Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:42:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: SATILMIŞTIRR!!-teşekkürler-SATILIK 2.EL LEDGER NANO S WALLET  (Read 231 times)
pamirr (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 09:13:53 AM
Last edit: May 30, 2018, 09:11:55 PM by pamirr

Merhaba,

Distiribitör firmadan alınmış orjinal ledger wallet,kutu içeriği ile birlikte satılıktır(bağlantı kablosu,askı aparatı)
ilgilenenler mesaj yada mail yoluyla ulaşabilir.
kaunosbyblis1@gmail.com

(Pin kodu ve 24 adet güvenlik anahtar sözcüğü ile ,cihazınızı sıfırlayabilir ve belirleyeceğiniz kendinize ait şifrelerle cüzdanınızı güvenle kullanabilirsiniz.)

Saygılar,
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
May 30, 2018, 10:45:30 AM

şimdi sizden alan kişi sıfırladığında elinizdeki private key ler bir işe yaramıyor değil mi

ben her zaman 2. el bu durumlara karşıyım ama bu durumda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Hayırlı satışlar dilerim.
pamirr (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
May 30, 2018, 11:09:50 AM

şimdi sizden alan kişi sıfırladığında elinizdeki private key ler bir işe yaramıyor değil mi

ben her zaman 2. el bu durumlara karşıyım ama bu durumda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Hayırlı satışlar dilerim.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için.

Bende uzun zamandır kullanmadığım halde satışa çıkartmamıştım. Bu tarz şeylerin ikinci el satışı olmaz diye..
Ancak araştırdığım ve gördüğüme göre,satanlar mevcut.Cihazı resetleme imkanı da sunulduğundan,alan kişi  sıfırdan almış gibi kendi güvenlik anahtarını oluşturup gönül rahatlığıyla kullanabilecek.

Alır almaz zaten 8 haneli pin kodunu ve 24 adet anahtar sözcüğünü kendi belirleyecek,ve hatta onları biryere not edecek.
Bırakın beni kendisi bile hatırlamayacak o anahtar sözcükleri Smiley Kağıda yazıp saklayacak pc'de cüzdanında,evinde vs..

Ben artık kripto paralarla ilgilenmiyorum,tamamen çıktım.
Yatırımını güvenli bir şekilde saklamak isteyen olursa belki ilgisini çekebilir.
Zaten araştırıp o şekilde alır.

Saygılar hocam..
OraLED
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
May 30, 2018, 11:17:41 AM

Teşekkürler bilgilendirme için

tekrardan hayırlı satışlar dilerim.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 30, 2018, 03:10:39 PM

ledgerlarda sıfırlama yapıldıktan sonra eski sifreyle yeni cihaza erişiminiz imkansızdır. bir bakıma evin kilidini değiştirdiğinizde eski anahtar nasıl acmaycaksa ledgerdada durum aynı.
Almak isteyenler o anlamda endişelenmeden alabilir.
forbidden
Hero Member

Activity: 1532
Merit: 560

View Profile
May 30, 2018, 05:06:34 PM

Hocam fiyat neden yazmazsınız satacağınız ürüne anlamam mail mi atıcaz şimdi dostum ben bitcointalktan ilanınızı gördüm cihazla ilgileniyorum fiyat nedir diye? neyse yazmış oldum geri dönersen düşünebilirim.
Ticaretin açık yapılmasının şeffaflık açısından önem taşıdığını düşünüyorum.
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
May 31, 2018, 10:54:42 AM

ledgerlarda sıfırlama yapıldıktan sonra eski sifreyle yeni cihaza erişiminiz imkansızdır. bir bakıma evin kilidini değiştirdiğinizde eski anahtar nasıl acmaycaksa ledgerdada durum aynı.

Cahilliğime verin tam bilmediğim için soruyorum. Bildiğim kadarı ile private keyler ledgerdan alınabiliyor. Cihazı sıfırladığımızda şifre değişince private keylerde değişiyor mu?

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 02, 2018, 07:01:25 PM

Cahilliğime verin tam bilmediğim için soruyorum. Bildiğim kadarı ile private keyler ledgerdan alınabiliyor. Cihazı sıfırladığımızda şifre değişince private keylerde değişiyor mu?
Estafullah ne cahilligi, cihaz sifirlandiginda jelatini yeni acilmis bir ledgerdan farki kalmiyor.
yaniman
Member
**

Activity: 378
Merit: 14

View Profile
June 05, 2018, 01:03:58 PM

Estafullah ne cahilligi, cihaz sifirlandiginda jelatini yeni acilmis bir ledgerdan farki kalmiyor.
Cevabınız için teşekkür ederim, benim için önemli bir konuydu Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: