Bitcoin Forum
April 28, 2024, 10:52:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: yobit ETH dolandırıcılıgı  (Read 264 times)
SCSY_dev
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile WWW
June 02, 2018, 08:53:45 PM

Geçmiş olsun hocam zaten yobitten hep gıcık oldum acayip kasan bir sistemleri var igrnç. İnsallah sorununuzu en kısa sürede haledesiniz

Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
June 02, 2018, 09:21:57 PM

Yobit borsasını uzun zamandır kullanmadım, herhangi bir sorun yaşamamıştım fakat buradaki yorumları okuduktan sonra kolay kolay kullanmam herhalde. Bu piyasa ne çekiyorsa borsalardan çekiyor, umarım daha fazla insan msğdur olmaz ve siz Ethereumlarınızı geri alabilirsiniz.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
June 02, 2018, 10:02:15 PM

Geçmiş olsun.Ben önceden sorun yaşamıyordum burada ama piyasa kötüleştikten sonra bana da sorun çıkarttı.

Orada kalmış olan az bir parayla bunların Liza tokenini almıştım öyle unutmalık dursun diye.Çünkü boğa zamanında aşırı pumplamışlardı baya aldım.Sonra yaklaşık 1 ay sonra giriş yapınca 24002 olduğuna emin olduğum tokenden bir sıfırın gittiğini gördüm 2402 olmuş ne hikmetse.Daha da beter dump yediği için ticket açmaya uğraşmadım ama boş zamanda deneyeceğim bakalım o sıfır nereye gitmiş merak ediyorum.
Sirtho
Member
**

Activity: 244

View Profile
June 03, 2018, 10:21:20 AM

Geçmiş olsun umarım sorunun çözülür, gerçekten can sıkan bi durum. Yobiti bir kaç defa kullanmışlığım var ama sorun yaşamadım. Demekki kullanmamak lazım artık. Aslında yapılan işlemlere göre eth bakiyeniz yobit cüzdanınıza yansıması gerekiyor. Bug falan olmuş olmalı.

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 03, 2018, 10:22:44 AM

Yobit kullanmayi sanirim birakali 3 sene olmustur. Cok ufak rakamlari bile borsadan cikarirken sorun yasatan bir borsa. 3-5 btc atinca lan coksekmi acaba dediklerinj duyar gibi oluyorum.
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
June 03, 2018, 11:04:55 AM

Yobit kullanmayi sanirim birakali 3 sene olmustur. Cok ufak rakamlari bile borsadan cikarirken sorun yasatan bir borsa. 3-5 btc atinca lan coksekmi acaba dediklerinj duyar gibi oluyorum.

sonuna kadar katılıyorum +1905
ohmannomma
Member
**

Activity: 144

View Profile
June 04, 2018, 01:39:39 PM

Geçmiş olsun umarım yakın zaman da ETH'lerinize kavuşabilirsin. Birden fazla ticket açmak seni spama düşürebilirdi keşke "1" adet ticket atıp bekleseydin şimdi daha uzun sürecektir cevap vermeleri.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: