Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:34:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: steemit'e rakip yeni bir proje: typerium  (Read 442 times)
ecnnn (OP)
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
June 04, 2018, 01:46:23 PM

Herkese selam,

eğer sizin de benim gibi keşke başlangıç aşamasında bu projeye yatırımım olsaydı şekilnde pişmalıklarınız varsa, steemit'e rakip olabilecek potansiyele sahip bu proje ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Typerium merkezi olmayan bir içerik üretimi platformu, ve gücü tekrar içerik yaratıcılarına vermeyi ve "oyunu tamamen değiştirmeyi" hedefliyor.

Proje satış aşamasında, daha fazla bilgi için typerium.io sitesini ziyaret edebilirsiniz.
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715394886
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715394886
Reply with quote  #2

1715394886
Report to moderator
1715394886
Hero Member
*

Ignore
1715394886
Reply with quote  #2

1715394886
Report to moderator
1715394886
Hero Member
*

Ignore
1715394886
Reply with quote  #2

1715394886
Report to moderator
warmking
Member
**

Activity: 128
Merit: 10

VIDDO Token | Exclusive access to Private Sale

View Profile
June 04, 2018, 02:19:49 PM

Ben detaylı bir konu yazarsın diye düşünmüştüm ama artık bu da moda oldu herkes fıkrını katıyor ama tam detaylarını yansıtmıyor.Steemit den pişmanlık çekeni şuana kadar çok nadir gördüm şahsen bende pişmanlık çekmedim.Typerium inşallah dedigin  gibi olurda bütün oyunu degiştirir  : ) )

V I D D O       ♥ ♥ ♥  PRE-ICO: July 16 until Aug 22  ►► Join Our Private Sale
VIDDO is a new fair revenue distribution video platform
MEDIUM         TELEGRAM       TWITTER       LINKEDIN       DEMO
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
June 04, 2018, 02:41:25 PM

Projeyi ben de incelemedim ama insanların şikayetçi olmadığı, bezmediği bir şeye alternatif çıkartmak çok akıllıca gelmedi bana. Bir rakibin başarılı olması için ya can sıkıcı sorunlara çözüm getirmesi, ya çok daha fazla özellik/fonksiyon sunması, ya da çok büyük tanıtım/pazarlama faaliyeti yürütmesi gerekir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140

View Profile
June 04, 2018, 02:56:12 PM

Steemit gibi proje zaten hali hazırda ilerliyor daha iyi ödül veyahut ücret ödemesi vermesi lazımki steemit yerine tercih edilsin steemitin önüne geçmesi zor olacak gibi duruyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
June 04, 2018, 03:01:53 PM

Steemit tuttu yalnız coin fiyatı yerlerde yatırımcıyı aslında site değil coinin fiyatı ilgilendiriyor. Bu yeni sistemin getirdiği steemitten ayırıcı özellik ne olacak. Yani artısı ne olacak yoksa bir anlam ifade etmiyor.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Night Trader A
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
June 04, 2018, 03:03:07 PM

Ann sayfasını paylaşalım
https://bitcointalk.org/index.php?topic=3472502

Buda typerium'un sitesi
https://typerium.io

ICO analiz sitelerinden aldığı puanlar iyi.
Bonusları düşmedim ama 200.000 dolar civarı bir yatırım toplamış.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
June 04, 2018, 09:38:54 PM

şimdiden üye olmakta fayda var deyip üyelik açtım. belki ilerde steemit gibi iş yapabilir.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
June 04, 2018, 11:37:09 PM

twitterın bire bir kopyasını yapıp, tokenli bir sistem getirmek en mantıklı
reklam gelirlerini kullanıcıya token olarak dağıt yeter. twitter çakması tokenli bir site kolay kurulur ve çabuk tutar. steem tarzı siteler zor, çok fazla içerik lazım.

varsa sosyal medya icosu yapmak isteyen ekibine katılmak isterim Smiley 50 eth toplasak siteyi yaptırırız.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
June 05, 2018, 07:22:41 AM

Steemit'e ciddi bir alternatif gerekiyor. Typerium platformunu biraz inceleyip kanımız ısınırsa erken üyelik açarsak bolca faydası olabilir aslında  Undecided

usakli64
Full Member

Activity: 966
Merit: 142

View Profile WWW
June 05, 2018, 09:03:39 AM

Insanlarin bir platformadan baska bir platforma gecmeleri pek kolay birsey degil.  Bu hususta biraz kazanc destegi saglarsa insanlar gecer.  Aksi takdirde basari saglamasi zor.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Ferahnuma
Jr. Member
*

Activity: 264
Merit: 1

View Profile
June 08, 2018, 12:23:51 PM

Yeni platformların açılması güzel haber aslında ama ne kadar başarılı olurlar bilinmez. Yine de kayıt olmakta fayda var.
Rhamon
Member
**

Activity: 98
Merit: 12

View Profile
June 08, 2018, 01:31:46 PM

Ne olur ne olmaz bende erken bir üyelik açıp kenara bırakıyorum. Belki bundan 5 6 ay sonra gelir buralar hep dutluktu der güzel bir kazanç elde edebiliriz.  Smiley
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
June 08, 2018, 01:50:38 PM

şu steemit'in reklam alması lazım ve reklam gelirlerini de dağıtması lazım.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 08, 2018, 02:39:04 PM

Detaylı olarak inceleyen arkadaşlar bilgi verirse iyi olur. Projeye epey rağbet olduğu belli. Toplam token sayısı belli mi sürekli satış yapmasınlar.  Cheesy Hardcap 40 milyon dolarmış token fiyatının ucuz olduğu düşünülürse 1 milyardan fazla olacak galiba.
chn2z
Full Member

Activity: 350

View Profile
June 08, 2018, 02:44:33 PM

Birde Utrum'a bakın oda Steemit'e rakip hatta daha geniş kapsamlı bir platform. Danışmanları Komodonun kurucusu. Hala Ico Aşamasında.

https://coinmarketcap.com/currencies/utrum/

Soft Cap : 1 m Usd
Hardcap : 5 m Usd
Bonheur
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile WWW
June 08, 2018, 07:29:49 PM

Steemit güzel bir mecra ama ben de neden ona zamanında yatırım yapmadım diyen birine rastlamadım.bu projeye gelince neden yapmışlar alternatifi varken dememek gerek.inceleyip bir bakmakta fayda vardır.ben bu piyasanın güzelliğini burda görüyorum.iyi var ama daha iyisi de olabilir. 
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
June 08, 2018, 08:21:06 PM

Steemit varken bunun adının bile anılmaması gerekiyor bu piyasada hiçbir işe yaramayan yeterince çakma proje bulunuyor daha fazlasına gerek yok.
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
June 08, 2018, 08:59:09 PM

Steemit güzel mecra. hem paylaşım yapıp hemde steem kazanabiliyorsunuz. Önemli olan içeriklerin puan alması.  Typerium un işleyişi nasıl?
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
June 08, 2018, 09:01:11 PM

Ne olur ne olmaz bende erken bir üyelik açıp kenara bırakıyorum. Belki bundan 5 6 ay sonra gelir buralar hep dutluktu der güzel bir kazanç elde edebiliriz.  Smiley

bencede üyelik açıp beklemek lazım. Belki proje tutar. Belli olmaz. steemit kendini sürekli geliştiriyor. Bekleyelim görelim.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
June 08, 2018, 09:19:07 PM

İleride ne değişir belli olmaz. Üye olmakta sakınca görmüyorum. Mini bountysi vardı geçen hafta bitti.
4 gün sonra satışı var. Belki kıymetlenir de yüzümüz güler.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
June 08, 2018, 09:37:17 PM

Birde Utrum'a bakın oda Steemit'e rakip hatta daha geniş kapsamlı bir platform. Danışmanları Komodonun kurucusu. Hala Ico Aşamasında.

ico fiyatı marketteki fiyattan yüksek. hiç bir zaman ico soft cap yapmayacaktır bu şekilde. 0.12 icodan alacağına git markette 0.09
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155
Merit: 0

View Profile WWW
June 08, 2018, 10:59:14 PM

Yahu bunların airdropu diyecem ama diyemiyorum baya baya bountyden daha zor. Lanet ettirdiler 12421950151 görev var bu nedir arkadaş. Ama fikir olarak baya güzel gibi. Her yerde Typerium vs bilmem şu diye interview yapıyorlar. Icodan girmem borsaya girsin duruma bakarız.
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
June 08, 2018, 11:14:11 PM

bu faydalı paylaşım için teşekkür ediyorum kendi adıma haberim yoktu buradan öğrendim verdin linkten siteyi vs inceleyeceğim bakalım gerçekten bir rakipliği söz konusu mu bakmadan şunu sölyleyim sanmıyorum ama bakacağım. inceleyeceğim sagol.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
June 08, 2018, 11:41:59 PM

Steemit gibi olacağını düşünmüyorum. Ancak yeni projeler gelmesi her zaman bizim yararımıza oluyor. Bu sayede insanlar daha çok kazanmaya başlıyor.

BankDex.io  / Decentralized Exchange
tarangogu
Full Member

View Profile
June 09, 2018, 06:43:17 AM

Steemitin asla yerini tutmaz, taklitler aslını yaşatır. Bountysine girilebilirdi ama bitmiş malesef haberimiz olmadan. Hiç belli olmuyor bu piyasada kimin tutacağı. Sonuçta ne saçma projeler ne pumplar yedi.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
June 09, 2018, 07:15:30 AM

Böyle projeler tutmuyor. Belki çok iyi reklam yaparlarsa sağlam advisorları olursa ve piyasa boğaya dönerse belki steemitin yarısı olabilir o bile zor bence.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
June 09, 2018, 08:50:27 AM

steemit insanı zengin edecek türden ve Türkiye'den zengin çıkardığını da biliyorum. steemit gibi bir tane daha yok. typerium kat etmesi gereken çok yolu var ve steemitin  hali hazırda 500 binden fazla üyesi mevcut.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
June 09, 2018, 11:06:02 AM

Steemit hali hazırda gayet iyi işleyen ve içerik konusunda sıkıntı çekmeyen, en iyi yazılı içerik platformlarından biri.

İnsanların steemit'ten vazgeçip başka bir platforma geçmesi için ya o platformun çok cazip teklifler ve imkanlar sunması gerekir; ya da steemit'in kendi işleyişinin bozulması gerekir. Bunun da kısa ve orta vadede gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Steemit makale konusunda en popüler platformlardan biri ve bu popülerliği kaptıracak hata yapacaklarını sanmam.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
June 09, 2018, 11:12:58 AM

Projeyi tam incelmedim ancak benim düşünceme göre tutması için steemite göre daha iyi bir hizmet sunması ve vaatlerde bulunması gerekiyor. Tabi şuanda bayağı popüler olacak gibi duruyor.

leprakon
Member
**

Activity: 680

View Profile
June 09, 2018, 11:41:48 AM

Bounty sine girmek isterdim haberim olsaydi ama cok buyuk proje olarak gorunmuyor dolayisiyla icosuna girmeyi dusunmuyorum cunku steemite rakip olabilmesi icin onun kadar iyi ve genis kapsamli hizmet sunmasi gerekir bunlari gerceklestirebilirse icoda basarili olabilir
instr_35
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
June 09, 2018, 12:15:24 PM

steemit ten iyi olur mu bilmiyorum çünkü steemit zaten çok iyi durumda ve popüler. Ne yaparsa daha popüler olur işte o tartışılır
Devil Investor
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 09, 2018, 12:18:08 PM

Önünde başarılı sayılabilecek bir steemit örneği var. Ortaya fark koyup yatırımcıyı etkileyebilirse başarılı olur.
_gavaraci_
Full Member

View Profile
June 09, 2018, 02:03:33 PM

Bu sektörde sadece tek bir projenin olması gerektiğiymiş gibi konuşuyorsunuz. Sonuçta sadece steemite rakip olmak amacıyla çıkmayacak heralde başarılı olursa bir alternatif olarak düşünülebilir isteyen steemit te yazar isteyen typerium da. Bu çeşitlilik sağlar en azından.
grkmbykl01
Newbie
*

Activity: 154

View Profile WWW
June 09, 2018, 02:45:22 PM

Steemitin yeri fazlasıyla sağlam. Eğer ki gerçekten büyük bir devrimi yada farkı yoksa kimse steemiti bırakmaya gerek duymaz.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
June 09, 2018, 02:58:05 PM

Steemit'e rakip olabileceğini sanmıyorum ancak yancı olur. Oda çayını içer bekler. Steemit kendini hızlı bir toparlanma sürecine soktu. Ocak aylarında fiyatı 10 dolarları gördüğünde bir çok yatırımcı elde etti. Yatırımcıları oyundan çıkmak yerine oyunda kalarak elindeki miktarı arttırdı. Aslında çok basit bir sistemleri var. İnanın elinde parası olupta yatırım yapmayı düşünen için kesinlikle steemit daha karlı. En azından fiyatı yükselmiş düşmüş derdi yok. Oylama ile para topluyorsun.
chn2z
Full Member

Activity: 350

View Profile
June 25, 2018, 01:16:13 PM

ico fiyatı marketteki fiyattan yüksek. hiç bir zaman ico soft cap yapmayacaktır bu şekilde. 0.12 icodan alacağına git markette 0.09

Ico Soft Cap yaptı hocam. Marketteki fiyata pek takılmamak gerekiyor neticede komodo var arkasında.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
June 26, 2018, 10:23:32 PM

Steemite Benzer bir rakip platform daha geliyor. Hdac ekibi Hdacvalue ismi ile hazırlayacakmış.
Bilgi kaynağı Matthias9515  Smiley

primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
June 26, 2018, 10:32:37 PM

steemitin kendi zinciri, altyapısı, üstyapısı, konsensüs mekanizması herşeyi var böylece tıkır tıkır çalışıyor. bu ise ethereum altyapısını kullanacakmış. kısaca bundan hayır gelmez paranızı çarçur etmeyin böyle saçma projelerle.
boxclarouk
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
August 22, 2018, 01:31:09 PM

steemit güzel bir yükselemedi ki hocam yeni çıkan nasıl yükselecek
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 22, 2018, 01:58:21 PM

zaten işe yarar bir proje var steemit.hee gerçi ben orada seçilmiş bazı insanlardan başka kazanan görmedim.Çok saçma bir durum var.işe yarıyor paylaşım için evet ama bi gelir elde etmek çok zor steemitten. hal böyle iken yeni proje ne halt yiyecek merak ediyorum Cheesy
marrtineden
Newbie
*

Activity: 69

View Profile WWW
August 22, 2018, 04:34:09 PM

bu tarz projeleri anlayamıyorum ico devam ederken token dağıtıyorlar sonra ico fiyatının altından satılıyor merkeziyetsiz borsalarda.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
August 22, 2018, 11:08:17 PM

İsim olarak akılda kalıcı bir isim seçilmiş. Proje nereye gelir bilinmez ama softcap'e ulaşıldığını okudum. Bu iyi bir aşama.

Steemit olur mu bilinmez ama bu tarz projelerin uzun zamana ihtiyacı oluyor. Yazılı içerik üretilen platformlar yavaş başlar ama sonradan ivmeli devam ederlerse çok iyi yere gelmeleri mümkün. Bence şans verilebilir bir proje gibi duruyor.
Bm1905
Jr. Member
*

Activity: 140

View Profile WWW
August 23, 2018, 09:06:10 AM

Steemit güzel bir proje fakat piyasa da hala başarılı olamadı ki. Değerini hala bulamadı. Alternatif proje olan typerium, steemitin yapamadığı neyi yapabiliyor ki başarılı olsun.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: