Bitcoin Forum
May 22, 2024, 09:06:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İşte www.block-chain.com'un Satıldığı Fiyat  (Read 278 times)
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
May 28, 2018, 08:32:34 AM

Sen ben alsak bu paraya satamayız adamlar biliyordur işi bir şekilde ayarlamışlardır. Ama gerçekten çok çok iyi bir rakama satılmış
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
May 28, 2018, 11:54:18 AM

İlginç ve güzel bir proje. Haber sayfasından da okudum detayları. Siteye de şöyle bir baktım. Aslında ilk aklıma gelen; bu forumda da böyle bir şey olsa. Yani Bitcointalk'da yazdığımız postlardan token kazansak keşke:) Bizim forumun da tokenleri olsa. Hayaller, hayatlar... İmzalarda sürünüyoruz valla.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 28, 2018, 11:56:37 AM

insanlar ne güzel geleceğe yatırım yapıyorlar ya. Akıllı insanları hep sevmişimdir arkadaş ya. Adam bilmem ne kadar süre önce aldığı domaini 1 milyon dolara satmak nedir arkadaş ya. Adam hayatının parasını tek seferde kazanmış
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
May 28, 2018, 01:58:50 PM

Hiç bir iş yapmayacaksın sadece alan adı avcılığı yapacaksın piyasada . Kazançları çok yüksek gerçekten. Smiley

Biz ağzımızı açana kadar adamlar gözünü açıp parayı kırıyorlar vala, bizde imza kampanyalarında koşturup duruyoruz elimize bişey geçsin diye ne diyelim şans bir gün bize de vurur.
codegm
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 02:12:42 PM

Satildiktan sonra herkese ic cektiriyor alan adlari fakat bunlarin tanesine bosta durup beklerken her yil 10usd odemek zor oluyor, hele hele 50 60 tanesine sahipseniz
xxxgr
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

Metahash

View Profile
May 28, 2018, 02:59:56 PM

Zamaninda ben de cok fazla domain tutardim birkac tanesini satmak da nasip oldu ama hic boyle paralar kazanamadik. Bu konularda meshur ziraat.com vardi adamlarin elinden bedaya aldilar

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
mitpomax
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
May 28, 2018, 04:01:41 PM

Bu ne paradır ya. Öngörülü olmak budur. Domain tutmak lazımmış
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 28, 2018, 07:12:58 PM

Ne öngörüymuş ama be kardeşi bunlardan milyon dolarlar kazanılacağı kimin aklına gelirdi ki, Hadi tutar satarız diyelim ama bu artık biraz da şans işi mi desek, şeytan tüyü mü var desek bilemedim.
jedimindtriks
Member
**

Activity: 136
Merit: 10

View Profile
June 05, 2018, 02:09:38 PM

Gerçeknte alan adı işi de cezbediyor insanları. İleri görüşlü olmak gerekiyor mutlaka. MAntıklı bir fiyata satılmış bence abartı değil piyasa yeni yeni yayılmaya başlandı ve meraklı insan çok.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
June 05, 2018, 02:55:01 PM

Vallahi adamlar ne para götürüyor sadece isimden domainden bile her türlü fırsat var sadece hızlı olan kazanıyor piyasada umarım bi gün bizede bi yerden yüzümüzü güldürücek bişiy cıkar şu piyasada zaten ezildik kaç aydır

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: