçilikten uzak söylemler. Şu durgun piyasada çok uzak ihtimaller bunlar. Pump için en az eylül ekim aylarına gelmek gerekir.o zaman geldiğinde hep beraber görürüz
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 30, 2018, 08:03:19 PM

Hocam çok nokta atışı tahminler yapmamış mısın sencede Smiley sakin olup gerçekleşene kadar coin arttırmaktan başka şansımız yok. Ne haberler ne analizler ne hebele hubele etki ediyor malesef.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 30, 2018, 08:12:33 PM

Bu başlıkta yalan oldu.Bir başka başlıkta görüşürüz belki.Boğa geldi gelecek derken boğayı kurban da kesecekler bu gidişle.Ne gelen var ne giden.Kaldık öyle dımdızlak.Umarım bir an önce gelirde yine yeşillenir ortalık.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
June 30, 2018, 08:25:17 PM

valla 15 bin dolar değil de beş ben dolar bandına geldi haziranda güzel güzel. sonbahara kadar pump falan beklemiyorum ben. benimkisi tabi ki his elimde dayanak yok.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: